Past Club transferstrategie aan? "Hij heeft topschutterspotentieel"

door
Past Club transferstrategie aan?

Club Brugge hield het tot dusver erg rustig op de transfermarkt en had daar ook alle redenen toe. Omdat de mercato nog tot begin oktober geopend blijft, hoeft er bovendien geen haast gezet worden achter het aantrekken van versterking. Maar dat er nog aanwinsten zullen volgen lijkt na de verloren bekerfinale een zekerheid.


Zo geraakte begin deze week bekend dat Club opnieuw een prioriteit zou hebben gemaakt van een nieuwe spits. Toch doet Blauw-Zwart er misschien beter aan om zijn strategie aan te passen en zich eerst op andere posities te versterken, terwijl het afwacht hoe de zaken evolueren rond de huidige spitsen. Met Youssouph Badji heeft de landskampioen immers al een potentieel goudhaantje in handen. De 18-jarige Senegalees bewees zaterdag alvast dat hij ook in belangrijke wedstrijden tegen zware tegenstanders zijn mannetje kan staan.

Daarnaast is er ook nog recordaankoop David Okereke. Die liet in de bekerfinale en in de voorbereiding niet zo'n goede indruk achter, maar hij mag zeker nog niet helemaal afgeschreven worden. "Wie zijn statistieken diep analyseert, ziet zelfs topschutterspotentieel", schrijft men bijvoorbeeld bij Sport/Voetbalmagazine. En tot slot loopt ook Michael Krmencik nog rond op Jan Breydel. Die leek afgeschreven na zijn niet-selectie in de bekerfinale, maar scoorde dinsdag plots een hattrick tegen (het weliswaar beperkte) Union Titus Petingen.

Indien de twee laatst genoemden straks plots toch beginnen te renderen, lijkt een extra spits zelfs overbodig. In ieder geval heeft Club nog een tweetal maanden om de kat uit de boom te kijken.

LEES OOK: 'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Moet Club een nieuwe spits aantrekken?

Meest recent

'Over & out: dure flop pakt koffers bij Anderlecht'

Achter de schermen blijkt Olivier Renard al druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande ...

113
113
WK-kwalificaties: doelpuntenkermis doorheen Europa

Tegen het bescheiden Liechtenstein moeten de Rode Duivels zich dinsdag zien te verzekeren van een ...

22
22
Garcia doet boekje open over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

98
98
KRC Genk pakt uit met record: kaap van 100 miljoen bereikt

Extra trofeeën in de prijzenkast leverde het de voorbije jaren niet meer op, maar de stabiele ...

74
74
Marc Coucke gooit alles op tafel: "Ruim 30.000 zijn het er!"

Marc Coucke is een naam die ondertussen klinkt als een klok in heel België. De man maakte ...

487
487
'Afscheid Deschamps: Frankrijk krijgt nieuwe topbondscoach'

Frankrijk trekt komende zomer opnieuw als één van de favorieten voor de eindzege naar ...

73
73
Géén WK voor Rode Duivel? "Dan liever De Cat meenemen"

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

144
144
'Eén Duivel teleurgesteld door aanvoerdersrol Vanaken'

Indien Youri Tielemans dinsdagavond andermaal niet start, wordt het uitkijken naar wie dit keer de ...

437
437
'Tzolis niet meer te houden: transfersom nu al gelekt'

Club Brugge slaagde er afgelopen zomer in om Christos Tzolis nog een jaartje aan boord te ...

543
543
Lijdensweg Lavia: opzienbarende transferonthulling duikt op

De Rode Duivels kunnen ook tijdens de huidige interland-periode geen beroep doen op Roméo ...

168
168
Grote zorgen bij Rode Duivels: "Slechtste sinds ... 2012"

Mathematisch gezien kan het nog mislopen, maar niemand die echt nog twijfelt aan de WK-kwalificatie ...

263
263
'Duitsers duwen door: exact prijskaartje De Cat onthuld'

Er gaat momenteel haast geen dag voorbij of een nieuwe grootmacht komt op de proppen voor Nathan De ...

512
512
'Smaakmaker verlaat Club Brugge: deal in stroomversnelling'

Club Brugge mag stilaan vrezen voor een heuse leegloop tijdens de wintermercato, want tal van ...

613
613
Complete chaos bij VTM: Deschacht reageert verbijsterd

Sinds het einde van zijn actieve voetbalcarrière heeft Olivier Deschacht zijn plaats stevig ...

151
151
'Hasi velt verdict: Anderlecht dumpt aanwinst Renard'

De wintermercato opent pas binnen anderhalve maand zijn deuren, maar RSC Anderlecht blijkt nu al ...

678
678
Pech voor Garcia: steunpilaar Rode Duivels haakt af

Zaterdag bleven de Rode Duivels steken op een 1-1 gelijkspel in Kazachstan. Een afgesloten ...

328
328
Bayern ontploft: Duitsers vrezen drama voor De Cat

Nathan De Cat staat op een kruispunt dat zijn hele carrière kan maken of kraken. In Duitsland ...

470
470
Garcia stevig: "Anders ben je geen fan van de Rode Duivels"

Rudi Garcia heeft zijn persbabbel met flinke tegenzin afgewerkt. De Franse coach van de Rode Duivels ...

89
89
Raskin voert druk op: "Anders geen plaats op het WK"

Nicolas Raskin staat voor een zeer leuk duel. Hij neemt het met de Rode Duivels morgen op tegen ...

62
62
Gepikeerde Garcia scherp over uithaal Doku en forse kritiek

Rudi Garcia kreeg na het 1-1-gelijkspel tegen Kazachstan bakken kritiek over zich heen. Deels ...

273
273
Marc Wilmots slaat toe met volgende topdeal

Marc Wilmots heeft een volgende slag weten te slaan. Standard heeft een van zijn sterkhouders immers ...

107
107
Nederland 'ontdekt' Kompany: "Blij met 10de keuze"

Vincent Kompany is anno 2025 een van de betere trainers in Europa. Na passages bij RSC Anderlecht en ...

308
308
De Cat naar München? Sterke man Bayern reageert

Nathan De Cat wordt ondertussen aan zowat elke Europese subtopper gelinkt, met daarbij ook nog eens ...

254
254
FC Barcelona verrast iedereen met gigantisch groot nieuws

FC Barcelona heeft vandaag groot nieuws meegedeeld. De Catalanen zullen komend weekend immers terug ...

112
112
Marbella komt met update over blessure Vanheusden

Zinho Vanheusden viel onlangs uit met een knieblessure. Er werd meteen gevreesd voor een lange ...

98
98

Meer sportnieuws