'Club en Atalanta werken aan transferdeal van 25 miljoen'

door
'Club en Atalanta werken aan transferdeal van 25 miljoen'

Zaterdagavond neemt Club Brugge het op tegen Antwerp FC in de finale van de Croky Cup. Coach Philippe Clement kan uit nagenoeg dezelfde selectie rekenen zoals vorig seizoen. Al zal Emmanuel Dennis allicht op de bank starten nadat hij deze week een buikvirus heeft opgelopen.

Dennis wordt al maandenlang gelinkt aan een vertrek uit Jan Breydel, maar voorlopig bleef hij nog op post. Ondertussen klinkt de buitenlandse interesse in de Nigeriaan steeds luider en zou het Italiaanse Atalanta Bergamo zich in de transferstrijd gemengd hebben. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini kan in de Serie A nog als tweede eindigen én is nog actief in de kwartfinales van de Champions League. 

Atalanta Bergamo is de voorbije jaren uitgegroeid tot een topclub in het Calcio dankzij een goede visie die uiteraard wordt doorgetrokken op het transfervlak. Met het oog op even goede prestaties volgend seizoen, denkt de huidige werkgever van Timothy Castange er sterk aan om Dennis weg te halen bij Club Brugge

25 MILJOEN

Het prijskaartje van 25 miljoen wordt volgens journalist Gianluca Di Marzio als eerder hoog bestempeld volgens de normen van Atalanta. Anderzijds zijn de Italianen uitgegroeid tot een Europese speler op sportief en financieel vlak, waardoor 25 miljoen euro geen onoverkomelijke som meer is. Ondertussen bevestigde ook Sky Sports de interesse van Atalanta in Dennis.

LEES OOK: Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

Moet Club Brugge hem verkopen?

Meest recent

Euvrard messcherp en doet oproep aan Standard-bestuur

Standard doet het niet goed. De Rouches tellen na vijftien speeldagen zelfs minder punten dan vorig ...

4
4
Dé titelfavoriet in de JPL? Vandenbempt slaat en zalft

Voorlopig blijven we toch op onze honger zitten in de Jupiler Pro League. Vooral de topclubs mogen ...

21
21
Feest bij Anderlecht: "Kijk maar naar Club Brugge en Union"

RSC Anderlecht heeft na een zwakke match alsnog de drie punten weten te rapen op het veld van La ...

108
108
Antwerp zoekt coach: 10 potentiële topkandidaten

Royal Antwerp FC heeft Stef Wils ontslagen na de pijnlijke nederlaag tegen FCV Dender. De Great Old ...

319
319
Nieuwe trainer Antwerp: Gheysens onderneemt actie

Het doek is gevallen over Stef Wils als hoofdcoach van Antwerp FC. Enkele uren na de beschamende ...

83
83
Beeld Lukaku gaat heel Italië rond: Antonio Conte reageert

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli zaterdagavond met 3-1 gewonnen van Atlanta BC. Coach ...

214
214
"Hij maakte Hasi gek" - kranten geven RSCA'er 4 op 10

RSC Anderlecht wist afgelopen voor het eerst sinds half augustus nog eens een wedstrijd op ...

199
199
Degryse legt groot probleem Genk bloot: "Ongelooflijk"

De heenronde van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en een aantal clubs ...

242
242
'Tzolis shockeert Club Brugge met spectaculaire exit'

In de zomer leek er geen vuiltje aan de lucht: Club Brugge sloeg 32 miljoen van Crystal Palace af en ...

368
368
Engelse pers spreekt straffe taal na derby-optreden Trossard

Wordt dit seizoen eindelijk het goede voor Arsenal FC? De Gunners hebben in ieder geval weer gouden ...

210
210
'Trainer Sporting gelooft ogen niet na scouting Club Brugge'

De vierde speeldag van de League Phase van de Champions League staat voor de deur. Club Brugge gaat ...

549
549
'Anderlecht richt transfervizier op smaakmaker JPL'

RSC Anderlecht lijkt in de goede flow te zitten en kan voor het eerst dit seizoen pronken met een ...

269
269
'Antwerp schakelt razendsnel: eerste kandidaat-coach gelekt'

Het kwakkelende Antwerp FC is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De trieste nederlaag tegen rode ...

389
389
Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

84
84
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

145
145
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

288
288
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

74
74
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

85
85
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

686
686
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

122
122
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

102
102
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

296
296
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

228
228
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

400
400
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

217
217

Meer sportnieuws