KRC Genk lijdt in tweede match tegen Lens een nederlaag

door
KRC Genk lijdt in tweede match tegen Lens een nederlaag

KRC Genk stond zaterdag voor zijn laatste grote test richting de competitieopener van volgende week. De Limburgers werkten op eigen veld twee oefenduels af tegen Ligue 1-promovendus RC Lens. De eerste partij eindigde alvast op een gelijkspel: 1-1.

Coach Hannes Wolf startte in de eerste partij met wat grotendeels zijn type-ploeg lijkt te gaan worden. Het was daarbij onder meer uitkijken naar de prestatie van Daniel Muñoz. Na een lange soap is de Colombiaanse back eindelijk in ons land geraakt en zaterdag maakte hij zijn eerste minuten in het shirt van Racing. Die waren alvast veelbelovend, Muñoz toonde dat hij het in zich heeft om een meerwaarde te worden voor Blauw-Wit.

Met Cyriel Dessers mocht nog een andere zomerse aanwinst aan de aftrap beginnen. De spits deed opnieuw de netten trillen en legde van op de stip de 1-0-ruststand vast. Na de pauze bleef Genk de dominante ploeg, maar op de gelijkmaker van Ignatius Ganago had het geen antwoord meer. Om 16u gaat de tweede partij tussen beide ploegen van start.

UPDATE 17u50
De tweede partij heeft ook geen zege opgeleverd voor Genk. Het B-elftal, waar wel nog steeds onder meer Dewaest, Hrosovsky en Onuachu in actie kwamen, ging met 2-3 onderuit. Nygren opende vroeg de score, maar Radovanovic maakte even snel gelijk. Halfweg de eerste helft was Lens zelfs al uitgelopen tot 1-3 nadat ook Sotoca en Pereira Da Costa nog scoorden. In de slotfase van de match wist Odey nog te milderen, maar verder raakte Genk niet meer.


LEES OOK: Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Zal Genk klaar zijn voor het nieuwe seizoen?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

94
94
Taravel waarschuwt voor AA Gent: "Weet iedereen binnen RSCA"

RSC Anderlecht speelt zondag een zeer belangrijk duel op het veld van AA Gent. Als RSCA er kan ...

6
6
Vossen wint afscheidsmatch, pandoering voor Cercle Brugge

In de Jupiler Pro League stonden er in de Relegation Play-Offs twee matchen op het programma. Voor ...

9
9
De Cuyper blinkt uit, Manchester United stelt teleur

In de Premier League en Bundesliga stonden er deze namiddag een aantal duels op het programma. Wat ...

14
14
Boskamp kritisch voor Hayen: "Lukt hem ook niet"

Bij KRC Genk draait het dit seizoen voor geen meter in de Jupiler Pro League. De Limburgers wonnen ...

87
87
Schot in de roos: Bertaccini ontroert met heuglijk nieuws

Adriano Bertaccini heeft zonet heuglijk nieuws aangekondigd, dat meteen voor veel reacties zorgt ...

46
46
'AA Gent hakt knoop door: twee toptransfers op komst'

AA Gent moét winnen van RSC Anderlecht, anders lijkt het seizoen stilaan over en out te zijn. ...

175
175
'Hallo, Belgische topclubs? FC Twente wil toeslaan in CPL'

Lommel SK strijdt om promotie en de Limburgers staan er alvast goed voor na een 3-1-zege tegen ...

49
49
Vanderbiest rekent zich niet rijk: "Heeft Union nog gedaan"

KV Mechelen won vorige week met 1-0 van AA Gent en deed zo een zeer goede zaak. Ze doen weer volop ...

49
49
Liverpool en Chelsea verwennen fans met ouderwetse partij

In de Premier League namen Liverpool en Chelsea het tegen elkaar op. De twee ploegen kennen een ...

16
16
Lommel SK klaar voor epische strijd: "Hiervoor doe je het"

Lommel SK staat voor een heel belangrijk duel tegen Beerschot. In de terugmatch van de finale van de ...

79
79
'PSV neemt beslissing over Antwerp-huurling Babadi'

De afgelopen transferperiodes van Royal Antwerp FC waren niet bepaald een succes. Dat is nog zacht ...

62
62
Euvrard waarschuwt Genk en Westerlo: "Ik voelde het"

Standard won verdiend met 2-1 van OH Leuven en staat zo aan de leiding in de Europe Play-Offs. Zij ...

90
90
Sonck over Verschaeren: "Zet hem bij Club Brugge..."

Club Brugge was twee keer véél te sterk voor RSC Anderlecht in deze PO's. Ze scoorden ...

405
405
Jan Mulder ziet emotioneelste club volledig ontploffen

De terugkeer van Schalke 04 naar de Bundesliga zorgde vorig weekend voor taferelen die perfect ...

30
30
Hubert krijgt héél goed nieuws bij Union SG

Union SG moet winnen van KV Mechelen, anders lijkt het titel vaarwel te mogen zeggen. Trainer David ...

73
73
Club Brugge verrast fans compleet vlak voor cruciale clash

De spanning stijgt met de week bij Club Brugge, waar elke wedstrijd nu aanvoelt als een finale in de ...

220
220
Makelaar Lukaku speelt open kaart over AC Milan

Waar speelt Romelu Lukaku volgend seizoen? Dat is nog steeds koffiedik kijken. De Belgische ...

33
33
'Nederlandse toptransfer voor Ilenikhena?'

George Ilenikhena werd bij Royal Antwerp FC al snel vergeleken met Romelu Lukaku, maar de aanvaller ...

63
63
Haalt Sporting Hasselt twaalfvoudig Rode Duivel in huis?

Sporting Hasselt is achter de schermen druk bezig om investeerders te overtuigen om in te stappen. ...

275
275
TRANSFERUURTJE: exit bij RSCA, grote terugkeer Mourinho

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

116
116
Euvrard onthult: “Puntjes op de i tijdens de rust”

Standard Luik kwam op achterstand tegen OHL en het zag er even niet goed uit voor de Rouches. Na de ...

55
55
Vrancken komt met straffe waarschuwing voor Club Brugge

Sint-Truiden VV zit in bloedvorm. De Kanaries zijn dé grote revelatie van de Jupiler Pro ...

249
249
Boskamp verbaast en kiest duidelijke titelfavoriet

Club Brugge heeft vorige speeldag het stokje overgenomen van Union SG in de Champions Play-Offs. ...

155
155
Antisemitisme Anderlecht-Club: ook Verhaeghe onderzocht

De wedstrijd tussen RSC Anderlecht en Club Brugge van afgelopen zondag zindert nog na. Het Brusselse ...

400
400
Oosting grijpt in bij Antwerp: spelers aangepakt

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. De Rouches wonnen ...

166
166

Meer sportnieuws