Dat Romelu Lukaku bezig is aan een geweldig eerste seizoen bij Inter Milan, klinkt zo stilaan als een understatement. Ook woensdag was hij alweer van goudwaarde voor de Nerazzurri met een doelpunt in de Europa League tegen Getafe.
Mede daardoor mag Inter zich opmaken voor de kwartfinales van de Europa League. Ook La Gazzetta dello Sport was alweer vol lof over de Rode Duivel na zijn goal: “Een dodelijke mix van kracht en precisie die Inter naar de Final Eight lanceert”, klinkt het in de toonaangevende Italiaanse sportkrant.
In die kwartfinales staat Lukaku overigens voor een nieuwe mijlpaal in zijn carrière. Namelijk voor het eerst die ronde weten te passeren. In een Europees tornooi kwam Big Rom tot nog toe niet verder dan die kwartfinale (Toen Chelsea de CL won behoorde hij niet tot de kern). En dat is gezien zijn fraaie loopbaan op 27-jarige leeftijd toch best verrassend te noemen. Tijd om volgende week komaf te maken met die statistiek.
LEES OOK:
'Wéér jackpot Club Brugge: toptransfer duwt door'