Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op de Europa League!

58
Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op de Europa League!

In België beginnen we dit weekend aan het seizoen 2020/21, maar op de Europese velden worden straks eindelijk ook de laatste duels van de vorige jaargang afgewerkt. Woensdag en donderdag staan zo de terugwedstrijden in de achtste finale van de Europa League op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in Donetsk, waar Shakhtar een prima uitgangspositie verdedigt tegen Wolfsburg. Voor de coronastop wonnen de Oekraïners immers met 1-2 in Duitsland, waarbij ze geen enkele keer in het boekje gingen. De kersvers kampioen staat dan ook bekend als een vrij faire ploeg, terwijl de Volkswagenclub wel vaker tegen de lamp loopt. Gezien de vorm van beide teams na de break gokken wij helaas voor Koen Casteels daarom dat Shakhtar niet verliest én minder kaarten pakt, goed voor 2,75x onze inzet met de Bet Builder.



Over naar Manchester United, dat de klus zeker al klaarde in de heenmatch. LASK Linz werd toen tenslotte met forfaitcijfers van de mat gespeeld, dus allicht kiest Ole Gunnar Solksjaer nu in het eigen Old Trafford voor een veredeld B-elftal. Niet alleen waren heel wat van die namen echter ook in maart al van de partij, de Oostenrijkers zakten post-corona bovendien als een kaartenhuis in elkaar. Wij rekenen er dus op dat United, dat wél in een goede flow zit, beide helften wint. Een gunstig resultaat is dan 2,40x onze bet waard.

In tegenstelling tot de rest kijken vier clubs elkaar deze week pas voor het eerst – én al op neutraal terrein – in de ogen, waaronder Inter en Getafe. Opnieuw een confrontatie tussen twee uitersten, want waar de Nerazzurri oprukten naar de tweede plek in Italië gaven de Spanjaarden hun Europees ticket zelfs nog uit handen. In haar laatste drie duels kon Getafe zelfs geen enkele keer scoren, terwijl Inter al viermaal op rij de nul hield. Een nieuwe zege voor Romelu Lukaku en co zónder tegendoelpunt levert 2,40x onze inleg op.



We maken de sprong naar donderdag met die andere resterende heenwedstrijd, namelijk Sevilla tegen AS Roma. Het nummer vier in La Liga tegen de nummer vijf uit de Serie A, die elk in eigen land gelijkaardige resultaten voorleggen. Beiden klokten zelfs al op 70 punten, zij het op verschillende manieren. Sevilla bleef immers vaak steken op een gelijkspel, terwijl de Romeinen eerder voor alles of niks gingen. Wij gaan uit van het Spaanse scenario en gokken dat ze elkaar in evenwicht houden, wat dan 3,35x onze inzet opbrengt.

Eindigen doen we tot slot terug over Het Kanaal, waar Wolverhampton het opneemt tegen Olympiakos. De thuisploeg is daarbij uiteraard de favoriet, zeker na de 1-1 draw in Piraeus. De Grieken lieten echter al zien te kunnen stunten door in de vorige ronde Arsenal uit te schakelen, waarvoor het toen zelfs een overwinning in Engeland nodig had. Wij vrezen dan ook voor Leander Dendoncker en zijn ploegmaats en tippen op een nieuwe verrassende kwalificatie voor Olympiakos, dat ons zo 3,10x onze bet zou schenken.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op weinig problemen voor Manchester United en Inter, samen met een gelijkspel tussen Sevilla en AS Roma. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 19,30x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Extreme make-over RSCA: race tegen de klok voor Sibierski'

Wie is volgens u favoriet om de Europa League te winnen?

Meest recent

STVV niet klaar: De Meyer kondigt transfers aan op Stayen

STVV heeft er met Kota Takai een opvallende versterking bij. De 21-jarige centrale verdediger wordt ...

4
4
Hoefkens heeft ex-speler van Anderlecht helemaal beet

NAC Breda heeft zich op de valreep nog weten te versterken met een oude bekende van het Belgische ...

7
7
'Club Brugge haalt achtste nieuwkomer voor NXT'

Club Brugge staat volgens Colombiaanse media op het punt om alweer een achtste nieuwkomer te halen ...

106
106
Verhuurde spelers: debutant in Serie A, spits scoort

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

21
21
'Vier Rode Duivels bij grootste verliezers Deadline Day'

In de grootste Europese voetballanden is de transfermarkt sinds dinsdagavond weer achter slot en ...

86
86
'Ultieme putsch Anderlecht: drie versterkingen voor deadline'

RSC Anderlecht wil in het slot van de zomerse transferperiode nog een dubbele slag slaan. Zo werken ...

598
598
Coucke wordt wild: Anderlechtbaas slaat nieuwe weg in

Marc Coucke heeft als ondernemer al vaker bewezen dat hij zijn blik graag ver buiten de klassieke ...

79
79
Julie Vanloo deelt heel aangrijpend nieuws met Club-fans

Julie Vanloo staat voor een bijzonder emotionele periode. De Belgian Cat maakt zich op voor een ...

35
35
Deadline-domper Vermeeren: buitenkansje voor Club Brugge?

Sinds dinsdagnacht is de transfermarkt in de grote Europese competities gesloten. Een aantal spelers ...

491
491
Antwerp handelt met Barça: financiële details bekend

Antwerp FC heeft op de valreep nog een extra aanwinst in huis gehaald. Zo werd de defensie van de ...

196
196
Last-minute drukte Anderlecht: verrassing Stroeykens/Bertaccini?

Donderdagavond sluit de zomerse transferperiode ook in België zijn deuren. Voor verschillende ...

957
957
‘Club Brugge slaat toe: Europese killer voor 8 miljoen’

Club Brugge was de voorbije weken druk in de weer op de mercato. Blauw-zwart bereidde naar verluidt ...

705
705
RSCA-aanwinst valt van voetstuk: "Té positief over die sjarel"

RSC Anderlecht kreeg zondag een stevige reality-check. In de eerste grote test van het seizoen, ...

620
620
Deadline Deals: ultieme climax Fofana-soap; City verbreekt record

De transferperiode in de grote Europese voetballanden zit erop. Vlak voor het verstrijken van de ...

114
114
Club speelt met vuur: vrees voor grove transferblunder

Na de Champions League-loting was voorzitter Bart Verhaeghe formeel. Zo verklaarde hij dat Club ...

982
982
Union kondigt nog late vertrekker aan

Union heeft er al een zeer drukke transferzomer opzitten. Aan inkomende zijde lijkt het huiswerk er ...

89
89
Charleroi shopt in Premier League, STVV haalt nog WK-ganger

Charleroi is voorlopig dé verrassing van het seizoensbegin in de Jupiler Pro League. De ...

44
44
'Transfersoap Fofana eindelijk voorbij: transfersom bekend'

Er ontspon zich deze zomer een heuse transfersoap rond Malick Fofana. Ondanks een seizoen dat ...

84
84
Ordoñez doet boekje open over gemiste transfer en blessure

Bij Club Brugge lijken ze behoudens grote verrassingen klaar te zijn met hun mercato. Het zag deze ...

188
188
Genk slijt overbodige pion, Antwerp shopt bij Barça

In ons land is de transfermarkt in principe nog enkele dagen open, maar toch ronden ook heel wat ...

131
131
Toptransfer voor David, Man City haalt nog een winger

In de grote competities worden op de valreep nog heel wat transfers afgesloten, waarbij ook de ...

89
89
'Sibierski tovert nog verrassende middenvelder uit hoed'

Het is nog een bijzonder druk einde van de transferperiode voor Anderlecht. Dat wist dinsdag met ...

763
763
'Fofana maakt keuze na bizarre transfersituatie'

Het werd voor Malick Fofana nog een zeer drukke deadline day, want de flankaanvaller staat op het ...

117
117
Stassin heeft op de valreep knaltransfer nog beet

In vele landen sluit de transfermarkt dinsdagavond zijn deuren en dus worden er op de valreep nog ...

91
91
Peter Vandenbempt's onthulling slaat in als een bom

Peter Vandenbempt kennen we vandaag als één van de vertrouwde stemmen van het ...

205
205

Meer sportnieuws