Past Club transferstrategie aan? "Hij heeft topschutterspotentieel"

door
Past Club transferstrategie aan?

Club Brugge hield het tot dusver erg rustig op de transfermarkt en had daar ook alle redenen toe. Omdat de mercato nog tot begin oktober geopend blijft, hoeft er bovendien geen haast gezet worden achter het aantrekken van versterking. Maar dat er nog aanwinsten zullen volgen lijkt na de verloren bekerfinale een zekerheid.


Zo geraakte begin deze week bekend dat Club opnieuw een prioriteit zou hebben gemaakt van een nieuwe spits. Toch doet Blauw-Zwart er misschien beter aan om zijn strategie aan te passen en zich eerst op andere posities te versterken, terwijl het afwacht hoe de zaken evolueren rond de huidige spitsen. Met Youssouph Badji heeft de landskampioen immers al een potentieel goudhaantje in handen. De 18-jarige Senegalees bewees zaterdag alvast dat hij ook in belangrijke wedstrijden tegen zware tegenstanders zijn mannetje kan staan.

Daarnaast is er ook nog recordaankoop David Okereke. Die liet in de bekerfinale en in de voorbereiding niet zo'n goede indruk achter, maar hij mag zeker nog niet helemaal afgeschreven worden. "Wie zijn statistieken diep analyseert, ziet zelfs topschutterspotentieel", schrijft men bijvoorbeeld bij Sport/Voetbalmagazine. En tot slot loopt ook Michael Krmencik nog rond op Jan Breydel. Die leek afgeschreven na zijn niet-selectie in de bekerfinale, maar scoorde dinsdag plots een hattrick tegen (het weliswaar beperkte) Union Titus Petingen.

Indien de twee laatst genoemden straks plots toch beginnen te renderen, lijkt een extra spits zelfs overbodig. In ieder geval heeft Club nog een tweetal maanden om de kat uit de boom te kijken.

LEES OOK: 'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Moet Club een nieuwe spits aantrekken?

Meest recent

Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

13
13
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

115
115
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

405
405
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

75
75
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

36
36
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

35
35
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

67
67
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

114
114
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

42
42
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

186
186
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

414
414
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

96
96
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

128
128
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

92
92
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

14
14
Toptarget speelt open kaart: "Transfer naar Club Brugge?"

Of hij nog in actie zal komen bij Club Brugge, zal afhangen van zijn revalidatie. Maar feit is dat ...

203
203
Leko dropt hint: essentiële wissel in basiself Club?

Club Brugge wist zaterdagavond de volle buit te pakken na een erg moeizame wedstrijd op het veld van ...

136
136
'Maat is vol: RSCA-titularis speelt plek definitief kwijt'

RSC Anderlecht krijgt zondagavond het bezoek van AA Gent. De algemene verwachting is dat coach ...

262
262
'Kompany lacht tanden bloot: Bayern contacteert steraanvaller'

Bayern München heeft zaterdagavond geschiedenis geschreven. Tijdens de vlotte zege op St. Pauli ...

165
165
'Standard ruikt centen: transfersom van 10 miljoen'

Standard hoopt in de komende weken alsnog met de eindzege in de Europe Play-Offs aan de haal te ...

190
190
KV Mechelen - Union: Vanderbiest en Hubert wisselen één keer

Union SG is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen, maar moet zondagmiddag wel bevestigen op ...

24
24
Hayen klopt op tafel bij Genk: "Gaan er alles aan doen"

KRC Genk kan voorlopig niet tevreden zijn over het seizoen tot dusver. Maar de Limburgers hebben in ...

221
221
'City steekt zomermercato in de fik met topmiddenvelder'

Manchester City maakt zich op voor Premier League-toppers die de Engelse titelstrijd in een ...

78
78
TU: 'Gepeperde transfersom Vermeeren, Club vindt aanvaller'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

243
243
KV Kortrijk promoveert naar JPL: transfervuurwerk op komst

KV Kortrijk zal volgend seizoen weer te zien zijn in de Jupiler Pro League. De Kerels waren zeker ...

333
333

Meer sportnieuws