TU: 'Club broedt op deal 25 miljoen, twee aanvallers voor RSCA'

1546 stemmen
TU: 'Club broedt op deal 25 miljoen, twee aanvallers voor RSCA'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge vat de bekerfinale zaterdagavond aan met al zijn sterkhouders van vorig seizoen nog aan boord. Maar daar lijkt weldra verandering in te komen. Zo zou er steeds meer concrete beweging heersen rond Emmanuel Dennis. Volgens Eurosport zouden Leeds United en Internazionale de gesprekken al hebben opgestart. Volgens Sky Sports zou Atalanta dan weer behoorlijk concreet zijn. De revelatie van het voorbije seizoen in de Champions League, zou zo'n 25 miljoen euro veil hebben voor de Nigeriaan.

RSC Anderlecht zou nog twee aanvallende versterkingen willen aantrekken. Volgens Het Laatste Nieuws komt de huurbeurt van Percy Tau normaal gezien in orde zodra hij weer naar Europa kan afreizen. Daarnaast zoekt men ook nog een spits. La Dernière Heure laat alvast opnieuw de naam van Paul Mukairu (Antalyaspor) vallen. Daarnaast werd vrijdag ook Mustapha Bundu samen met zijn makelaar gesignaleerd op Neerpede. Zijn huidige club Aarhus zou echter 3 miljoen euro verlangen. Ook Mark McKenzie van Philadelphia Union zou in beeld zijn. De 21-jarige Amerikaanse centrale verdediger geniet ook interesse van Union Berlijn, Freiburg en Celtic.

Er lijkt dan toch een doorbraak in de maak in het transferdossier rond Jonathan David. Volgens La Voix du Nord gaat Lille een bod van 30 miljoen euro - zonder eventuele bonussen - neerleggen bij AA Gent. Daarmee voldoet het in principe aan de vraagprijs, die 30 à 35 miljoen bedraagt. Indien de deal rond geraakt zouden de Buffalo's volgens Het Laatste Nieuws met een groot deel van de inkomsten opnieuw de transfermarkt optrekken. Verdediger Reuben Yem keerde dan weer terug naar AS Trencin.

STVV, KV Oostende en Waasland-Beveren zoeken allen nog naar aanvallende versterking en de drie ploegen worden via buitenlandse media in verband gebracht met Vinny Bongonga. De 24-jarige Congolese aanvaller van Motema Pembe, waar hij 12 keer scoorde in 17 wedstrijden, is een snelle centrale aanvaller.

Nadat Moeskroen opnieuw in handen gevallen is van Lille OSC tekenden ondertussen al tien spelers van de Franse club in Henegouwen. Zaterdag maakten Les Hurlus de komst van nog vijf nieuwkomers bekend. Hervé Koffi (23), Saad Agouzoul (22), Eric Bocat (21), Charles-Andreas Brym (21) en Agim Zeka (21) worden voor één seizoen gehuurd van Lille.

Lommel SK blijft zich maar versterken. Zo haalde de 1B-club verdediger Laurent Lemoine en doelman Yari De Busser weg bij respectievelijk KV Mechelen en AA Gent. Daarnaast werd met Jordan Attah Kadira een spits aangetrokken die ook op de verlanglijst van Club Brugge stond. Kevin Kis kwam dan weer over van Union.

BUITENLAND
De transfervrij Jan Vertonghen heeft heel wat opties om uit te kiezen. Zo zou ex-club Ajax dan toch weer interesse tonen, nochtans werd een terugkeer naar Amsterdam in eerste instantie uitgesloten door de club. Maar ook een nieuwe ploeg in de Premier League is niet uitgesloten. Zo melden Engelse bronnen dat Wolverhampton wel wat ziet in de komst van de Rode Duivel.

Real Madrid heeft naar verluidt interesse in Benoit Badiashile, die momenteel onder contract staat bij AS Monaco. Naar verwachting moet De Koninklijke dan wél diep in de buidel tasten, want door de interesse van andere clubs hoopt Monaco zo'n 35 tot 40 miljoen euro te ontvangen.

De transfer van Victor Osimhen van Lille naar Napoli is eindelijk in kannen en kruiken. De verhuis van de ex-Carolo naar Zuid-Italië stond al langer zo goed als vast, maar nu sluit de werkgever van Dries Mertens hem ook officieel in de armen. Volgens het Agence France-Press gaat het om een deal van 70 miljoen plus mogelijk nog eens tien miljoen aan bonussen.

LEES OOK: Verrassende nieuwe coach Anderlecht: Vertonghen reageert

25 miljoen voor Dennis is een correcte prijs ...

Meest recent

Ruben Van Gucht maakt schokkende transfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft het medialandschap beroeren. Waar hij opduikt, volgen de reacties vanzelf. Nu ...

8
8
'Revelatie zorgt voor transferwending bij Antwerp'

Aanstaande maandag beginnen ook bij Antwerp FC de trainingen voor het komende seizoen. Maar bij de ...

34
34
‘Club Brugge flikt het alweer: zomerknaller aan stuntprijs’

Club Brugge lijkt meteen raak te schieten op de mercato. Blauw-zwart staat dicht bij de eerste ...

377
377
'Anderlecht houdt been stijf: miljoenensom gevraagd'

Bij RSC Anderlecht draaien de trainingen inmiddels weer op volle toeren. Logisch ook: binnen een ...

146
146
'Europa houdt adem in: Enrique ramt op monstertransfer PSG'

Paris Saint-Germain won in de voorbije twee seizoenen de Champions League. En de Franse kampioen ...

71
71
'Vanaken krijgt basisplaats: groot slachtoffer bij Duivels'

De Rode Duivels reizen donderdag af naar Vancouver, waar het zaterdagochtend het beslissende duel ...

635
635
Doku meteen aan aftrap? Garcia krijgt cruciaal nieuws

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

153
153
Van Stayen naar Champions League: Vrancken heeft nieuwe club

Wouter Vrancken heeft zijn eerste grote buitenlandse uitdaging als hoofdtrainer beet. Donderdag werd ...

58
58
'Vuurwerk bij Club Brugge: drie aanwinsten onderweg'

De vertrekkers vallen straks wellicht niet op één hand te tellen bij Club Brugge, dat ...

453
453
'Mokerslag voor Genk: duo goudhaantjes richting exit'

Om beter te doen dan vorig seizoen lijkt KRC Genk van plan om deels de kaart van de jeugd te ...

166
166
Verschueren spreekt klare taal: Coucke buiten bij RSCA?

RSC Anderlecht begint nog maar eens aan een nieuw hoofdstuk. Na de vele wissels in de bestuurskamer ...

397
397
Garcia met rug tegen de muur: vervanger Ngoy bekend

Zaterdag wordt het alles of niks voor de Rode Duivels, en dus lijken er zich toch een aantal ...

210
210
Jean-Marie Pfaff gaat los en fileert verrassend Rode Duivels

Terwijl de kritiek op de Rode Duivels na de wedstrijden tegen Egypte en Iran steeds luider klinkt, ...

250
250
'Club Brugge op zucht van stunt: topkeeper geeft jawoord'

De zoektocht naar een opvolger voor Simon Mignolet lijkt stilaan in een stroomversnelling te ...

1013
1013
Anderlecht rolt spierballen: "Titel binnen 2 jaar"

Terwijl alle ogen op de verrichtingen van de Rode Duivels op het WK gericht zijn, eist nu ook RSC ...

542
542
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

311
311
Meteen prijzen voor Anderlecht? Vitor Bruno reageert

Het was een beetje een eerste schooldag voor Anderlecht donderdagmiddag. Met Vitor Bruno stond de ...

279
279
'KV Kortrijk aast op straffe deal bij Juventus'

Het wordt uitkijken wat de drie nieuwkomers het komende seizoen de Jupiler Pro League kunnen ...

138
138
Sibierski wuift kritiekpunt op Vitor Bruno weg

Anderlecht heeft veel geduld moeten oefenen, maar deze week heeft het eindelijk zijn nieuwe trainer ...

161
161
'Niet enkel Sels en Sommer: Club denkt aan straffe rentree'

Wie wordt volgend seizoen de eerste doelman van Club Brugge? Dat is de grote vraag na het pensioen ...

624
624
'Anderlecht stelt belangrijke voorwaarde voor transfer'

Bij Anderlecht lijken de postjes voor volgend seizoen stilaan ingevuld te worden. Met Vitor Bruno ...

313
313
'Transfers Raskin en Lukebakio komen op gang'

Ze zullen op dit moment natuurlijk vooral bezig zijn met de levensbelangrijke slotwedstrijd tegen ...

98
98
Genk baalt: groot talent vertrekt naar Spanje

KRC Genk eindigde het seizoen op de valreep zonder Europees ticket, nadat het in de barrages na ...

241
241
Antwerp stelt nieuwe uitshirt voor met verrassende gast

Voor Antwerp was het afgelopen seizoen een tegenvaller, want ze kampeerden lange tijd onderin het ...

126
126
Verrassende Belg versiert transfer naar Hajduk Split

Af en toe passeren er zeer verrassende transfers de revue. Zo strijkt er bijvoorbeeld nu plots een ...

42
42

Meer sportnieuws