TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat weer toe, Club wil middenvelder'

445 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht slaat weer toe, Club wil middenvelder'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt snel zijn volgende aanwinst te gaan voorstellen. Het zou immers een akkoord bereikt hebben met Aarhus over de komst van Mustapha Bundu. Het zou 2,8 miljoen euro betalen voor de Ghanese flankaanvaller, een som die met bonussen nog kan oplopen tot 3,3 miljoen. Na Tau wordt hij de tweede offensieve aanwinst deze zomer.



Ook enkele ex-spelers werden de voorbije maanden aan Anderlecht gelinkt. Na Mbokani en Biglia was het de voorbije dagen de beurt aan Silvio Proto. Er gaan geruchten dat de 37-jarige zou vertrekken bij Lazio, maar bij Anderlecht is hij geen piste.

Club Brugge kan dan weer nog een middenvelder gebruiken. Het zou zijn oog laten vallen hebben op Frank Onyeka, een 22-jarige Nigeriaan van FC Midtjylland. De Deense kampioen zou al een bod van 3,5 miljoen euro vanwege Club geweigerd hebben. Ze zouden maar liefst 8 tot 10 miljoen willen, maar dat bedrag zal Club niet betalen.



Daarnaast zou Blauw-Zwart ook interesse hebben in een talent uit de Amerikaanse MLS. Het zou Brendan Aaronson, een 19-jarige middenvelder van Portland, scouten. Ook Anderlecht en een pak andere Europese clubs kwamen het Amerikaanse talent al bekijken.

De transfer van Jonathan David naar Lille lijkt alsmaar dichterbij te komen. Verschillende bronnen melden dat de onderhandelingen de goede kant uitgaan en dat de clubs elkaar wellicht zullen vinden voor een transfer voor 30 miljoen euro. David zelf kan voor vijf jaar tekenen. Leeds United probeerde de deal nog te kapen met een bod van 35 miljoen, maar David wil zelf niet naar Engeland.



Bij KRC Genk zouden ze af willen van Neto Borges, die zich totaal niet kon doorzetten en na de komst van Arteaga helemaal niet meer op speeltijd lijkt te moeten rekenen. CSKA Sofia toonde interesse om de Braziliaan over te nemen, maar Genk vond uiteindelijk geen akkoord met de Bulgaren.

BUITENLAND

Het voorbije halfjaar groeide het transferdossier van Adolfo Gaich uit tot een heuse soap. Lange tijd werd de Argentijn gelinkt aan Club Brugge, maar woensdag kwam de soap eindelijk ten einde. Gaich werd immers officieel voorgesteld bij CSKA Moskou, dat dus de strijd gewonnen heeft.



James Rodriguez komt bij Real Madrid niet meer aan de bak, maar kan straks mogelijk toch een opmerkelijke transfer maken. De Colombiaan zou immers op weg zijn naar stadsgenoot Atletico. Dat zou amper 10 à 15 miljoen euro moeten betalen voor de aanvallende middenvelder.

LEES OOK: Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

Heeft Club nog een middenvelder nodig?

Meest recent

‘Opvallende wending bij Antwerp: toekomst Jaecques bekend’

Achter de schermen is Antwerp druk bezig met een overname. Maar de situatie rond Paul Gheysens is ...

11
11
België bevoordeeld op WK? Gary Neville haalt hard uit

België heeft zijn plek in de 1/8ste finales van het WK 2026 veroverd na een historische ...

164
164
Anderlecht verrast met 'type zoals Burgess'

RSC Anderlecht strikte met Léo Pétrot een nieuwe verdediger. Antoine Sibierski komt ...

195
195
Cristiano Ronaldo zorgt voor hartverscheurend moment op WK

Cristiano Ronaldo kreeg al bakken kritiek op dit WK, toch veert de Portugese ster steeds weer recht. ...

61
61
Burgemeester brengt cruciaal nieuws in stadionplannen Club

Club Brugge stapelde de voorbije jaren de sportieve en financiële successen op. Maar het ...

439
439
Duitsland en Nagelsmann: het huwelijk is over

Duitsland ligt al uit het WK en was een van de grote teleurstellingen. De Duitse bond en Julian ...

60
60
Sels naar Club Brugge? Doelman geeft hét antwoord

Club Brugge is op zoek naar een nieuwe doelman nadat Simon Mignolet stopte en Dani van den Heuven ...

212
212
Laatste dans voor Ronaldo bij Portugal? Zus verklapt alles

Cristiano Ronaldo en Portugal hebben zich afgelopen nacht weten te plaatsen voor de volgende ronde. ...

45
45
De Bruyne verbijstert Italië met meest gehate transfer ooit

Kevin De Bruyne en de meest gehate transferroute van Italië: alleen het gerucht is al genoeg om ...

78
78
'Anderlecht schrikt zich hoedje: laag eerste bod De Cat'

RSC Anderlecht heeft de voorbereiding hervat mét Nathan De Cat in de selectie. De algemene ...

367
367
Castagne bewierookt Duivel: "Hij toonde echt karakter"

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

127
127
Contract tot 2031: Duranville heeft toptransfer beet

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op hun 1/8ste finale op het WK 2026, werken verschillende ...

109
109
Oostenrijkse muur sneuvelt: Spanje vlot naar 1/8ste finales

Spanje heeft zich zonder grote problemen geplaatst voor de 1/8ste finales van het WK. Oostenrijk ...

72
72
Crisismeeting Duitsland: gedroomde bondscoach staat klaar

Terwijl België doorstootte naar de 1/8ste finales, werden verschillende andere grote landen ...

192
192
Verheyen tipt ideale basisploeg: dríé sleutelwissels bij Duivels

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels moeten afrekeken met co-gastland ...

605
605
Nederlanders gaan los op incident Tielemans/Trossard

Youri Tielemans en Leandro Trossard speelden dinsdag een cruciale rol in de overgetelijke comeback ...

834
834
'Club trekt bleek weg: groots keepersplan op instorten'

Club Brugge had gehoopt om tegen de eerste trainingen een nieuwe doelman beet te hebben. Dat plan ...

682
682
Transferhonger Union niet te stillen: WK-ganger naar Dudenpark

Union SG toont zich bijzonder actief op de zomermercato. Donderdag werd alweer de zesde ...

108
108
Anderlecht en Meunier: pijnlijke waarheid komt boven

Thomas Meunier lijkt op papier een droomoplossing voor Anderlecht. Transfervrij, Belg, ervaren en ...

491
491
'Club Brugge schrikt op: Tresoldi rond met twee ploegen'

Club Brugge wil Nicolo Tresoldi tijdens de huidige zomermercato aan boord houden. Maar dat wordt ...

682
682
'Transferwaanzin Tottenham: clubrecord sneuvelt twee maal'

Tottenham Hotspur kon afgelopen seizoen slechts op het nippertje de degradatie uit de Premier League ...

275
275
Premier League davert: City verpulvert Brits transferrecord

Na tien gouden jaren onder Pep Guardiola, wil Manchester City komend seizoen een nieuwe ...

84
84
Brusselmans vreest hommeles bij Duivels: "Zij zijn pissig"

Maandagnacht strijden de Rode Duivels met de Verenigde Staten om een plek in de kwartfinales van het ...

279
279
Garcia moet fors ingrijpen: Vanaken en De Ketelaere gedumpt?

De Rode Duivels staan in de 1/8ste finales van het WK 2026 na een onwaarschijnlijke thriller tegen ...

508
508
Garcia slaat voetbalwereld met verstomming: "Gekker, gek, gekst"

Na een onwaarschijnlijke comeback heeft België zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales ...

275
275

Meer sportnieuws