Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op de Europa League!

door
Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op de Europa League!

In België beginnen we dit weekend aan het seizoen 2020/21, maar op de Europese velden worden straks eindelijk ook de laatste duels van de vorige jaargang afgewerkt. Woensdag en donderdag staan zo de terugwedstrijden in de achtste finale van de Europa League op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in Donetsk, waar Shakhtar een prima uitgangspositie verdedigt tegen Wolfsburg. Voor de coronastop wonnen de Oekraïners immers met 1-2 in Duitsland, waarbij ze geen enkele keer in het boekje gingen. De kersvers kampioen staat dan ook bekend als een vrij faire ploeg, terwijl de Volkswagenclub wel vaker tegen de lamp loopt. Gezien de vorm van beide teams na de break gokken wij helaas voor Koen Casteels daarom dat Shakhtar niet verliest én minder kaarten pakt, goed voor 2,75x onze inzet met de Bet Builder.



Over naar Manchester United, dat de klus zeker al klaarde in de heenmatch. LASK Linz werd toen tenslotte met forfaitcijfers van de mat gespeeld, dus allicht kiest Ole Gunnar Solksjaer nu in het eigen Old Trafford voor een veredeld B-elftal. Niet alleen waren heel wat van die namen echter ook in maart al van de partij, de Oostenrijkers zakten post-corona bovendien als een kaartenhuis in elkaar. Wij rekenen er dus op dat United, dat wél in een goede flow zit, beide helften wint. Een gunstig resultaat is dan 2,40x onze bet waard.

In tegenstelling tot de rest kijken vier clubs elkaar deze week pas voor het eerst – én al op neutraal terrein – in de ogen, waaronder Inter en Getafe. Opnieuw een confrontatie tussen twee uitersten, want waar de Nerazzurri oprukten naar de tweede plek in Italië gaven de Spanjaarden hun Europees ticket zelfs nog uit handen. In haar laatste drie duels kon Getafe zelfs geen enkele keer scoren, terwijl Inter al viermaal op rij de nul hield. Een nieuwe zege voor Romelu Lukaku en co zónder tegendoelpunt levert 2,40x onze inleg op.



We maken de sprong naar donderdag met die andere resterende heenwedstrijd, namelijk Sevilla tegen AS Roma. Het nummer vier in La Liga tegen de nummer vijf uit de Serie A, die elk in eigen land gelijkaardige resultaten voorleggen. Beiden klokten zelfs al op 70 punten, zij het op verschillende manieren. Sevilla bleef immers vaak steken op een gelijkspel, terwijl de Romeinen eerder voor alles of niks gingen. Wij gaan uit van het Spaanse scenario en gokken dat ze elkaar in evenwicht houden, wat dan 3,35x onze inzet opbrengt.

Eindigen doen we tot slot terug over Het Kanaal, waar Wolverhampton het opneemt tegen Olympiakos. De thuisploeg is daarbij uiteraard de favoriet, zeker na de 1-1 draw in Piraeus. De Grieken lieten echter al zien te kunnen stunten door in de vorige ronde Arsenal uit te schakelen, waarvoor het toen zelfs een overwinning in Engeland nodig had. Wij vrezen dan ook voor Leander Dendoncker en zijn ploegmaats en tippen op een nieuwe verrassende kwalificatie voor Olympiakos, dat ons zo 3,10x onze bet zou schenken.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op weinig problemen voor Manchester United en Inter, samen met een gelijkspel tussen Sevilla en AS Roma. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 19,30x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Anderlecht stelt Jacobs teleur: “Had ik nooit verwacht”

Wie is volgens u favoriet om de Europa League te winnen?

Meest recent

Verrassend puntenverlies Union: Hubert viseert refs

Union plaatste zich deze week nog in stijl voor de bekerfinale, maar liet zaterdagavond verrassend ...

49
49
Genk zorgt voor grote ophef: "Dit is schandalig!"

KRC Genk kwam vrijdagavond al in actie en ging toen met 2-3 winnen in Mechelen. Dat stelde de ...

168
168
Godts spreekt na nieuwe knalprestatie helder over transfer

Mika Godts heeft dit seizoen enorme stappen gezet in zijn ontwikkeling. De 20-jarige linksbuiten ...

26
26
Penaltyfestijn bij Real, Inter wint sensationele kraker

Er stonden in Spanje en Italië enkele interessante affiches op het programma. Real Madrid kreeg ...

18
18
OHL gered? Mazzu velt zijn oordeel

OH Leuven heeft zaterdag een levensbelangrijke zege gepakt in de strijd om het behoud. Het rekende ...

42
42
Fel Standard maakt kampioen Union het leven meer dan zuur

Standard thuis en uit lijkt wel een andere ploeg. De Rouches leken vanavond lange tijd Union met een ...

74
74
"Rode Duivels? Zeker geen onoverkomelijke uitdaging"

Komende zomer staat er een WK voor de deur en dat doet heel wat spelers dromen. Bij de Rode Duivels ...

21
21
"Ik zit er in"-Ruben Van Gucht pakt spetterend uit

Ruben Van Gucht is dezer dagen weer niet uit de media weg te slaan. Gisteren was er de hele soap ...

55
55
Ajax dankt zijn Belgen voor klinkende zege

Ajax heeft zich zaterdagavond voorlopig naast Feyenoord op de tweede plaats in de Eredivisie ...

42
42
KV Kortrijk doet na zinderend slot gouden zaak in CPL

KV Kortrijk heeft vanavond een gouden zaak gedaan in de promotiestrijd van de Challenger Pro League. ...

42
42
De Mil waarschuwt AA Gent in strijd voor top zes

AA Gent heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Champions' Play-Off. Het ...

85
85
"Zorgwekkend" - Cornelis ziet groot probleem bij Charleroi

Charleroi was de voorbije anderhalve maand dé sensatie van het land, maar op een week tijd is ...

40
40
'Vermant en Tresoldi strijden met elkaar om knaltransfer'

Club Brugge wist tijdens de wintermercato nog zijn kern samen te houden, maar in de zomer lijkt het ...

172
172
Thorsten Fink verrast alles en iedereen met nieuwe job

Midden december werd Thorsten Fink op straat gezet door KRC Genk als gevolg van de tegenvallende ...

121
121
Martinez geeft zijn grootste spijt bij Rode Duivels aan

Komende zomer hopen de Rode Duivels een mooi parcours af te leggen op het WK in de Verenigde Staten, ...

115
115
Rik De Mil dient ex-club mokerslag toe in strijd om PO1

In de strijd om een plek bij de beste zes ploegen, heeft Rik De Mil met AA Gent een gouden zaak ...

49
49
‘Club Brugge is klaar met hem: exit na maanden twijfel’

Maandenlang hing het dossier te zweven, maar nu lijkt Club Brugge de knoop te willen doorhakken: ...

693
693
Mazzu tempert na explosie van vreugde bij OH Leuven

OH Leuven kent heel leuke weken. Na de zege tegen AA Gent volgde er vandaag een héél ...

26
26
Vrancken gaat voor stunt: "Historische mijlpaal"

STVV neemt het zondagavond op tegen Zulte Waregem. De Limburgers kunnen daar zekerheid verschaffen ...

67
67
Milkon snoeihard voor spelleiding: "Machtsmisbruik!"

FCV Dender leek op weg naar een punt bij OH Leuven, maar in de slotfase ging het alsnog mis. OHL ...

93
93
JPL-smaakmaker naar Anderlecht? "Nu niet aan de orde"

Bij RSC Anderlecht zal er in de zomer het een en ander gaan gebeuren in de spelerskern. Daar maakten ...

206
206
Hubert kijkt nu al uit naar dé match: "Historisch"

Midden mei maakt Brussel zich klaar voor de bekerfinale tussen Union SG en RSC Anderlecht. Een ...

113
113
Lommel ruikt Play-Offs na klinische prestatie in CPL

In de Challenger Pro League heeft Lommel deze namiddag een prima zaak gedaan bovenin. De Limburgers ...

50
50
Hoefkens weigerde héél straffe aanbiedingen

Carl Hoefkens kende al een woelige trainerscarrière. Momenteel moet hij vrezen voor een derde ...

72
72
OHL viert Valentijn met nieuwe zege na laat penaltydrama

OHL lijkt op weg naar een knap slot van de reguliere competitie. De Leuvenaren lieten zich in het ...

34
34

Meer sportnieuws