KVM kan alwéér niet winnen, ook KVK gaat onderuit

door
KVM kan alwéér niet winnen, ook KVK gaat onderuit

Het nieuwe seizoen kan volgende week wel degelijk van start gaan en dus leggen de eersteklassers momenteel de laatste hand aan hun voorbereiding. Zo stonden ook zaterdag weer een aantal oefenwedstrijden op het programma. KV Mechelen en KV Kortrijk hebben wel nog wat werk aan de winkel.


De Kerels namen het in de voormiddag op tegen KMSK Deinze, volgend seizoen een nieuwkomer in 1B. Beide ploegen vlogen er meteen stevig in en de eerste kansen kwamen op naam van KVK, meer bepaald via Mboyo. Maar na een kwartiertje spelen was het Deinze dat de score opende: Staelens legde zo ook meteen de ruststand vast. Na de pauze ging Kortrijk op zoek naar de gelijkmaker. Die viel echter niet en het bleef oppassen voor de gevaarlijke tegenprikken van Deinze. Uiteindelijk eindigde de partij op 0-1.

Ook KV Mechelen ging met dezelfde score onderuit. Malinwa nam het weliswaar op tegen een iets zwaarder tegenstander en ging op bezoek bij het Franse FC Metz. Het speelde zeker geen slechte partij, maar kwam in de eerste helft op achterstand en herstelde zich daar niet meer van. De ploeg van coach Wouter Vrancken sluit de voorbereiding zo af zonder ook maar één oefenzege. Niet bepaald goed voor het vertrouwen.

LEES OOK: Beveren grijpt de macht in topper, Jong Genk vernederd

Wie eindigt volgend seizoen het hoogste volgens u?

Meest recent

Burgess zet fluitende Club-fans met één woord op hun plaats

Club Brugge heeft zondagavond voor de tweede keer dit seizoen een tikje uitgedeeld aan Union SG. Na ...

162
162
Penaltymisser beslist Serie A-clash, broer Mbappé nekt PSG

Tijdens de komende dagen zijn de nationale ploegen aan zet, maar zondagavond stonden eerst nog ...

24
24
Grote uitblinker bij Club: uitspraak Hayen doet fans watertanden

De top van het Jupiler Pro League-klassement is zondagavond opnieuw wat dichter bij mekaar gekropen. ...

156
156
"Een spook" - kranten delen 3 op 10 uit na Club-Union

Club Brugge heeft het tweede luik van het seizoen afgesloten met een belangrijke overwinning. ...

215
215
Anderlecht bevoordeeld? Analisten fileren rode kaart-fase

RSC Anderlecht heeft daags voor de tweede interland-break van het seizoen een erg deugddoende zege ...

399
399
Hoogspanning op Bosuil: "Wij betalen, jullie falen!"

De malaise bij Antwerp FC blijft duren. Zaterdag speelde de Great Old nochtans een goede eerste ...

266
266
Westerlo duwt OHL dieper in de put met verdienstelijke zege

KVC Westerlo heeft vlak voor het ingaan van de interland-break een goede zaak gedaan. De Kemphanen ...

50
50
Verschaeren dient Hasi zeer stevig van antwoord

Voetballend is het allemaal wat magertjes bij RSC Anderlecht. Het is voorlopig vooral teren op een ...

261
261
Club Brugge feest na stevige blunder bij zwak Union

Club Brugge en Union SG werkten vanavond de absolute kraker van deze speeldag af. Het werd een ...

439
439
Cvetkovic maakt furore: waarom Vazquez niet moet vrezen

RSC Anderlecht won de altijd beladen match tegen Standard met 1-0. Het was geen hoogstaand niveau, ...

261
261
Man City raast door, De Bruyne toont zich weer

In de Serie A en Premier League kwamen vanavond Napoli en Manchester City in actie. Het was vooral ...

272
272
Union SG irriteert Club Brugge: "Het is altijd hetzelfde"

Club Brugge en Union SG begonnen om 18u30 aan dé topper van deze tiende speeldag. De ...

199
199
Euvrard misnoegd: twee fases in nadeel Standard?

Standard vocht voor wat het waard was in het Lotto Park, maar ze verloren met 1-0. De Rouches ...

128
128
Spitsenkwestie Anderlecht: Hasi velt zijn oordeel

De voorbije weken was de spitspositie al een behoorlijk item bij Anderlecht, vooral omwille van de ...

195
195
Barça verspeelt koppositie na zeldzame afgang

FC Barcelona trekt de interlandbreak in met een stevige kater. Het leed zondag immers een zeer ...

44
44
Beveren grijpt de macht in topper, Jong Genk vernederd

Niet alleen in de Jupiler Pro League is het Super Sunday. Ook in de Challenger Pro League stond er ...

92
92
Genk bezweert crisis met alle moeite tegen rode lantaarn

KRC Genk heeft maar net kunnen voorkomen dat het opnieuw in een crisis belandt. Het spoelde de ...

129
129
11 namen: Hayen verrast enorm, Union zonder David

De Super Sunday krijgt om 18u30 nog een vervolg, want dan staat er nog een absolute kraker op het ...

161
161
Goal Fofana volstaat niet voor Lyon, De Cuyper beslissend

Zondagnamiddag kwamen in het buitenland nog de nodige Rode Duivels in actie. Malick Fofana en Maxim ...

68
68
Euvrard schiet uit zijn krammen: "Hem 5 keer gewaarschuwd"

Standard blijft achter met een nul op zes, want na de thuisnederlaag tegen Club Brugge ging het ook ...

163
163
Nu titularis? Cvetkovic uit ambities na eerste goal

Er is de voorbije weken heel wat kritiek geweest op het transferbeleid van Anderlecht. Te weinig ...

176
176
Woede bij Standard over één fase: "Belachelijk!"

Standard bleef vorige week ondanks een goede prestatie met lege handen achter tegen Club Brugge. Ook ...

399
399
'Schokkende opvolger voor Heitinga bij Ajax'

In Nederland lijkt het bij Ajax alweer crisis te zijn. Het begon met een nul op zes in de Champions ...

117
117
Gouden zet van Hasi bezorgt Anderlecht winst in Clasico

De Clasico van zondagmiddag is een prooi geworden voor Anderlecht. Paars-Wit haalde het in een ...

182
182
KVM woest op ref: Vanderbiest reageert verrassend

KV Mechelen begon aan het weekend op een knappe derde plaats, maar heeft zaterdag een stevige ...

118
118

Meer sportnieuws