'Anderlecht mag hopen op onverwachte opsteker'

door
'Anderlecht mag hopen op onverwachte opsteker'

RSC Anderlecht wil de komende weken een aantal overbodige spelers van de hand gaan doen, waaronder uiteraard ook enkele dure vogels die onder de verwachtingen bleven in het Lotto Park. Zo voert Paars-Wit momenteel gesprekken met AS Monaco over een mogelijke transfer.


Het Nieuwsblad weet dat de Monegasken van plan zijn om de Brusselaars definitief te verlossen van Thomas Didillon. De 24-jarige Fransman haalde nochtans eerder nog zijn neus op voor Cercle Brugge, maar zou via een omweg langs het prinsdom een verhuur aan de Vereniging dan weer wél zien zitten. Zo kan hij op termijn uitgroeien tot eerste keuze bij het nummer negen in de voorbije Ligue 1-campagne.

Anderlecht haalde de doelman twee jaar geleden nog voor 2,2 miljoen weg uit zijn thuisland, maar na enkele mindere prestaties werd hij op kant geschoven voor Hendrik Van Crombrugge. Didillon werd daarop in nieuwjaar voor ruim een half miljoen uitgeleend aan KRC Genk. De recordkampioen zal dus graag nog minstens 1,7 miljoen vangen voor de keeper op overschot in een poging haar investering te recupereren.

UPDATE 17u55
Of ze in Monaco werkelijk met zulke bedragen over de brug willen komen is nog maar de vraag, maar volgens Het Nieuwsblad kan Anderlecht mits wat geluk aan de onderhandeltafel wel "een serieus deel" van de transfersom terugverdienen. Transfermarkt schat de waarde van Didillon zelfs op 2,8 miljoen, wat zelfs zou betekenen dat Anderlecht nog wat winst zou overhouden aan diens passage. Al lijkt de kans klein dat ze zich in het Lotto Park aan een bod van die orde mogen verwachten.

LEES OOK: 'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Hoeveel is Didillon volgens u nog waard?

Meest recent

'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

13
13
Leko zaait mist over Tzolis en keeperskwestie Club Brugge

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

59
59
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

228
228
The Last Dance: Nainggolan naar Jupiler Pro League?

Radja Nainggolan blijft vriend en vijand verbazen. De middenvelder maakte de overstap van Lokeren ...

100
100
‘Cercle Brugge pakt plots uit met miljoenentransfer’

Cercle Brugge is van plan om ferm uit te pakken op de wintermercato. Groen-Zwart vecht ook dit ...

108
108
Karetsas krijgt volle laag: KRC Genk de grote schuldige?

KRC Genk krijgt de trein ook onder Nicky Hayen niet op stoom. Toptalent Konstantinos Karetsas (18) ...

173
173
Meunier geeft Club gouden raad: “Dat moet Leko uitbuiten”

Club Brugge staat voor een belangrijke Europese clash tegen Marseille. In het Jan Breydelstadion ...

178
178
Het gaat snel: Anderlecht stelt nieuwe aanwinst voor

RSC Anderlecht werd eerder op de dag nog genoemd voor een nieuwe wintertransfer en op de ...

361
361
Winters vertrek Ordonez? Leko doet boekje open

Club Brugge focust zich volledig op de Europese clash tegen Olympique Marseille, maar achter de ...

151
151
‘Monstertransfer: entourage Haaland onthult grote droom’

Erling Haaland is één van de grote sterren van het huidige topvoetbal. De Noor staat ...

129
129
Club Brugge krijgt gigantisch nieuws over stadiondossier

Club Brugge en het stadiondossier is een ongeziene soap in het Belgische voetbal. Blauw-Zwart wil al ...

505
505
‘KV Mechelen rondt toptransfer af: akkoord gevonden’

KV Mechelen staat op een zucht van een uitgaande toptransfer. Journalist Nicolo Schira laat weten ...

171
171
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

122
122
‘Anderlecht heeft beet: Renard pakt uit met verrassing’

RSC Anderlecht wil nog toeslaan op de wintermercato en volgens Het Laatste Nieuws staat Paars-Wit op ...

633
633
‘Grote Tielemans-vrees: Garcia huivert, Villa grijpt in’

Youri Tielemans is onder bondscoach Rudi Garcia de aanvoerder bij de Rode Duivels. Dit seizoen is de ...

188
188
TRANSFERUURTJE: Club Brugge vreest, Hasi dumpt, jackpot Genk

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

425
425
Leko krijgt gigantische opsteker vlak voor Club-Marseille

Club Brugge kijkt woensdag Olympique Marseille recht in de ogen namens de Champions League. ...

353
353
Middenvelder Anderlecht kiest voor straffe Belgische transfer

Bij RSC Anderlecht gaan er ook dit jaar een aantal talenten vertrekken. Vanuit RSCA Futures is er ...

257
257
Vanhaezebrouck snoeihard: “Beschamend voor een topclub”

Naar goede gewoonte neemt Hein Vanhaezebrouck de Belgische clubs onder de loep. Deze keer keek de ...

247
247
‘Club Brugge geeft niet op: nieuw bod op toptarget’

Club Brugge wil deze mercato nog flink uitpakken. Blauw-Zwart kent dit seizoen wisselende resultaten ...

580
580
‘KAA Gent zit niet stil en lonkt naar verdediger'

KAA Gent is niet van plan om af te remmen op de wintermercato. De Buffalo’s willen op het slot ...

314
314
Frank Boeckx beleeft natte droom bij vrouwelijke collega

Frank Boeckx werd na zijn actieve carrière een meer dan gewaardeerd analist en ...

152
152
‘Olivier Deman verbaast en heeft knappe transfer beet’

Olivier Deman is op zoek naar een vaste basisstek. De Rode Duivel is volgens Het Nieuwsblad op weg ...

91
91
Club houdt hart vast: veelbesproken ref voor Marseille

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Olympique Marseille. Blauw-Zwart kan zich nog ...

196
196
OM-coach De Zerbi dropt straffe Club Brugge-uitspraak

Woensdagavond is het zover, dan bereikt de League Phase van de Champions League zijn climax. Club ...

654
654

Meer sportnieuws