Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op de Europa League!

58
Zo win jij bijna 200 euro met 10 euro inzet op de Europa League!

In België beginnen we dit weekend aan het seizoen 2020/21, maar op de Europese velden worden straks eindelijk ook de laatste duels van de vorige jaargang afgewerkt. Woensdag en donderdag staan zo de terugwedstrijden in de achtste finale van de Europa League op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Beginnen doen we in Donetsk, waar Shakhtar een prima uitgangspositie verdedigt tegen Wolfsburg. Voor de coronastop wonnen de Oekraïners immers met 1-2 in Duitsland, waarbij ze geen enkele keer in het boekje gingen. De kersvers kampioen staat dan ook bekend als een vrij faire ploeg, terwijl de Volkswagenclub wel vaker tegen de lamp loopt. Gezien de vorm van beide teams na de break gokken wij helaas voor Koen Casteels daarom dat Shakhtar niet verliest én minder kaarten pakt, goed voor 2,75x onze inzet met de Bet Builder.



Over naar Manchester United, dat de klus zeker al klaarde in de heenmatch. LASK Linz werd toen tenslotte met forfaitcijfers van de mat gespeeld, dus allicht kiest Ole Gunnar Solksjaer nu in het eigen Old Trafford voor een veredeld B-elftal. Niet alleen waren heel wat van die namen echter ook in maart al van de partij, de Oostenrijkers zakten post-corona bovendien als een kaartenhuis in elkaar. Wij rekenen er dus op dat United, dat wél in een goede flow zit, beide helften wint. Een gunstig resultaat is dan 2,40x onze bet waard.

In tegenstelling tot de rest kijken vier clubs elkaar deze week pas voor het eerst – én al op neutraal terrein – in de ogen, waaronder Inter en Getafe. Opnieuw een confrontatie tussen twee uitersten, want waar de Nerazzurri oprukten naar de tweede plek in Italië gaven de Spanjaarden hun Europees ticket zelfs nog uit handen. In haar laatste drie duels kon Getafe zelfs geen enkele keer scoren, terwijl Inter al viermaal op rij de nul hield. Een nieuwe zege voor Romelu Lukaku en co zónder tegendoelpunt levert 2,40x onze inleg op.



We maken de sprong naar donderdag met die andere resterende heenwedstrijd, namelijk Sevilla tegen AS Roma. Het nummer vier in La Liga tegen de nummer vijf uit de Serie A, die elk in eigen land gelijkaardige resultaten voorleggen. Beiden klokten zelfs al op 70 punten, zij het op verschillende manieren. Sevilla bleef immers vaak steken op een gelijkspel, terwijl de Romeinen eerder voor alles of niks gingen. Wij gaan uit van het Spaanse scenario en gokken dat ze elkaar in evenwicht houden, wat dan 3,35x onze inzet opbrengt.

Eindigen doen we tot slot terug over Het Kanaal, waar Wolverhampton het opneemt tegen Olympiakos. De thuisploeg is daarbij uiteraard de favoriet, zeker na de 1-1 draw in Piraeus. De Grieken lieten echter al zien te kunnen stunten door in de vorige ronde Arsenal uit te schakelen, waarvoor het toen zelfs een overwinning in Engeland nodig had. Wij vrezen dan ook voor Leander Dendoncker en zijn ploegmaats en tippen op een nieuwe verrassende kwalificatie voor Olympiakos, dat ons zo 3,10x onze bet zou schenken.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op weinig problemen voor Manchester United en Inter, samen met een gelijkspel tussen Sevilla en AS Roma. Een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 19,30x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Anderlecht door tegen PAOK? Statistieken geven favoriet

Wie is volgens u favoriet om de Europa League te winnen?

Meest recent

'Schok bij Club: Barcelona komt opnieuw aankloppen'

Bij Club Brugge hopen ze in de komende weken nog enkele spelers te kunnen verkopen. Ludovit Reis en ...

71
71
Groot nieuws bij Man City: Doku tekent bij

Er is deze zomer bij Manchester City heel wat veranderd na het vertrek van Pep Guardiola. De Engelse ...

22
22
TRANSFERUURTJE: 'Transferitis in Gent, Club verliest Forbs'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

178
178
Marc Degryse verrast fans: "Plots werd het heel donker..."

Marc Degryse is nog steeds een naam waar naar geluisterd wordt in de Belgische voetbalwereld. De ...

58
58
‘Antwerp krijgt verdict over blessure Daniel Meija’

Royal Antwerp FC is het seizoen met een zege begonnen. The Great Old verwezenlijkte een comeback ...

92
92
‘Jackpot Anderlecht: Man Utd, Liverpool én PSG kloppen aan’

RSC Anderlecht hoopt dit seizoen weer hoge ogen te gooien in de Jupiler Pro League. De supporters ...

531
531
'Cercle pakt weer uit met komst groot talent'

Cercle Brugge wil dit seizoen beter doen na alweer een moeilijk jaar en was daarom al zeer druk in ...

59
59
Vossen doet onthulling: "Dan was ik gestopt"

Komend weekend gaat ook in de Challenger Pro League het nieuwe seizoen van start. Daarbij lijkt ...

152
152
'Sibierski grijpt definitief naast oude JPL-bekende'

Anderlecht kan tot dusver tevreden zijn over de start van zijn seizoen, want het won zijn ...

158
158
Seuntjens na primeur met Lommel: dramatisch nieuws schokt

Ralf Seuntjens beleefde dit weekend een wedstrijd van uitersten. Sportief pakte Lommel meteen zijn ...

31
31
'KV Mechelen wil stunten met transfer bij Bodø/Glimt'

KV Mechelen wist deze week met Leo Hjelde eindelijk zijn broodnodige defensieve versterking te ...

92
92
'PSG pakt na winnen Supercup door met drieklapper'

Paris Saint-Germain bewees woensdagavond nog eens dat het voorlopig onverslaanbaar is in Europa. De ...

66
66
'Antwerp zet alles op terugkeer oude bekende'

Antwerp begon zijn seizoen met een opsteker door vorig weekend op de valreep nog SK Beveren te ...

365
365
Dure aankoop leeft op bij Anderlecht: "Voel me goed"

RSC Anderlecht speelt vanavond in eigen huis tegen PAOK Saloniki. Paars-Wit staat er goed voor ...

361
361
Jean-Marie Pfaff stunt: terugkeer door grote poort

...

173
173
'Cercle Brugge gaat voor straffe Premier League-deal'

Cercle Brugge zou de komende dagen een volgende ingaande transfer kunnen gaan afronden. The Daily ...

161
161
Degryse: "Ik denk dat Lukaku dat beloofde aan Coucke"

Romelu Lukaku tekende voor een jaar met optie voor nog een jaar bij Fenerbahçe. Daar gaat hij ...

609
609
Eindelijk! Yari Verschaeren heeft nieuwe club beet

Na toch wel heel wat weken zoeken heeft Yari Verschaeren dan toch een nieuwe club gevonden. De ...

127
127
‘Na Fenerbahçe-deal barst pijnlijke bom rond Lukaku’

Romelu Lukaku is officieel speler van Fenerbahçe. Amper een jaar nadat hij Napoli mee ...

273
273
Lommel SK verrast vriend en vijand op eerste speeldag

Lommel SK was nog nooit zo Limburgs binnen de City Football Group. Waar de club de voorbije jaren ...

77
77
Neerpede boven: volgende stap zetten bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht gonst het vaak van de geruchten. Eigen aan een topclub. Soms vallen er ook ...

397
397
KV Mechelen ruikt jackpot: "7 à 8 miljoen euro"

Myron Van Brederode lijkt deze zomer één van de interessantste uitgaande transfers bij ...

518
518
Hoe Anderlecht op zes maanden énorme vooruitgang boekte

RSC Anderlecht won met 2-1 van La Louvière. In februari speelden ze nog 0-0. Inzake score ...

350
350
'Club Brugge op scherp: topploeg in actie voor Forbs'

Club Brugge zag deze zomer al verschillende steunpilaren vertrekken, maar wil een complete exodus ...

497
497
Geweldige beelden: Lukaku als ware koning onthaald

Romelu Lukaku zet zijn carrière voort bij Fenerbahçe. De Belgische spits landde ...

116
116

Meer sportnieuws