TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, Club vindt Argentijn'

door
TRANSFERUURTJE: 'Drukte bij Anderlecht, Club vindt Argentijn'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Anderlecht lijkt nu echt in gang te schieten op de transfermarkt. Het kondigde woensdagvoormiddag zijn vierde aanwinst aan, want het bevestigde dat Percy Tau komend seizoen in het Lotto Park zal spelen. De Zuid-Afrikaanse aanvaller wordt gehuurd van Brighton. Ook de transfer van Mustapha Bundu zit nog in de pijplijn en daarnaast zou Anderlecht ook nog van plan zijn om een spits te halen.



Die extra spits komt er omdat dinsdag Kemar Roofe Anderlecht verlaten heeft. Na amper één jaar bij Paars-Wit kiest de blessuregevoelige Engelsman voor een avontuur bij Rangers. Anderlecht zou 5 miljoen euro incasseren voor de spits, wat betekent dat het ongeveer een half miljoen verlies maakt.

Ook Thomas Didillon staat op het punt om Anderlecht te verlaten. De doelman trekt via AS Monaco naar Cercle Brugge. Dat betekent dat Anderlecht dus opnieuw enkele miljoenen kan incasseren.



Club Brugge zoekt nog naar opportuniteiten en verkent daarbij nog steeds de Argentijnse markt. Het nieuwste doelpunt is naar verluidt Santiago Hezze, een 18-jarige middenvelder van Huracan. De jongeling geldt als een grote belofte en zou in een handvol wedstrijden al de aandacht gelokt hebben van een aantal Europese clubs, waaronder ook Genoa en Villarreal.

Wie alvast zeker niet naar Club zal komen, is Armin Gigovic. De jonge Zweedse middenvelder stond in de belangstelling van Club, Anderlecht en AA Gent, maar lijkt uiteindelijk naar Genoa te trekken. De Italianen bereikten een akkoord met Helsingborg ter waarde van 3 miljoen euro en zouden een contract voor vier of vijf jaar hebben klaarliggen.



KRC Genk heeft woensdag zijn derde inkomende transfer van de zomer af. De Limburgers rondden eindelijk de komst van Gerardo Arteaga af. De 21-jarige linksachter komt over van Santos Laguna en kost naar verluidt 3,5 miljoen euro. Hij tekende een contract voor vijf seizoenen in de Luminus Arena.

Anderzijds zou Edon Zhegrova wel nog Genk kunnen verlaten. De Kosovaarse winger keerde terug na een uitleenbeurt aan FC Basel, maar door een blessure miste hij bijna de hele voorbereiding. Desondanks wil Basel nog een poging wagen om hem terug te halen, voor een lagere transfersom of via een nieuwe uitleenbeurt.



AA Gent lijkt afscheid te gaan nemen van een oudgediende. Voor Nana Asare zou er geen plaats meer zijn in de Buffalo's, want in de pikorde op de linksachter is hij pas derde na Nurio Fortuna en Milad Mohammadi. Ook die laatste zou echter kunnen gaan vertrekken, want hij geniet interesse van Leeds United. In dat geval zou Gent een vervanger gaan zoeken.

Bij Antwerp mogen we de komende weken ook nog één en ander verwachten. Ivan Leko kondigt aan dat er zeker nog een spits bij zal komen, maar daar zal het niet bij blijven. De trainer wil er nog vier à vijf goede spelers bij.

BUITENLAND



Het is nog niet duidelijk waar de toekomst van Radja Nainggolan ligt. Mogelijk zorgt hij voor een verrassing en blijft hij tegen de verwachtingen in toch nog bij Cagliari. De Sarden zouden alvast een inspanning willen doen om de ex-Rode Duivel aan boord te houden en ze stelden alvast trainer Eusebio Di Francesco aan op voorspraak van Nainggolan.

Michy Batshuayi moet deze zomer op zoek naar een nieuwe club en er wordt alvast stevig geleurd met de spits. Hij zou aangeboden zijn bij Leeds United, al is het momenteel niet duidelijk of de promovendus effectief interesse heeft. De club kreeg immers honderden spelers aangeboden de voorbije weken.

LEES OOK: AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Doet Anderlecht goede zaken op de transfermarkt?

Meest recent

NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

25
25
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

99
99
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

70
70
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

85
85
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

32
32
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

162
162
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

35
35
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

83
83
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

435
435
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

196
196
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

89
89
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

249
249
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

364
364
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

264
264
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

538
538
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

438
438
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

160
160
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

37
37
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

95
95
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

202
202
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

90
90
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

91
91
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

98
98
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

178
178
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

180
180

Meer sportnieuws