'City pleziert De Bruyne met eerste zomertransfer'

door
'City pleziert De Bruyne met eerste zomertransfer'

Manchester City is er volgens Spaanse en Engelse media nagenoeg in geslaagd om Ferran Torres naar de Premier League te halen. Valencia zou met de Engelse club in een afrondende fase zijn. En dat zou ook een goede zaak zijn voor Kevin De Bruyne.


De Engelse nummer twee van afgelopen seizoen had al een tijdje interesse in Torres, die nog over een eenjarig contract beschikte. De 20-jarige vleugelaanvaller van Valencia kon daardoor voor een relatief laag bedrag de overstap maken naar de Premier League. Volgens het Spaanse medium Marca kost Torres Manchester City zo'n 25 miljoen euro, wat door prestaties nog kan oplopen tot 37 miljoen euro. Manchester City zou momenteel bezig zijn met de laatste details in de overeenkomst, waarna Torres officieel wordt gepresenteerd.

De talentvolle Spanjaard krijgt een vijfjarig contract in Engeland en wordt gezien als een van de spelers die in de toekomst het elftal van Pep Guardiola moet gaan dragen. Bij Manchester Evening News stelt men dat deze transfer ook een hulp moet bieden aan De Bruyne, die na het vertrek van David Silva nog belangrijker zal worden. Torres moet immers de vertrokken Leroy Sané vervangen en is een flankaanvaller met snelheid en diepgang, die ook wel eens naar binnen durft te knijpen. Ideaal dus om de steekpassjes van KDB te ontvangen.
BREAKING: Manchester City are in talks with Valencia to complete Ferran Torres deal. Still some details about add ons to be resolved. The player is waiting and buzzing to join Man City.

📝Source: Fabrizio Romano pic.twitter.com/LJe7r9Q8r9
— Transfer News (@FootbalIStuff) July 29, 2020

LEES OOK: Guardiola slaat terug: critici likken wonden

🚀

De Bruyne moet de nieuwe aanvoerder van City worden ...

Meest recent

Sam Kerkhofs verrast iedereen na waanzinnig titelduel

Wat een waanzinnige ontknoping kregen we gisterennamiddag in Eerste Nationale. Op het derde niveau ...

2
2
Boersma maakt KV Mechelen af na STVV: "Nooit meer!"

KV Mechelen kreeg al twee weken op rij een pandoering. Eerst ging het tegen Club Brugge met de ...

6
6
Club Brugge houdt hart vast: belangrijke update Mignolet

Simon Mignolet heeft aangekondigd aan het einde van het seizoen te zullen stoppen met voetballen. De ...

34
34
Vandenbempt looft titelkandidaat: "Onverstoord!"

De titelstrijd in de Jupiler Pro League blijft ongemeen spannend. Union SG en Club Brugge blijven ...

118
118
STVV droomt nog meer: blijft sterkhouder toch?

STVV is de mooist voetballende ploeg van België. Een team dat oververdiend op een derde plaats ...

27
27
Ophef rond Van Gucht krijgt opvallend nieuw hoofdstuk

Ruben Van Gucht ligt al een tijd onder een vergrootglas. De VRT stem en wielercommentator haalt niet ...

17
17
Standard ruikt bloed: KRC Genk krijgt fikse waarschuwing

Standard pakte een belangrijk punt op het veld van KRC Genk. Een heerlijke vrije trap van Casper ...

83
83
Anderlecht-fans verrassen: nieuwe coach niet op lijst

RSC Anderlecht moet nog énorm hard werken om een Europees ticket te bemachtigen. De vierde ...

220
220
Pikante titeluitspraak Verschaeren: "Zij overklassen Union"

RSC Anderlecht verloor met 1-3 van Union SG. Alweer een nederlaag in de Brusselse derby. Paars-Wit ...

226
226
Rood voor Sardella: Burgess met straf statement

RSC Anderlecht - Union SG was een leuke partij tot de rode kaart voor Killian Sardella. Nadien was ...

182
182
Oud-ref neemt twijfels weg: rode kaart Sardella terecht?

Union SG heeft zondagavond de generale repetitie op de bekerfinale naar zich toe getrokken en won ...

202
202
Vrancken grijpt krachtig in: "Hij zat niet in de wedstrijd"

Het Europese ticket komt steeds dichterbij voor STVV. De nummer drie in de Champions' Play-Offs kon ...

66
66
Europe Play-Offs: Antwerp op weg naar ultieme climax?

Niet enkel de heenronde van de Champions' Play-Offs zit erop, ook de Europe Play-Offs zijn exact ...

182
182
"Absolute minimum" - kranten delen 3 op 10 uit na Anderlecht-Union

RSC Anderlecht is er zondagavond niet in geslaagd om zijn voet naast die van Union SG te zetten. In ...

254
254
'Van 20M naar gratis: Club Brugge verrast met toptransfer'

Club Brugge kijkt voor versterking opnieuw naar een oude piste, maar deze keer ligt het dossier ...

329
329
WK-drama voor Oranje: "Ik ben er kapot van"

Nog exact 45 dagen tot het wereldkampioenschap in de Verenigde Staten, Mexico en Canada van start. ...

84
84
'Transferklapper Mika Godts: eerste topclub al genoemd'

Mika Godts scoorde zaterdag een weergaloos doelpunt namens Ajax tegen NAC Breda. De beelden van zijn ...

122
122
'Transferitis bij Club: grote naam wil persé vertrekken'

Met overtuigende zeges tegen KV Mechelen en AA Gent heeft Club Brugge zich op gepaste wijze herpakt ...

335
335
Anderlecht geflikt door VAR? Analisten fileren rood Sardella

RSC Anderlecht moest zondagavond wederom de duimen leggen voor Union SG: 1-3. Maar ondanks al snel ...

672
672
Waanzinnig: Spaans duel ontaardt in ordinaire knokpartij

In de Spaanse tweede klasse hebben zich zondagavond waanzinnige taferelen afgespeeld. De ...

113
113
'Still moet 3 maand na Anderlecht-exit al opkrassen'

Bij Anderlecht is er de voorbije maanden alweer heel veel veranderd, met in februari het ontslag van ...

145
145
Vossen spreekt zich uit over zijn toekomst

Zulte Waregem is al enkele weken zeker van het behoud en dus staat er in de rest van de Relegation ...

502
502
Milan laat gouden zaak liggen: brute pech Saelemaekers

Zondagavond stond er in de Serie A nog een onvervalste topper op het programma met de wedstrijd ...

29
29
'Anderlecht krijgt opsteker voor Club en bekerfinale'

Bij Anderlecht hebben ze deze week flinke klappen gekregen. Het blijft achter met een nul op zes na ...

471
471
Taravel trekt verrassende conclusie over Anderlecht

Anderlecht heeft zondagavond geen al te beste repetitie voor de bekerfinale beleefd. Het ging met ...

301
301

Meer sportnieuws