Okereke geeft veelbelovend signaal aan Club-fans

door
Okereke geeft veelbelovend signaal aan Club-fans

Nadat Wesley Moraes vorige zomer voor een recordbedrag aan Aston Villa verkocht werd, besloot Club Brugge om ook zijn uitgaande transferrecord te verbreken voor een vervanger aan te trekken. Zo werd een slordige 8 miljoen euro afgetikt voor de komst van David Okereke. Maar zijn komst werd geen verpletterend succes.


Okereke maakte nochtans een ijzersterke start bij Blauw-Zwart en scoorde in zijn eerste wedstrijden het ene doelpunt na het andere. Maar daarna viel zijn kanon stil en in het meevoetballen stapelden de kleine foutjes zich op. De Nigeriaan verloor zijn vaste basisplaats dan ook en sindsdien blijven er twijfels rond hem heersen.

In een uitgebreid interview met Sport/Voetbalmagazine komt hij echter met de verklaringen voor zijn mindere eerste seizoen op Jan Breydel. Zo geeft hij toe dat de aanpassing wel erg groot was. Niet alleen moest hij kennis maken met een nieuw kampioenschap, ook was het voor hem de eerste keer dat er meerdere wedstrijden per week moesten afgewerkt worden.

Daarnaast geeft hij toe dat het een tijdje duurde alvorens hij zijn ploegmaats begreep en inzicht kreeg in hun manier van spelen. Maar Okereke benadrukt dat hij inmiddels helemaal mee is met de speelstijl van Blauw-Zwart. En hij is ervan overtuigd dat het in de komende jaargang veel beter zal lopen. Een veelbelovend signaal naar de supporters, die ook steeds meer twijfels hebben bij de aanvaller.

LEES OOK: 'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

Denkt u dat Okereke dit seizoen helemaal zal doorbreken?

Meest recent

Essevee en Cercle in evenwicht na onwaarschijnlijke misser

De openingswedstrijd van de Relegation Play-Off heeft geen winnaar gekregen. Zulte Waregem en Cercle ...

19
19
'Ajax neemt keiharde beslissing over Dolberg'

In augustus baalden ze bij Anderlecht nog hard van het verlies van Kasper Dolberg. Paars-Wit wou de ...

49
49
Bayern wendt in minuut 99 nog puntenverlies af

Vincent Kompany en Bayern München hebben zaterdagnamiddag maar net puntenverlies vermeden. Na ...

53
53
Kritiek op Mokio: Swerts velt duidelijk oordeel

De laatste weken is Jorthy Mokio weer titularis bij Ajax, maar toch beleeft onze landgenoot zijn ...

8
8
Volgende trainer op de wip in Jupiler Pro League?

Het leek een zorgeloos seizoen te gaan worden in de Jupiler Pro League. Door de nakende ...

53
53
Smaakmaker KV Mechelen spreekt zich uit over vertrek

Bij KV Mechelen willen ze in de Champions' Play-Off nog knallen en proberen om een Europees ticket ...

60
60
'Anderlecht kaapt talent weg voor neus van Atletico'

Bij Anderlecht is het nog steeds wachten op witte rook over een nieuwe sportief directeur, al lijkt ...

101
101
Oosting baalt: "Kan mijn ploeg één ding kwalijk nemen"

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

51
51
Statement Man City: machtige Haaland verplettert Liverpool

Manchester City heeft de laatste rechte lijn van het seizoen op indrukwekkende wijze ingezet. In de ...

53
53
'Witte rook nabij: Anderlecht op zucht van nieuwe TD'

RSC Anderlecht speurt inmiddels al een hele poos naar een nieuwe technisch directeur. Maar die ...

347
347
Titelpredictie Vandenbempt: "Geef ze 59 procent kans"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

125
125
Voorbeeld Brughmans: deze Genk-goudhaantjes staan al klaar

KRC Genk opende vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met de 17-jarige Lucca Brughmans ...

146
146
De Bruyne lucht zijn hart: “Kan geen normale papa zijn”

Het leven van Kevin De Bruyne speelt zich al jaren af onder een vergrootglas. Waar hij ook gaat, ...

35
35
Comeback Kompany? 'City heeft ideale opvolger Guardiola'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

58
58
Scherprechter Sint-Truiden: Sebaoui tipt nieuwe kampioen

Zaterdagavond wordt de openingsspeeldag van de Champions' Play-Offs op gang getrapt. Leider Union SG ...

131
131
Champions' Play-Offs: zes namen extra onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

119
119
'Club knokt met Ajax en co: peperdure zomeraanwinst'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daar moet ook de ...

250
250
Woede Bosuil terecht? Somers velt verdict over penaltyfase

Antwerp FC heeft op de eerste speeldag van de Europe Play-Offs meteen averij opgelopen. De Great Old ...

210
210
Courtois deelt intrigerend bericht dat fans doet gissen

Zonder aankondiging, zonder context en precies daardoor zo opvallend. Thibaut Courtois zette zijn ...

42
42
TU: 'Pittig prijskaartje De Cat, Club wil bekende doelman'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

228
228
Transfersoap bij Chelsea: sterkhouder hint naar vertrek

Het is de voorbije jaren maar zelden rustig geweest bij Chelsea. Sinds de overname door BlueCo ...

23
23
Vloek op leider in play-offs? Dit vindt Hubert ervan

Om 20u45 wordt ook de Champions' Play-Off in de Jupiler Pro League afgetrapt. Daarin begint Union ...

49
49
‘Club Brugge ruikt buitenkans op mercato: Leko huivert’

Club Brugge ziet richting zomer een buitenkans op de transfermarkt opduiken, maar intern is niet ...

312
312
Geruchten over bliksemvertrek bij Napoli: De Bruyne spreekt

Na enkele maanden afwezigheid is Kevin De Bruyne helemaal terug. Voor de interlandbreak kon hij al ...

96
96
Duitse media smullen van Kompany’s hilarisch persmoment

Vincent Kompany werkte vrijdag zijn persconferentie af in aanloop naar de uitwedstrijd van Bayern ...

56
56

Meer sportnieuws