'Anderlecht steeds dichter bij dubbele transferslag'

door
'Anderlecht steeds dichter bij dubbele transferslag'

Percy Tau wordt naar alle waarschijnlijkheid de nieuwe aanvaller van RSC Anderlecht, hij landde maandag alvast op Neerpede. Daarnaast krijgt ook de komst van Mustapha Bundu steeds meer vorm. De interesse van de Brusselaars in de speler is al een tijdje bekend, en nu bevestigde de club van Bundu ook de lopende onderhandelingen.


Op de clubwebsite van Aarhus staat te lezen dat de onderhandelingen tussen Anderlecht en de Deense club momenteel lopende zijn. "Momenteel onderhandelen we met Anderlecht omtrent de verkoop van Bundu. Er wordt gesproken over een transferprijs tussen de 3,3 en 4 miljoen euro, alsook over een clausule op een eventuele doorverkoop. Wanneer er meer nieuws is, laten we het weten", klinkt het bij Aarhus.

UPDATE 04/08
Het heeft er alle schijn van dat Paars-Wit eerstdaags twee nieuwe aanvallers kan presenteren. De deal rond Tau is nagenoeg in kannen en kruiken, normaal gezien tekent hij begin deze week nog een éénjarig contract. En ook rond Bundu heeft men bij Paars-Wit goede hoop. Volgens La Dernière Heure werd inmiddels al een persoonlijk akkoord met hem gevonden. Er moet wel nog een deal met Aarhus gevonden worden. RSCA bood tot dusver zo'n 2.6 miljoen euro, terwijl de Denen zoals gezegd op minstens 3.3 miljoen mikken. Er zal dus nog even onderhandeld moeten worden.

LEES OOK: Waarom Bundu een goede aanwinst voor RSCA zal zijn

LEES OOK: Match van laatste kans: Hasi grijpt in bij Anderlecht

De top vier wordt het minimum voor dit Anderlecht ...

Meest recent

Vrancken is scherp na vreemde rode kaart voor STVV

STVV is bezig aan een sensationeel seizoen, maar werd zaterdagavond weer een beetje met de voetjes ...

97
97
'Club Brugge legt prijskaartje Onyedika vast'

Bij Club Brugge beloven de laatste dagen van de wintermercato nog zeer bewogen te worden. De ...

345
345
Vlotte zeges Liverpool en Barça, ademruimte voor Pocognoli

Er kwamen zaterdagavond nog enkele Europese grootmachten in actie. Liverpool en FC Barcelona hebben ...

18
18
Charleroi zet straffe reeks voort en stuit opmars STVV

Charleroi blijft zijn straffe reeks van de laatste weken verderzetten. Ze pakken nu ook de scalp van ...

51
51
'Genk laat toptalent vertrekken: oorzaak bekend'

KRC Genk beleeft een zeer opmerkelijke mercato. Het versterkt zich voorlopig niet, maar laat wel ...

154
154
Woeste Kompany haalt uit naar refs na nieuw puntenverlies

Maandenlang was Bayern München onaantastbaar in de Bundesliga, maar plots lijkt het team van ...

137
137
Nainggolan weer beslissend, RWDM wint opnieuw

In de slotwedstrijden van zaterdagavond in de Challenger Pro League heeft Radja Nainggolan zich ...

85
85
PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

De wintermercato is in zijn laatste dagen aanbeland. Ongetwijfeld zullen we daarin nog enkele ...

150
150
'Cercle pakt nog uit met Duitse jeugdinternational'

Cercle Brugge was de voorbije weken goed op dreef, maar kreeg zaterdag een pijnlijke 0-4 om de oren ...

67
67
'Club Brugge in shock: alsnog vertrek Onyedika?'

Voor Club Brugge belooft het slot van de wintermercato nog zeer druk te worden. Niet alleen hopen ze ...

408
408
Chelsea wint op de valreep, Bayern verliest weer punten

Bayern München en Vincent Kompany lijken plots in een dipje te zitten. Ze blijven achter met ...

21
21
Slotoffensief komt te laat: Essevee onderuit tegen Westerlo

Zulte Waregem heeft zaterdag een zeer slechte zaak gedaan. Het moet weer bang achterom kijken nadat ...

30
30
‘Real verraadt eigen coach: droomtrainer staat al klaar’

Real Madrid heeft z’n nieuwe T1 nog maar net aangesteld, maar het Bernabéu gelooft er ...

135
135
Vrancken geeft het 'geheim' van STVV-succes prijs

STVV is bijzonder sterk bezig en staat knap tweede in de Jupiler Pro League. Vanavond nemen ze het ...

31
31
'AA Gent deelt KRC Genk twee transfertikken uit'

In België is er al jaren een strijd om de beste talenten. AA Gent probeert ook steeds meer in ...

213
213
'Club Brugge baalt: parel trekt naar Europese top'

Club Brugge leeft momenteel op een wolk na de kwalificatie in de Champions League, maar ze gaan toch ...

783
783
Druk op Renard neemt toe: "Er werd toch flink gespendeerd"

Besnik Hasi krijgt voorlopig de volle laag, maar daarachter zal Olivier Renard toch stilaan ...

374
374
Vannieuwkerke verrast vriend en vijand met opvallende zet

Karl Vannieuwkerke is dit weekend te horen en te zien op het WK Veldrijden in het Nederlandse Hulst. ...

118
118
KRC Genk maakt transferdeal met FC Barcelona bekend

Een zeer opvallende transfer bij Racing Genk. Daar hebben ze vandaag een deal gesloten met FC ...

188
188
Clement komt met bijzonder straffe Premier League-uitspraak

Philippe Clement kende wisselend succes bij AS Monaco en Rangers FC. Hij trok nadien naar Norwich ...

98
98
Arsenal recht de rug, Leipzig haakt helemaal af

In de Bundesliga en Premier League stonden er namiddag een aantal matche op het programma. Kregen we ...

22
22
Antwerp houdt gezondheidswandeling bij Cercle Brugge

Royal Antwerp FC stond om 16u voor een aantal moeilijke verplaatsing naar Cercle Brugge. Al werd het ...

81
81
Kompany looft oude JPL-bekende: "Groot talent"

Bayern München hoopt vandaag weer de zege te pakken tegen Hamburger SV. Vincent Kompany kreeg ...

43
43
Vanhaezebrouck scherp voor De Mil: "Stel je je vragen bij"

Rik De Mil trok enkele weken geleden van Sporting Charleroi naar AA Gent. Bij de Carolo's doet Hans ...

261
261
Hasi trekt van leer: "Dàt vroeg de club aan mij"

Bij RSC Anderlecht staat er na de 5 op 18 veel druk op de ketel. Winnen bij Standard is nodig voor ...

258
258

Meer sportnieuws