Lukaku helpt Inter aan kwartfinale EL, ook United stoot door

door
Lukaku helpt Inter aan kwartfinale EL, ook United stoot door

In de Europa League heeft Internazionale zich woensdagavond geplaatst voor de kwartfinales. De Italianen wonnen immers met 2-0 van Getafe, het was Rode Duivel Romelu Lukaku die de score opende. Ook Manchester United stoot door naar de volgende ronde, tegen LASK Linz werd een achterstand in de tweede helft opgehaald: 2-1.


Internazionale-Getafe CF: 2-0
Deze achtste finale werd als enige over één wedstrijd gespeeld, op neutraal terrein in Gelsenkirchen. De Spanjaarden begonnen aardig en kregen een paar kansen, maar bleken niet effectief. De ploeg uit Milaan hoopte via de individuele klasse toe te slaan en dat lukte na een ruim half uur. Lukaku werd via een lange bal van achteruit weggestuurd, zette goed zijn lichaam erin tegen een Getafe-verdediger en haalde de trekker over: 1-0.

In het tweede deel Getafe dé kans om toe te slaan. Na het ingrijpen van de VAR kreeg Jorge Molina de kans vanaf elf meter om te scoren. Hij schoof de bal echter naast het doel. Inter profiteerde via invaller Christian Eriksen, die nog maar een minuut in het veld stond. Na slecht uitverdedigen van de La Liga-club kwam de bal plots voor de Deen die simpel kon binnen tikken. Het bleef bij 2-0, waardoor de Nerrazzuri zich bij de laatste acht scharen.

Manchester United-LASK Linz: 2-1
De heenwedstrijd tussen Manchester United en LASK Linz werd wél gespeeld voor de coronabreak. Door de 5-0 uitzege van de Engelsen was er van spanning weinig sprake meer. Ole Gunnar Solksjaer gebruikte kwam dan ook met een B-team op de proppen. De bezoekers startten sterk, waarbij Andrés Andrade van dichtbij de lat raakte. Vervolgens kregen beide teams een aantal mogelijkheden, maar stond het vizier niet op scherp.

Tien minuten na rust kwamen de Oostenrijkers alsnog op voorsprong. Vanuit een corner kreeg verdediger Philipp Wiesinger de kans en vond met een schot van buiten het strafschopgebied de recherbovenhoek. Langs kon LASK niet van de voorsprong genieten. Twee minuten later stond de gelijkmaker al op het scoreboard: Jesse Lingard schoot raak. In de slotminuten deed invaller Anthony Martial nog een duit in het zakje door de winnende treffer te maken. Op aangeven van Juan Mata wist de Franse aanvaller het net te vinden.

LEES OOK: Snoeihard oordeel bij KRC Genk: “Mag niet meer spelen”

Wie is volgens u de grootste favoriet op de eindzege in de EL?

Meest recent

Bayat en Charleroi ambitieus: JPL-topclub als hét voorbeeld

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportieve baas. De Argentijn ...

21
21
Genk bijna zeker: "Alleen mag dàt niét meer gebeuren"

Club Brugge, Union SG en STVV zijn al zeker van de top zes. RSC Anderlecht bijna, en ook KV Mechelen ...

52
52
Godts komt met pijnlijk verhaal voor KRC Genk

Mika Godts breekt volledig door bij Ajax en is er dit seizoen veruit de beste speler. De Belgische ...

95
95
Grove blunder Anderlecht? Banneling in 'Elftal vd Week'

RSC Anderlecht nam in januari afscheid van enkele spelers die geen hoofdrol meer hadden in de ...

165
165
"Tien speeldagen schorsen!" - Tzolis-aanslag zindert na

Sporting Charleroi leek zondag op weg naar een goed resultaat tegen een matig Club Brugge. Maar de ...

230
230
De Tafel van Gert davert: Ruben Van Gucht onthult alles

Het klettert momenteel in BV-land. Alles begon met een pikante uitspraak van Herman Brusselmans ...

89
89
'Kompany kijkt toe: nieuwe Kane-wenteling bij Bayern'

Nu de landstitel binnen handbereik is voor Bayern München, heeft Vincent Kompany zijn zinnen ...

68
68
'Overmars in actie: oude bekende als eerste zomeraanwinst'

Antwerp FC boekte zaterdag een bijzonder deugddoende zege tegen revelatie STVV, desondanks lijkt de ...

166
166
'Monstertransfer Club: PSG klopt aan voor sterkhouder'

Club Brugge KV toonde zich de voorbije jaren een ideale springplank richting de Europese ...

494
494
Straffe woorden: Lineker en Richards gaan wild op Lammens

Manchester United is de laatste weken uitstekend bezig in de Premier League. Na een puike reeks is ...

196
196
‘Alle remmen los bij Anderlecht: stunttransfer in de maak'

RSC Anderlecht wil deze zomer stunten, en één groot dossier dreigt sneller te ...

731
731
Anderlecht hoopt op meevaller: aanwinst toont zich

RSC Anderlecht rondde dit seizoen een karrenvracht aan transfers af voor de eerste en tweede ploeg. ...

183
183
Hallo, Rudi Garcia? "Rode Duivels? Had al gemoeten"

Deze maand spelen de Rode Duivels in Chicago tegen de Verenigde Staten en Mexico. Door de hoge ...

127
127
Hein luidt alarmbel: "Zo verliezen ze de JPL-titel"

Union SG verloor alweer punten op verplaatsing. Het spelniveau van de landskampioen is al weken te ...

158
158
Deschacht ziet 'onverwachte' uitblinker bij Anderlecht

Het transferbeleid van RSC Anderlecht onder Olivier Renard was niet bepaald een succes. Zo mocht er ...

233
233
Lardot zag één grote bepalende fout in Charleroi-Club Brugge

Club Brugge won met 1-2 van Sporting Charleroi. Bij de Zebra's waren ze woedend over de 10 minuten ...

656
656
Wesley Sonck kiest onverwacht nieuw pad in zijn carrière

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

66
66
'Anderlecht en De Cat: nieuwe contractupdate'

RSC Anderlecht moet snel duidelijkheid verschaffen over de contractsituatie van Thorgan Hazard, al ...

368
368
Stunt richting PO 1: "Ik hoop dat ze het halen"

STVV is al zeker van Play-Off 1 en dat is een zeer grote stunt. De Limburgers weten al dat ze tegen ...

314
314
Druk op Borguet en Bornauw neemt toe: "Verleng het contract"

Thorgan Hazard scoorde vijf keer in twee matchen en plots lezen we dat Anderlecht zijn contract moet ...

183
183
Na aanslag op Tzolis: Bondsparket vordert heel stevige straf

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

427
427
Frutos verklapt: "Of Anderlecht belde na ontslag Renard?"

Sporting Charleroi stelde vandaag Nicolas Frutos voor als de nieuwe sportief directeur. Hij kwam ...

203
203
RAFC-fan Tom Waes verrast iedereen: “Vertrek komt eraan”

Tom Waes was de laatste weken in oorlogsgebied. De man achter succesreeksen zoals Kamp Waes en ...

72
72
Charai niet 'happy': "Dat gaan we binnenskamers bespreken"

Bij KVC Westerlo pakten ze een oververdiend punt tegen Union SG. Ze hadden zelfs misschien nog ...

55
55
"Ik sprak met Anderlecht, niet met Club Brugge"

RSC Anderlecht en Club Brugge gaan komende zomer ongetwijfeld offensieve versterking zoeken. De twee ...

324
324

Meer sportnieuws