'Club Brugge legt bod van 3,5 miljoen euro neer, vraagprijs nog te hoog'

851 stemmen
'Club Brugge legt bod van 3,5 miljoen euro neer, vraagprijs nog te hoog'

Club Brugge lijkt na de teleurstellende nederlaag in de bekerfinale tegen Antwerp de komende weken nog de transfermarkt op te zullen trekken. Onder meer op het middenveld lijkt een extra optie nog wel welkom, want er is bijvoorbeeld geen echt alternatief voor Ruud Vormer. Mogelijk vindt Club dat deze zomer wel in Denemarken.


Blauw-Zwart zou immers zijn oog laten vallen hebben op Frank Onyeka, een 22-jarige middenvelder van FC Midtjylland. Dat schrijft Herning Folkeblad. De Nigeriaan was een vaste waarde in de kampioenenploeg van trainer Brian Priske, zelf een ex-speler van Club. Hij speelde 32 competitiematchen en was daarin goed voor drie goals en twee assists. Het zal voor Club wel niet evident worden om Onyeka binnen te halen, want Midtjylland wil hem liefst aan boord houden. Zijn marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt 4 miljoen euro, maar de Denen zullen wellicht een hogere som willen.

UPDATE 06//08

Het is Club Brugge blijkbaar menens omtrent Frank Onyeka. Het Nieuwsblad weet dat Blauw-Zwart een bod van 3,5 miljoen euro heeft gedaan, maar zijn club FC Midtjylland vraagt maar liefst acht tot tien miljoen euro. Een som die Club nooit op tafel gaat leggen.

Voorlopig geen transfer dus en dat is de rode draad doorheen deze mercato. Club Brugge gokt op meerdere paarden, maar tot op heden kon het geen akkoord vinden met alle partijen.

LEES OOK: 'Club Brugge kan cashen: stormloop voor steunpilaar'

Moet Club doorduwen voor hem?

Meest recent

'Club Brugge kan cashen: stormloop voor steunpilaar'

Club Brugge begon aan het nieuwe seizoen met een vlotte 3-0 zege tegen KV Kortrijk. Zaterdag trekt ...

23
23
'Transferbommetje bij AA Gent: deal van bijna 5 miljoen'

AA Gent kan tevreden zijn over de start van het seizoen, maar er ligt nog werk op de transferplank. ...

38
38
Hasi shopt in Genk, Westerlo slaat toe bij Tottenham

De Jupiler Pro League mag dan wel begonnen zijn, de eersteklassers blijven druk in de weer op de ...

41
41
'Nieuwe miljoenenbom: Arsenal neemt contact op met Club'

Arsenal FC betaalde deze zomer zo'n 40 miljoen euro om Christos Tzolis over te nemen van Club ...

539
539
'Toptransfer Fernandez-Pardo: Lille vraagt hallucinante som'

Een uitgebreide rol zat er voor hem uiteindelijk niet in, maar Matias Fernandez-Pardo liet tijdens ...

81
81
'Fofana on the move: Champions League-club legt riante som klaar'

Kersvers bondscoach Mark van Bommel volgt de ontknoping van het zomerse transferwindow ongetwijfeld ...

372
372
'Akkoord met Adedeji schiet Leko in verkeerde keelgat'

Club Brugge blijft werk maken van Noah Adedeji-Sternberg, maar die mogelijke transfer krijgt plots ...

1343
1343
Vanhaezebrouck maakt refs al meteen met grond gelijk

Jonathan Lardot is naar eigen zeggen tevreden over het optreden van zijn korps op de eerste ...

278
278
Under Review: VAR in de fout, Lardot verdedigt Visser

De kop is eraf in de Jupiler Pro League, waar afgelopen weekend de eerste speeldag van de nieuwe ...

387
387
Ruben Van Gucht haalt hakbijl boven bij snoeiharde aanval

Ruben Van Gucht laat opnieuw stevig van zich horen. De sportpresentator kreeg na een recente foto ...

339
339
'Thorup spreekt klare taal: transferitis bij KRC Genk?'

Op de openingsspeeldag ging KRC Genk met 2-1 onderuit op het veld van Zulte Waregem. Een opdoffer ...

346
346
'Club Brugge blijft gaan: 20 miljoen voor opvolgers Tzolis'

Club Brugge haalde tot dusver al zes nieuwkomers in huis, voor wie het opgeteld ruim 42 miljoen op ...

1062
1062
Sam Kerkhofs en Rik Verheye doen Hasselt ontploffen

Sporting Hasselt heeft zijn supporters alvast op een opvallende manier wakker geschud. Met een ...

343
343
Degreef ziet grote verandering onder Bruno

Anderlecht heeft na een moeilijke wedstrijd uiteindelijk de drie punten gepakt tegen La ...

274
274
Anderlecht verrast met nieuwe verdediger

Ook RSC Anderlecht blijft buitenlandse spelers aantrekken om zijn beloftenploeg te 'versterken'. De ...

292
292
Investeerder bij Standard: Wilmots speelt open kaart

De vraag die binnen Standard steeds nadrukkelijker op tafel ligt, is duidelijk: moet de club opnieuw ...

345
345
De Meyer wil deze versterking: STVV handelt meteen

STVV opende zijn seizoen met een 1-1-gelijkspel tegen Lommel SK. Dat kwam toch binnen als een ...

70
70
Stijnen geeft update over dossier van Rousseau

Patro Eisden opent volgende week zijn seizoen in de Challenger Pro League. Trainer Stijn Stijnen ...

59
59
Lukaku en Anderlecht: Defour velt oordeel

Romelu Lukaku is op weg naar Fenerbahçe. Bij een deeltje van de fans van RSC Anderlecht is er ...

531
531
Dochter Mark van Bommel pronkt met deze ex-JPL doelman

Onlangs stelden we u al voor aan Reneé Van Bommel, de knappe dochter van onze nieuwe ...

226
226
Simons toch tevreden ondanks eerste nederlaag

Oh Leuven begon het seizoen met een 3-1-nederlaag tegen Sporting Charleroi. Ze kregen achteraf wel ...

39
39
Verliest Standard smaakmaker? "Als FC Barcelona belt..."

Standard had altijd moeten winnen tegen Cercle Brugge, maar het verspeelde dure punten. Het werd in ...

153
153
Killer voor Anderlecht? RSCA heeft andere prioriteiten

RSC Anderlecht is uitstekend begonnen aan het seizoen. Twee Europese zeges en een gelijkspel, plus ...

389
389
Transferadvies Anderlecht: "Laat hem niet zomaar vertrekken"

Er staat bij Anderlecht deze zomer nog één en ander op til wat betreft transfers. Zo ...

300
300
Bommetje bij Lommel: CEO stapt plots op

Lommel SK maakte afgelopen weekend zijn rentree in de Jupiler Pro League na meer dan 20 jaar ...

81
81

Meer sportnieuws