'Club en Atalanta werken aan transferdeal van 25 miljoen'

2020 stemmen
'Club en Atalanta werken aan transferdeal van 25 miljoen'

Zaterdagavond neemt Club Brugge het op tegen Antwerp FC in de finale van de Croky Cup. Coach Philippe Clement kan uit nagenoeg dezelfde selectie rekenen zoals vorig seizoen. Al zal Emmanuel Dennis allicht op de bank starten nadat hij deze week een buikvirus heeft opgelopen.

Dennis wordt al maandenlang gelinkt aan een vertrek uit Jan Breydel, maar voorlopig bleef hij nog op post. Ondertussen klinkt de buitenlandse interesse in de Nigeriaan steeds luider en zou het Italiaanse Atalanta Bergamo zich in de transferstrijd gemengd hebben. De ploeg van coach Gian Piero Gasperini kan in de Serie A nog als tweede eindigen én is nog actief in de kwartfinales van de Champions League. 

Atalanta Bergamo is de voorbije jaren uitgegroeid tot een topclub in het Calcio dankzij een goede visie die uiteraard wordt doorgetrokken op het transfervlak. Met het oog op even goede prestaties volgend seizoen, denkt de huidige werkgever van Timothy Castange er sterk aan om Dennis weg te halen bij Club Brugge

25 MILJOEN

Het prijskaartje van 25 miljoen wordt volgens journalist Gianluca Di Marzio als eerder hoog bestempeld volgens de normen van Atalanta. Anderzijds zijn de Italianen uitgegroeid tot een Europese speler op sportief en financieel vlak, waardoor 25 miljoen euro geen onoverkomelijke som meer is. Ondertussen bevestigde ook Sky Sports de interesse van Atalanta in Dennis.

LEES OOK: 'Topclub wil uitpakken met komst De Ketelaere'

Moet Club Brugge hem verkopen?

Meest recent

Domper voor Oranje: Eredivisie-speler bezorgt Japan nog punt

Er vielen op de eerste dagen van het WK al enkele verrassingen te noteren en ook Nederland heeft ...

14
14
Garcia verklapt één ding over opstelling Rode Duivels

Maandagavond is het eindelijk zover: dan beginnen de Rode Duivels aan hun WK. Om 21u Belgische tijd ...

27
27
'Transferbom in Italië: schoktransfer De Bruyne'

Zijn focus zal nu volledig liggen op het WK met de Rode Duivels, maar in de aanloop naar het ...

49
49
'Done deal: Rigaux haalt eerste Belg naar Feyenoord'

Na het einde van het seizoen trok Dévy Rigaux na maar liefst zeventien jaar de deur bij Club ...

32
32
Spaans bondscoach brengt Yamal-update voor openingsmatch

Niet alleen voor de Rode Duivels, maar ook voor Spanje begint maandag het WK. La Roja geldt als de ...

12
12
'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

33
33
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

60
60
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

219
219
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

51
51
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

26
26
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

45
45
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

347
347
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

37
37
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

166
166
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

112
112
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

621
621
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

132
132
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

113
113
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

430
430
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

25
25
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

652
652
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

486
486
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

71
71
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

415
415
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

503
503

Meer sportnieuws