Past Club transferstrategie aan? "Hij heeft topschutterspotentieel"

door
Past Club transferstrategie aan?

Club Brugge hield het tot dusver erg rustig op de transfermarkt en had daar ook alle redenen toe. Omdat de mercato nog tot begin oktober geopend blijft, hoeft er bovendien geen haast gezet worden achter het aantrekken van versterking. Maar dat er nog aanwinsten zullen volgen lijkt na de verloren bekerfinale een zekerheid.


Zo geraakte begin deze week bekend dat Club opnieuw een prioriteit zou hebben gemaakt van een nieuwe spits. Toch doet Blauw-Zwart er misschien beter aan om zijn strategie aan te passen en zich eerst op andere posities te versterken, terwijl het afwacht hoe de zaken evolueren rond de huidige spitsen. Met Youssouph Badji heeft de landskampioen immers al een potentieel goudhaantje in handen. De 18-jarige Senegalees bewees zaterdag alvast dat hij ook in belangrijke wedstrijden tegen zware tegenstanders zijn mannetje kan staan.

Daarnaast is er ook nog recordaankoop David Okereke. Die liet in de bekerfinale en in de voorbereiding niet zo'n goede indruk achter, maar hij mag zeker nog niet helemaal afgeschreven worden. "Wie zijn statistieken diep analyseert, ziet zelfs topschutterspotentieel", schrijft men bijvoorbeeld bij Sport/Voetbalmagazine. En tot slot loopt ook Michael Krmencik nog rond op Jan Breydel. Die leek afgeschreven na zijn niet-selectie in de bekerfinale, maar scoorde dinsdag plots een hattrick tegen (het weliswaar beperkte) Union Titus Petingen.

Indien de twee laatst genoemden straks plots toch beginnen te renderen, lijkt een extra spits zelfs overbodig. In ieder geval heeft Club nog een tweetal maanden om de kat uit de boom te kijken.

LEES OOK: TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

Moet Club een nieuwe spits aantrekken?

Meest recent

TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

88
88
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

21
21
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

73
73
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

30
30
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

108
108
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

108
108
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

142
142
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

151
151
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

296
296
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

145
145
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

152
152
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

202
202
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

290
290
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

160
160
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

106
106
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

373
373
'Anderlecht plots genoemd: Lionel Messi baalt'

AA Gent is op zoek naar versterking op meerdere posities. De Buffalo's worden stilaan met heel veel ...

234
234
Antwerp ontdekt in de schaduw plots nieuwe diamant

Vincent Janssen en Gyrano Kerk vormen een zeer goed duo en de twee Nederlanders doen het zeer goed ...

479
479
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

82
82
Malinwa baalt: "Verdienden ruimschoots een punt"

KV Mechelen bleef in de laatste drie onderlinge confrontaties met Union telkens ongeslagen, maar is ...

90
90
Gemengde gevoelens bij Hubert: "Tevreden en niet tevreden"

Union heeft meteen een geweldige zaak gedaan in zijn eerste wedstrijden van 2026. Nadat het zich al ...

57
57
'Strijd om Seys is helemaal los: nog 2 clubs melden zich'

Het zal voor Club Brugge nog een helse klus worden om deze winter al zijn goudhaantjes aan boord te ...

245
245
Union velt KV Mechelen en loopt weer verder uit op Club

Union heeft zaterdagavond optimaal geprofiteerd van de nederlaag van Club Brugge een dag eerder. Het ...

70
70
Cercle lijkt vertrouwen: "We worden eindelijk beloond"

Cercle Brugge is uitstekend aan zijn 2026 begonnen. Het pakte immers een belangrijke zege op het ...

124
124
Kompany gelooft zijn ogen niet bij Bayern: "Mijn god!"

Bayern München heeft zaterdagavond opnieuw grote indruk gemaakt in de Bundesliga. In de topper ...

299
299

Meer sportnieuws