'Anderlecht heeft akkoord met aanwinst nummer zes'

door
'Anderlecht heeft akkoord met aanwinst nummer zes'

RSC Anderlecht is van plan zich nog stevig te gaan versterken. De Brusselaars zullen deze week mogelijk een nieuwe flankaanvaller voorstellen.

Eerst en vooral: Mustaphu Bundu is géén nummer negen. Hij is een flankaanvaller die voornamelijk vanop rechts komt, waardoor het wel eens zou kunnen dat Francis Amuzu naar de bank verhuist en Jérémy Doku op links zal belanden. Bundu zal de vervanger van Nacer Chadli worden en brengt RSCA bij een transfer scorend vermogen bij vanaf de flank. Centraal in de aanvaller heeft de club met Landry Dimata, Kemar Roofe en Antoine Colassin al drie centrumspitsen. Bundu kan wél depanneren in de spits en is inzake profiel gelijkaardig aan Chadli, die ook op zeer veel posities in de aanval uit de voeten kan.

Dan moet Anderlecht Bundu wel eerst aantrekken en de onderhandelingen met Aarhus zijn gaande. Ekstrabladet meldt dat RSCA een bod van 2,6 miljoen euro heeft gedaan, maar Aarhus wil 3,3 miljoen euro. Opvallend: Club Brugge ligt volgens de Deense krant op de loer, maar bij RSCA maken ze zich weinig zorgen. De kans lijkt nog altijd zeer groot te zijn dat Bundu naar de Brusselaars verhuist.

UPDATE 15u

Anderlecht heeft Percy Tau zo goed als beet en hij zal voorgesteld worden als aanwinst nummer vijf. Paars-Wit werkt tegelijk ook aan ingaande transfer nummer zes. Deense media weten dat Anderlecht en Mustapha Bundu een akkoord hebben bereikt.

De komende dagen zal er wellicht ook een akkoord volgen met Aarhus, want die onderhandelingen lijken goed te verlopen.

LEES OOK: 'Tast Coucke diep in de buidel? Anderlecht wil dure klepper'

Is Anderlecht dan klaar op de transfermarkt?

Meest recent

Wie wint reguliere competitie? De scenario's voor Club en Union

Zondagavond staat nog heel wat op het spel tijdens de slotspeeldag van de Jupiler Pro League. Zo ...

62
62
Slotspeeldag JPL: dit staat op het spel in kelder klassement

Zondagavond valt het doek over de reguliere competitie in de Jupiler Pro League. Daarbij is het niet ...

69
69
Voetbalfans verrassen: "Hij is de gróótste afwezige bij Duivels"

Rudi Garcia maakte vrijdag zijn selectie bekend voor de stage van de Rode Duivels in de VS. In ...

130
130
Droomweek FC Barcelona, Talbi held in Tyne-Wear derby

FC Barcelona kan de interland-break met een goed gemoed inzetten. De koploper in La Liga liet zich ...

25
25
Laatste tickets Play-Off I: Defour geeft zijn voorspelling

Union SG, Club Brugge, STVV en KV Mechelen ... vier ploegen zijn inmiddels al zeker van hun deelname ...

140
140
'Atlético lonkt naar Club Brugge: deal van 20 miljoen'

Dat Club Brugge tijdens de zomermercato zal cashen op verschillende sterkhouders, staat inmiddels ...

229
229
Sterk signaal van één Rode Duivel: "Petje af voor hem"

De 28 Rode Duivels die volgende week naar de Verenigde Staten trekken voor een oefenstage zijn ...

76
76
"Sabotage!" - Eén keuze Garcia zwaar onder vuur genomen

Bondscoach Rudi Garcia heeft vrijdagmiddag bekend gemaakt welke 28 spelers volgende week mee op het ...

156
156
'Napoli zet zich schrap: De Bruyne neemt drastisch transferbesluit'

Kevin De Bruyne kan zich volgende week zonder kopzorgen bij de Rode Duivels melden. De spelmaker is ...

121
121
'Keepersdilemma Rode Duivels: beslissing al gevallen'

De Rode Duivels zullen het tijdens de oefenstage in de Verenigde Staten zonder Thibaut Courtois ...

211
211
Pure waanzin! Ajax-fans bestormen spelersbus ... op volle snelweg

In Nederland staat zondagnamiddag de Klassieker tussen Feyenoord en Ajax op het programma. Beide ...

139
139
Grote honger Anderlecht: twee topdoelen in seizoenslot

RSC Anderlecht wil zich zondagavond ook mathematisch verzekeren van deelname aan de Champions' ...

316
316
Club Brugge zónder Vanaken: dit zijn de opties voor Leko

Club Brugge wil zondagavond op eigen veld tegen KV Mechelen een mooi einde breien aan de reguliere ...

234
234
Baetens en Huybrechts stunten verder en cashen flink

Andy Baetens en Kim Huybrechts blijven in positieve zin verrassen op de Euro Tour in Wieze. Op de ...

77
77
TRANSFERUURTJE: 'Liverpool wil JPL-revelatie, peperduur target Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

152
152
Brusselmans biecht op: financiële klap zindert na

Herman Brusselmans stond de voorbije tijd vaker in de schijnwerpers. Zo werd een rechtszaak rond een ...

57
57
José Mourinho barst in tranen uit bij Benfica

José Mourinho wordt gezien als één van de beste trainers aller tijden. De ...

38
38
‘Van kwaad naar erger: Vermeeren compleet KO geslagen’

Arthur Vermeeren ontplofte op jonge leeftijd bij Royal Antwerp FC en versierde meteen een ...

136
136
Pocognoli verbaast Frankrijk met aanpak: “Een tovenaar”

Sebastien Pocognoli ging van Union SG naar AS Monaco en zijn start in Frankrijk was op zijn minst ...

143
143
Zulte Waregem bibbert en beeft: code rood bij spelers

Zulte Waregem kende een wisselvallig seizoen. Essevee zat in een goede reeks en zag zelfs even naar ...

258
258
Lapoussin slaat keihard terug: "Ik was België beu!"

Loïc Lapoussin maakte op de Belgische velden vooral het mooie weer bij Union SG en vervolgens ...

132
132
D-Day in de JPL: dit zijn de scenario’s voor Play-Offs

Zondag staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Er zijn al veel ...

172
172
Frustraties lopen hoog op bij KV Kortrijk na zeperd

KV Kortrijk is dit seizoen één van de promotiekandidaten, maar tegen Francs Borains ...

173
173
'Gigantische verrassing bij Anderlecht rond Rits'

Mats Rits is al geruime tijd naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht, maar onder Jeremy ...

584
584
Rob Schoofs zorgt voor kippenvel bij oude liefde

De naam van Rob Schoofs blijft onlosmakelijk verbonden met KV Mechelen, ook al draagt hij vandaag ...

198
198

Meer sportnieuws