'City pleziert De Bruyne met eerste zomertransfer'

1134 stemmen
'City pleziert De Bruyne met eerste zomertransfer'

Manchester City is er volgens Spaanse en Engelse media nagenoeg in geslaagd om Ferran Torres naar de Premier League te halen. Valencia zou met de Engelse club in een afrondende fase zijn. En dat zou ook een goede zaak zijn voor Kevin De Bruyne.


De Engelse nummer twee van afgelopen seizoen had al een tijdje interesse in Torres, die nog over een eenjarig contract beschikte. De 20-jarige vleugelaanvaller van Valencia kon daardoor voor een relatief laag bedrag de overstap maken naar de Premier League. Volgens het Spaanse medium Marca kost Torres Manchester City zo'n 25 miljoen euro, wat door prestaties nog kan oplopen tot 37 miljoen euro. Manchester City zou momenteel bezig zijn met de laatste details in de overeenkomst, waarna Torres officieel wordt gepresenteerd.

De talentvolle Spanjaard krijgt een vijfjarig contract in Engeland en wordt gezien als een van de spelers die in de toekomst het elftal van Pep Guardiola moet gaan dragen. Bij Manchester Evening News stelt men dat deze transfer ook een hulp moet bieden aan De Bruyne, die na het vertrek van David Silva nog belangrijker zal worden. Torres moet immers de vertrokken Leroy Sané vervangen en is een flankaanvaller met snelheid en diepgang, die ook wel eens naar binnen durft te knijpen. Ideaal dus om de steekpassjes van KDB te ontvangen.
BREAKING: Manchester City are in talks with Valencia to complete Ferran Torres deal. Still some details about add ons to be resolved. The player is waiting and buzzing to join Man City.

📝Source: Fabrizio Romano pic.twitter.com/LJe7r9Q8r9
— Transfer News (@FootbalIStuff) July 29, 2020

LEES OOK: 'Traditieclub zet alles op alles voor Meunier'

🚀 Manchester City FC-fans lezen nu:

Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet
18

De Bruyne moet de nieuwe aanvoerder van City worden ...

Meest recent

De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

4
4
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

14
14
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

122
122
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

18
18
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

58
58
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

38
38
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

124
124
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

130
130
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

29
29
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

50
50
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

62
62
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

304
304
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

165
165
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

52
52
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

233
233
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

147
147
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

146
146
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

95
95
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

440
440
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

339
339
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

136
136
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

144
144
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

103
103
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

35
35
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

175
175

Meer sportnieuws