Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op de Europa League!

58
Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op de Europa League!

In België beginnen we dit weekend aan het seizoen 2020/21, maar op de Europese velden worden straks eindelijk ook de laatste duels van de vorige jaargang afgewerkt. Woensdag en donderdag staan zo de terugwedstrijden in de achtste finale van de Europa League op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in Donetsk, waar Shakhtar een prima uitgangspositie verdedigt tegen Wolfsburg. Voor de coronastop wonnen de Oekraïners immers met 1-2 in Duitsland, waarbij ze geen enkele keer in het boekje gingen. De kersvers kampioen staat dan ook bekend als een vrij faire ploeg, terwijl de Volkswagenclub wel vaker tegen de lamp loopt. Gezien de vorm van beide teams na de break gokken wij helaas voor Koen Casteels daarom dat Shakhtar niet verliest én minder kaarten pakt, goed voor 2,75x onze inzet met de Bet Builder.



Over naar Manchester United, dat de klus zeker al klaarde in de heenmatch. LASK Linz werd toen tenslotte met forfaitcijfers van de mat gespeeld, dus allicht kiest Ole Gunnar Solksjaer nu in het eigen Old Trafford voor een veredeld B-elftal. Niet alleen waren heel wat van die namen echter ook in maart al van de partij, de Oostenrijkers zakten post-corona bovendien als een kaartenhuis in elkaar. Wij rekenen er dus op dat United, dat wél in een goede flow zit, beide helften wint. Een gunstig resultaat is dan 2,40x onze bet waard.

In tegenstelling tot de rest kijken vier clubs elkaar deze week pas voor het eerst – én al op neutraal terrein – in de ogen, waaronder Inter en Getafe. Opnieuw een confrontatie tussen twee uitersten, want waar de Nerazzurri oprukten naar de tweede plek in Italië gaven de Spanjaarden hun Europees ticket zelfs nog uit handen. In haar laatste drie duels kon Getafe zelfs geen enkele keer scoren, terwijl Inter al viermaal op rij de nul hield. Een nieuwe zege voor Romelu Lukaku en co zónder tegendoelpunt levert 2,40x onze inleg op.



We maken de sprong naar donderdag met die andere resterende heenwedstrijd, namelijk Sevilla tegen AS Roma. Het nummer vier in La Liga tegen de nummer vijf uit de Serie A, die elk in eigen land gelijkaardige resultaten voorleggen. Beiden klokten zelfs al op 70 punten, zij het op verschillende manieren. Sevilla bleef immers vaak steken op een gelijkspel, terwijl de Romeinen eerder voor alles of niks gingen. Wij gaan uit van het Spaanse scenario en gokken dat ze elkaar in evenwicht houden, wat dan 3,35x onze inzet opbrengt.

Eindigen doen we tot slot terug over Het Kanaal, waar Wolverhampton het opneemt tegen Olympiakos. De thuisploeg is daarbij uiteraard de favoriet, zeker na de 1-1 draw in Piraeus. De Grieken lieten echter al zien te kunnen stunten door in de vorige ronde Arsenal uit te schakelen, waarvoor het toen zelfs een overwinning in Engeland nodig had. Wij vrezen dan ook voor Leander Dendoncker en zijn ploegmaats en tippen op een nieuwe verrassende kwalificatie voor Olympiakos, dat ons zo 3,10x onze bet zou schenken.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op weinig problemen voor Manchester United en Inter, samen met een gelijkspel tussen Sevilla en AS Roma. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 19,30x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Europese spelerslijsten: opvallende aan -en afwezigen

Wie is volgens u favoriet om de Europa League te winnen?

Meest recent

JPL-topclub grijpt mis: opvallende transfer Ryotaro Ito

De transfermarkt is in de meeste Europese voetballanden inmiddels gesloten. Maar transfervrije ...

0
0
‘Leko dumpt Club-leider uitgerekend tegen Aston Villa’

Een basisplaats tegen Lommel leek eindelijk een doorbraak, maar aan de echte hiërarchie bij ...

76
76
Statement! Club-jonkies vernederen Villa in Youth League

Dinsdagavond trapt Club Brugge zijn Champions League-campagne op gang met een thuisduel tegen Aston ...

88
88
Imke Courtois snoeihard aangepakt na KVM-uitspraak

Imke Courtois heeft zich in een interview bij Sporza niet meteen van haar meest overtuigende kant ...

55
55
Één Rode Duivel maakt kans op Ballon d’Or-prijs

De verkiezing van de Ballon d’Or staat voor de deur en naar goede gewoonte sijpelen de ...

21
21
Ongeziene jackpot: Club Brugge heeft WK voor Clubs in vizier

Over drie jaar is er weer een WK voor Clubs. Het nieuwe format zorgt ervoor dat het tornooi is ...

161
161
Nieuwe klacht tegen Infantino: “Machtsmisbruik voor Trump”

De rel rond Gianni Infantino blijft nog voortduren. Na het WK 2026 is de kritiek op de Zwitserse ...

51
51
Charleroi krijgt zware straf: ook Cercle deelt in malaise

Vorig seizoen ontspoorde de Waalse derby tussen Sporting Charleroi en Standard Luik volledig en het ...

56
56
Van Crombrugge eerlijk: KRC Genk dumpt genadeloos

De carrière van Hendrik Van Crombrugge zit op een dood spoor. Bij KRC Genk komt de doelman ...

285
285
Champions League-druk op “beste transfer van Club”

Club Brugge heeft er weer een drukke mercato opzitten. Verschillende sterkhouders werden verkocht en ...

98
98
Vincent Kompany genomineerd voor prestigieuze award

De opmars van Vincent Kompany als hoofdtrainer is indrukwekkend. De Belgische oefenmeester kende een ...

53
53
Club Brugge grijpt zwaar in na vertrek Bisiwu en Furo

Club Brugge legde de focus de afgelopen seizoenen op de jeugd en de samenwerking met Club NXT. ...

510
510
Schrik bij Antwerp groeit: Patrick Goots is snoeihard

Royal Antwerp FC was goed begonnen in de Jupiler Pro League, maar de afgelopen weken liep het plots ...

250
250
Crisis KV Mechelen: lot Fred Vanderbiest al beslist?

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag kreeg Malinwa in eigen huis ...

240
240
Verhaeghe slaat hard terug op Club Brugge-twijfels

Club Brugge is in de competitie met een 12 op 15 gestart. Geen slechte start, maar vooral de zure ...

211
211
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht zoekt oplossing, toekomst Club’

De zomermercato zit er inmiddels op, maar heel wat clubs in binnen- en buitenland zijn nu al plannen ...

260
260
Vitor Bruno krijgt ‘godsgeschenk’ bij Anderlecht

RSC Anderlecht is met een 7 op 15 aan de Jupiler Pro League begonnen. Tegen KV Kortrijk wonnen de ...

871
871
Hendrik Van Crombrugge verrast fans met nieuwe uitdaging

Hendrik Van Crombrugge heeft een opvallende nieuwe uitdaging beet. De voormalige doelman van ...

457
457
KV Mechelen-icoon onthult: “Problemen binnen de ploeg”

Het rommelt bij KV Mechelen. Malinwa was vorig seizoen nog één van de grote revelaties ...

262
262
"Zwaar geraakt": Hevige storm rond Van Gucht en Alderweireld

Ruben Van Gucht en Toby Alderweireld zijn in een stevige storm terechtgekomen. De twee bekende ...

135
135
Balans Anderlecht bekend: ‘Nog altijd op centen letten’

RSC Anderlecht heeft er een drukke zomermercato opzitten. Antoine Sibierski spendeerde een slordige ...

376
376
OPTA geeft Club Brugge straffe Champions League-hoop

De afgelopen seizoenen maakte Club Brugge telkens indruk in de Champions League. Ook dit seizoen is ...

175
175
Na amper drie matchen: 'Uppercut Tielemans bij United'

In de Champions League neemt Manchester United het aanstaande donderdag op tegen debutant Sabah FC. ...

269
269
Verhaeghe grijpt eerste keer in: kleedkamer krijg keiharde boodschap

Club Brugge is degelijk aan het seizoen begonnen, maar er is zeker nog heel wat ruimte voor ...

483
483
Antwerp-aanwinst zakt door ijs: "Ongelooflijk hoe moeilijk"

Na een hoopgevende competitiestart, staat Antwerp FC weer met beide voeten op de grond. Zo werd in ...

568
568

Meer sportnieuws