'Anderlecht mag hopen op onverwachte opsteker'

door
'Anderlecht mag hopen op onverwachte opsteker'

RSC Anderlecht wil de komende weken een aantal overbodige spelers van de hand gaan doen, waaronder uiteraard ook enkele dure vogels die onder de verwachtingen bleven in het Lotto Park. Zo voert Paars-Wit momenteel gesprekken met AS Monaco over een mogelijke transfer.


Het Nieuwsblad weet dat de Monegasken van plan zijn om de Brusselaars definitief te verlossen van Thomas Didillon. De 24-jarige Fransman haalde nochtans eerder nog zijn neus op voor Cercle Brugge, maar zou via een omweg langs het prinsdom een verhuur aan de Vereniging dan weer wél zien zitten. Zo kan hij op termijn uitgroeien tot eerste keuze bij het nummer negen in de voorbije Ligue 1-campagne.

Anderlecht haalde de doelman twee jaar geleden nog voor 2,2 miljoen weg uit zijn thuisland, maar na enkele mindere prestaties werd hij op kant geschoven voor Hendrik Van Crombrugge. Didillon werd daarop in nieuwjaar voor ruim een half miljoen uitgeleend aan KRC Genk. De recordkampioen zal dus graag nog minstens 1,7 miljoen vangen voor de keeper op overschot in een poging haar investering te recupereren.

UPDATE 17u55
Of ze in Monaco werkelijk met zulke bedragen over de brug willen komen is nog maar de vraag, maar volgens Het Nieuwsblad kan Anderlecht mits wat geluk aan de onderhandeltafel wel "een serieus deel" van de transfersom terugverdienen. Transfermarkt schat de waarde van Didillon zelfs op 2,8 miljoen, wat zelfs zou betekenen dat Anderlecht nog wat winst zou overhouden aan diens passage. Al lijkt de kans klein dat ze zich in het Lotto Park aan een bod van die orde mogen verwachten.

LEES OOK: Pocognoli in het oog van de storm: ontslag in de maak?

Hoeveel is Didillon volgens u nog waard?

Meest recent

'Orel Mangala krijgt cruciale transferupdate'

Maar liefst tien maanden lag Orel Mangala in de lappenmand met een zware knieblessure. Kort na zijn ...

1
1
Essevee wint eindelijk weer: "Waarom het nu wel lukt?"

Zulte Waregem heeft zondag voor een grote verrassing gezorgd door KRC Genk te kloppen. Het haalde in ...

24
24
'Verrassende miljoenentransfer bij AA Gent'

AA Gent haalde deze zomer al Hyun-seok Hong terug, maar verder is het nog wachten op versterking bij ...

97
97
Arsenal stuit op sterke Sels, Bayern haalt wéér uit

In de Premier League heeft leider Arsenal zaterdagavond verrassend punten laten liggen. Het kwam ...

66
66
Cercle doet in Westerlo gouden zaak in strijd om behoud

Cercle Brugge heeft in zijn eerste wedstrijd van 2026 meteen een geweldige zaak gedaan in de strijd ...

54
54
'Club Brugge plant winterknaller: één naam duikt op'

Club Brugge staat klaar om toe te slaan op de wintermarkt. Achter de schermen wordt aan een transfer ...

521
521
'Transfer Nainggolan: dit zijn de financiële details'

Patro Eisden heeft 2026 geopend met een gigantisch grote transfer voor de club. Ze wisten Radja ...

88
88
Hayen luidt alarmbel na achtste nederlaag van het seizoen

Nicky Hayen heeft héél veel werk. KRC Genk verloor na een zeer povere prestatie met ...

140
140
'Newcastle wil Club Brugge van smaakmaker beroven'

Bij Club Brugge draaien ze geen goed seizoen, toch loopt er veel individueel talent rond in het Jan ...

143
143
'Anderlecht en JPL-club vechten pittige transferstrijd uit'

RSC Anderlecht schakelt duidelijk een versnelling hoger op de transfermarkt. Julien Heekeren ...

160
160
'KRC Genk stuurt zomeraanwinst al richting uitgang'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

344
344
Liverpool incasseert mokerslag, Chelsea pakt driepunter

In de Premier League hoopten ploegen als Chelsea en Liverpool te profiteren van de nederlaag van ...

36
36
'Kompany laat ex-toppers Jupiler Pro League links liggen'

Bayern München is bezig aan een uitstekend seizoen. Vincent Kompany levert er fantastisch werk. ...

47
47
KRC Genk begint 2026 met een ferme zeperd

KRC Genk zit toch in een stevige crisis. De Limburgers zijn 2026 begonnen met een nederlaag op het ...

149
149
Dortmund zet in extremis Bayern München alsnog onder druk

In de Bundesliga speelt Bayern München om 18u30 de topper tegen RB Leipzig. Om 16u waren er nog ...

28
28
Euvrard doet boekje open over Wilmots én ambitie Standard

Standard hoopt in 2026 de weg naar boven in te zetten. Ze staan momenteel zesde in de Jupiler Pro ...

220
220
Grote verrassing omtrent Rits: transfer aanstaande?

Bij RSC Anderlecht willen ze deze mercato graag af van een aantal spelers. Mats Rits is er daar ...

362
362
Hayen voert druk op: drie spelers moéten beter presteren

Bij KRC Genk moeten ze aan de bak. Nicky Hayen gaat een stevig parcours moeten neerzetten de komende ...

143
143
Real Madrid wint, Bernabeu spuwt spelersgroep uit

Real Madrid heeft heel zware weken achter de rug. Zo was er nog de pijnlijke bekeruitschakeling ...

138
138
Old Trafford ontploft! Man Utd peuzelt Man City op

Manchester United en Manchester City hebben zopas de Manchester Derby afgewerkt. Het werd nog eens ...

102
102
Fan KRC Genk misdraagt zich: club neemt stevige maatregelen

In de Challenger Pro League stond gisteren het duel tussen Jong Genk en Lommel SK op het programma. ...

119
119
'Club beeft: Aston Villa meldt zich in Brugge'

Club Brugge verkocht Kaye Furo voor 10 miljoen euro aan Brentford. Blauw-Zwaret heeft dit seizoen ...

330
330
Hayen waarschuwt concurrentie en heeft groots plan

KRC Genk neemt het om 16u op tegen Zulte Waregem. Aan de Gaverbeek gaan de Limburgers op zoek naar ...

132
132
'Stijnen kietelt: botsing met Nainggolan dreigt'

Patro Eisden haalde Radja Nainggolan naar Maasmechelen. Een enorme transfer voor de Limburgse ...

149
149
'Bliksemexit Noa Lang: Serie A-transfer doet Napels daveren'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

93
93

Meer sportnieuws