KRC Genk lijdt in tweede match tegen Lens een nederlaag

door
KRC Genk lijdt in tweede match tegen Lens een nederlaag

KRC Genk stond zaterdag voor zijn laatste grote test richting de competitieopener van volgende week. De Limburgers werkten op eigen veld twee oefenduels af tegen Ligue 1-promovendus RC Lens. De eerste partij eindigde alvast op een gelijkspel: 1-1.

Coach Hannes Wolf startte in de eerste partij met wat grotendeels zijn type-ploeg lijkt te gaan worden. Het was daarbij onder meer uitkijken naar de prestatie van Daniel Muñoz. Na een lange soap is de Colombiaanse back eindelijk in ons land geraakt en zaterdag maakte hij zijn eerste minuten in het shirt van Racing. Die waren alvast veelbelovend, Muñoz toonde dat hij het in zich heeft om een meerwaarde te worden voor Blauw-Wit.

Met Cyriel Dessers mocht nog een andere zomerse aanwinst aan de aftrap beginnen. De spits deed opnieuw de netten trillen en legde van op de stip de 1-0-ruststand vast. Na de pauze bleef Genk de dominante ploeg, maar op de gelijkmaker van Ignatius Ganago had het geen antwoord meer. Om 16u gaat de tweede partij tussen beide ploegen van start.

UPDATE 17u50
De tweede partij heeft ook geen zege opgeleverd voor Genk. Het B-elftal, waar wel nog steeds onder meer Dewaest, Hrosovsky en Onuachu in actie kwamen, ging met 2-3 onderuit. Nygren opende vroeg de score, maar Radovanovic maakte even snel gelijk. Halfweg de eerste helft was Lens zelfs al uitgelopen tot 1-3 nadat ook Sotoca en Pereira Da Costa nog scoorden. In de slotfase van de match wist Odey nog te milderen, maar verder raakte Genk niet meer.


LEES OOK: Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

Zal Genk klaar zijn voor het nieuwe seizoen?

Meest recent

AA Gent slikt bittere pil: zware blessure toptalent

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

9
9
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

87
87
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

97
97
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

77
77
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

351
351
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

201
201
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

131
131
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

113
113
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

163
163
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

56
56
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

567
567
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

48
48
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

68
68
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

94
94
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

387
387
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

57
57
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

31
31
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

145
145
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

102
102
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

162
162
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

346
346
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

353
353
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

267
267
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

120
120
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

205
205

Meer sportnieuws