'Anderlecht ziet miljoenenbod geweigerd worden'

door
'Anderlecht ziet miljoenenbod geweigerd worden'

Anderlecht is nog op zoek naar enkele versterkingen voor volgend seizoen en CEO Karel Van Eetvelt gaf dinsdag toe dat Percy Tau een piste is. Anderlecht zou de Zuid-Afrikaanse aanvaller, vorig seizoen bij Club Brugge, graag voor een seizoen willen huren van Brighton zonder aankoopoptie. Maar ook een landgenoot van Tau zou nog op het verlanglijstje staan.

Het Zuid-Afrikaanse FARPost geeft immers aan dat ook Luther Singh in beeld zou zijn bij Paars-Wit. De 22-jarige flankaanvaller staat onder contract bij Braga, dat hem afgelopen seizoen wel verhuurde aan Moreirense. Bij die club kwam hij in de Portugese Liga NOS afgelopen seizoen tot drie goals en twee assists in 21 wedstrijden.

Braga plukte Singh in januari 2017 weg bij het Zweedse GAIS, maar de speler kon er nog niet doorbreken. Hij bracht er vooral tijd door in de B-ploeg en werd ook al verhuurd aan Chaves.

UPDATE 20u45

Volgens FARPost zou Anderlecht dus interesse tonen in Luther Singh van het Portugese SC Braga. Maar aan de hand van bevindingen van datzelfde medium, lijkt de kans eerder klein dat Paars-Wit hierin zijn slag zal kunnen thuishalen. Zo maakt het Zuid-Afrikaans medium namelijk gewag van het feit dat Anderlecht al een bod van 3 miljoen euro zou hebben neergelegd.

Te beginnen al best verrassend gezien de penibele financiële toestand waarin de Brusselaars zich in begeven. Dan zou een huurbeurt van Percy Tau bijvoorbeeld veel realistischer lijken. Bovendien zou het bod dan ook nog eens van tafel zijn geveegd. 

LEES OOK: Jan Mulders hart bloedt: “Ik dacht aan begrafenissen”

Realistische optie?

Meest recent

De Cat spaart lof niet over Taravel: “Hij had gelijk”

RSC Anderlecht zat de afgelopen weken in de hoek waar de klappen vallen, maar tegen Royal Antwerp FC ...

36
36
‘Romano dropt groot transfernieuws over Stankovic’

Aleksandar Stankovic is een schot in de roos bij Club Brugge. Blauw-Zwart haalde de middenvelder ...

107
107
Openda helemaal afgemaakt door Italiaans icoon

Het was toch een verrassing toen eind augustus het nieuws kwam dat Loïs Openda een toptransfer ...

41
41
'Anderlecht zet verrassende stap in zoektocht naar TD'

Anderlecht plaatste zich donderdagavond voor de bekerfinale en dat was een welkome opsteker in ...

262
262
Kompany balt vuist: Bayern maakt einde aan transfersaga

Vincent Kompany kan zeer tevreden zijn over het seizoen van Bayern München tot dusver. Zijn ...

32
32
Grote transferverrassing rond Igor Thiago

Igor Thiago zag zijn eerste seizoen bij Brentford nog in rook opgaan door aanhoudend blessureleed, ...

62
62
Om deze reden zat Mignolet plots naast Garcia bij loting

Donderdagavond vond in Brussel de loting plaats voor de volgende editie van de Nations League. De ...

126
126
Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

419
419
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

233
233
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

93
93
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

282
282
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

269
269
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

1212
1212
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

506
506
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

147
147
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

597
597
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

337
337
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

373
373
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

237
237
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

308
308
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

321
321
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

465
465
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

524
524
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

259
259
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

103
103

Meer sportnieuws