TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat weer toe, Club wil middenvelder'

door
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat weer toe, Club wil middenvelder'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt snel zijn volgende aanwinst te gaan voorstellen. Het zou immers een akkoord bereikt hebben met Aarhus over de komst van Mustapha Bundu. Het zou 2,8 miljoen euro betalen voor de Ghanese flankaanvaller, een som die met bonussen nog kan oplopen tot 3,3 miljoen. Na Tau wordt hij de tweede offensieve aanwinst deze zomer.



Ook enkele ex-spelers werden de voorbije maanden aan Anderlecht gelinkt. Na Mbokani en Biglia was het de voorbije dagen de beurt aan Silvio Proto. Er gaan geruchten dat de 37-jarige zou vertrekken bij Lazio, maar bij Anderlecht is hij geen piste.

Club Brugge kan dan weer nog een middenvelder gebruiken. Het zou zijn oog laten vallen hebben op Frank Onyeka, een 22-jarige Nigeriaan van FC Midtjylland. De Deense kampioen zou al een bod van 3,5 miljoen euro vanwege Club geweigerd hebben. Ze zouden maar liefst 8 tot 10 miljoen willen, maar dat bedrag zal Club niet betalen.



Daarnaast zou Blauw-Zwart ook interesse hebben in een talent uit de Amerikaanse MLS. Het zou Brendan Aaronson, een 19-jarige middenvelder van Portland, scouten. Ook Anderlecht en een pak andere Europese clubs kwamen het Amerikaanse talent al bekijken.

De transfer van Jonathan David naar Lille lijkt alsmaar dichterbij te komen. Verschillende bronnen melden dat de onderhandelingen de goede kant uitgaan en dat de clubs elkaar wellicht zullen vinden voor een transfer voor 30 miljoen euro. David zelf kan voor vijf jaar tekenen. Leeds United probeerde de deal nog te kapen met een bod van 35 miljoen, maar David wil zelf niet naar Engeland.



Bij KRC Genk zouden ze af willen van Neto Borges, die zich totaal niet kon doorzetten en na de komst van Arteaga helemaal niet meer op speeltijd lijkt te moeten rekenen. CSKA Sofia toonde interesse om de Braziliaan over te nemen, maar Genk vond uiteindelijk geen akkoord met de Bulgaren.

BUITENLAND

Het voorbije halfjaar groeide het transferdossier van Adolfo Gaich uit tot een heuse soap. Lange tijd werd de Argentijn gelinkt aan Club Brugge, maar woensdag kwam de soap eindelijk ten einde. Gaich werd immers officieel voorgesteld bij CSKA Moskou, dat dus de strijd gewonnen heeft.



James Rodriguez komt bij Real Madrid niet meer aan de bak, maar kan straks mogelijk toch een opmerkelijke transfer maken. De Colombiaan zou immers op weg zijn naar stadsgenoot Atletico. Dat zou amper 10 à 15 miljoen euro moeten betalen voor de aanvallende middenvelder.

LEES OOK: 'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Heeft Club nog een middenvelder nodig?

Meest recent

RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

34
34
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

31
31
Einde verhaal voor Mechele? Garcia hakt knoop door

Rudi Garcia lijkt een keuze te moeten maken achterin, maar rond Brandon Mechele is het verhaal nog ...

116
116
Hoogspanning bij Pro League: Gent broedt op nieuwe bom

Dinsdag staat bij de Pro League een Algemene Vergadering op het programma en het belooft er pittig ...

69
69
Ervaren Duivel op vingers getikt: "Dat móét er echt uit"

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

285
285
België - Mexico: Garcia zet basisploeg compleet op zijn kop

De Rode Duivels werken dinsdagnacht hun tweede oefenwedstrijd in aanloop naar het WK af. In Chicago ...

269
269
'Anderlecht ruikt buitenkans: Lukaku richting Napoli-exit'

Romelu Lukaku ligt alsmaar meer op ramkoers met Napoli. Nu de spanningen blijven oplopen, wordt er ...

196
196
Experimenten bij Rode Duivels: Garcia kondigt wissels aan

Met een 2-5 zege tegen het gastland begonnen de Rode Duivels op geslaagde wijze aan hun oefenstage ...

105
105
'Club Brugge op vinkenslag: koopje bij KV Mechelen?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin alweer tal van goudhaantjes de ...

246
246
'Klok tikt in Anderlecht: gesprekken De Cat on hold'

De zoektocht naar een nieuwe technisch directeur sleept aan, en dus dreigen ook een paar prangende ...

150
150
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

95
95
Kompany in de wolken: enorme boost voor Real-clash

Volgende week worden de heenmatchen in de kwartfinales van de Champions League afgewerkt. Daarbij is ...

60
60
Transfervrij vertrek Hazard? 'Anderlecht onderneemt actie'

RSC Anderlecht is bijna twee maanden na het vertrek van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een ...

281
281
Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

385
385
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

91
91
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

622
622
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

114
114
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

131
131
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

461
461
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

105
105
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

348
348
KRC Genk betaalt dure flops cash: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

806
806
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

48
48
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

312
312
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

63
63

Meer sportnieuws