'Standard nadert akkoord: transfer van 1.5 miljoen'

390 stemmen
'Standard nadert akkoord: transfer van 1.5 miljoen'

Standard zal deze zomer creatief moeten zijn met zijn aanwinsten, want breed hebben ze het in Luik niet. Ze hopen dan ook nog wat fondsen te kunnen binnenhalen door middel van uitgaande transfers. Sterkhouders als Selim Amallah en Samuel Bastien staan in het uitstalraam, maar ook enkele overbodige spelers hoopt Standard te gelde te maken.


En het lijkt er alvast op dat de Rouches aan Carlinhos nog wat zullen kunnen verdienen. De Braziliaanse aanvaller werd dit seizoen verhuurd aan Vitoria Setubal en in Portugal groeide hij uit tot een revelatie. Volgens A Bola onderhandelen de clubs dan ook om hem na zijn huurbeurt definitief de overstap te laten maken. De transfersom is daarbij het grootste struikelblok, want Standard betaalde in 2017 2,5 miljoen euro en zou graag nog wat van die som recupereren.

UPDATE 02/08
Een akkoord over een definitieve overgang naar Portugal werd uiteindelijk niet gevonden, maar Carlinhos lijkt nu alsnog voor een transfer te staan. Volgens La Dernière Heure naderen de Rouches immers een akkoord met CR Vasco da Gama. De Braziliaanse club zou bereid zijn om zo'n 1.5 miljoen euro op tafel te leggen, waardoor de Luikenaars toch nog een behoorlijke som terugverdienen. Bovendien zou Standard ook een percentage krijgen op de eventuele doorverkoopsom. Carlinhos zelf zou dan weer voor drie seizoenen kunnen tekenen in zijn geboorteland.

LEES OOK: 'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday
Kalender JPL: Club opent seizoen, snel eerste Super Sunday
581

Carlinhos heeft te weinig kansen gekregen bij Standard ...

Meest recent

Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

8
8
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

22
22
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

124
124
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

437
437
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

138
138
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

58
58
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

409
409
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

71
71
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

174
174
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

488
488
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

454
454
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

467
467
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

337
337
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

176
176
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

556
556
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

254
254
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

959
959
Van Gucht vs De Bilde: Bloedmooie Russische slaat hard terug

Ruben Van Gucht lijkt de laatste jaren niet meer weg te slaan uit de media. De sportjournalist is ...

319
319
'Club Brugge breekt alle records: minstens 50 miljoen'

Club Brugge staat een bijzonder drukke zomer te wachten, maar aan centen om de vele vertrekkers te ...

630
630
Zorgen voor Garcia: vier afwezigen bij Rode Duivels

Na het gelijkspel tegen Egypte kunnen de Rode Duivels zich geen foutjes meer veroorloven. Zondag ...

453
453
STVV in diepe rouw gedompeld na tragisch overlijden

Een gewone fietstocht naar huis eindigde in een drama dat een hele gemeenschap diep raakt. In ...

150
150
'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Het is nog altijd wachten tot de transferzomer bij Anderlecht helemaal losbarst. Er ligt voor ...

723
723
'Club Brugge krijgt belangrijk nieuws over vertrek Tzolis'

Het wordt voor Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Zowat de halve basiself geniet ...

292
292
KRC Genk slaat toe en legt piepjong talent vast

De Genkse jeugdopleiding lanceerde in de voorbije maanden en jaren weer enkele pareltjes. Kos ...

247
247
'WK-sores: ook Ivoorkust-speler mag Canada niet binnen'

Het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico is intussen een week aan de gang, maar van een leien ...

33
33

Meer sportnieuws