'Gent met David-miljoenen opnieuw transfermarkt op'

1241 stemmen
'Gent met David-miljoenen opnieuw transfermarkt op'

De voorbije weken groeide de toekomst van Jonathan David uit tot een bizarre soap. De speler gaf in een interview aan dat hij absoluut naar Lille wil en hekelde de houding van AA Gent in de onderhandelingen, waarop Ivan De Witte uithaalde naar de entourage van David én Lille, dat de speler zonder toestemming benaderd zou hebben. De gesprekken werden stopgezet, maar desondanks was de transfer nooit helemaal van tafel.


En nu zouden de onderhandelingen weleens in een stroomversnelling kunnen komen, want het lijkt erop dat Lille alsnog wil toegeven aan de eisen van de Buffalo's. Hun eerste bod bedroeg naar verluidt zo'n 20 à 25 miljoen euro met enkele onhaalbare bonussen en bleef daarmee ver onder de Gentse verwachtingen, maar de Fransen zouden hun bod nu gevoelig verhogen.

Volgens La Voix du Nord gaat Lille een bod van 30 miljoen euro - zonder eventuele bonussen - neerleggen bij Gent. Daarmee voldoet het in principe aan de vraagprijs, die 30 à 35 miljoen bedraagt. Het wordt dus afwachten wat Ivan De Witte en Michel Louwagie zullen doen wanneer het bod effectief op hun bureau belandt.

UPDATE 01/08
Volgens Het Laatste Nieuws werd het vermeende bod van 30 miljoen nog niet officieel overgemaakt aan de Buffalo's. Maar daar zou snel verandering in kunnen komen nu Lille het vertrek van Victor Osimhen heeft afgerond. Er zou dus wel eens snel een doorbraak kunnen volgen. De krant weet bovendien dat wanneer de transfer van David rond geraakt, Gent met een aanzienlijk deel van zijn opbrengsten opnieuw de transfermarkt zal opgaan. Er mag dus nog meer versterking verwacht worden in de Ghelamco Arena.

LEES OOK: 'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

🚀

Voor 30 miljoen moet Gent hem laten gaan ...

Meest recent

'Vrancken neemt verrassende Belgen mee naar Schotland'

Het lijkt erop dat Wouter Vrancken zijn nieuwe uitdaging gevonden heeft na zijn vertrek bij STVV. ...

20
20
PSV-Belg naar Duitsland, Cercle shopt in Genk

Ondanks dat het WK nog in volle gang is, beginnen heel wat teams alweer aan de voorbereiding op het ...

22
22
Sterke Ronaldo loodst Portugal naar ruime zege

Portugal en Cristiano Ronaldo kregen bijzonder veel kritiek na de 0-0 tegen Congo. Tegen Oezbekistan ...

24
24
Anderlecht heeft zijn nieuwe coach officieel beet

Eindelijk witte rook: RSC Anderlecht heeft zijn nieuwe trainer helemaal beet. De Brusselaars maakten ...

245
245
Club Brugge verrast met oude bekende van KRC Genk

Club Brugge heeft vandaag een nieuwe assistent-trainer aangesteld. De landskampioen zag de afgelopen ...

93
93
Club Brugge jaagt op PSV-ster: ‘Ploegmaats worden gek’

Club Brugge kijkt naar Nederland voor extra versterking op de flank. Bij PSV loopt een speler rond ...

607
607
Theo Francken zorgt voor grote WK-rel op sociale media

De wedstrijd tussen België en Iran heeft niet alleen sportieve reacties uitgelokt. Minister van ...

73
73
Grote Ronaldo Show: twee records aan diggelen

Cristiano Ronaldo kreeg de afgelopen dagen (overdreven) veel kritiek. Van de 'kenners' op de sociale ...

43
43
Nilis ‘teleurgesteld’ in Duivel: "Hij moet opstaan"

Luc Nilis is een van de technisch meest verfijnde voetballers die België ooit heeft gehad. Hij ...

73
73
STVV slaat toe met zeer stevige aanwinst

STVV gaat wellicht nog een drukke zomer tegemoet. De Kanaries hebben vandaag wel een speler aan ...

64
64
Club Brugge kondigt deal met Premier League-club aan

Zowel in Europa als in eigen land heeft Club Brugge alweer een geslaagd seizoen achter de rug. Ook ...

159
159
Blessuregolf bij Belgen: opvallende afwezige op training

Vooraf kondigde de laatste match van de poulefase zich aan als een opwarmertje richting de ...

298
298
De Condé slaat toe: Genk stelt nieuwe doelman voor

Tot dusver bleef het nog stil bij KRC Genk, waar nochtans heel wat inkomend en uitgaand verkeer ...

272
272
'Club Brugge vangt 5 miljoen voor overbodige flop'

Het belooft alweer een lucratieve zomer te worden voor Club Brugge, waar na Aleksandar Stankovic nog ...

476
476
'Witte rook in Anderlecht: nieuwe T1 geeft jawoord'

Het is een bijzonder lange zoektocht geweest, maar daags nadat RSC Anderlecht de trainingen weer ...

896
896
België in de ban van Doku: spanning stijgt in Seattle

Winst tegen Nieuw-Zeeland is zaterdag een absolute must voor de Rode Duivels. Samen met Rudi Garcia ...

141
141
'Mannaert hakt knoop door: dagen Garcia al geteld'

Na de twee teleurstellingen tegen Egypte en Iran is het zaterdag van moeten voor de Rode Duivels. ...

850
850
Timmy Simons viert terugkeer als T1 in Jupiler Pro League

Terwijl alle ogen nog op het WK gericht zijn, hervatten de Belgische eersteklassers stilaan ook de ...

213
213
Vanaken deelt pakkend statement voor cruciaal WK-duel

De sfeer rond de Rode Duivels is de voorbije dagen stevig omgeslagen. Waar België met hoge ...

649
649
Aanvoerder Tielemans in vraag gesteld: “Beter hij captain"

Bondscoach Rudi Garcia stelde Youri Tielemans een tijdje geleden aan als de vaste aanvoerder van de ...

227
227
“Rudi Garcia manipuleert posivitisme bij Rode Duivels”

De Rode Duivels zijn op zoek naar een houvast op het WK. Een sterke prestatie om zich aan op te ...

65
65
'Standard pakt uit met opvallende pion: ex-Anderlecht'

Standard Luik wil zo snel mogelijk weer bij de Belgische top horen. De Rouches hebben het volste ...

192
192
Club kijkt jaloers toe: waanzinnig nieuw stadion Man Utd

Club Brugge probeert al jarenlang een nieuw stadion op poten te zetten, maar dat dossier sleept nog ...

170
170
Tielemans doet boekje open over Garcia én Vanaken

Net zoals het WK 2022 in Qatar loopt het niet van een leien dakje in de Verenigde Staten, Mexico en ...

1182
1182
‘Club slaat toe: Leko heeft gewenste aanwinst beet’

Club Brugge is de transfermarkt aan het afspeuren op zoek naar gerichte versterkingen, zeker met het ...

631
631

Meer sportnieuws