'Anderlecht mag hopen op onverwachte opsteker'

door
'Anderlecht mag hopen op onverwachte opsteker'

RSC Anderlecht wil de komende weken een aantal overbodige spelers van de hand gaan doen, waaronder uiteraard ook enkele dure vogels die onder de verwachtingen bleven in het Lotto Park. Zo voert Paars-Wit momenteel gesprekken met AS Monaco over een mogelijke transfer.


Het Nieuwsblad weet dat de Monegasken van plan zijn om de Brusselaars definitief te verlossen van Thomas Didillon. De 24-jarige Fransman haalde nochtans eerder nog zijn neus op voor Cercle Brugge, maar zou via een omweg langs het prinsdom een verhuur aan de Vereniging dan weer wél zien zitten. Zo kan hij op termijn uitgroeien tot eerste keuze bij het nummer negen in de voorbije Ligue 1-campagne.

Anderlecht haalde de doelman twee jaar geleden nog voor 2,2 miljoen weg uit zijn thuisland, maar na enkele mindere prestaties werd hij op kant geschoven voor Hendrik Van Crombrugge. Didillon werd daarop in nieuwjaar voor ruim een half miljoen uitgeleend aan KRC Genk. De recordkampioen zal dus graag nog minstens 1,7 miljoen vangen voor de keeper op overschot in een poging haar investering te recupereren.

UPDATE 17u55
Of ze in Monaco werkelijk met zulke bedragen over de brug willen komen is nog maar de vraag, maar volgens Het Nieuwsblad kan Anderlecht mits wat geluk aan de onderhandeltafel wel "een serieus deel" van de transfersom terugverdienen. Transfermarkt schat de waarde van Didillon zelfs op 2,8 miljoen, wat zelfs zou betekenen dat Anderlecht nog wat winst zou overhouden aan diens passage. Al lijkt de kans klein dat ze zich in het Lotto Park aan een bod van die orde mogen verwachten.

LEES OOK: 'Pocognoli met handen in haar: plotse leegloop op komst'

Hoeveel is Didillon volgens u nog waard?

Meest recent

Visser vergalt debuut Hayen: Lardot ontleedt Genk-Club

De topper tussen KRC Genk en Club Brugge op tweede kerstdag leverde een heus spektakelstuk op, ...

62
62
Rigaux dropt bom: titelheld Union naar Club Brugge?

Na een beklijvende titelrace wist Union vorig seizoen eindelijk aan het langste eind te trekken ...

152
152
Gert Verheyen verrast iedereen met straffe nieuwe uitdaging

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen verrassen. Terwijl velen hem vooral kennen als vaste ...

582
582
'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

210
210
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

275
275
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

166
166
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

419
419
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

741
741
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

259
259
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

684
684
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

493
493
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

291
291
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

31
31
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

83
83
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

403
403
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

103
103
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

38
38
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

2031
2031
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

413
413
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

280
280
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

425
425
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

158
158
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

250
250
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

104
104
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

168
168

Meer sportnieuws