'Standard wil D'Onofrio terughalen naar Sclessin'

door
'Standard wil D'Onofrio terughalen naar Sclessin'

De financiële problemen van Standard lijken verleden tijd. Het Laatste Nieuws meldt namelijk dat de Luikse zakenman François Fornieri zich voor 50 procent heeft ingekocht bij de Luikenaars.

Fornieri neemt voor die 50 procent aandelen van Bruno Venanzi over. Die zou overigens wel voorzitter blijven van de Rouches. Wél zou er een nieuwe Raad van Bestuur worden samengesteld. Zoals gezegd een flinke financiële opsteker voor Standard, die net als Anderlecht met het water tot aan hun lippen stonden.

Daar lijkt de zakenman Fornieri nu dus verandering in te brengen. Met een beurswaarde van één miljard euro van zijn bedrijf Mithra, actief in de farmaceutische wereld, beschikt hij namelijk over heel wat kapitaal. In het verleden werd Fornieri overigens ook al genoemd bij Anderlecht, maar kiest hij nu dus voor de rivaal en zijn eigen stad.

UPDATE 11u15

Volgens de Waalse journalist Sasha Tavolieri opent de komst van François Fornieri naar Standard de deur voor Luciano D'Onofrio. De journalist meldt dat D'Onofrio alles organiseerde en dat Fornieri nooit zou investeren in Standard zonder de sterke man van Antwerp.

Opvallend genoeg werden enkele weken geleden nog foto's genomen waarbij D'Onofrio samen met Bruno Venanzi werd gespot in Frankrijk. Bovendien heeft D'Onofrio nog maar één jaar contract bij Antwerp, waar zijn vertrek een bijzonder grote aderlating zou zijn.

LEES OOK: 'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

Zal D'Onofrio terugkeren naar Standard?

Meest recent

Utrecht-Genk bijna uur uitgesteld: peperspray wordt ingezet

In de Europa League kruist KRC Genk donderdagavond de degens met FC Utrecht. Maar de aftrap van dat ...

425
425
UEL: Feyenoord bezweert crisis, Tielemans klopt Tedesco

Donderdag wordt de voorlaatste speeldag van de League Phase in de Europa League afgewerkt. Tijdens ...

24
24
'Genk opent gesprekken voor eerste winteraanwinst'

KRC Genk wil donderdagavond in Utrecht zijn eerste overwinning sinds eind november boeken. ...

70
70
'Anderlecht ontploft: winterknaller schiet naar 30 miljoen’

Anderlecht heeft deze week geïnformeerd naar een 19-jarige flankaanvaller uit Spanje. En net nu ...

454
454
Hayen zoekt eerste zege: grote verrassing in basiself

KRC Genk zoekt nog steeds naar zijn eerste overwinning onder hoofdcoach Nicky Hayen. Die hoopt het ...

50
50
Straffe transfer Dzeko, United laat grote naam gaan

De winterse transferperiode nadert stilaan zijn climax, maar er wordt nog lustig van club gewisseld. ...

47
47
'Drie wintertransfers: Club haalt miljoenenkanon boven'

Club Brugge is stilaan onder stoom aan het komen op de winterse transfermarkt. Blauw-Zwart ...

875
875
Handtekeningen gezet: Duranville verrast met nieuwe club

Julien Duranville zag zijn carrière de voorbije maanden helemaal in het slop belandden. Maar ...

36
36
Pijnlijke details Noa Lang-aftocht: opvallende rol Lukaku

Amper een half seizoen na zijn komst, staat Noa Lang alweer op punt om SSC Napoli te verlaten. ...

155
155
'Mooie comeback bij Anderlecht: contractvoorstel op tafel'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

458
458
'Leko houdt adem in: transfersoap bij Club Brugge?'

Club Brugge hoopt de kern in januari te versterken, maar Ivan Leko dreigt ook nog enkele ...

302
302
'Kindermans hakt knoop door: Anderlecht of Antwerp?'

Het zijn drukke dagen bij RSC Anderlecht, waar Luis Vazquez en Mads Kikkenborg werden ingeruild voor ...

748
748
Horrortrip in Kazachstan: Club-supporters achter tralies

Club Brugge werd dinsdagnamiddag door ruim 500 fans aangemoedigd in het verre en ijskoude ...

232
232
'Club Brugge heeft beet: groen licht voor toptarget'

De beloofde versterking bleef tot dusver achterwege, maar stilaan lijkt Club Brugge ontwaakt uit ...

593
593
'Anderlecht en AA Gent lopen blauwtje bij dure vogel'

Ook in deze wintermercato komen de Belgische topploegen geregeld in mekaars vaarwater terecht. Na ...

105
105
Leko vloekt: voetbalbond maakt schorsing Ordonez bekend

In de Champions League blijft Club Brugge in de running voor de knock-outfase, maar ook in eigen ...

596
596
Hayen grijpt in: opvallend slachtoffer bij KRC Genk?

KRC Genk moet de knop snel omdraaien na de nederlaag tegen Zulte Waregem, want in de Europa League ...

402
402
'Club Brugge dropt bom: ex-smaakmaker Cercle zet kribbel'

Tot dusver bleef het stil op inkomend gebied, maar ook Club Brugge lijkt stilaan een versnelling ...

743
743
'Anderlecht slaat geweldige slag en troeft 14(!) clubs af'

Bij Anderlecht ontdekten ze in de voorbije maanden met Nathan De Cat een nieuwe parel, maar er zit ...

647
647
'Genk ziet prestigieuze deal alsnog in het water vallen'

Bij KRC Genk is het tot dusver een vrij rustige wintermercato. Met Patrik Hrosovsky zagen ze wel een ...

200
200
'Lokeren krijgt transferverbod om zeer bizarre reden'

De wintermercato is volop aan de gang, maar in de Challenger Pro League zitten enkele teams met een ...

123
123
'AA Gent heeft beet: tweede aanwinst op komst'

AA Gent wist vorig weekend de zesde plaats te veroveren en ligt daarmee weer op koers voor de ...

526
526
'Bizarre transfer Charleroi, Dender shopt weer in 1B'

De Jupiler Pro League trok zich vorig weekend weer op gang, maar verschillende eersteklassers zijn ...

75
75
'Uittocht bij KV Mechelen: volgende miljoenenbod binnen'

KV Mechelen is bezig aan een zeer knap seizoen. Ondanks de nederlaag op Union van vorig weekend ...

462
462
'AA Gent ruikt miljoenen: transferstrijd helemaal los'

AA Gent zal in de komende maanden nog alles uit de kast moeten halen om zich te plaatsen voor de ...

270
270

Meer sportnieuws