'Club Brugge kan stokje steken voor transfer RSCA'

door
'Club Brugge kan stokje steken voor transfer RSCA'

RSC Anderlecht kijkt rond naar betaalbare versterking en de Brusselaars speuren daarvoor vooral in het buitenland. Zo zou de recordkampioen twee jonge aanvallers in het vizier hebben. Al heerst er wel concurrentie voor de twee vermeende doelwitten.


De negentienjarige aanvaller Emmanuel Arokodare geniet volgens media in Litouwen alvast interesse van Paars-Wit. Hij speelt voor Valmiera in Litouwen, waar hij 5 keer scoorde in 9 wedstrijden. Slavia Praag heeft ook interesse, net als enkele Duitse en Franse clubs. Daarnaast zou RSCA zich ook melden in de strijd om Paul Mukairu. De 20-jarige spits van Antalyaspor werd de voorbije weken al gelinkt aan Club Brugge en KRC Genk. Mukairu zou overigens wel een zeer goedkope optie kunnen worden, want volgens Het Nieuwsblad kan hij mogelijk zijn contract bij zijn Turkse werkgever verbreken.

UPDATE 30/07
De belangstelling van Paars-Wit in Mukairu wordt nu bevestigd door het Turkse medium Asistanaliz. Al benadrukt men daar dat Club Brugge nog steeds in de running is en dus een stokje voor zijn transfer kan steken. Net zoals KRC Genk overigens. De drie Belgische ploegen zouden volgens deze bron het meest concreet zijn, maar ook vanuit het buitenland heerst er concurrentie. Zo zouden ook ploegen uit Italië, Nederland en Spanje gecharmeerd zijn. Een concreet bod zou er echter nog niet op tafel zijn gelegd.

LEES OOK: Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

Wie heeft momenteel het meeste nood aan een extra spits?

Meest recent

'Leko verklapt volgende recordtransfer Club Brugge'

Na het 3-3 gelijkspel in de heenmatch hoopt Club Brugge dinsdag op het veld van Atlético ...

38
38
'Bommetje bij STVV: Vrancken richting Anderlecht?'

Na de 2-4 zege tegen Zulte Waregem ziet het er alsmaar meer naar uit dat Jérémy ...

119
119
Dilemma voor Leko: opvallende wissel bij Club Brugge?

Club Brugge is geland in Madrid, waar het zich ten koste van Atlético bij de beste zestien ...

64
64
'Sprookjestransfer Luka Modric vlak na WK'

Na jaren trouwe dienst ruilde Luka Modric afgelopen zomer Real Madrid in voor AC Milan. Hoewel de ...

24
24
Eindelijk nieuw stadion? Club Brugge krijgt cruciale datum

Club Brugge scheerde ook dit seizoen hoge toppen in de Champions League, maar die prestaties staan ...

422
422
Anderlecht-directie met grond gelijk gemaakt: "Hallucinante fout"

Een tweetal weken geleden besloot RSC Anderlecht om technisch directeur OIivier Renard op straat te ...

246
246
Conflict op de spits: Prestianni tóch naar Madrid, boycot Mourinho

Woensdagavond wordt in de Champions League de return tussen Real Madrid en SL Benfica afgewerkt. ...

109
109
Simeone en co zwaar onder indruk: straffe woorden voor Club

Club Brugge staat dinsdagavond opnieuw voor een afspraak met de voetbalgeschiedenis. Op het veld van ...

286
286
‘Anderlecht pakt door: nieuwe coachnaam ligt al klaar’

Anderlecht duwt door voor een nieuwe coach, maar het dossier-Schreuder zit muurvast. Al-Diriyah FC ...

827
827
Hayen moet puzzelen: Genk deelt uppercut uit ziekenboeg

KRC Genk zit in de hoek waar de klappen vallen. Niet alleen gingen de troepen van Nicky ...

125
125
'Leko kiest aanval: verrassende vervanger Onyedika?'

Club Brugge vertoeft momenteel in Madrid, waar het de gunstige uitgangpositie uit de heenwedstrijd ...

312
312
Warm gebaar na zege: Vanderbiest slaat fans met verstomming

KV Mechelen was samen met Anderlecht één van de grote winnaars van het afgelopen ...

116
116
'Anderlecht zoekt T1: plottwist omtrent Schreuder'

RSC Anderlecht boekte zondag een deugddoende zege tegen Zulte Waregem en zette zo een serieuze stap ...

221
221
'Club Brugge vindt opvolger Ordonez: toptarget gespot'

Club Brugge gaat dinsdag tegen Atlético Madrid op zoek naar een ticket voor de achtste finale ...

315
315
Politie grijpt hard in: Club De Busser met pikant statement

Go Ahead Eagles zorgde zondagmiddag niet alleen op het veld voor opschudding. De ploeg van onze ...

32
32
Heymans voert druk op bij Genk: "Die match is 'do or die'"

KRC Genk verloor pijnlijk met 0-3 van Standard. Een resultaat dat ze niet hadden zien aankomen in de ...

225
225
Anderlecht is gewaarschuwd: "Geen tovenaar"

RSC Anderlecht staat vierde en met vijf punten meer dan de nummer zeven KRC Genk, zouden ze in ...

325
325
Vrancken mikt nog hoger: "Dat is de ambitie"

Wat een seizoen voor STVV. Ze werden ooit tweede in de Jupiler Pro League, maar dat is al tientallen ...

121
121
Club Brugge slaat toe met volgende contractverlenging

Club Brugge werkt verder aan de toekomst. De Bruggelingen hebben vandaag een van de jonge talenten ...

189
189
Vandenbroeck verrast: "Belgische topclub polste"

Zulte Waregem begon ijzersterk aan het seizoen, maar de laatste maanden zijn de resultaten wat ...

163
163
'Anderlecht krijgt wéér fikse tegenvaller in trainersdossier'

Het is tijd dat er duidelijkheid komt in het trainersdossier bij RSC Anderlecht. De Brusselaars ...

327
327
Gemiste transfer: "Anderlecht? Neen, sprak wel met KV Mechelen"

Dit jaar startten we met een nieuwe rubriek: de Gemiste Transfer. Philippe Vande Walle kwam al aan ...

74
74
KV Mechelen sloeg zwaar toe: géén Nederland of Italië

Bij KV Mechelen haalden ze in januari Bouke Boersma voor 1,1 miljoen euro weg bij De Graafschap. De ...

199
199
Leoni weg bij Anderlecht: zo gebeurde het

Bij RSC Anderlecht nam men afgelopen zomer afscheid van Théo Leoni. De middenvelder werd voor ...

217
217
Goots vreest: Antwerp straks in Relegation Play-Off?

Antwerp is er zaterdag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen. Op het veld van landskampioen ...

233
233

Meer sportnieuws