TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat weer toe, Club wil middenvelder'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat weer toe, Club wil middenvelder'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt snel zijn volgende aanwinst te gaan voorstellen. Het zou immers een akkoord bereikt hebben met Aarhus over de komst van Mustapha Bundu. Het zou 2,8 miljoen euro betalen voor de Ghanese flankaanvaller, een som die met bonussen nog kan oplopen tot 3,3 miljoen. Na Tau wordt hij de tweede offensieve aanwinst deze zomer.



Ook enkele ex-spelers werden de voorbije maanden aan Anderlecht gelinkt. Na Mbokani en Biglia was het de voorbije dagen de beurt aan Silvio Proto. Er gaan geruchten dat de 37-jarige zou vertrekken bij Lazio, maar bij Anderlecht is hij geen piste.

Club Brugge kan dan weer nog een middenvelder gebruiken. Het zou zijn oog laten vallen hebben op Frank Onyeka, een 22-jarige Nigeriaan van FC Midtjylland. De Deense kampioen zou al een bod van 3,5 miljoen euro vanwege Club geweigerd hebben. Ze zouden maar liefst 8 tot 10 miljoen willen, maar dat bedrag zal Club niet betalen.



Daarnaast zou Blauw-Zwart ook interesse hebben in een talent uit de Amerikaanse MLS. Het zou Brendan Aaronson, een 19-jarige middenvelder van Portland, scouten. Ook Anderlecht en een pak andere Europese clubs kwamen het Amerikaanse talent al bekijken.

De transfer van Jonathan David naar Lille lijkt alsmaar dichterbij te komen. Verschillende bronnen melden dat de onderhandelingen de goede kant uitgaan en dat de clubs elkaar wellicht zullen vinden voor een transfer voor 30 miljoen euro. David zelf kan voor vijf jaar tekenen. Leeds United probeerde de deal nog te kapen met een bod van 35 miljoen, maar David wil zelf niet naar Engeland.



Bij KRC Genk zouden ze af willen van Neto Borges, die zich totaal niet kon doorzetten en na de komst van Arteaga helemaal niet meer op speeltijd lijkt te moeten rekenen. CSKA Sofia toonde interesse om de Braziliaan over te nemen, maar Genk vond uiteindelijk geen akkoord met de Bulgaren.

BUITENLAND

Het voorbije halfjaar groeide het transferdossier van Adolfo Gaich uit tot een heuse soap. Lange tijd werd de Argentijn gelinkt aan Club Brugge, maar woensdag kwam de soap eindelijk ten einde. Gaich werd immers officieel voorgesteld bij CSKA Moskou, dat dus de strijd gewonnen heeft.



James Rodriguez komt bij Real Madrid niet meer aan de bak, maar kan straks mogelijk toch een opmerkelijke transfer maken. De Colombiaan zou immers op weg zijn naar stadsgenoot Atletico. Dat zou amper 10 à 15 miljoen euro moeten betalen voor de aanvallende middenvelder.

LEES OOK: ‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Heeft Club nog een middenvelder nodig?

Meest recent

‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

18
18
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

41
41
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

23
23
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

68
68
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

91
91
‘Union-revelatie uit ambitie: bliksemtransfer op komst'

Union SG is dit seizoen weer sterk bezig. In de Champion Play-Offs staat de Brusselse club bovenaan. ...

55
55
Grote boycot Antwerp – Standard door ‘loze belofte’

De Europe Play-Offs liggen volledig open. Door het puntenverlies van KRC Genk maken ook Westerlo, ...

97
97
TRANSFERUURTJE: ‘Club shopt bij concurrent, Anderlecht schrapt’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

324
324
Beerschot komt met statement over Nainggolan en Stijnen

Beerschot won met 3-2 van Patro Eisden na verlengingen, maar de escalaties tijdens de wedstrijd ...

102
102
Drama voor Anderlecht-jeugdproduct: Doku in zak en as

Eliot Matazo is een jeugdproduct van RSC Anderlecht, maar de middenvelder ging al op jonge leeftijd ...

95
95
'Knaltransfer Godts ter discussie: Ajax verlangt monstersom'

De zomermercato komt eraan en de clubs zijn al volop bezig met volgend seizoen. Mika Godt is grof ...

85
85
Wending Lukaku in de maak: bondscoach Garcia gespot

Romelu Lukaku kent een rampseizoen bij Napoli. De aanvaller was vorig seizoen nog de grote man in ...

164
164
‘FIFA hoort Kompany: nieuwe regel op WK 2026’

Het WK 2026 sluipt dichterbij en de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn alle voorbereidingen aan ...

128
128
Nainggolan post verschroeiend statement: oorlog met fans

De wedstrijd tussen Beerschot en Patro Eisden zindert nog na. Radja Nainggolan bracht de uitploeg op ...

210
210
Totale exodus op Stayen? STVV-fans krijgen goed nieuws

De derde plaats en het Europese ticket zijn inmiddels binnen handbereik, STVV blijft dit seizoen ...

86
86
'Grootse renovatie Anderlecht: 17 (!) namen op vertrekkerslijst'

Officieel gezien heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe sportief directeur. Daar zal toch ...

650
650
Kompany reageert met Anderlecht-anekdote op CL-schorsing

In de Champions League is het dinsdagavond likkebaarden geblazen. Met Paris Saint-Germain en Bayern ...

110
110
Janssen weg bij Antwerp: schoktransfer naar JPL-concurrent?

Vincent Janssen was afgelopen weekend weer de grote uitblinker bij Antwerp FC. Maar dat was allicht ...

969
969
Radja aangeslagen: walgelijke uitspraken Beerschot-fans onthuld

Beerschot VA heeft zich maandagavond na een uiterst tumultueuze wedstrijd verzekerd van een plek in ...

410
410
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

79
79
'Transfervuurwerk Genk: De Condé staat voor titanenjob'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

335
335
'Na geheime training: Anderlecht beslist over comeback chouchou'

RSC Anderlecht zal tijdens de zomermercato opnieuw de nodige versterking moeten aanwerven, daarbij ...

222
222
'Kompany haalt uit: Bayern-top maakt kapitale fout'

De top van Bayern München twijfelt over een toptarget van Vincent Kompany, en die aarzeling ...

134
134
Stijnen-spektakel op Kiel: match stilgelegd, T2 op veld gestuurd

Beerschot VA verzekerde zich maandagavond van een plek in de finale van de Promotion Play-Offs tegen ...

223
223
'Basis gelegd: Club Brugge vermorzelt transferrecord'

Club Brugge maakt zich op voor een hete transferzomer waarin het verschillende sterkhouders dreigt ...

620
620

Meer sportnieuws