KRC Genk lijdt in tweede match tegen Lens een nederlaag

door
KRC Genk lijdt in tweede match tegen Lens een nederlaag

KRC Genk stond zaterdag voor zijn laatste grote test richting de competitieopener van volgende week. De Limburgers werkten op eigen veld twee oefenduels af tegen Ligue 1-promovendus RC Lens. De eerste partij eindigde alvast op een gelijkspel: 1-1.

Coach Hannes Wolf startte in de eerste partij met wat grotendeels zijn type-ploeg lijkt te gaan worden. Het was daarbij onder meer uitkijken naar de prestatie van Daniel Muñoz. Na een lange soap is de Colombiaanse back eindelijk in ons land geraakt en zaterdag maakte hij zijn eerste minuten in het shirt van Racing. Die waren alvast veelbelovend, Muñoz toonde dat hij het in zich heeft om een meerwaarde te worden voor Blauw-Wit.

Met Cyriel Dessers mocht nog een andere zomerse aanwinst aan de aftrap beginnen. De spits deed opnieuw de netten trillen en legde van op de stip de 1-0-ruststand vast. Na de pauze bleef Genk de dominante ploeg, maar op de gelijkmaker van Ignatius Ganago had het geen antwoord meer. Om 16u gaat de tweede partij tussen beide ploegen van start.

UPDATE 17u50
De tweede partij heeft ook geen zege opgeleverd voor Genk. Het B-elftal, waar wel nog steeds onder meer Dewaest, Hrosovsky en Onuachu in actie kwamen, ging met 2-3 onderuit. Nygren opende vroeg de score, maar Radovanovic maakte even snel gelijk. Halfweg de eerste helft was Lens zelfs al uitgelopen tot 1-3 nadat ook Sotoca en Pereira Da Costa nog scoorden. In de slotfase van de match wist Odey nog te milderen, maar verder raakte Genk niet meer.


LEES OOK: KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

Zal Genk klaar zijn voor het nieuwe seizoen?

Meest recent

Ementa spreekt over transfer: Zulte vreest vertrek

Zulte Waregem is zeker van het behoud, maar toch wil Essevee al een goede basis leggen voor volgend ...

21
21
Vanhaezebrouck ziet één grote fout bij Club Brugge

Club Brugge kreeg afgelopen speeldag in de Champions Play-Offs een gigantische mokerslag. Op het ...

24
24
Ambras bij KV Mechelen? “Hij zal niet meer spelen”

KV Mechelen zit in de hoek waar de klappen vallen. Malinwa was al in de wolken dat het mocht meedoen ...

112
112
Amy Sonck mikpunt van spot: vader Wesley grijpt hard in

Zowel Wesley als Amy Sonck hebben de laatste jaren hun sporen verdiend in het medialandschap. Amy ...

77
77
Vermant voert de druk stevig op bij Club Brugge

Club Brugge verloor met 2-1 van Union SG, waardoor Blauw-Zwart op zeven speeldagen van het einde ...

132
132
Buitenkans voor Standard: "Zou geen 'neen' zeggen"

Standard is achter de schermen uiteraard bezig met het scouten van spelers. De Luikenaars hebben wel ...

88
88
Anderlecht krijgt waarschuwing: "Belangrijkste match van seizoen"

STVV pakte zijn eerst punt in deze Play-Offs. Het werd 0-0 tegen AA Gent. De Truienaars maken zich ...

150
150
Zaakwaarnemer verklapt: "Sprak met Anderlecht"

RSC Anderlecht is achter de schermen al druk spelers in kaart aan het brengen voor de komende ...

192
192
Leko ziet énorm pijnpunt: "Gebeurt te makkelijk"

Club Brugge zit in de penarie. Blauw-Zwart kan voorlopig niet overtuigen in de Play-Offs en verloor ...

152
152
Zorgen voor Taravel: Anderlecht met gigantisch probleem

RSC Anderlecht pakte een 6 op 9 in de Play-Offs en doet weer volop mee voor de derde plaats. Dat is ...

146
146
BV's smullen: Amateurvoetbal ontploft op laatste speeldag

Met nog één speeldag voor de boeg blijft het razend spannend in verschillende ...

33
33
Hoeneß looft Kompany: "Gebeurde nog nooit bij Bayern"

Vincent Kompany krijgt enorm veel lof na zijn volgende prijs bij Bayern München. Binnen Bayern ...

216
216
KRC Genk kan RWDM financiële hulplijn bieden

KRC Genk gaat in de zomer uiteraard weer de nodige spelers verkopen. Dat is het lot van elke ...

422
422
Vandenbempt looft RSCA-pion: "Hij gaat het ver schoppen"

RSC Anderlecht kent een zeer moeizaam seizoen. Er was de Europese vernedering en in de competitie ...

311
311
AA Gent liet nieuw goudhaantje Club Brugge liggen

Om 18u45 zullen de ogen van vrijwel heel Europa op Club Brugge gericht zijn. Dan speelt NXT immers ...

164
164
'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

62
62
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

157
157
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

126
126
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

464
464
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

154
154
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

297
297
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

60
60
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

75
75
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

415
415
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

208
208

Meer sportnieuws