'Club Brugge legt bod van 3,5 miljoen euro neer, vraagprijs nog te hoog'

door
'Club Brugge legt bod van 3,5 miljoen euro neer, vraagprijs nog te hoog'

Club Brugge lijkt na de teleurstellende nederlaag in de bekerfinale tegen Antwerp de komende weken nog de transfermarkt op te zullen trekken. Onder meer op het middenveld lijkt een extra optie nog wel welkom, want er is bijvoorbeeld geen echt alternatief voor Ruud Vormer. Mogelijk vindt Club dat deze zomer wel in Denemarken.


Blauw-Zwart zou immers zijn oog laten vallen hebben op Frank Onyeka, een 22-jarige middenvelder van FC Midtjylland. Dat schrijft Herning Folkeblad. De Nigeriaan was een vaste waarde in de kampioenenploeg van trainer Brian Priske, zelf een ex-speler van Club. Hij speelde 32 competitiematchen en was daarin goed voor drie goals en twee assists. Het zal voor Club wel niet evident worden om Onyeka binnen te halen, want Midtjylland wil hem liefst aan boord houden. Zijn marktwaarde bedraagt volgens Transfermarkt 4 miljoen euro, maar de Denen zullen wellicht een hogere som willen.

UPDATE 06//08

Het is Club Brugge blijkbaar menens omtrent Frank Onyeka. Het Nieuwsblad weet dat Blauw-Zwart een bod van 3,5 miljoen euro heeft gedaan, maar zijn club FC Midtjylland vraagt maar liefst acht tot tien miljoen euro. Een som die Club nooit op tafel gaat leggen.

Voorlopig geen transfer dus en dat is de rode draad doorheen deze mercato. Club Brugge gokt op meerdere paarden, maar tot op heden kon het geen akkoord vinden met alle partijen.

LEES OOK: Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

Moet Club doorduwen voor hem?

Meest recent

Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

15
15
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

277
277
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

40
40
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

59
59
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

24
24
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

92
92
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

40
40
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

67
67
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

56
56
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

66
66
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

39
39
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

86
86
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

224
224
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

40
40
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

273
273
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

150
150
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

181
181
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

102
102
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

137
137
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

83
83
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

135
135
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

240
240
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

80
80
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

516
516
Pikant schandaal in Italië: Prostituee zoekt naar 'papa'

Een groot escortschandaal houdt Italië in zijn greep. In de media wordt bericht dat zo’n ...

105
105

Meer sportnieuws