TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat weer toe, Club wil middenvelder'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat weer toe, Club wil middenvelder'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt snel zijn volgende aanwinst te gaan voorstellen. Het zou immers een akkoord bereikt hebben met Aarhus over de komst van Mustapha Bundu. Het zou 2,8 miljoen euro betalen voor de Ghanese flankaanvaller, een som die met bonussen nog kan oplopen tot 3,3 miljoen. Na Tau wordt hij de tweede offensieve aanwinst deze zomer.



Ook enkele ex-spelers werden de voorbije maanden aan Anderlecht gelinkt. Na Mbokani en Biglia was het de voorbije dagen de beurt aan Silvio Proto. Er gaan geruchten dat de 37-jarige zou vertrekken bij Lazio, maar bij Anderlecht is hij geen piste.

Club Brugge kan dan weer nog een middenvelder gebruiken. Het zou zijn oog laten vallen hebben op Frank Onyeka, een 22-jarige Nigeriaan van FC Midtjylland. De Deense kampioen zou al een bod van 3,5 miljoen euro vanwege Club geweigerd hebben. Ze zouden maar liefst 8 tot 10 miljoen willen, maar dat bedrag zal Club niet betalen.



Daarnaast zou Blauw-Zwart ook interesse hebben in een talent uit de Amerikaanse MLS. Het zou Brendan Aaronson, een 19-jarige middenvelder van Portland, scouten. Ook Anderlecht en een pak andere Europese clubs kwamen het Amerikaanse talent al bekijken.

De transfer van Jonathan David naar Lille lijkt alsmaar dichterbij te komen. Verschillende bronnen melden dat de onderhandelingen de goede kant uitgaan en dat de clubs elkaar wellicht zullen vinden voor een transfer voor 30 miljoen euro. David zelf kan voor vijf jaar tekenen. Leeds United probeerde de deal nog te kapen met een bod van 35 miljoen, maar David wil zelf niet naar Engeland.



Bij KRC Genk zouden ze af willen van Neto Borges, die zich totaal niet kon doorzetten en na de komst van Arteaga helemaal niet meer op speeltijd lijkt te moeten rekenen. CSKA Sofia toonde interesse om de Braziliaan over te nemen, maar Genk vond uiteindelijk geen akkoord met de Bulgaren.

BUITENLAND

Het voorbije halfjaar groeide het transferdossier van Adolfo Gaich uit tot een heuse soap. Lange tijd werd de Argentijn gelinkt aan Club Brugge, maar woensdag kwam de soap eindelijk ten einde. Gaich werd immers officieel voorgesteld bij CSKA Moskou, dat dus de strijd gewonnen heeft.



James Rodriguez komt bij Real Madrid niet meer aan de bak, maar kan straks mogelijk toch een opmerkelijke transfer maken. De Colombiaan zou immers op weg zijn naar stadsgenoot Atletico. Dat zou amper 10 à 15 miljoen euro moeten betalen voor de aanvallende middenvelder.

LEES OOK: Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Heeft Club nog een middenvelder nodig?

Meest recent

DAZN-saga met grote gevolgen: transferlawine in JPL?

DAZN lijkt niet zinnens om de resterende miljoenen euro’s te storten. Dat is een stevige ...

2
2
Smets vol lof: “Eén van de beste spitsen in de JPL"

KRC Genk speelt namiddag tegen Royal Antwerp FC. Een partij die de Limburgers uiteraard willen ...

20
20
Nu wel crisis bij Club Brugge? Vanaken geeft hét probleem

Mogen we dan nu zeggen dat het toch wel een beetje crisis is bij Club Brugge? Of mag dit ook niet na ...

113
113
Hasi scoort veel punten met het 'Neerpede-effect'

De afgelopen jaren kwam er uit bepaalde hoek de nodige kritiek op Neerpede. Onterecht. Dat bewijst ...

68
68
3 op 12: Hayen legt uit waarom hij niet panikeert

De dip van Club Brugge lijkt alsmaar dieper te gaan. Het ging zaterdagavond nu ook onderuit op het ...

282
282
Grote verrassing bij Anderlecht: comeback of transfer?

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef, ondanks dat het toch behoorlijk puzzelen is voor ...

351
351
Messi schrijft geschiedenis en houdt Belg van titel

In de Amerikaanse MLS werd de titelstrijd zaterdagavond beslist. Lionel Messi heeft nog maar eens ...

74
74
WK-programma Duivels helemaal bekend: Garcia velt oordeel

De Rode Duivels weten nu helemaal wat er hen komende zomer te wachten staat op het WK. Nadat de ...

55
55
Stayen ontploft: STVV klopt Club na waanzinnige thriller

STVV beleefde een waanzinnige avond op Stayen. In een emotionele rollercoaster werd in het slot nu ...

245
245
Bom barst helemaal: Salah haalt Slot en Liverpool helemaal neer

Het blijft een zeer lastig seizoen voor Liverpool. Zaterdag liet het nog maar eens punten liggen, ...

166
166
Leko en Samoise keihard: "Zat de VAR een pint te drinken?"

Na de kwalificatie voor de kwartfinale van de beker kwam AA Gent zaterdag dicht bij een nieuwe grote ...

117
117
Magistrale Campbell in CPL, Beveren vloert Yves Vanderhaeghe

In de Challenger Pro League is het Club NXT eindelijk gelukt! Op speeldag 15 (!) pakten de jonge ...

62
62
Fans Club keren zich helemaal tegen duo: "Bol het af!"

Club Brugge gaat door moeilijke weken. Het verloor maar liefst drie van zijn vijf laatste ...

658
658
Arteta bevestigt blessuredomper voor Trossard

Arsenal beleefde zaterdag een baalavond. De Gunners gingen met 2-1 onderuit op het veld van Aston ...

34
34
'AA Gent briest: ref geeft fout toe bij gelijkmaker Union'

Union liet zaterdagavond voor de tweede keer op rij punten liggen in de competitie. Na de nederlaag ...

232
232
Ajax recht de rug met nieuwe zege, maar slikt ook domper

Het heeft de voorbije weken serieus gestormd bij Ajax, maar stilaan lijken de Amsterdammers de rug ...

29
29
Dochter woest na ongeval: Waes doet Antwerp-fans huiveren

Antwerp-fan en tv-icoon Tom Waes blikt ruim een jaar na zijn zware auto-ongeluk terug op ...

123
123
Barça en Liverpool brengen spektakel, pandoering voor Theate

Er stonden zaterdag in de vooravond in het buitenland nog enkele interessante affiches ...

30
30
'FIFA geeft groen licht: uitvalsbasis Duivels op WK bekend'

De Rode Duivels weten nu helemaal waar ze aan toe zijn voor het WK van komende zomer. Vrijdag werd ...

83
83
Argentijnse peper bezorgt Union late opluchting tegen AA Gent

Het zijn moeizame weken voor de landskampioen. Na de nederlaag bij rivaal Anderlecht en de moeizame ...

51
51
STVV - Club Brugge: Hayen geeft 'banneling' basisplaats

Club Brugge moet na de nederlaag tegen Royal Antwerp FC vanavond de rug rechten op het veld van ...

191
191
Crisis bij Cercle, Standard veert recht: "Is frustrerend"

Standard heeft een zeer belangrijke zege geboekt op het veld van Cercle Brugge. De Rouches wonnen ...

130
130
Alderweireld over WK van België: "Daar ben ik niet bang voor"

De Rode Duivels spelen op het WK tegen Iran, Nieuw-Zeeland en Egypte. Een héél goede ...

67
67
Rode Duivels kennen WK-schema: dit zijn de data en uren

De Rode Duivels weten sinds vrijdag dat ze op het WK 2026 aan de bak moeten tegen Iran, Egypte en ...

209
209
PSV blijft met volgende zege doorrazen in Eredivisie

Wie stopt PSV in de Eredivisie? De Eindhovenaren zijn bezig aan een straf seizoen, zowel in ...

25
25

Meer sportnieuws