'Anderlecht mag hopen op onverwachte opsteker'

door
'Anderlecht mag hopen op onverwachte opsteker'

RSC Anderlecht wil de komende weken een aantal overbodige spelers van de hand gaan doen, waaronder uiteraard ook enkele dure vogels die onder de verwachtingen bleven in het Lotto Park. Zo voert Paars-Wit momenteel gesprekken met AS Monaco over een mogelijke transfer.


Het Nieuwsblad weet dat de Monegasken van plan zijn om de Brusselaars definitief te verlossen van Thomas Didillon. De 24-jarige Fransman haalde nochtans eerder nog zijn neus op voor Cercle Brugge, maar zou via een omweg langs het prinsdom een verhuur aan de Vereniging dan weer wél zien zitten. Zo kan hij op termijn uitgroeien tot eerste keuze bij het nummer negen in de voorbije Ligue 1-campagne.

Anderlecht haalde de doelman twee jaar geleden nog voor 2,2 miljoen weg uit zijn thuisland, maar na enkele mindere prestaties werd hij op kant geschoven voor Hendrik Van Crombrugge. Didillon werd daarop in nieuwjaar voor ruim een half miljoen uitgeleend aan KRC Genk. De recordkampioen zal dus graag nog minstens 1,7 miljoen vangen voor de keeper op overschot in een poging haar investering te recupereren.

UPDATE 17u55
Of ze in Monaco werkelijk met zulke bedragen over de brug willen komen is nog maar de vraag, maar volgens Het Nieuwsblad kan Anderlecht mits wat geluk aan de onderhandeltafel wel "een serieus deel" van de transfersom terugverdienen. Transfermarkt schat de waarde van Didillon zelfs op 2,8 miljoen, wat zelfs zou betekenen dat Anderlecht nog wat winst zou overhouden aan diens passage. Al lijkt de kans klein dat ze zich in het Lotto Park aan een bod van die orde mogen verwachten.

LEES OOK: Van de hel naar de hemel: Pocognoli op handen gedragen

Hoeveel is Didillon volgens u nog waard?

Meest recent

Straf gerucht omtrent STVV: opvolger Vrancken in beeld?

STVV kent een fantastisch seizoen, maar de Kanaries weten ook dat heel wat spelers in de kijker ...

15
15
'Anderlecht wil blunder à la Stassin en Sadiki voorkomen'

RSC Anderlecht wil de komende jaren weer aansluiting vinden met de top in de Jupiler Pro League. De ...

68
68
Vanaken komt met verrassende update over zijn toekomst

Hans Vanaken is een van de beste en meest iconische middenvelders uit de clubgeschiedenis van ...

122
122
Borguet mysterieus over pikant dossier bij Anderlecht

Bij RSC Anderlecht hebben ze enorm veel talent rondlopen op Neerpede. De Brusselaars zullen daar de ...

92
92
'Floptransfer Standard lokt plots interesse'

Bij Standard kennen ze alweer een matig seizoen. De Luikenaars hopen via Play-Off 2 alsnog een ...

62
62
Anderlecht ruikt transferkans: "Er is wel interesse, ja"

Bij RSC Anderlecht moeten ze in de zomer aan de bak. Achteraan en vooraan is er versterking nodig. ...

118
118
'Koopje van het jaar: deze som kostte revelatie Lokonga'

Door de enorme weelde op het middenveld valt zijn naam tegenwoordig niet meer bij de Rode Duivels, ...

68
68
Joos lyrisch voor Bruggeling: "Altijd superfan geweest"

Club Brugge maakte vorig weekend op de eerste speeldag meteen een statement door Anderlecht te ...

130
130
Record in zicht: Union om deze reden titelfavoriet

De eerste speeldag van de Champions' Play-Off heeft nog maar eens duidelijk gemaakt dat de ...

69
69
Albert brengt slecht nieuws en moet WK laten schieten

Binnen een tweetal maanden gaat het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico van pas. De Rode ...

0
0
'Atalanta hakt knoop door over megatransfer De Ketelaere'

Afgelopen weekend was Charles De Ketelaere nog eens belangrijk voor Atalanta. De Rode Duivel loodste ...

105
105
Werken aan de Romback: Lukaku duikt verrassend op

Napoli pakte maandag de drie punten in de kraker tegen AC Milan, maar daarbij kon het niet rekenen ...

94
94
'Anderlecht moet toch weer blessuredomper slikken'

Voor Anderlecht zijn de play-offs rampzalig begonnen, want op het veld van Club Brugge leden ze al ...

148
148
'Club mag op één voorwaarde nog dromen van Rode Duivel'

Bij Club Brugge zijn de voorbereidingen voor de zomermercato ongetwijfeld al volop aan de gang. ...

280
280
TRANSFERUURTJE: 'PSG shopt bij Club, ramp voor Vermeeren'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

242
242
‘Na Vanaken gaat Club all-in voor transferverrassing’

Club Brugge strijdt nog volop mee voor de titel dit seizoen, maar Blauw-Zwart is achter de schermen ...

632
632
‘Anderlecht heeft plan klaar: vervanger Coosemans’

Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat RSC Anderlecht op het punt staat om het contract van Colin ...

260
260
‘Spanje in rep en roer: ook racisme bij Real Madrid’

Afgelopen speeldag was er veel ophef in de Spaanse hoogste klasse nadat er bij FC Barcelona ...

115
115
Kompany waarschuwt na straffe prestatie tegen Real Madrid

Bayern München won oververdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Dat was nog een gevleide ...

100
100
'Standard mikt dankzij WK op miljoenentransfer'

Marc Wilmots verklaarde al dat de kern van Standard er volgend seizoen grotendeels hetzelde zal ...

91
91
'Taravel krijgt gigantische opsteker voor AA Gent'

RSC Anderlecht weet wat het zondag moet doen tegen AA Gent: winnen. Anders is het wéér ...

255
255
Monsterdeal bij PSV: "70 miljoen euro"

PSV is ondertussen alleenheerser in Nederland. Ze wonnen voor het derde jaar op rij de landstitel. ...

133
133
Kompany verovert Europa: Schmeichel vol lof

Bayern München won verdiend met 1-2 op het veld van Real Madrid. Het deed met oogstrelend ...

188
188
Sterkhouder STVV doet boekje open over mogelijk vertrek

Bij STVV kennen ze een droomseizoen en de Kanaries hopen dat af te sluiten met een Europees ticket. ...

111
111
Fikse waarschuwing Club Brugge: "Kan de titel kosten"

Club Brugge is goed aan de Champions' Play-Offs begonnen en won maandagmiddag met 4-2 van rivaal RSC ...

294
294

Meer sportnieuws