Okereke geeft veelbelovend signaal aan Club-fans

door
Okereke geeft veelbelovend signaal aan Club-fans

Nadat Wesley Moraes vorige zomer voor een recordbedrag aan Aston Villa verkocht werd, besloot Club Brugge om ook zijn uitgaande transferrecord te verbreken voor een vervanger aan te trekken. Zo werd een slordige 8 miljoen euro afgetikt voor de komst van David Okereke. Maar zijn komst werd geen verpletterend succes.


Okereke maakte nochtans een ijzersterke start bij Blauw-Zwart en scoorde in zijn eerste wedstrijden het ene doelpunt na het andere. Maar daarna viel zijn kanon stil en in het meevoetballen stapelden de kleine foutjes zich op. De Nigeriaan verloor zijn vaste basisplaats dan ook en sindsdien blijven er twijfels rond hem heersen.

In een uitgebreid interview met Sport/Voetbalmagazine komt hij echter met de verklaringen voor zijn mindere eerste seizoen op Jan Breydel. Zo geeft hij toe dat de aanpassing wel erg groot was. Niet alleen moest hij kennis maken met een nieuw kampioenschap, ook was het voor hem de eerste keer dat er meerdere wedstrijden per week moesten afgewerkt worden.

Daarnaast geeft hij toe dat het een tijdje duurde alvorens hij zijn ploegmaats begreep en inzicht kreeg in hun manier van spelen. Maar Okereke benadrukt dat hij inmiddels helemaal mee is met de speelstijl van Blauw-Zwart. En hij is ervan overtuigd dat het in de komende jaargang veel beter zal lopen. Een veelbelovend signaal naar de supporters, die ook steeds meer twijfels hebben bij de aanvaller.

LEES OOK: Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Denkt u dat Okereke dit seizoen helemaal zal doorbreken?

Meest recent

STVV in schok: buitenlands avontuur voor Vrancken?

STVV blijft verbazen in de Jupiler Pro League. Het was al zeker van zijn plaats in de top zes en ...

29
29
Jupiler Middenmoot League: waanzinnige statistiek

Er staan nog vier speeldagen op het programma in de Jupiler Pro League en die beloven nog razend ...

36
36
KV Mechelen zeker van PO1? Vanderbiest reageert

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend lieten AA Gent en KRC Genk ...

75
75
Club Brugge pakt uit met fraai initiatief in Madrid

Club Brugge hoopt dinsdag opnieuw te kunnen stunten in de Champions League. Om 18u45 opent het de ...

75
75
Dick Advocaat verrast: ex-trainer Anderlecht naar WK

Komende zomer wordt in de Verenigde Staten, Canada en Mexico voor de eerste keer het WK met 48 ...

20
20
Bezorgt crisis alsnog Anderlecht zijn verhoopte trainer?

Anderlecht had gehoopt om snel een opvolger te vinden voor Besnik Hasi, maar dat bleek toch lastiger ...

177
177
TRANSFERUURTJE: 'Trainerswending Anderlecht, Real meldt zich bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

201
201
Zulte-fans viseren Vandenbroeck: T1 reageert scherp

Zulte Waregem speelde lang niet slecht tegen RSC Anderlecht, maar toch bleef Essevee weer zonder ...

258
258
Drama voor Dick Advocaat: bondscoach toch niet naar WK

Dick Advocaat (78) heeft een verleden bij de Belgische nationale ploeg waar hij uiteindelijk werd ...

91
91
Schrikwekkende blessure Karetsas: Genk krijgt nieuws

Het was een schrikwekkend beeld afgelopen speeldag in de Jupiler Pro League: Konstantinos Karetsas ...

365
365
Hazard krijgt stevige tik van Vandenbempt

RSC Anderlecht pakte een heel belangrijke zege op het veld van RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

295
295
'Openda op de wip: twee opties liggen op tafel'

Juventus verraste vriend en vijand door afgelopen zomer Loïs Openda over te nemen van RB ...

122
122
Ongeziene data: Zulte Waregem overklaste Anderlecht

RSC Anderlecht won met 2-4 van Zulte Waregem. Thorgan Hazard zorgde met zijn klasse voor de ...

200
200
Nieuwe titelfavoriet duikt plots op in JPL

De strijd om de top zes woedt nog hevig, maar de eerste drie staan al vast. Peter Vandenbempt ...

405
405
Vrancken looft smaakmakers: "Mooi om hen bij STVV te hebben"

STVV blijft bijzonder sterk voor de dag komen. De Kanaries wonnen heel knap met 1-4 van FCV Dender. ...

109
109
Onmisbare pion bij RSCA: impact is gigantisch groot

RSC Anderlecht won onverdiend met 2-4 van Zulte Waregem, dat een karrenvracht aan kansen kreeg. ...

282
282
Anderlecht zeker naar PO I? Albert stelt voorwaarde

Nog vier speeldagen te gaan in de reguliere competitie en de strijd om de tickets voor de Champions' ...

207
207
Het wit konijn van Garcia? "Beste speler in Eredivisie"

De Rode Duivels vertrekken eind maart naar de Verenigde Staten voor een oefenkamp. Maar in aanloop ...

255
255
'Vervanger voor Onyedika: Leko deelt pijnlijke tik uit'

Club Brugge kruist dinsdagavond de degens met Atlético Madrid, daarbij is een ticket voor de ...

462
462
Peeters geniet na sensationele promotie: "Vanavond géén Bob"

Het is amper eind februari en de eerste promovendus naar de Jupiler Pro League is al bekend. Zo is ...

191
191
Zorgenkind ondanks zege Anderlecht: kranten geven 4 op 10

Voor het eerst sinds 13 december heeft RSC Anderlecht nog een competitiewedstrijd kunnen winnen. ...

317
317
Grote zorgen Lukaku, De Bruyne: Conte doet boekje open

Eind volgende maand trekken de Rode Duivels naar de Verenigde Staten voor een voorbereidende stage ...

188
188
‘Club Brugge bereidt schoktransfer voor’

Club Brugge roert zich in Duitsland — en dat maakt daar nu al heibel. Blauw-Zwart mikt op een ...

225
225
Genk schrikt op: eerste verdict na akelig beeld Karetsas

KRC Genk heeft zondagnamiddag flinke averij opgelopen in de strijd om een deelname aan de Champions' ...

402
402
'Trainersdossier op zijn kop: wending Anderlecht compleet'

RSC Anderlecht heeft voor het eerst sinds 13 december nog eens een competitiematch kunnen winnen en ...

574
574

Meer sportnieuws