Past Club transferstrategie aan? "Hij heeft topschutterspotentieel"

door
Past Club transferstrategie aan?

Club Brugge hield het tot dusver erg rustig op de transfermarkt en had daar ook alle redenen toe. Omdat de mercato nog tot begin oktober geopend blijft, hoeft er bovendien geen haast gezet worden achter het aantrekken van versterking. Maar dat er nog aanwinsten zullen volgen lijkt na de verloren bekerfinale een zekerheid.


Zo geraakte begin deze week bekend dat Club opnieuw een prioriteit zou hebben gemaakt van een nieuwe spits. Toch doet Blauw-Zwart er misschien beter aan om zijn strategie aan te passen en zich eerst op andere posities te versterken, terwijl het afwacht hoe de zaken evolueren rond de huidige spitsen. Met Youssouph Badji heeft de landskampioen immers al een potentieel goudhaantje in handen. De 18-jarige Senegalees bewees zaterdag alvast dat hij ook in belangrijke wedstrijden tegen zware tegenstanders zijn mannetje kan staan.

Daarnaast is er ook nog recordaankoop David Okereke. Die liet in de bekerfinale en in de voorbereiding niet zo'n goede indruk achter, maar hij mag zeker nog niet helemaal afgeschreven worden. "Wie zijn statistieken diep analyseert, ziet zelfs topschutterspotentieel", schrijft men bijvoorbeeld bij Sport/Voetbalmagazine. En tot slot loopt ook Michael Krmencik nog rond op Jan Breydel. Die leek afgeschreven na zijn niet-selectie in de bekerfinale, maar scoorde dinsdag plots een hattrick tegen (het weliswaar beperkte) Union Titus Petingen.

Indien de twee laatst genoemden straks plots toch beginnen te renderen, lijkt een extra spits zelfs overbodig. In ieder geval heeft Club nog een tweetal maanden om de kat uit de boom te kijken.

LEES OOK: 'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Moet Club een nieuwe spits aantrekken?

Meest recent

Sensatie in PSG-Bayern, maar was penalty wel terecht?

De voetbalwereld zit dinsdagavond op het puntje van zijn stoel voor de kraker tussen Paris ...

2
2
'Club vist op bekend terrein: nieuw parel op komst'

Bij Club Brugge kunnen ze trots zijn op de prestaties van NXT dit seizoen. In 1B beleefden de ...

17
17
Om deze reden liet Stijnen plots zijn assistent invallen

Patro Eisden sneuvelde maandagavond in de halve finale van de play-offs in de Challenger Pro League ...

24
24
'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

97
97
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

65
65
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

99
99
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

181
181
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

202
202
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

113
113
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

36
36
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

200
200
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

343
343
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

104
104
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

570
570
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

282
282
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

468
468
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

393
393
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

407
407
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

76
76
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

66
66
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

101
101
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

241
241
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

90
90
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

361
361
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

222
222

Meer sportnieuws