TRANSFERUURTJE: 'Vertonghen heeft bijna nieuwe club, Genk heeft bijna prijs'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vertonghen heeft bijna nieuwe club, Genk heeft bijna prijs'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk kan weldra zijn derde inkomende transfer van de zomer afronden. Dimitri de Condé bevestigde dat de komst van Gerardo Arteaga op enkele details na rond is. Met zijn club Santos Laguna had Genk al een tijdje een akkoord. Verder is Genk ook nog op zoek naar een spelmaker, waarvoor Juan Brunetta (Godoy Cruz) nog steeds een voorname kandidaat zou zijn.



Verder zullen de Limburgers ook nog een aantal spelers laten vertrekken. Voor zeven spelers wordt nog een oplossing gezocht. Nordin Jackers, Amine Khammas, Ivan Fiolic, Zinho Gano, Dieumerci Ndongala, Rubin Seigers en Adriano Bertaccini hebben geen toekomst meer en moeten vertrekken.

Een vertrek van Jonathan David bij AA Gent lijkt weer wat dichter bij. Lille zou nu effectief een nieuw bod uitgebracht hebben, ter waarde van 27,5 miljoen euro. Daarnaast zouden ze ook de makelaarskosten op zich nemen, waardoor ze in totaal 30 miljoen zouden betalen. Gent zou nog twijfelen over het aanbod, maar de kloof tussen de clubs lijkt alvast flink geslonken te zijn.



Anderlecht zoekt nog versterking op de flank en daarvoor lijkt Mustapha Bundu nog steeds een concrete piste te zijn. Paars-Wit zou zelfs al 2,6 miljoen geboden hebben voor de flankaanvaller van Aarhus, maar de Deense club zou 3,3 miljoen willen. Ze schermen bovendien met interesse van Club Brugge, maar daar zou Paars-Wit zich geen zorgen over maken.

Daar zal het echter niet bij blijven. Maandag kondigde Anderlecht de langverwachte komst van Bogdan Mykhaylichenko aan. De Oekraïense linksachter tekende een contract voor vier jaar en komt over van Zorya Luhansk. Verder streek ook Percy Tau neer in België, wat erop wijst dat zijn huurbeurt van Brighton snel afgerond zal worden.



Antwerp haalde deze zomer al een pak nieuwe spelers binnen, maar had die niet eens nodig om de beker te pakken. Desondanks kondigt Paul Gheysens aan dat er nog versterking zal komen. Op welke posities is nog niet duidelijk, maar Antwerp lijkt vooral uit te kijken naar opportuniteiten.

Bij Blauw-Zwart willen ze vooral nog van enkele spelers verlost raken. Onder meer Ahmed Touba mag nog vertrekken. De verdediger genoot interesse van de Algerijnse topclub USM Alger, maar zou geen trek hebben in een transfer naar het land waar zijn roots liggen. Hij wil liever in Europa blijven en zou interesse genieten van verschillende clubs.

BUITENLAND



Jan Vertonghen beloofde in de nabije toekomst nieuws over zijn toekomst en nu zou hij bijna een nieuwe club beet hebben. De Rode Duivel zou dicht bij een akkoord met AS Roma staan, klinkt het in Italië. Vertonghen zou in Rome voor twee seizoenen kunnen tekenen en op jaarbasis 3 miljoen euro kunnen gaan opstrijken.

Enkele jaren geleden gold Jason Lokilo nog als een groot talent, maar op zijn 21ste is het jeugdproduct van Anderlecht nog niet doorgebroken. Crystal Palace verlengde zijn aflopende contract niet en nu gaat Lokilo het proberen in de Engelse derde klasse. Hij tekende voor één seizoen bij Doncaster, waar hij de voorbije maanden al op huurbasis speelde.



Bij Inter lijken ze na één seizoen al afscheid te nemen van Antonio Conte. Over de resultaten hebben ze bij de Nerazzurri weinig te klagen, maar de coach maakte zich onmogelijk door na de laatste competitiematch tegen Atalanta zwaar uit te halen naar zijn bestuur. Die zouden daarom Conte willen gaan vervangen door Massimiliano Allegri.

LEES OOK: Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

Heeft Genk nog versterking nodig op het middenveld?

Meest recent

'Club Brugge neemt transferbeslissing Nicolo Tresoldi'

Club Brugge haalde vorige zomer een aantal mooie aanwinsten in huis, maar een aantal daarvan dreigt ...

25
25
Druk stijgt bij Union: Burgess echt op weg naar uitgang?

Union SG boekte afgelopen weekend een belangrijke thuiszege tegen KRC Genk. Bij de koploper behoorde ...

33
33
'Anderlecht kiest voor Taravel: meer details bekend'

De kogel is door de kerk: Jérémy Taravel blijft aan als trainer van RSC Anderlecht. ...

112
112
'Knaltransfer bij Club Brugge: top 15 van de wereld'

Club Brugge gaat alweer een lucratieve zomer tegemoet. Terwijl sterkhouders zoals Joel Ordonez, ...

307
307
Vanhaezebrouck verrast: uitblinkers weg bij Anderlecht?

RSC Anderlecht wist zondag nog eens zijn voet naast Club Brugge te zetten. Met dank vooral aan ...

192
192
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 29 bekend

Nu de reguliere competitie afstevent op zijn finale ontknoping kan ook de arbitrage zich geen fouten ...

69
69
Alderweireld's emotionele boodschap: "Het moet stoppen!"

Voormalig Rode Duivel Toby Alderweireld laat opnieuw van zich horen, maar deze keer niet op het ...

75
75
'Club schrikt zich rot: bliksemvertrek Tresoldi plots concreet'

Club Brugge dreigt na het seizoen verschillende steunpilaren kwijt te spelen. Zo komen jongens als ...

236
236
Maand na ontslag Hasi: drie grootste winnaars onder Taravel

Tenzij er geen oplossing wordt gevonden voor zijn gebrek aan een Pro License-diploma, zal RSC ...

232
232
Belangrijk nieuws uit Napels: "Of De Bruyne blijft?"

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond zijn rentree gemaakt bij SSC Napoli na maanden van blessureleed. ...

73
73
'Wending in WK-selectie: Duivel doet Garcia plots twijfelen'

Bondscoach Rudi Garcia is momenteel druk in de weer met het voorbereiden van zijn WK-selectie. Op ...

107
107
Nú al favoriet Gouden Schoen? "Dan is winnaar praktisch gekend"

Het nieuwe kalenderjaar is inmiddels al een dikke twee maanden ver. En dus zijn ook al de eerste ...

389
389
Groot probleem bij Club Brugge: Leko moet ingrijpen

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

311
311
Gheysens bruskeert: ongeziene ommezwaai bij Antwerp FC

Paul Gheysens duwt Antwerp FC plots richting een nieuwe koers. De beslissing komt niet uit de lucht ...

206
206
Done deal: Anderlecht stelt "Zwitsers zakmes" voor

RSC Anderlecht sleepte zondag een 2-2 gelijkspel uit de brand op het veld van aartsrivaal Club ...

353
353
Lardot evalueert speeldag 28: arbitrage de mist in?

In de laatste rechte lijn richting de play-offs neemt de spanning toe in de Jupiler Pro League. ...

1002
1002
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

116
116
'Anderlecht hakt knoop door: witte rook rond Taravel'

Ook in zijn vijfde wedstrijd als interimtrainer van RSC Anderlecht bleef Jérémy ...

213
213
Club Brugge deelt heuglijk nieuws: contract tot 2029

Club Brugge bleef zondag steken op een 2-2 gelijkspel tegen aarstrivaal RSC Anderlecht. In de topper ...

311
311
Union SG aan zet: Burgess duidelijk over zomers vertrek

Bij Union SG moeten ze stilaan een belangrijke knoop gaan doorhakken. Gaan ze verder of niet met ...

97
97
Transferadvies bij Anderlecht: "Sowieso mooie toekomst"

RSC Anderlecht begint steeds meer op dreef te geraken. De Brusselaars pakten een punt op het veld ...

234
234
Courtois investeert in Belgische club: "Gesprek geweest"

Thibaut Courtois gaat investeren in een Belgische club, dat is al officieel meegedeeld. Er doen ...

231
231
'Club Brugge beloont Tresoldi: pittige bonussen op straat'

Club Brugge haalde afgelopen zomer Nicolo Tresoldi voor 6 miljoen euro weg bij Hannover '96. De ...

381
381
Vandenbempt looft RSCA'er: "Ook bij Club een uitblinker"

RSC Anderlecht pakte inzake kansen een verdiend punt op het veld van Club Brugge. Met een 4 op 6 ...

205
205
Sensatie in Nederland: PSV zet champagne al klaar

Op PSV staat nu toch al een aantal jaren geen maat in Nederland. De club uit Eindhoven is ...

71
71

Meer sportnieuws