TRANSFERUURTJE: 'Vertonghen heeft bijna nieuwe club, Genk heeft bijna prijs'

door
TRANSFERUURTJE: 'Vertonghen heeft bijna nieuwe club, Genk heeft bijna prijs'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

KRC Genk kan weldra zijn derde inkomende transfer van de zomer afronden. Dimitri de Condé bevestigde dat de komst van Gerardo Arteaga op enkele details na rond is. Met zijn club Santos Laguna had Genk al een tijdje een akkoord. Verder is Genk ook nog op zoek naar een spelmaker, waarvoor Juan Brunetta (Godoy Cruz) nog steeds een voorname kandidaat zou zijn.



Verder zullen de Limburgers ook nog een aantal spelers laten vertrekken. Voor zeven spelers wordt nog een oplossing gezocht. Nordin Jackers, Amine Khammas, Ivan Fiolic, Zinho Gano, Dieumerci Ndongala, Rubin Seigers en Adriano Bertaccini hebben geen toekomst meer en moeten vertrekken.

Een vertrek van Jonathan David bij AA Gent lijkt weer wat dichter bij. Lille zou nu effectief een nieuw bod uitgebracht hebben, ter waarde van 27,5 miljoen euro. Daarnaast zouden ze ook de makelaarskosten op zich nemen, waardoor ze in totaal 30 miljoen zouden betalen. Gent zou nog twijfelen over het aanbod, maar de kloof tussen de clubs lijkt alvast flink geslonken te zijn.



Anderlecht zoekt nog versterking op de flank en daarvoor lijkt Mustapha Bundu nog steeds een concrete piste te zijn. Paars-Wit zou zelfs al 2,6 miljoen geboden hebben voor de flankaanvaller van Aarhus, maar de Deense club zou 3,3 miljoen willen. Ze schermen bovendien met interesse van Club Brugge, maar daar zou Paars-Wit zich geen zorgen over maken.

Daar zal het echter niet bij blijven. Maandag kondigde Anderlecht de langverwachte komst van Bogdan Mykhaylichenko aan. De Oekraïense linksachter tekende een contract voor vier jaar en komt over van Zorya Luhansk. Verder streek ook Percy Tau neer in België, wat erop wijst dat zijn huurbeurt van Brighton snel afgerond zal worden.



Antwerp haalde deze zomer al een pak nieuwe spelers binnen, maar had die niet eens nodig om de beker te pakken. Desondanks kondigt Paul Gheysens aan dat er nog versterking zal komen. Op welke posities is nog niet duidelijk, maar Antwerp lijkt vooral uit te kijken naar opportuniteiten.

Bij Blauw-Zwart willen ze vooral nog van enkele spelers verlost raken. Onder meer Ahmed Touba mag nog vertrekken. De verdediger genoot interesse van de Algerijnse topclub USM Alger, maar zou geen trek hebben in een transfer naar het land waar zijn roots liggen. Hij wil liever in Europa blijven en zou interesse genieten van verschillende clubs.

BUITENLAND



Jan Vertonghen beloofde in de nabije toekomst nieuws over zijn toekomst en nu zou hij bijna een nieuwe club beet hebben. De Rode Duivel zou dicht bij een akkoord met AS Roma staan, klinkt het in Italië. Vertonghen zou in Rome voor twee seizoenen kunnen tekenen en op jaarbasis 3 miljoen euro kunnen gaan opstrijken.

Enkele jaren geleden gold Jason Lokilo nog als een groot talent, maar op zijn 21ste is het jeugdproduct van Anderlecht nog niet doorgebroken. Crystal Palace verlengde zijn aflopende contract niet en nu gaat Lokilo het proberen in de Engelse derde klasse. Hij tekende voor één seizoen bij Doncaster, waar hij de voorbije maanden al op huurbasis speelde.



Bij Inter lijken ze na één seizoen al afscheid te nemen van Antonio Conte. Over de resultaten hebben ze bij de Nerazzurri weinig te klagen, maar de coach maakte zich onmogelijk door na de laatste competitiematch tegen Atalanta zwaar uit te halen naar zijn bestuur. Die zouden daarom Conte willen gaan vervangen door Massimiliano Allegri.

LEES OOK: Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

Heeft Genk nog versterking nodig op het middenveld?

Meest recent

Anderlecht versus Club Brugge: zomer vol animo op komst

RSC Anderlecht – Club Brugge is nog altijd de grootste affiche, qua naam, in het Belgische ...

10
10
Nederlandse TD verklapt groot geheim van Union SG

Union SG is een club die al jaren bijzonder goed presteert. Op het veld, maar ook op de ...

30
30
'Anderlecht gaat los: toptransfer zet de boel op ontploffen'

Anderlecht zet een belangrijke stap in aanloop naar de zomermercato. RSCA richt zich op een target ...

87
87
Taravel heeft er optie bij: via Anderlecht alsnog naar WK?

Bij RSC Anderlecht zit er een geweldig onevenwicht in de kern. Mee veroorzaakt door een gefaald ...

27
27
Vrancken zet Union op plaats met rake opmerking

STVV blijft dit seizoen maar stunten. Het was de play-offs nog moeizaam begonnen, maar pronkt ...

436
436
Burgess haalt snoeihard uit na vroege rode kaart

Twee weken geleden riepen velen Union al uit tot kampioen toen het na een zege in de kraker tegen ...

348
348
Barça zet reuzenstap naar titel, Schalke promoveert

Er werd zaterdagavond ook in het buitenland nog gevoetbald. In LaLiga staat FC Barcelona na een late ...

63
63
Na knotsgek einde: Union lijdt dure nederlaag op Stayen

De titelstrijd heeft zaterdag mogelijk een nieuwe wending gekregen. Leider Union leedt immers een ...

300
300
'Waanzinnige transfer Sadiki op komst'

Vorig seizoen was hij nog één van de uitblinkers bij het Union dat de titel pakte, ...

124
124
Godts nu ook in kraker tegen PSV de grote man bij Ajax

Ajax is er zaterdagavond niet in geslaagd om de derde plaats in de Eredivisie te pakken, maar het ...

90
90
Lommel neemt optie op promotie met zege tegen Beerschot

Lommel heeft zaterdagavond een serieuze optie genomen op eindwinst in de play-offs van de Challenger ...

201
201
Hayen trekt zorgwekkende conclusie bij Genk

KRC Genk blijft dit seizoen zeer wisselvallig presteren. Het leed zaterdagavond zijn eerste ...

307
307
Na comeback ook transfer? Lokonga spreekt duidelijk

Albert Sambi Lokonga blikt terug op enkele moeilijke jaren. Hij belandde bij Arsenal op een zijspoor ...

80
80
Sterkhouder Union gelooft in transfer: "Er komen kansen"

Union zal in de zomer ongetwijfeld weer een aantal sterkhouders zien vertrekken, ook als het erin ...

31
31
Arsenal zet City weer onder druk met assist Trossard

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Arsenal heeft zaterdagavond de druk weer ...

29
29
Zwak Genk lijdt in Charleroi eerste nederlaag van play-offs

Voor KRC Genk zijn de Europe Play-Off nog geen geweldig succes. Het speelde in zijn drie ...

67
67
Gedaan met Club Brugge: Onyedika neemt pijnlijk besluit

Club Brugge zit in volle titelstrijd, maar tegelijk groeit de onrust rond Raphaël Onyedika. De ...

658
658
Charai en Lapage na comeback: "Ongelooflijk"

KRC Genk haalde opgelucht adem, want KVC Westerlo speelde 3-3 in eigen huis tegen OH Leuven. Ze ...

48
48
Kompany over 'Bayern-probleem': "Of ik mij zorgen maak?"

Bayern München speelde een zwakke partij tegen Heidenheim. Het speelde 3-3 en na de partij ...

66
66
Vanden Borre opent deur: “Kompany in die rol bij RSCA?"

Romelu Lukaku keert nog terug naar RSC Anderlecht. Het is niet duidelijk wanneer. Vincent Kompany ...

167
167
Camara bijzonder scherp voor Belgische voetbalbond

Ilay Camara is weer fit bij RSC Anderlecht, wat een zeer goede zaak is voor de Brusselaars. Er ...

91
91
"De Rode Duivels? Neen, focus mij alleen op KRC Genk"

Bij KRC Genk kenden ze een zeer goed Europees seizoen, maar een zwakke jaargang in België. Er ...

80
80
Saliba héél duidelijk over zomers vertrek bij Anderlecht

Nathan Saliba werd door Olivier Renard voor 2 miljoen euro naar RSC Anderlecht gehaald. Hij is een ...

179
179
Westerlo en OHL verwennen fans met énorm spektakelstuk

KVC Westerlo kon KRC Genk onder druk zetten als ze in eigen huis konden winnen van een uitgeblust OH ...

41
41
West Ham United doet énorm slechte zaak in Premier League

In de Premier League stonden er drie matchen op de menukaart. De topclubs kwamen niet aan de bak, ...

47
47

Meer sportnieuws