'Done deal: vijfde RSCA-aanwinst geland (en niet gekaapt door Club)'

door
'Done deal: vijfde RSCA-aanwinst geland (en niet gekaapt door Club)'

RSC Anderlecht heeft zijn voorbereiding afgesloten met een tegenvallend resultaat en moest zaterdag tegen Lille OSC vrede nemen met een 2-0-nederlaag. Frank Vercauteren en Vincent Kompany hebben dus nog werk om de ploeg op punt te krijgen. Ondertussen is er wel nog extra versterking onderweg.

Zo stelt La Capitale dat er in het beste geval nog drie aanwinsten zullen worden voorgesteld deze week. De deal rond Bogdan Mykhaylichenko is al een tijdje zo goed als rond. Normaal zou de Oekraïense back maandag ook officieel aangekondigd worden. Daarnaast is ook de huurbeurt van Percy Tau volgens LC quasi in kannen en kruiken. De Zuid-Afrikaanse aanvaller zou deze week nog zijn opwachting maken op Neerpede zodat de deal kan afgerond worden.

Tot slot zou het aanvallende compartiment ook versterkt worden met Mustapha Bundu. De aanvaller van Aarhus was afgelopen vrijdag al op bezoek met zijn makelaar. Tijdens het weekend werd echter geen doorbraak gevonden en aan zijn dossier is nog het meeste werk, maar het bestuur zou vertrouwen hebben dat de overgang toch rond geraakt. Zijn huidige club verlangt naar verluidt zo'n 3 miljoen euro, dus daarover zou nog onderhandeld moeten worden.

UPDATE 03/08

Zoals vanochtend nog gezegd is het de bedoeling van Anderlecht om deze week drie aanwinsten te presenteren. Twee van die namen zijn alvast een zekerheid. Want na  Bogdan Mykhaylichenko, landde nu ook Percy Tau (terug) in België, zo weet Het Laatste Nieuws te melden.

En deze keer is het met aan zekerheid grenzende waarschijnlijkheid te zeggen dat Club zich op het laatste moment tussen beide schiet. Denk aan de ‘kaping’ van de transfer van Mbaye Diagne vorig seizoen. 

Nee, na een jaar Club Brugge trekt Percy Tau naar de grote rivaal. De Zuid-Afrikaan zal net als dat in Jan Breydel het geval was, voor één seizoen worden gehuurd van Brighton & Hove Albion, zonder aankoopoptie. Zo wordt hij ook meteen de vijfde aanwinst deze zomer na Takidine, Luckassen, Wellenreuther én Mykhaylichenko.

LEES OOK: Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Goeie transfer voor Anderlecht?

Meest recent

Club-Marseille: Leko lokt straffe gast naar Jan Breydel

Club Brugge staat woensdagavond voor één van zijn belangrijkste matchen van het ...

44
44
‘Anderlecht flikt het: oude bekende komt aan soldenprijs’

Anderlecht haalt een oud dossier opnieuw van onder het stof. Wat vorig jaar nog onhaalbaar dure ...

511
511
Opstellingen CL: Club met Mignolet, Hubert verrast

Om 21u kent de league phase van de Champions League zijn apotheose, want dan worden tegelijk alle ...

60
60
'Club Brugge verbaast en zet zinnen op Genk-speler'

Het wordt uitkijken of Club Brugge nog zal uithalen op de transfermarkt deze maand. Tot dusver bleef ...

365
365
Nu ook officieel: floptransfer verlaat Anderlecht

Anderlecht heeft al een behoorlijk drukke wintermercato achter de kiezen. De teller stond deze ...

114
114
'Club Brugge heeft beet: medische keuring gepland'

Het zijn drukke tijden bij Club Brugge. Het moet om 21u vol aan de bak tegen Marseille om ...

155
155
Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

40
40
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

304
304
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

157
157
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

543
543
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

94
94
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

158
158
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

113
113
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

161
161
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

198
198
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

302
302
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

131
131
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

53
53
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

72
72
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

350
350
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

78
78
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

389
389
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

351
351
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

85
85
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

261
261

Meer sportnieuws