'City pleziert De Bruyne met eerste zomertransfer'

1134 stemmen
'City pleziert De Bruyne met eerste zomertransfer'

Manchester City is er volgens Spaanse en Engelse media nagenoeg in geslaagd om Ferran Torres naar de Premier League te halen. Valencia zou met de Engelse club in een afrondende fase zijn. En dat zou ook een goede zaak zijn voor Kevin De Bruyne.


De Engelse nummer twee van afgelopen seizoen had al een tijdje interesse in Torres, die nog over een eenjarig contract beschikte. De 20-jarige vleugelaanvaller van Valencia kon daardoor voor een relatief laag bedrag de overstap maken naar de Premier League. Volgens het Spaanse medium Marca kost Torres Manchester City zo'n 25 miljoen euro, wat door prestaties nog kan oplopen tot 37 miljoen euro. Manchester City zou momenteel bezig zijn met de laatste details in de overeenkomst, waarna Torres officieel wordt gepresenteerd.

De talentvolle Spanjaard krijgt een vijfjarig contract in Engeland en wordt gezien als een van de spelers die in de toekomst het elftal van Pep Guardiola moet gaan dragen. Bij Manchester Evening News stelt men dat deze transfer ook een hulp moet bieden aan De Bruyne, die na het vertrek van David Silva nog belangrijker zal worden. Torres moet immers de vertrokken Leroy Sané vervangen en is een flankaanvaller met snelheid en diepgang, die ook wel eens naar binnen durft te knijpen. Ideaal dus om de steekpassjes van KDB te ontvangen.
BREAKING: Manchester City are in talks with Valencia to complete Ferran Torres deal. Still some details about add ons to be resolved. The player is waiting and buzzing to join Man City.

📝Source: Fabrizio Romano pic.twitter.com/LJe7r9Q8r9
— Transfer News (@FootbalIStuff) July 29, 2020

LEES OOK: 'Premier League op stelten: monsterlijk transferplan City'

De Bruyne moet de nieuwe aanvoerder van City worden ...

Meest recent

Undav is de redder: Duitsland op valreep voorbij Ivoorkust

Duitsland is zaterdagavond met de schrik vrijgekomen op het WK. Tegen Ivoorkust leek het even op weg ...

21
21
Garcia doet boekje open over afwezigheid van Doku

De Rode Duivels komen zondag opnieuw in actie op het WK. Om 21u nemen ze het in hun tweede wedstrijd ...

58
58
Imke Courtois duidt verrassende vervanger Doku aan

De Rode Duivels staan zondag voor een belangrijke opdracht tegen Iran, want na het gelijkspel tegen ...

114
114
Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

23
23
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

39
39
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

50
50
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

90
90
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

76
76
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

32
32
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

165
165
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

205
205
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

446
446
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

207
207
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

317
317
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

33
33
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

44
44
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

180
180
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

210
210
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

26
26
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

510
510
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

190
190
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

48
48
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

45
45
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

34
34
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

136
136

Meer sportnieuws