Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op de Europa League!

58
Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op de Europa League!

In België beginnen we dit weekend aan het seizoen 2020/21, maar op de Europese velden worden straks eindelijk ook de laatste duels van de vorige jaargang afgewerkt. Woensdag en donderdag staan zo de terugwedstrijden in de achtste finale van de Europa League op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in Donetsk, waar Shakhtar een prima uitgangspositie verdedigt tegen Wolfsburg. Voor de coronastop wonnen de Oekraïners immers met 1-2 in Duitsland, waarbij ze geen enkele keer in het boekje gingen. De kersvers kampioen staat dan ook bekend als een vrij faire ploeg, terwijl de Volkswagenclub wel vaker tegen de lamp loopt. Gezien de vorm van beide teams na de break gokken wij helaas voor Koen Casteels daarom dat Shakhtar niet verliest én minder kaarten pakt, goed voor 2,75x onze inzet met de Bet Builder.



Over naar Manchester United, dat de klus zeker al klaarde in de heenmatch. LASK Linz werd toen tenslotte met forfaitcijfers van de mat gespeeld, dus allicht kiest Ole Gunnar Solksjaer nu in het eigen Old Trafford voor een veredeld B-elftal. Niet alleen waren heel wat van die namen echter ook in maart al van de partij, de Oostenrijkers zakten post-corona bovendien als een kaartenhuis in elkaar. Wij rekenen er dus op dat United, dat wél in een goede flow zit, beide helften wint. Een gunstig resultaat is dan 2,40x onze bet waard.

In tegenstelling tot de rest kijken vier clubs elkaar deze week pas voor het eerst – én al op neutraal terrein – in de ogen, waaronder Inter en Getafe. Opnieuw een confrontatie tussen twee uitersten, want waar de Nerazzurri oprukten naar de tweede plek in Italië gaven de Spanjaarden hun Europees ticket zelfs nog uit handen. In haar laatste drie duels kon Getafe zelfs geen enkele keer scoren, terwijl Inter al viermaal op rij de nul hield. Een nieuwe zege voor Romelu Lukaku en co zónder tegendoelpunt levert 2,40x onze inleg op.



We maken de sprong naar donderdag met die andere resterende heenwedstrijd, namelijk Sevilla tegen AS Roma. Het nummer vier in La Liga tegen de nummer vijf uit de Serie A, die elk in eigen land gelijkaardige resultaten voorleggen. Beiden klokten zelfs al op 70 punten, zij het op verschillende manieren. Sevilla bleef immers vaak steken op een gelijkspel, terwijl de Romeinen eerder voor alles of niks gingen. Wij gaan uit van het Spaanse scenario en gokken dat ze elkaar in evenwicht houden, wat dan 3,35x onze inzet opbrengt.

Eindigen doen we tot slot terug over Het Kanaal, waar Wolverhampton het opneemt tegen Olympiakos. De thuisploeg is daarbij uiteraard de favoriet, zeker na de 1-1 draw in Piraeus. De Grieken lieten echter al zien te kunnen stunten door in de vorige ronde Arsenal uit te schakelen, waarvoor het toen zelfs een overwinning in Engeland nodig had. Wij vrezen dan ook voor Leander Dendoncker en zijn ploegmaats en tippen op een nieuwe verrassende kwalificatie voor Olympiakos, dat ons zo 3,10x onze bet zou schenken.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op weinig problemen voor Manchester United en Inter, samen met een gelijkspel tussen Sevilla en AS Roma. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 19,30x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Bob Peeters kan het niet aanzien: "Moet dit nu echt?"

Wie is volgens u favoriet om de Europa League te winnen?

Meest recent

Penders krijgt kans: Martinez bevestigt afwezigheid

Mike Penders heeft zaterdagmiddag zijn debuut in de Premier League gemaakt. De Rode Duivel mocht bij ...

11
11
Bruno hint naar totale ommekeer: "Hij verdient meer kansen"

Bij Anderlecht zullen ze na de voorbije week met heel wat vraagtekens zitten. Ze blikken immers ...

66
66
Real stoomt na gelukkig VAR-moment naar vlotte zege

Real Madrid heeft zondag ervoor gezorgd dat het een week voor de Clasico de kloof met FC Barcelona ...

9
9
Lomme-coach haalt keihard uit naar spelers na blamage

Voor Lommel kwam er zondag alweer een einde aan het avontuur in de Croky Cup. De Limburgers kregen ...

17
17
Kranten geven 'onzichtbare' Anderlecht-pion forse buis

Voor Anderlecht is zondag meteen op zeer pijnlijke wijze een einde gekomen aan het avontuur in de ...

121
121
'UEFA op scherp: vrees voor rellen in Brugge'

Veel tijd om uit te blazen heeft Club Brugge niet. Na de bekerzege tegen Lokeren van zaterdag moet ...

200
200
Crisis bij Anderlecht? Vitor Bruno reageert duidelijk

Het is voor Anderlecht een rampzalige week geworden. Vorig weekend kroop het op Cercle nog door het ...

290
290
Loting Croky Cup: Club tegen Beveren, Beerschot ontvangt Genk

Zondag werden de laatste wedstrijden in de zestiende finales van de Croky Cup afgewerkt, met enkele ...

103
103
'Mourinho nu al onder vuur: Perez heeft opvolger al klaar'

Bij Real Madrid besloten ze in de zomer dat het zo niet verder kon na twee seizoenen zonder prijs. ...

93
93
Anderlecht in zak en as: "Er is veel frustratie"

Het is een gitzwarte week voor RSC Anderlecht. Paars-Wit, dat de afgelopen jaren drie keer de ...

516
516
STVV verlost zichzelf met bolwassing in Limburgse derby

Klaart de hemel stilaan weer op boven Stayen? De Kanaries kenden een donkere periode in de Jupiler ...

42
42
De Mil slaat mea culpa: "Ik moet erop afgerekend worden"

AA Gent ligt uit de Croky Cup. Een grote vernedering voor de leider uit de Jupiler Pro League. ...

165
165
Real Madrid maakt brandhout van droomcontract Courtois

Thibaut Courtois blijft bij Real Madrid, maar het contract is maar half het goede nieuws. De doelman ...

492
492
Anderlecht crasht in bekerdrama, Beerschot met grootse stunt

Wat een dramatische week voor Anderlecht! Na de ontsnapping op het veld van Cercle Brugge en de ...

210
210
Noa Lang pakt uit met miljoenenaankoop: één detail valt op

Noa Lang heeft nooit veel moeite gehad om de aandacht naar zich toe te trekken. De voormalige ...

191
191
Arsenal blijft met zuinige zege in spoor van Man City

In de Premier League is Manchester City onstopbaar met een 21 op 21. Arsenal wist dus wat het moest ...

8
8
Drama voor De Cat: jonge Belg loopt stevige blessure op

Slecht nieuws voor Nathan De Cat. De jonge Belgische middenvelder heeft een gescheurde meniscus ...

83
83
Anderlecht in penarie op Kiel: "Hij speelt op amateurniveau"

In de Croky Cup stond zondagavond een erg fraaie affiche op het programma. Zo kreeg Beerschot VA het ...

221
221
KVM eindelijk vertrokken? "Als we volgende week winnen ..."

KV Mechelen heeft zich zondagmiddag geplaatst voor de 1/8ste finales van de Croky Cup. Malinwa werd ...

103
103
Beerschot-aanhang deelt heerlijke sneer uit aan Anderlecht

In de Croky Cup zijn de ogen zondagavond op 't Kiel gericht. Beerschot VA krijgt dan immers het ...

252
252
Bekerdrama Gent: scheidsrechter zondebok na bizarre penalty

Union Rocherfortoise heeft voor een immense stunt gezorgd in de 1/16de finales van de Croky Cup. De ...

299
299
Sleutelmatch Club: Leko plakt percentage op clash met Lens

Bij Club Brugge werd de knop na de bekerzege tegen KSC Lokeren snel weer omgedraaid. Aanstaande ...

297
297
Beerschot mét Rits; Bruno kiest opnieuw onuitgegeven elftal

Zondagavond staat dé topaffiche in de 1/16de finales van Croky Cup op het programma. Zo gaat ...

75
75
Brighton blijft imponeren; wéér uitschuiver United-Belgen

In de Engelse Premier League blijven Maxim De Cuyper en zijn maats van Brighton hoge toppen scheren. ...

58
58
'Commotie rond Noa Lang: ervaren ploegmaat moet ingrijpen'

Na de nederlaag op hekkensluiter Venezia is de spanning bij SSC Napoli om te snijden. Zo kreeg Kevin ...

164
164

Meer sportnieuws