Conte haalt fors uit: "Moesten maandenlang stront eten"

door
Conte haalt fors uit:

Internazionale heeft een wisselvallig seizoen achter de rug. Er werd verwacht dat Romelu Lukaku en co het Juventus erg lastig ging maken in de Italiaanse titelstrijd, maar uiteindelijk was de kloof te groot en presteerde Inter met te veel ups en downs. Toch werd zaterdag beslag gelegd op een knappe tweede plaats na een zege tegen Atalanta.


Achteraf toonde coach Antonio Conte zich echter kritisch. Hij vindt dat de spelers en de sportieve staf te vaak aan hun lot werden overgelaten en door de club onvoldoende beschermd werd van kritiek vanuit de buitenwereld. "Het is op persoonlijk vlak een heel zwaar jaar geweest. Ik denk niet dat de spelers erkenning hebben gekregen voor hun werk, en ik ook niet. We hebben maar heel weinig bescherming gekregen van de club. We moeten op alle vlakken groeien, ook buiten het veld. Een grote club moet zijn spelers meer beschermen."

De coach gaat binnenkort dan ook in gesprek met Steven Zhang, de voorzitter van Inter: "We moesten maandenlang stront eten en kregen nul bescherming. Mijn probleem is dat ik een visie heb, ik zie welk pad we moeten volgen en weet wat we moeten doen. Maar ik las laatst een interview van Luciano Spaletti in 2017, we zitten nu in 2020 en er is niets veranderd."

Er moet nog wel wat gebeuren wil de topclub uit Milaan het gat met Juventus dichten: "Dat gat is groot. Hun infrastructuur is duidelijk beter dan dat van de andere clubs. We moeten slim zijn en niet elke keer van depressie naar euforie springen. De stemming is te extreem naar beide kanten toe. Mijn team heeft het prima gedaan, ondanks het feit dat ze op elk mogelijk moment werden bekritiseerd, net als ik."

LEES OOK: Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Met deze selectie had Conte eigenlijk beter moeten doen ...

Meest recent

KV Kortrijk met cruciale partij: zekerheid op komst?

KV Kortrijk staat momenteel tweede in de Challenger Pro League. Die plaats geeft recht op een ticket ...

33
33
Bale legt uit : dit moét een coach kunnen bij Real Madrid

Real Madrid ontsloeg dit seizoen Xabi Alonso. Gareth Bale vond dat geen verrassing. De voormalige ...

8
8
Geslaagd of niet? Van der Elst maakt rapport Hayen

Nicky Hayen volgde Thorsten Fink op als coach van KRC Genk. De eerste maanden liggen ondertussen ...

58
58
Grote rentree De Bruyne, Pocognoli met enorme stunt

In het buitenland stonden er heel wat matchen op het programma. Zo kwamen Real Madrid, Bayern ...

41
41
Antwerp’s droom stort abrupt in na belabberde avond

Voor Antwerp is de hoop op de Champions' Play-Offs nu wel helemaal verdwenen. The Great Old speelde ...

72
72
Rode Duivels revelatie op WK: twee spelers cruciaal

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Eerst volgt er nog een stage in de Verenigde ...

41
41
Beerschot blijft dromen in CPL, Panda's met gehaktmolen

Op het Kiel blijven ze stiekem dromen van een miraculeuze rechtstreekse promotie. De Ratten pakten ...

40
40
De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

88
88
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

33
33
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

82
82
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

49
49
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

185
185
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

376
376
Ruben Van Gucht zorgt voor gigantische TV-bom

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

56
56
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

220
220
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

41
41
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

66
66
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

102
102
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

99
99
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

632
632
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

268
268
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

185
185
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

162
162
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

335
335
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

48
48

Meer sportnieuws