Past Club transferstrategie aan? "Hij heeft topschutterspotentieel"

door
Past Club transferstrategie aan?

Club Brugge hield het tot dusver erg rustig op de transfermarkt en had daar ook alle redenen toe. Omdat de mercato nog tot begin oktober geopend blijft, hoeft er bovendien geen haast gezet worden achter het aantrekken van versterking. Maar dat er nog aanwinsten zullen volgen lijkt na de verloren bekerfinale een zekerheid.


Zo geraakte begin deze week bekend dat Club opnieuw een prioriteit zou hebben gemaakt van een nieuwe spits. Toch doet Blauw-Zwart er misschien beter aan om zijn strategie aan te passen en zich eerst op andere posities te versterken, terwijl het afwacht hoe de zaken evolueren rond de huidige spitsen. Met Youssouph Badji heeft de landskampioen immers al een potentieel goudhaantje in handen. De 18-jarige Senegalees bewees zaterdag alvast dat hij ook in belangrijke wedstrijden tegen zware tegenstanders zijn mannetje kan staan.

Daarnaast is er ook nog recordaankoop David Okereke. Die liet in de bekerfinale en in de voorbereiding niet zo'n goede indruk achter, maar hij mag zeker nog niet helemaal afgeschreven worden. "Wie zijn statistieken diep analyseert, ziet zelfs topschutterspotentieel", schrijft men bijvoorbeeld bij Sport/Voetbalmagazine. En tot slot loopt ook Michael Krmencik nog rond op Jan Breydel. Die leek afgeschreven na zijn niet-selectie in de bekerfinale, maar scoorde dinsdag plots een hattrick tegen (het weliswaar beperkte) Union Titus Petingen.

Indien de twee laatst genoemden straks plots toch beginnen te renderen, lijkt een extra spits zelfs overbodig. In ieder geval heeft Club nog een tweetal maanden om de kat uit de boom te kijken.

LEES OOK: 'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Moet Club een nieuwe spits aantrekken?

Meest recent

Garcia helemaal overtuigd: Duivel dwingt WK-basisplaats af

De Rode Duivels vertoefden tijdens de huidige interland-break op Amerikaanse bodem voor een stage en ...

33
33
Geen perfecte week Belgische beloften: Jong Oranje wint nipt

De nationale beloften hebben hun interland-break niet bepaald met een goed gevoel kunnen afsluiten. ...

42
42
'Club Brugge perplex: Tresoldi legt transferwens neer'

Nicolo Tresoldi is de voorbije weken helemaal ontploft bij Club Brugge. Maar die goede prestaties ...

219
219
"Missen als kiespijn" - Tielemans krijgt tik om de oren

De Rode Duivels hebben vertrouwen getankt tijdens hun eerste oefenwedstrijd in aanloop naar het WK. ...

232
232
De Ketelaere onder vuur: Garcia’s geduld staat op springen

Charles De Ketelaere wil diepe spits zijn bij de Rode Duivels. Rudi Garcia blijft hem ook in die rol ...

63
63
Couckes misslag: golf van verontwaardiging na sluiting

Voor Marc Coucke blijft het moeilijk om de negatieve stroom te keren. De ondernemer, die ook ...

34
34
Lukaku maakt brokken: nieuwe plottwist in Napoli-soap

Ook zonder Romelu Lukaku troffen de Rode Duivels vijf keer raak tegen de VS. Terwijl het af te ...

72
72
Club Brugge versus AA Gent: bom ontploft in Pro League

Aan de vooravond van de Algemene Vergadering staan de zenuwen weer straksgespannen in de Pro League. ...

200
200
AA Gent licht optie: revelatie nóg langer op post?

Dankzij een knappe eindspurt neemt AA Gent straks deel aan de Champions' Play-Offs. Een van de ...

67
67
'De Cat grof wild: Bayern opent bod, kapers op de kust'

Nathan De Cat vierde zaterdag op amper 17-jarige leeftijd al zijn debuut bij de Rode Duivels. De ...

271
271
Flops kosten Genk duur: De Condé onder vuur

KRC Genk greep naast de top zes en mag, ondanks de geslaagde campagne in Europa, dus gerust spreken ...

774
774
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

38
38
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

257
257
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

51
51
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

257
257
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

74
74
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

230
230
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

40
40
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

87
87
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

149
149
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

401
401
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

243
243
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

94
94
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

80
80
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

96
96

Meer sportnieuws