TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat weer toe, Club wil middenvelder'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat weer toe, Club wil middenvelder'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt snel zijn volgende aanwinst te gaan voorstellen. Het zou immers een akkoord bereikt hebben met Aarhus over de komst van Mustapha Bundu. Het zou 2,8 miljoen euro betalen voor de Ghanese flankaanvaller, een som die met bonussen nog kan oplopen tot 3,3 miljoen. Na Tau wordt hij de tweede offensieve aanwinst deze zomer.



Ook enkele ex-spelers werden de voorbije maanden aan Anderlecht gelinkt. Na Mbokani en Biglia was het de voorbije dagen de beurt aan Silvio Proto. Er gaan geruchten dat de 37-jarige zou vertrekken bij Lazio, maar bij Anderlecht is hij geen piste.

Club Brugge kan dan weer nog een middenvelder gebruiken. Het zou zijn oog laten vallen hebben op Frank Onyeka, een 22-jarige Nigeriaan van FC Midtjylland. De Deense kampioen zou al een bod van 3,5 miljoen euro vanwege Club geweigerd hebben. Ze zouden maar liefst 8 tot 10 miljoen willen, maar dat bedrag zal Club niet betalen.



Daarnaast zou Blauw-Zwart ook interesse hebben in een talent uit de Amerikaanse MLS. Het zou Brendan Aaronson, een 19-jarige middenvelder van Portland, scouten. Ook Anderlecht en een pak andere Europese clubs kwamen het Amerikaanse talent al bekijken.

De transfer van Jonathan David naar Lille lijkt alsmaar dichterbij te komen. Verschillende bronnen melden dat de onderhandelingen de goede kant uitgaan en dat de clubs elkaar wellicht zullen vinden voor een transfer voor 30 miljoen euro. David zelf kan voor vijf jaar tekenen. Leeds United probeerde de deal nog te kapen met een bod van 35 miljoen, maar David wil zelf niet naar Engeland.



Bij KRC Genk zouden ze af willen van Neto Borges, die zich totaal niet kon doorzetten en na de komst van Arteaga helemaal niet meer op speeltijd lijkt te moeten rekenen. CSKA Sofia toonde interesse om de Braziliaan over te nemen, maar Genk vond uiteindelijk geen akkoord met de Bulgaren.

BUITENLAND

Het voorbije halfjaar groeide het transferdossier van Adolfo Gaich uit tot een heuse soap. Lange tijd werd de Argentijn gelinkt aan Club Brugge, maar woensdag kwam de soap eindelijk ten einde. Gaich werd immers officieel voorgesteld bij CSKA Moskou, dat dus de strijd gewonnen heeft.



James Rodriguez komt bij Real Madrid niet meer aan de bak, maar kan straks mogelijk toch een opmerkelijke transfer maken. De Colombiaan zou immers op weg zijn naar stadsgenoot Atletico. Dat zou amper 10 à 15 miljoen euro moeten betalen voor de aanvallende middenvelder.

LEES OOK: 'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Heeft Club nog een middenvelder nodig?

Meest recent

Zulte Waregem heeft beet: derde winteraanwinst binnen

Zulte Waregem speelde zaterdag een verdienstelijke wedstrijd, maar verloor uiteindelijk wel op Club ...

13
13
'Club Brugge schrikt op: cruciaal transfernieuws Onyedika'

Club Brugge bereidt zich momenteel voor op het cruciale Champions League-duel van aanstaande ...

127
127
'Hasi in vieze papieren: verbazende opvolger staat al klaar'

Besnik Hasi blijft vooralsnog aangesteld als hoofdcoach van RSC Anderlecht. Maandag werd het ...

457
457
"Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Nog minder dan vijf maanden te gaan en het wereldkampioenschap gaat van start. Bondscoach Rudi ...

90
90
'IJskoude douche voor Lammens: Man Utd dropt grote bom'

Manchester United heeft Senne Lammens vorige zomer binnengehaald als een dringende oplossing. ...

574
574
Van der Elst ziet groot manco Anderlecht: “Hebben ze niet”

RSC Anderlecht zit weer in de hoek waar de klappen vallen. Besnik Hasi keek even een ontslag in de ...

142
142
KAA Gent gaat Standard en Anderlecht achterna met boycot

De boycots van supporters komen dit seizoen vaker voor. Nu is het de beurt aan de fans van KAA Gent. ...

139
139
‘Antwerp met de handen in het haar: verdict Van Helden’

Rein Van Helden werd nog maar net voorgesteld als de nieuwe toptransfer van Royal Antwerp FC. De ...

300
300
‘Opvallende recordtransfer bij Anderlecht in de maak’

Een opvallende recordtransfer bij RSC Anderlecht is in de maak. Bij de dames is keepster Aude ...

163
163
Leko krijgt gouden raad: “Als ze willen overleven in Europa”

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille in een allesbeslissende ...

307
307
Oordeel over Hasi: “Martens of Defour als opvolger?”

Besnik Hasi mag aanblijven bij RSC Anderlecht. De druk op de T1 wordt echter immens groot en de ...

410
410
WK-koorts neemt toe: uniek object op de markt

Het WK 2026 komt steeds dichterbij. Heel België hoopt uiteraard dat de Rode Duivels het daar ...

20
20
'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Bij Racing Genk staat er de komende dagen nog wel wat te gebeuren op de transfermarkt. Vooral ...

230
230
Westerlo hoopt op toptransfer: MLS of JPL?

Bij KVC Westerlo lieten ze al de nodige spelers vertrekken. Financieel is dat nodig, maar de club ...

46
46
Standard en Anderlecht zitten samen: Rouches doen oproep

Standard verloor met 0-4 van AA Gent en nadien was het hommeles in Luik. Plots stonden er leden van ...

338
338
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

327
327
Beerschot verrast met nieuwe verdediger

Beerschot hoopt snel terug te keren in de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten hebben vandaag nog ...

75
75
Hasi blijft: zo reageren de fans van Anderlecht

Besnik Hasi mag nog aanblijven als coach van RSC Anderlecht. De trainer van de Brusselaars zal ...

356
356
'AA Gent niet te stoppen: volgende deal in de maak'

AA Gent is al zeer actief geweest op de transfermarkt. Er zal echter mogelijk nog het een en ander ...

526
526
'Transferbom bij KRC Genk: Chelsea klopt plots aan'

Chelsea is al een tijdje geen voetbalclub, maar een handelshuis. Spelers kopen en verkopen is de ...

765
765
Anderlecht heeft beslist: dit is het lot van Besnik Hasi

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

652
652
"Renard en Hasi out: met hem als coach naar Standard"

Besnik Hasi is voorlopig nog trainer van RSC Anderlecht, maar de druk is enorm. Ook Olivier Renard ...

1217
1217
Sterkhouder spreekt duidelijk over toekomst bij KV Mechelen

Het beloven bij KV Mechelen nog bewogen tijden te worden op de transfermarkt. Verschillende ...

202
202
'Topclub legt eerste bod neer voor Carrasco'

De wintermercato is voor verschillende Rode Duivels hét moment om nog van club te wisselen, ...

57
57
'Anderlecht hakt knoop door over ontslag Hasi'

Anderlecht bleef zondag steken op een teleurstellende 0-0 tegen rode lantaarn Dender en dat deed in ...

1131
1131

Meer sportnieuws