TRANSFERUURTJE: 'Vertonghen heeft bijna nieuwe club, Genk heeft bijna prijs'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vertonghen heeft bijna nieuwe club, Genk heeft bijna prijs'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk kan weldra zijn derde inkomende transfer van de zomer afronden. Dimitri de Condé bevestigde dat de komst van Gerardo Arteaga op enkele details na rond is. Met zijn club Santos Laguna had Genk al een tijdje een akkoord. Verder is Genk ook nog op zoek naar een spelmaker, waarvoor Juan Brunetta (Godoy Cruz) nog steeds een voorname kandidaat zou zijn.



Verder zullen de Limburgers ook nog een aantal spelers laten vertrekken. Voor zeven spelers wordt nog een oplossing gezocht. Nordin Jackers, Amine Khammas, Ivan Fiolic, Zinho Gano, Dieumerci Ndongala, Rubin Seigers en Adriano Bertaccini hebben geen toekomst meer en moeten vertrekken.

Een vertrek van Jonathan David bij AA Gent lijkt weer wat dichter bij. Lille zou nu effectief een nieuw bod uitgebracht hebben, ter waarde van 27,5 miljoen euro. Daarnaast zouden ze ook de makelaarskosten op zich nemen, waardoor ze in totaal 30 miljoen zouden betalen. Gent zou nog twijfelen over het aanbod, maar de kloof tussen de clubs lijkt alvast flink geslonken te zijn.



Anderlecht zoekt nog versterking op de flank en daarvoor lijkt Mustapha Bundu nog steeds een concrete piste te zijn. Paars-Wit zou zelfs al 2,6 miljoen geboden hebben voor de flankaanvaller van Aarhus, maar de Deense club zou 3,3 miljoen willen. Ze schermen bovendien met interesse van Club Brugge, maar daar zou Paars-Wit zich geen zorgen over maken.

Daar zal het echter niet bij blijven. Maandag kondigde Anderlecht de langverwachte komst van Bogdan Mykhaylichenko aan. De Oekraïense linksachter tekende een contract voor vier jaar en komt over van Zorya Luhansk. Verder streek ook Percy Tau neer in België, wat erop wijst dat zijn huurbeurt van Brighton snel afgerond zal worden.



Antwerp haalde deze zomer al een pak nieuwe spelers binnen, maar had die niet eens nodig om de beker te pakken. Desondanks kondigt Paul Gheysens aan dat er nog versterking zal komen. Op welke posities is nog niet duidelijk, maar Antwerp lijkt vooral uit te kijken naar opportuniteiten.

Bij Blauw-Zwart willen ze vooral nog van enkele spelers verlost raken. Onder meer Ahmed Touba mag nog vertrekken. De verdediger genoot interesse van de Algerijnse topclub USM Alger, maar zou geen trek hebben in een transfer naar het land waar zijn roots liggen. Hij wil liever in Europa blijven en zou interesse genieten van verschillende clubs.

BUITENLAND



Jan Vertonghen beloofde in de nabije toekomst nieuws over zijn toekomst en nu zou hij bijna een nieuwe club beet hebben. De Rode Duivel zou dicht bij een akkoord met AS Roma staan, klinkt het in Italië. Vertonghen zou in Rome voor twee seizoenen kunnen tekenen en op jaarbasis 3 miljoen euro kunnen gaan opstrijken.

Enkele jaren geleden gold Jason Lokilo nog als een groot talent, maar op zijn 21ste is het jeugdproduct van Anderlecht nog niet doorgebroken. Crystal Palace verlengde zijn aflopende contract niet en nu gaat Lokilo het proberen in de Engelse derde klasse. Hij tekende voor één seizoen bij Doncaster, waar hij de voorbije maanden al op huurbasis speelde.



Bij Inter lijken ze na één seizoen al afscheid te nemen van Antonio Conte. Over de resultaten hebben ze bij de Nerazzurri weinig te klagen, maar de coach maakte zich onmogelijk door na de laatste competitiematch tegen Atalanta zwaar uit te halen naar zijn bestuur. Die zouden daarom Conte willen gaan vervangen door Massimiliano Allegri.

LEES OOK: Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

Heeft Genk nog versterking nodig op het middenveld?

Meest recent

Lardot velt verdict over rode kaart Foulon & Bertaccini

Ook op de voorlaatste speeldag van de reguliere competitie deden enkele beslissingen van de ...

18
18
Sterkhouder spreekt klare taal: "Weg bij Anderlecht?"

Na de nederlaag tegen KV Mechelen heeft RSC Anderlecht nog een waterkansje om uit de top zes te ...

109
109
DAZN pakt uit met fraaie geste voor ontknoping JPL

Volgend weekend staat de laatste speeldag van de reguliere competitie op het programma. Voor die ...

226
226
AA Gent deelt dramatisch nieuws: supporter overleden

Dankzij de thuiszege tegen Zulte Waregem blijft AA Gent op koers liggen voor de Champions' ...

0
0
'Openda lanceert zich opnieuw op oude nest'

Vorig weekend waren er opnieuw geen speelminuten weggelegd voor Loïs Openda bij Juventus. Dat ...

60
60
KV Mechelen zet zich schrap voor miljoenentransfer

KV Mechelen mag zich opmaken voor nog elf topmatchen. Het sluit volgend weekend zijn reguliere ...

212
212
Deur open voor vertrek bij Club: "Ik denk erover na, ja"

Bij Club Brugge mogen we in de zomer wellicht een stevige leegloop verwachten. Heel wat sterkhouders ...

256
256
'Gegokt en gewonnen? La Louvière weigert 5 miljoen'

De strijd om het behoud kreeg vorig weekend weer een nieuwe wending. OH Leuven wipte over Zulte ...

104
104
Vanhaezebrouck is kritisch voor Genkse held El Ouahdi

KRC Genk kan terugblikken op een uitstekende week. Het wist een goede uitgangspositie af te dwingen ...

204
204
'Enorme transferdomper dreigt voor Standard'

Standard mag in principe een kruis maken over een mogelijke deelname aan de Champions' Play-Off. Dat ...

175
175
Nieuwe weg voor Genk? Hayen krijgt boodschap

KRC Genk heeft zondag zijn kansen op de top zes zo gaaf mogelijk gehouden, want het boekte een ...

220
220
Eindelijk oplossing in zicht voor RWDM?

Al een heel seizoen gaan er zeer onrustwekkende berichten rond over RWDM Brussels. De traditieclub ...

124
124
Minachting bij Anderlecht: "Precies alsof ze kampioen zijn"

De partij tussen KV Mechelen en Anderlecht kende zondagavond een sensationele ontknoping. De ...

397
397
Nieuwe titel voor Union: Albert stelt één voorwaarde

De strijd om de titel belooft in de play-offs nog zeer spannend te worden. STVV verloor vorig ...

166
166
Verrast KV Mechelen compleet met 'ultieme bekroning'?

In de allerlaatste editie van de Champions' Play-Off maakt KV Mechelen eindelijk voor de eerste keer ...

148
148
Godts heeft zeer straf Eredivisie-record in vizier

Ajax heeft zich vorig weekend herpakt in de Eredivisie. De nieuwe trainerwissel, waarbij Fred Grim ...

70
70
Frank Boeckx kookt: "Ik heb dat totaal niet meer"

Frank Boeckx is tegenwoordig een alom gevraagde analist. De voormalige doelman duikt op bij tal van ...

72
72
'Kompany zorgt voor grote wrevel in Duitsland'

Bayern München is bezig aan een geweldig seizoen. Het domineert de Bundesliga, walst door de ...

164
164
Pijnlijke conclusie Genk: "Dan stonden ze in top zes"

De strijd om het laatste ticket voor de Champions' Play-Off wordt op de slotspeeldag van de ...

265
265
Enorme blunder Vandevoordt: Teammaats in de bres

Deze week zal Rudi Garcia zijn selectie bekendmaken voor de stage van de Rode Duivels in de ...

71
71
Taravel brengt RSCA duidelijke boodschap na eerste nederlaag

Anderlecht bevestigde vorige week het vertrouwen in Jérémy Taravel. De interimaris mag ...

421
421
Niemand in Europa doet beter: KVM mag uitblinker danken

In de voorbije vijftien jaar greep KV Mechelen meermaals naast de top zes, maar in de allerlaatste ...

257
257
Fred Vanderbiest dankt succes aan één persoon

Achter elke succesvolle trainer staat vaak een sterke vrouw. Vraag dat maar aan Fred Vanderbiest. ...

190
190
'NAC hakt knoop door over ontslag Hoefkens'

Carl Hoefkens oogstte vorig seizoen nog lof door NAC Breda na een onverwachte promotie in de ...

113
113
TRANSFERUURTJE: 'Arsenal wil shoppen bij Club, waanzin bij Spurs'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

302
302

Meer sportnieuws