Efficiënt Beerschot pakt overtuigend titel in Proximus League

572
Efficiënt Beerschot pakt overtuigend titel in Proximus League

Beerschot heeft vanavond verdiend de titel gepakt in de Proximus League. De ploeg van Hernan Losada was veel efficiënter dan OHL en zadelt Brys en co met een serieuze kater op. Voor de Mannekes is het zo een terugkeer langs de grote poort richting de Jupiler Pro League.

OHL en Beerschot maakten vanavond echt een einde aan de jaargang 2019-2020 in onze voetbalcompetitie. De titel in 1B stond nog op het spel, beide ploegen voetbalden vooral voor het prestige aangezien ze allebei in de Jupiler Pro League mogen aantreden vanaf komend weekend. De Mannekes verdedigden een 1-0 voorsprong uit de heenwedstrijd.
OHL mist de kansen, Beerschot slaat dodelijk toe op slag van rust
De eerste goede kans van de wedstrijd was voor de bezoekers na tien minuten spelen, Noubissi viseerde de korte hoek maar vond een prima Keet op zijn weg. OHL reageerde halfweg met een harde knaller van Maertens die weg gebokst werd door Vanhamel. Beide ploegen hielden elkaar perfect in evenwicht tijdens het eerste halfuur, de echte intensiteit van een finalewedstrijd ontbrak voorlopig. De volgende prima kans was voor de thuisploeg, deze keer was er een uiterst knappe redding van Vanhamel op het vluchtschot van Henry. OHL drukte nu toch even door en had pech dat pogingen van Duplus en Sowah (onderkant lat) niet in doel verdwenen. De ploeg van Brys miste de kansen en vlak voor de pauze was het aan de overkant wel raak. Holzhauser met de scherpe corner en Schuermans devieerde domweg de bal in eigen doel: Beerschot op rozen. Bijna was de wedstrijd even later definitief beslist maar de poging van Bourdin vloog miraculeus via de lat nog naast.

Beerschot komt op slag van rust op voorsprong en reikt de hand uit naar de titel.
Achterhoede OHL lijdt titelfeest van Beerschot in
OHL kwam met hernieuwde moed uit de kleedkamer maar die hoop werd al snel de kop ingedrukt toen Tissoudali geknoei van Duplus afstrafte: 0-2. De thuisploeg hing nu helemaal in de touwen en moest op het uur ook een derde doelpunt slikken: Noubissi punterde de bal heerlijk in de verste hoek. De ploeg van Marc Brys had ook weinig geluk bij de afwerking, opnieuw vloog een poging van Sowah tegen de onderkant van de lat. Op dik tien minuten van het einde zorgde invaller Perbet dan toch voor de eerredder met een knap kopbaldoelpunt.Uiteindelijk maakte Placca ook nog de 1-4 in de blessuretijd en zo pakt Beerschot verdiend de titel in 1B. OHL toonde zich weerbaar maar was onvoldoende efficiënt in de zone van de waarheid.
Scoreverloop:
0-1 (42') Schuermans (ed), 0-2 (52') Tissoudali, 0-3 (61') Noubissi, 1-3 (79') Perbet, 1-4 (90+3') Placca

LEES OOK: Vandenbroeck weer bij Belgische club? Opties op tafel

🚀 FC Olympia Beerschot Wilrijk-fans lezen nu:

Mokerslag voor Jelle Vossen: "Niet te onderschatten"
Mokerslag voor Jelle Vossen: "Niet te onderschatten"
76

Verdiende titel?

Meest recent

‘Waarom De Cat een nachtmerrie beleeft na Anderlecht’

De clubs stonden in de rij voor Nathan De Cat, maar de middenvelder verraste iedereen met zijn keuze ...

13
13
Verhuurde spelers: doelpunt, maar ook zorgen in Premier League

Ook dit jaar kunnen jullie bij VoetbalNieuws de prestaties van de uitgeleende spelers van de clubs ...

31
31
De Bruyne velt oordeel over het nieuwe Italië

Kevin De Bruyne kijkt met respect, maar ook met een kritische blik naar de Italiaanse nationale ...

40
40
Anderlecht met een nijpend tekort? Niet helemaal

Volgens Hein Vanhaezebrouck heeft RSC Anderlecht een tekort aan Belgen. En daardoor zal Neerpede ...

88
88
Geflopt bij Anderlecht, nu de hoop van Italië

ebastiano Esposito staat voor een bijzonder moment in zijn carrière. De Italiaanse aanvaller ...

74
74
Leekens duidelijk over ervaren Duivel: "Nog véél kwaliteit"

Georges Leekens ziet nog altijd een belangrijke rol weggelegd voor Kevin De Bruyne bij de Rode ...

26
26
Ajax houdt hart vast: dramatisch nieuws over Dolberg

Een stevige domper voor Kasper Dolberg en Ajax. De Deense spits is op training bij de nationale ...

43
43
Mokerslag voor Jelle Vossen: "Niet te onderschatten"

Met 15 op 18 heeft Beerschot VA zich in het eerste luik van het seizoen opgeworpen tot de grote ...

76
76
Grote afwezige in selectie Van Bommel: "Onbegrijpelijk"

De Rode Duivels staan voor een uiterst pittig vierluik in de Nations League. Om die opdrachten tot ...

336
336
'Kompany zwijmelt: waanzinnige opvolger Harry Kane'

Bayern München is weer uitstekend aan het seizoen begonnen en daar heeft Harry Kane een ...

174
174
Club en Union gewaarschuwd: "Anderlecht terug winstmachine"

RSC Anderlecht kan behoorlijk tevreden terugblikken op het eerste luik van het seizoen. De ...

478
478
De Cuyper verbaast: "Hij was beste Rode Duivel op WK"

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van Mark van ...

262
262
‘Lukaku geschokt: Van Bommel grijpt genadeloos in’

Romelu Lukaku krijgt meteen een stevige boodschap van Mark van Bommel. De nieuwe bondscoach maakt ...

227
227
Transferdrama Club Brugge: gedroomde jackpot smelt weg

Club Brugge verdiende afgelopen zomer bijna 100 miljoen euro aan de verkoop van spelers. Dat bedrag ...

306
306
Keihard dilemma Van Bommel: WK-uitblinker op de bank?

De Rode Duivels zijn volop bezig met hun voorbereiding op het Nations League-duel van aanstaande ...

188
188
JPL krijgt nieuwe sensatie: "Wat een speler, echt waar"

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop, inmiddels zijn al zeven speeldagen afgerond. En ...

477
477
Debast krijgt enorme persoonlijke tragedie te verwerken

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan hun voorbereiding op de nieuwe campagne in de Nations ...

118
118
Complete verrassing bij Duivels: "Ik denk niet dat ik speel"

De Rode Duivels hebben intussen hun eerste trainingen onder de leiding van nieuwe bondscoach Mark ...

234
234
De Bruyne nog titularis? Albert heeft zijn oordeel klaar

De Rode Duivels beginnen vrijdag in Italië aan hun nieuwe campagne in de Nations League. Dat ...

36
36
'JPL-clubs laten oog vallen op nieuwe Australische hoop'

Hoewel de transferperiode intussen al enkele weken voorbij is, zitten de Belgische clubs niet stil. ...

46
46
Eeuwig talent legt uit waarom hij niet doorbrak bij Club

Club Brugge wist de voorbije jaren met succes heel wat jonge talenten te lanceren uit binnen- en ...

316
316
Coucke toont grote ambities: "Ja, ik heb er het talent voor"

Sommige uitspraken van Marc Coucke doen meteen de wenkbrauwen fronsen. De ondernemer laat zich ...

25
25
De Bruyne: "Of ik gedacht heb aan vertrekken bij Napoli?"

De Rode Duivels beginnen deze week in de Nations League aan een nieuwe cyclus en dat gebeurt nog ...

43
43
Meunier breekt de stilte na niet-selectie Rode Duivels

Mark van Bommel heeft meteen zijn stempel gedrukt op de selectie voor zijn eerste opdracht als ...

301
301
'Selectie Stassin zorgt voor grote onvrede'

Mark van Bommel zorgde in zijn eerste selectie als bondscoach van de Rode Duivels meteen voor een ...

99
99

Meer sportnieuws