TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, Club vindt Argentijn'

door
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, Club vindt Argentijn'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt nu echt in gang te schieten op de transfermarkt. Het kondigde woensdagvoormiddag zijn vierde aanwinst aan, want het bevestigde dat Percy Tau komend seizoen in het Lotto Park zal spelen. De Zuid-Afrikaanse aanvaller wordt gehuurd van Brighton. Ook de transfer van Mustapha Bundu zit nog in de pijplijn en daarnaast zou Anderlecht ook nog van plan zijn om een spits te halen.



Die extra spits komt er omdat dinsdag Kemar Roofe Anderlecht verlaten heeft. Na amper één jaar bij Paars-Wit kiest de blessuregevoelige Engelsman voor een avontuur bij Rangers. Anderlecht zou 5 miljoen euro incasseren voor de spits, wat betekent dat het ongeveer een half miljoen verlies maakt.

Ook Thomas Didillon staat op het punt om Anderlecht te verlaten. De doelman trekt via AS Monaco naar Cercle Brugge. Dat betekent dat Anderlecht dus opnieuw enkele miljoenen kan incasseren.



Club Brugge zoekt nog naar opportuniteiten en verkent daarbij nog steeds de Argentijnse markt. Het nieuwste doelpunt is naar verluidt Santiago Hezze, een 18-jarige middenvelder van Huracan. De jongeling geldt als een grote belofte en zou in een handvol wedstrijden al de aandacht gelokt hebben van een aantal Europese clubs, waaronder ook Genoa en Villarreal.

Wie alvast zeker niet naar Club zal komen, is Armin Gigovic. De jonge Zweedse middenvelder stond in de belangstelling van Club, Anderlecht en AA Gent, maar lijkt uiteindelijk naar Genoa te trekken. De Italianen bereikten een akkoord met Helsingborg ter waarde van 3 miljoen euro en zouden een contract voor vier of vijf jaar hebben klaarliggen.



KRC Genk heeft woensdag zijn derde inkomende transfer van de zomer af. De Limburgers rondden eindelijk de komst van Gerardo Arteaga af. De 21-jarige linksachter komt over van Santos Laguna en kost naar verluidt 3,5 miljoen euro. Hij tekende een contract voor vijf seizoenen in de Luminus Arena.

Anderzijds zou Edon Zhegrova wel nog Genk kunnen verlaten. De Kosovaarse winger keerde terug na een uitleenbeurt aan FC Basel, maar door een blessure miste hij bijna de hele voorbereiding. Desondanks wil Basel nog een poging wagen om hem terug te halen, voor een lagere transfersom of via een nieuwe uitleenbeurt.



AA Gent lijkt afscheid te gaan nemen van een oudgediende. Voor Nana Asare zou er geen plaats meer zijn in de Buffalo's, want in de pikorde op de linksachter is hij pas derde na Nurio Fortuna en Milad Mohammadi. Ook die laatste zou echter kunnen gaan vertrekken, want hij geniet interesse van Leeds United. In dat geval zou Gent een vervanger gaan zoeken.

Bij Antwerp mogen we de komende weken ook nog één en ander verwachten. Ivan Leko kondigt aan dat er zeker nog een spits bij zal komen, maar daar zal het niet bij blijven. De trainer wil er nog vier à vijf goede spelers bij.

BUITENLAND



Het is nog niet duidelijk waar de toekomst van Radja Nainggolan ligt. Mogelijk zorgt hij voor een verrassing en blijft hij tegen de verwachtingen in toch nog bij Cagliari. De Sarden zouden alvast een inspanning willen doen om de ex-Rode Duivel aan boord te houden en ze stelden alvast trainer Eusebio Di Francesco aan op voorspraak van Nainggolan.

Michy Batshuayi moet deze zomer op zoek naar een nieuwe club en er wordt alvast stevig geleurd met de spits. Hij zou aangeboden zijn bij Leeds United, al is het momenteel niet duidelijk of de promovendus effectief interesse heeft. De club kreeg immers honderden spelers aangeboden de voorbije weken.

LEES OOK: Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Doet Anderlecht goede zaken op de transfermarkt?

Meest recent

Miljoenendeal Zulte Waregem en deal tussen KVM en Lierse

Zulte Waregem en KV Mechelen hebben op de valreep nog twee uitgaande transfers afgerond. Essevee ...

14
14
Anderlecht maakt gigantische transfer Angulo bekend

Anderlecht heeft op de slotdag nog een smaakmaker van de hand gedaan. Nilson Angulo heeft de club ...

219
219
Mulder helpt Anderlecht en strikt overbodige pion

RSC Anderlecht heeft op de slotdag nog een van zijn vele tegenvallende spelers van de hand gedaan. ...

97
97
'Malaise Anderlecht: bestuur beslist over ontslag Renard'

RSC Anderlecht heeft zondagavond Besnik Hasi bedankt voor bewezen diensten. Maar de hoofdtrainer ...

197
197
'Geldzak ligt klaar voor Genk: nieuw bod van 15 miljoen'

Matte Smets blijft dan toch aan boord bij KRC Genk. Hoewel VfL Wolfsburg bereid was om miljoenen ...

205
205
'Anderlecht tot uiterste: ultieme aanwinst uit La Liga'

RSC Anderlecht beleeft een opvallend drukke slotdag van de wintermercato. Paars-Wit neemt tijdelijk ...

281
281
Nieuwe coach Anderlecht: Vanhaezebrouck terug naar Lotto Park?

Het bestuur van RSC Anderlecht heeft enkele uren na de pijnlijke nederlaag op Standard fors ...

1020
1020
Deadline gekte: last-minute deals Genk, Standard, Antwerp, ...

Maandag om middernacht sluit de wintermercato zijn deuren in verschillende landen, waaronder ook ...

375
375
‘Club Brugge duwt door: pikante deadline-deal op komst’

Club Brugge duwt door in de laatste rechte lijn van de wintermercato. Blauw-Zwart speurt naar een ...

631
631
'De Mil glundert: AA Gent strikt ex-smaakmaker JPL'

AA Gent maakt in het slot van de wintermercato nog naarstig werk van vers bloed achterin. Zo staan ...

288
288
'Anderlecht gaat all-in: dubbelslag op Deadline Day'

RSC Anderlecht leek al een tijdje klaar met zijn huiswerk op de wintermercato, maar op Deadline Day ...

383
383
Topref Bram Van Driessche slaat verrassend nieuwe weg in

Is dit het begin van een afscheid of net het startschot van iets nieuws? Bram Van Driessche, ...

900
900
'Leko houdt adem in: lastminute exit bij Club Brugge?'

In de meeste topcompetities nadert de transferdeadline met rasse schreden. Als het van Ivan Leko ...

433
433
'Witte rook in Anderlecht: medische testen aan de gang'

In het absolute slot van de wintermercato valt er bij RSC Anderlecht nog heel wat te beleven. ...

473
473
Vurige liefde: kapitein Dender valt voor knappe kinesiste

De grote liefde vinden op de werkvloer? Het is uiteraard iets dat wel vaker voorkomt. Maar een ...

86
86
Stijnen met JPL-transfer, Westerlo verrast met deal

KVC Westerlo en Patro Eisden hebben zopas nog twee ingaande transfers meegedeeld. De twee clubs ...

56
56
'Anderlecht heeft beet: alsnog ingaande transfer'

RSC Anderlecht gaat dan toch nog versterking halen. De Brusselaars hebben hun volgende nieuwe speler ...

342
342
Beveren pakt alsnog uit met straffe aanwinst

SK Beveren heeft zijn fans nog weten te verwennen op deze Deadline Day. De Waaslanders hebben nog ...

132
132
KV Kortrijk legt flinke som op tafel bij reeksgenoot

KV Kortrijk heeft zoals verwacht op Deadline Day nog een nieuwe spits aangetrokken. De Kerels hebben ...

119
119
OH Leuven stuurt floptransfer naar de Eredivisie

OH Leuven kent voor het zoveelste jaar op rij een grijs seizoen. De club verandert het geweer al ...

21
21
JPL-clubs slapen: Belgische aanvaller versiert transfer

Belgische ploegen speuren vaak in het buitenland rond naar versterking om die witte merel te vinden. ...

95
95
'Geen Club Brugge-deal, Anderlecht waagt plots zijn kans'

Gaat RSC Anderlecht zich nog roeren op de transfermarkt? De kans is klein, maar de Brusselaars ...

472
472
STVV en Cercle Brugge ronden alsnog twee transferdeals af

STVV en Cercle Brugge hebben op de laatste dag van de wintermercato nog twee spelers van de hand ...

69
69
'Transferbom in Anderlecht: smaakmaker naar Premier League'

Een transferbom in Anderlecht. Daar gaan ze op de valreep toch nog een absolute sterkhouder ...

944
944
Zulte Waregem maakt nog twee vertrekkers bekend

Zulte Waregem kent nog een drukke transferdag, hetzij vooral aan uitgaande zijde. Essevee heeft ...

131
131

Meer sportnieuws