City drukt meteen door voor volgende topaanwinst'

door
City drukt meteen door voor volgende topaanwinst'

Manchester City heeft zijn eerste grote aanwinst voor volgend seizoen te pakken. De Citizens namen enkele weken geleden al afscheid van Leroy Sané, die zijn carrière verder zal zetten bij Bayern München. Nu heeft City een vervanger in huis gehaald voor de Duitse flankaanvaller.


Het zat er de jongste dagen al aan te komen, maar nu is de komst van Ferran Torres ook helemaal rond. De 20-jarige Spanjaard wordt overgenomen van Valencia en zou City zo'n 27 miljoen euro kosten. Hij tekende een contract voor vijf jaar. "We hebben Ferran van nabij gevolgd en waren onder de indruk van zijn progressie. Hij is jong en zich nog aan het ontwikkelen, maar zijn technische kwaliteiten zijn exact de kwaliteiten die we zoeken in een winger", aldus technisch directeur Txiki Begiristain.

UPDATE 05/08
City blijft na de komst van Torres niet bij de pakken zitten, integendeel. Zo zou de volgende grote aanwinst alweer in aantocht zijn. Volgens de Italiaanse transferspecialist Fabrizio Romano is ook de komst van Nathan Aké nagenoeg in kannen en kruiken. Zowel met de Nederlandse verdediger als met zijn huidige club Bournemouth zou een akkoord zijn. Normaal gezien zou hij eerstdaags zijn medische proeven afleggen en kan de deal daarna afgerond worden. City zou tussen de 40 en 45 miljoen euro betalen.

LEES OOK: 'Alle remmen los bij City: volgende PL-ster op komst'

Voor zo'n bedrag zijn er veel betere spelers te vinden ...

Meest recent

Mannaert héél duidelijk over transfer naar Anderlecht

Vincent Mannaert heeft een aflopend contract bij de KBVB. De toekomst van de voormalige sportieve ...

66
66
Exit Club Brugge: ex-Buffalo kegelt Blauw-Zwart uit CL

Om 18u45 ging Club Brugge op bezoek naar Atlético Madrid. Heel Brugge geloofde in een stunt ...

48
48
'Griezmann op weg naar bijzonder straffe transfer'

Antoine Griezmann hoopt vanavond met Atlético Madrid Club Brugge uit te schakelen. De Franse ...

11
11
‘Casteels-stunt: één detail zet Club Brugge op z’n kop’

Club Brugge kijkt al vooruit naar het leven na Simon Mignolet, want zijn contractdossier blijft ...

228
228
Sensatie in Atlético-Club Brugge: "50 miljoen euro!"

Club Brugge begon om 18u45 aan zijn match tegen Atlético Madrid. De Bruggelingen speelden 3-3 ...

135
135
'Standard wil cashen: smaakmaker ontploft'

Bij Standard kennen ze al jarenlang heel veel miserie, op en naast het veld. Sportief en financieel ...

83
83
Verhuurde JPL-spelers: verrassende smaakmaker in Eredivisie

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

19
19
Club-coach Leko legt keuzes Vetlesen en Diakhon uit

Club Brugge neemt het in de terugwedstrijd van de Champions League op tegen Atlético Madrid. ...

33
33
Lukebakio in de clinch met Prestianni: racismerel escaleert

De racismerel tussen Vinicius Junior van Real Madrid en Benfica-speler Gianluca Prestianni blijft ...

61
61
‘Nieuwe sportieve baas Anderlecht: positieve gesprekken’

RSC Anderlecht is druk bezig om de zaken achter de schermen op orde te stellen. Paars-Wit zoekt een ...

224
224
De 11 namen: Leko verrast met vervanger Onyedika

Club Brugge heeft om 18u45 een afspraak met de geschiedenis. Na het 3-3 gelijkspel in Jan Breydel ...

159
159
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 27 bekend

De reguliere competitie nadert zijn finale ontknoping, en dus staan de zenuwen alsmaar meer ...

95
95
'Geen weg terug: Anderlecht hakt trainersknoop door'

Behoudens een verrassing zit Jérémy Taravel ook volgende week tegen OH Leuven nog in ...

352
352
Verheyen tipt Leko: Club Brugge all-in tegen Atlético?

Binnen twee uur begint Club Brugge eraan tegen Atlético Madrid. Om een ticket voor de achtste ...

109
109
'Anderlecht verbrandt vingers: Hazard op hete kolen'

Met hangen en wurgen zette RSC Anderlecht zondag tegen Zulte Waregem een serieuze stap richting de ...

215
215
Union incasseert uppercut: einde seizoen voor sterkhouder?

Union liet zich zaterdag niet onder druk zetten door de zeges van eerste achtervolgers STVV en Club ...

107
107
Hakimi in vieze papieren: verkrachtingszaak ontplooit

Achraf Hakimi wordt gezien als één van de beste rechtsbacks ter wereld. De Marokkaanse ...

96
96
Courtois slaat op tafel: Mourinho én UEFA afgemaakt

De return tussen Real Madrid en Benfica belooft extra scherp te zijn. In de heenwedstrijd was er de ...

79
79
Routinier mee naar WK? Rode Duivel maakt hattrick

Wie gaat mee naar het WK 2026? Daar wordt maanden voor het mondiale landentornooi al over gesproken. ...

65
65
Standard en Antwerp horen verdict na stopzetting

De wedstrijd tussen Standard Luik en Royal Antwerp FC werd op maandag 20 oktober onderbroken bij een ...

255
255
Simeone spreekt Leko resoluut tegen: messen zijn geslepen

Club Brugge kijkt dinsdagavond Atlético Madrid recht in de ogen namens de Champions League. ...

134
134
De Bruyne komt met belangrijke update: WK in gevaar?

Kevin De Bruyne ligt al een tijdje in de lappenmand. De Belgische supporters houden alvast hun hart ...

133
133
Ajax kruipt uit de put en deelt straffe cijfers

Ajax kende heel donkere jaren. PSV nam sportief de fakkel over en financieel was het ook ...

41
41
Courtois investeert in Belgische club: twee clubs genoemd

Thibaut Courtois investeerde onlangs in de Franse club Le Mans. Ondertussen raakte ook bekend dat ...

379
379
KRC Genk heeft prijs: rechtsachter tekent contract

KRC Genk is een club waar jeugddoorstroming zeer belangrijk is. De Limburgers blijven inzetten op de ...

193
193

Meer sportnieuws