'Anderlecht heeft akkoord met aanwinst nummer zes'

1253 stemmen
'Anderlecht heeft akkoord met aanwinst nummer zes'

RSC Anderlecht is van plan zich nog stevig te gaan versterken. De Brusselaars zullen deze week mogelijk een nieuwe flankaanvaller voorstellen.

Eerst en vooral: Mustaphu Bundu is géén nummer negen. Hij is een flankaanvaller die voornamelijk vanop rechts komt, waardoor het wel eens zou kunnen dat Francis Amuzu naar de bank verhuist en Jérémy Doku op links zal belanden. Bundu zal de vervanger van Nacer Chadli worden en brengt RSCA bij een transfer scorend vermogen bij vanaf de flank. Centraal in de aanvaller heeft de club met Landry Dimata, Kemar Roofe en Antoine Colassin al drie centrumspitsen. Bundu kan wél depanneren in de spits en is inzake profiel gelijkaardig aan Chadli, die ook op zeer veel posities in de aanval uit de voeten kan.

Dan moet Anderlecht Bundu wel eerst aantrekken en de onderhandelingen met Aarhus zijn gaande. Ekstrabladet meldt dat RSCA een bod van 2,6 miljoen euro heeft gedaan, maar Aarhus wil 3,3 miljoen euro. Opvallend: Club Brugge ligt volgens de Deense krant op de loer, maar bij RSCA maken ze zich weinig zorgen. De kans lijkt nog altijd zeer groot te zijn dat Bundu naar de Brusselaars verhuist.

UPDATE 15u

Anderlecht heeft Percy Tau zo goed als beet en hij zal voorgesteld worden als aanwinst nummer vijf. Paars-Wit werkt tegelijk ook aan ingaande transfer nummer zes. Deense media weten dat Anderlecht en Mustapha Bundu een akkoord hebben bereikt.

De komende dagen zal er wellicht ook een akkoord volgen met Aarhus, want die onderhandelingen lijken goed te verlopen.

LEES OOK: Anderlecht reageert op harde kern én geeft update mercato

Is Anderlecht dan klaar op de transfermarkt?

Meest recent

'Vrancken in de running voor buitenlandse topjob'

Wouter Vrancken werd dit seizoen verkozen tot Trainer van het Jaar in de Jupiler Pro League. Dat was ...

46
46
Vanhaezebrouck doet straffe uitspraak over WK-kansen Duivels

De Rode Duivels hebben zaterdag een serieus statement gemaakt in hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. ...

81
81
Nipte opsteker voor Kroatië, blessurezorgen bij Marokko

Binnen vier dagen gaat het WK van start en dus werken vele landen nog een laatste ...

45
45
Farce rond U23-teams in 1B krijgt weer nieuwe wending

Het voorbije jaar was er heel wat te doen rond het quotum voor U23-teams in de Challenger Pro ...

204
204
Belgische U17 bestolen? "Ik weet niet of het strafschop was"

De Jonge Duivels hebben zondag op tragische wijze naast de Europese titel bij de U17 gegrepen. Ze ...

110
110
'Rigaux haalt meteen Belgische coach naar Feyenoord'

Dévy Rigaux is nog maar net aan de slag gegaan als sportief directeur bij Feyenoord, maar ...

201
201
'Transferdroom Real Madrid meteen aan diggelen geslagen'

Zondagavond werd Florentino Perez herverkozen tot voorzitter van Real Madrid. Dat betekent dat we in ...

107
107
Deense dokter komt met update na nieuw Eriksen-drama

De voetbalwereld werd zondagavond flink opgeschrikt. De oefeninterland tussen Denemarken en ...

143
143
Belgische U17 geen Europees kampioen na penaltythriller

De U17 van België speelden vanavond de finale van het EK tegen Italië. Konden de jonge ...

108
108
Christian Eriksen zakt in elkaar: match gestaakt

Denemarken en Oekraïne speelden vanavond een oefenmatch tegen elkaar, maar de partij is ...

0
0
Coucke-verzet loopt uit de hand: Anderlecht slaat keihard terug

Hoewel de voorbereiding op het nieuwe seizoen pas eind deze maand van start gaat, blijft het ...

812
812
''Laat me gaan': Club Brugge-speler eist vertrek'

Club Brugge dreigt een toekomstige topspeler kwijt te spelen. FC Barcelona duwt door en de speler ...

1093
1093
'Arsenal verzilvert titel: nieuwe smaakmaker naar Emirates'

Arsenal FC heeft een puik seizoen achter de rug en kroonde zich voor het eerst sinds 2004 tot Engels ...

75
75
'Versterking Anderlecht: Sibierski lonkt naar eigen land'

Sportief directeur Antoine Sibierski is momenteel druk in de weer bij RSC Anderlecht. Zo is hij ...

549
549
"Dé openbaring" - Vandenbempt smult van verrassende Duivel

De Rode Duivels hebben een uitstekende indruk achtergelaten in hun laatste voorbereidingswedstrijd ...

175
175
Drastische beslissing Rigaux: Van Persie op straat gezet

Na jarenlange trouwe dienst bij Club Brugge, trok Dévy Rigaux naar Feyenoord om er de nieuwe ...

291
291
Uittocht Club Brugge: volgende drie vertrekkers staan klaar

Simon Mignolet. Dani van den Heuvel. Aleksandar Stankovic. Club Brugge zag inmiddels al drie spelers ...

644
644
Fraaie goal niet voldoende: De Ketelaere-twijfels duiken op

Met een 5-0-nederlaag tegen een pover Tunesië hebben de Rode Duivels zaterdag nog een flinke ...

166
166
'Schoktransfer Barça; Flick wil ophefmakende comeback'

Met de komst van Anthony Gordon, die voor zo'n 70 à 80 miljoen euro overkwam van Newcastle ...

158
158
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

367
367
'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

217
217
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

224
224
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

259
259
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

810
810
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

522
522

Meer sportnieuws