KRC Genk lijdt in tweede match tegen Lens een nederlaag

door
KRC Genk lijdt in tweede match tegen Lens een nederlaag

KRC Genk stond zaterdag voor zijn laatste grote test richting de competitieopener van volgende week. De Limburgers werkten op eigen veld twee oefenduels af tegen Ligue 1-promovendus RC Lens. De eerste partij eindigde alvast op een gelijkspel: 1-1.

Coach Hannes Wolf startte in de eerste partij met wat grotendeels zijn type-ploeg lijkt te gaan worden. Het was daarbij onder meer uitkijken naar de prestatie van Daniel Muñoz. Na een lange soap is de Colombiaanse back eindelijk in ons land geraakt en zaterdag maakte hij zijn eerste minuten in het shirt van Racing. Die waren alvast veelbelovend, Muñoz toonde dat hij het in zich heeft om een meerwaarde te worden voor Blauw-Wit.

Met Cyriel Dessers mocht nog een andere zomerse aanwinst aan de aftrap beginnen. De spits deed opnieuw de netten trillen en legde van op de stip de 1-0-ruststand vast. Na de pauze bleef Genk de dominante ploeg, maar op de gelijkmaker van Ignatius Ganago had het geen antwoord meer. Om 16u gaat de tweede partij tussen beide ploegen van start.

UPDATE 17u50
De tweede partij heeft ook geen zege opgeleverd voor Genk. Het B-elftal, waar wel nog steeds onder meer Dewaest, Hrosovsky en Onuachu in actie kwamen, ging met 2-3 onderuit. Nygren opende vroeg de score, maar Radovanovic maakte even snel gelijk. Halfweg de eerste helft was Lens zelfs al uitgelopen tot 1-3 nadat ook Sotoca en Pereira Da Costa nog scoorden. In de slotfase van de match wist Odey nog te milderen, maar verder raakte Genk niet meer.


LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Zal Genk klaar zijn voor het nieuwe seizoen?

Meest recent

Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Het belooft weer een drukke week te worden op de Belgische velden. Eerst staan de terugmatchen in de ...

5
5
Anderlecht zoekt T1: vier topkandidaten in de race

Door het ontslag van Olivier Renard zoekt RSC Anderlecht een nieuwe sportief directeur, al is dat ...

91
91
'Leegloop bij Antwerp: Overmars geeft goudhaantje op'

Antwerp leek even weer naar boven te mogen kijken, maar voorlopig blijkt het stamnummer ...

61
61
Coucke trapt na: zondebok Anderlecht krijgt volle laag

Het is meer dan ooit crisis bij RSC Anderlecht, en dus ziet het bestuur van de Brusselaars zich ...

285
285
Ruben Van Gucht breekt bij pijnlijk verhaal met Vlasic

Drukke TV-tijden voor Ruben Van Gucht! De man was de laatste weken te bewonderen op zowat elke ...

156
156
Garcia trekt bleek weg: volgende Duivel valt geblesseerd uit

Nog zo'n 122 dagen te gaan en het wereldkampioenschap voetbal wordt op gang getrapt. Als ...

83
83
Crisis Anderlecht: Coucke doorbreekt stilte op nationale tv

Nu RSC Anderlecht andermaal een dieptepunt heeft bereikt, kan de clubleiding zich niet langer hullen ...

441
441
'Kompany verwend: eerste zomeraankoop nu al bepaald'

Vincent Kompany gaat deze week met Bayern München op zoek naar een plek in de halve finales van ...

70
70
Leko krijgt cruciaal nieuws uit ziekenboeg Club Brugge

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

258
258
Hayen wijst spelers terecht: "Overvloedig op getraind"

KRC Genk lijkt eindelijk de rug te rechten in de Jupiler Pro League. Na de overwinning van vorige ...

252
252
Anderlecht op apegapen: Coucke spijkerhard aangepakt

RSC Anderlecht is opnieuw verwikkeld in een bijzonder diepe crisis. De resultaten zijn de laatste ...

507
507
‘Club Brugge versteld: Stankovic-stunt verrast iedereen’

Iedereen lijkt het al zeker te weten: Aleksandar Stankovic gaat straks gewoon terug naar ...

748
748
Bom op de Bosuil: 'Gheysens zet Antwerp te koop'

Door de nederlaag tegen KV Mechelen lijkt de top zes plots opnieuw ver weg voor Antwerp. Achter de ...

760
760
Bornauw klapt uit de biecht: shortlist Anderlecht bekend

Het gaat van kwaad naar erger met RSC Anderlecht, waar het nog maar eens rommelt in de ...

343
343
Vannieuwkerke kruipt uit moeras: emoties laaien hoog op

Wie Karl Vannieuwkerke de voorbije jaren alleen maar kende als het vaste, vertrouwde gezicht van de ...

44
44
Lardot fileert speeldag 24: Anderlecht bestolen in Genk?

Ook zonder Besnik Hasi geraakt de trein maar niet op de rails bij RSC Anderlecht, dat zondag tegen ...

290
290
Bondsparket bezorgt Anderlecht mokerslag van formaat

Bovenop het ontslag van Olivier Renard koos T1 ad interim Edward Still het ruime sop, en dus moet ...

566
566
Paul Gheysens furieus in vuile oorlog: "Het klopt niet!"

Het blijven enorm woelige tijden voor Paul Gheysens, Antwerp en Ghelamco. Elk hebben ze op hun eigen ...

349
349
Coach Hoffenheim komt met prachtig Kompany-verhaal

Wat zal Marc Coucke 's nachts nog vaak wakker worden en zich voor het hoofd slaan dat hij Wouter ...

348
348
Edward Still heeft 'droomtransfer' helemaal beet

Edward Still was zondag nog trainer van RSC Anderlecht op het veld van KRC Genk, vandaag tekende hij ...

172
172
Club Brugge vindt nieuw elan: "Pakte goed uit"

Club Brugge won bijzonder makkelijk met 3-0 van Standard. Uiteraard waren ze bijzonder tevreden bij ...

253
253
Rapport Renard: hallucinante balans bij Anderlecht

RSC Anderlecht zette Olivier Renard zoals verwacht op straat. Het transferrapport van Renard kleurt ...

359
359
Strijd top zes barst los: RSCA juicht, Genk baalt toch

Club Brugge, Union SG en STVV gaan zeker de top zes halen. Daaronder strijden héél wat ...

721
721
Anderlecht met 5 op 24: enkel deze remedie kan hen redden

RSC Anderlecht verloor kansloos met 2-0 van KRC Genk. De Brusselaars boekten een 5 op 24. Hoe kan ...

216
216
Karetsas doet boekje open over Hayen én Fink

KRC Genk won verdiend met 2-0 van RSC Anderlecht. De Limburgers kunnen zo de top zes weer ruiken. ...

394
394

Meer sportnieuws