'Nieuw bod op David: recordtransfer AA Gent nabij'

door
'Nieuw bod op David: recordtransfer AA Gent nabij'

De voorbije weken groeide de toekomst van Jonathan David uit tot een bizarre soap. De speler gaf in een interview aan dat hij absoluut naar Lille wil en hekelde de houding van AA Gent in de onderhandelingen, waarop Ivan De Witte uithaalde naar de entourage van David én Lille, dat de speler zonder toestemming benaderd zou hebben. De gesprekken werden stopgezet, maar desondanks was de transfer nooit helemaal van tafel.


En nu zouden de onderhandelingen weleens in een stroomversnelling kunnen komen, want het lijkt erop dat Lille alsnog wil toegeven aan de eisen van de Buffalo's. Hun eerste bod bedroeg naar verluidt zo'n 20 à 25 miljoen euro met enkele onhaalbare bonussen en bleef daarmee ver onder de Gentse verwachtingen, maar de Fransen zouden hun bod nu gevoelig verhogen. Volgens La Voix du Nord gaat Lille een bod van 30 miljoen euro - zonder eventuele bonussen - neerleggen bij Gent. Het wordt dus afwachten wat Ivan De Witte en Michel Louwagie zullen doen wanneer het bod effectief op hun bureau belandt.

UPDATE 02/08
Ook L'Equipe, dat goed op de hoogte lijkt van het dossier, bevestigt nu dat Lille een nieuwe inspanning heeft gedaan om de transfer van David af te ronden. Volgens de Franse sportkrant is de ploeg uit Rijsel bereid om 27.5 miljoen euro op tafel te leggen en daarnaast ook nog eens alle makelaarskosten (zo'n 2.5 miljoen euro) op zich te nemen. In totaal zou het dus gaan om een transfer van zo'n 30 miljoen euro. De Buffalo's zouden nog steeds twijfelen, maar de kloof is niet langer onoverbrugbaar. Bovendien zou David zelf al een akkoord hebben met Lille, vandaar dat hij openstaat voor aanbiedingen van pakweg Leeds United.

LEES OOK: Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Voor 27.5 miljoen moet Gent akkoord gaan ...

Meest recent

Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

26
26
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

11
11
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

34
34
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

25
25
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

20
20
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

49
49
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

33
33
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

47
47
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

66
66
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

64
64
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

144
144
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

482
482
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

141
141
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

18
18
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

204
204
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

256
256
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

188
188
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

456
456
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

261
261
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

152
152
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

701
701
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

124
124
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

153
153
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

51
51

Meer sportnieuws