Internazionale reageert op 'transfer' Lionel Messi

door
Internazionale reageert op 'transfer' Lionel Messi

We kunnen de laatste tijd behoorlijk vaak lezen dat Internazionale van plan zou zijn om Lionel Messi over te nemen van FC Barcelona. Directeur Giuseppe Marotta maakt echter een einde aan de geruchtenstroom: de Nerazzurri gaan helemaal niet voor een deal.

In gesprek met Sky Sport Italia zegt de beleidsbepaler: "Je moet wel een beetje realistisch zijn. Iedereen zou Leo graag willen hebben, maar het zou respectloos zijn om dit soort fantasieën te voeden, want dat is precies wat het zijn. Je moet terug naar de realiteit, iedereen weet dat Messi een geweldige speler is, maar hij is en blijft in Barcelona." Marotta vervolgt zijn verhaal: "En volgens mij is dat een omgeving die perfect is voor hem. Ik denk dat hij zijn carrière af gaat sluiten in het Camp Nou-stadion..."

Trainer Antonio Conte zei al eerder: "De verhalen over Leo Messi en Inter zijn zo vals als het maar kan. Hecht geen geloof aan dit soort fake news. Messi komt niet naar Inter, zelfs niet in fantasy football." De geruchten gingen daarna echter gewoon door. Sport Mediaset schreef bijvoorbeeld dat Steven Zhang, de voorzitter van Inter, zijn doelwit een salaris van 50 miljoen euro plus bonussen per jaar aan wilde bieden. Volgens Marotta is daar helemaal niets van waar.

LEES OOK: Wat speelt er écht tussen Céline Dept en Lionel Messi?

Zal Messi ooit voor een andere Europese club spelen?

Meest recent

'Klopp onder vuur: ontslag nu alweer in de maak'

Het is intussen anderhalf jaar geleden dat Jürgen Klopp na maar liefst negen jaar afzwaaide als ...

2
2
'Anderlecht laat oog vallen op Zweeds toptalent'

Anderlecht staat momenteel op een kruispunt, want het zoekt zowel een nieuwe trainer als een nieuwe ...

45
45
KV Kortrijk steigert en eist forfaitzege

Afgelopen weekend verzekerde SK Beveren zich al van promotie naar de Jupiler Pro League. Voor het ...

43
43
Maakt Anderlecht met nieuwe TD wéér zelfde fout?

Aanvankelijk leek Anderlecht de prioriteit te geven aan de komst van een nieuwe trainer. Nadat het ...

166
166
TRANSFERUURTJE: 'Grote verrassing Lukaku, Atletico wil ster van Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

161
161
Held Courtois zet Real-ploegmakkers op scherp

Real Madrid heeft de volgende ronde van de Champions League bereikt. Tegen Benfica was het niet ...

32
32
Na pikante BV-storm: groot nieuws rond Van Gucht

Er hangt opnieuw groot nieuws in de lucht rond Ruben Van Gucht. Iets dat niet met een scoop of ...

58
58
Opvolger Smets? ‘KRC Genk verrast met 29-jarige verdediger'

KRC Genk is al volop bezig met volgend seizoen. Dit seizoen zit de Limburgse club in het ...

140
140
Ronaldo volgt Courtois en Mbappé met opmerkelijk nieuws

Op zijn 41ste blijft Cristiano Ronaldo lustig scoren, met dit seizoen tot dusver al 21 goals in 21 ...

35
35
Net geen stunt voor Monaco: Pocognoli haalt keihard uit

Titelhouder PSG is woensdagavond in de Champions League met de schrik vrijgekomen. Het moest tegen ...

46
46
“Ik haat het als de beste”: DIW haalt alles uit de kast

Real Madrid plaatste zich gisteren voor de volgende ronde van de Champions League en dat had het ...

32
32
'Groot Vertonghen-gerucht doet ronde'

Bij de voetbalbond loopt er dezer dagen een opvallend figuur rond. Jan Vertonghen is er immers sinds ...

126
126
Vanhaezebrouck oordeelt verrassend over Club-schlemiel

Voor Club Brugge werd de tussenronde het eindstation in de Champions League. Het slaagde er niet in ...

255
255
'Marokko trekt met halve Belg als bondscoach naar WK'

Het wordt komende zomer uitkijken naar de prestaties van Marokko op het WK. Nadat ze in de vorige ...

48
48
Annelien Coorevits verrast Deschacht: "Voelt als thuiskomen"

Olivier Deschacht en Annelien Coorevits vormden jarenlang een prachtig koppel in voetballand. Hij ...

71
71
'Gigantische opsteker: De Bruyne sneller terug dan verwacht'

Napoli moest de Champions League deze week vanuit de zetel volgen, want de Italiaanse kampioen werd ...

38
38
Albert en Jbari over JPL-ster: "Moét mee naar het WK"

Rudi Garcia trekt met de Rode Duivels volgende maand naar de Verenigde Staten om er matchen af te ...

167
167
'PSV & co lonken naar sterkhouder KRC Genk'

KRC Genk zal komende zomer wellicht weer een aantal sterkhouders gaan verliezen. De jackpot lonkt. ...

231
231
Vertonghen gaat los over Rode Duivel: "Hij is de beste ooit!"

Jan Vertonghen kende een prachtige carrière bij ploegen als Ajax, Tottenham, Benfica en RSC ...

184
184
Verschaeren nadert breekpunt bij Anderlecht

Yari Verschaeren gaat RSC Anderlecht in de zomer verlaten. Hij werd in de zomer gelinkt aan Duitse ...

336
336
'Drama bij Club Brugge: Leko zet de boel op ontploffen'

Club Brugge zit met een explosief keepersdossier. Ivan Leko grijpt in: hij zet opnieuw Simon ...

573
573
Anderlecht beste van de klas, AA Gent de slechtste

We haalden al een aantal keren aan dat RSCA Futures toch wel veel buitenlanders aantrok. Daar ...

213
213
KRC Genk op weg naar strafste prestatie ooit

KRC Genk staat op een zucht van de achtste finales van de Europa League. Dat zou het grijze seizoen ...

289
289
KV Kortrijk stelt zich vragen: "Gebeurden rare dingen"

KV Kortrijk zag vorige week de match tegen Seraing uitgesteld worden. Er was een brand en daardoor ...

412
412
'Geflopt bij AA Gent: nu transfer van 15 miljoen euro'

Bij AA Gent flopten de afgelopen jaren heel wat spelers. Maar sommigen van hen maken nu elders het ...

127
127

Meer sportnieuws