'Anderlecht ziet miljoenenbod geweigerd worden'

door
'Anderlecht ziet miljoenenbod geweigerd worden'

Anderlecht is nog op zoek naar enkele versterkingen voor volgend seizoen en CEO Karel Van Eetvelt gaf dinsdag toe dat Percy Tau een piste is. Anderlecht zou de Zuid-Afrikaanse aanvaller, vorig seizoen bij Club Brugge, graag voor een seizoen willen huren van Brighton zonder aankoopoptie. Maar ook een landgenoot van Tau zou nog op het verlanglijstje staan.

Het Zuid-Afrikaanse FARPost geeft immers aan dat ook Luther Singh in beeld zou zijn bij Paars-Wit. De 22-jarige flankaanvaller staat onder contract bij Braga, dat hem afgelopen seizoen wel verhuurde aan Moreirense. Bij die club kwam hij in de Portugese Liga NOS afgelopen seizoen tot drie goals en twee assists in 21 wedstrijden.

Braga plukte Singh in januari 2017 weg bij het Zweedse GAIS, maar de speler kon er nog niet doorbreken. Hij bracht er vooral tijd door in de B-ploeg en werd ook al verhuurd aan Chaves.

UPDATE 20u45

Volgens FARPost zou Anderlecht dus interesse tonen in Luther Singh van het Portugese SC Braga. Maar aan de hand van bevindingen van datzelfde medium, lijkt de kans eerder klein dat Paars-Wit hierin zijn slag zal kunnen thuishalen. Zo maakt het Zuid-Afrikaans medium namelijk gewag van het feit dat Anderlecht al een bod van 3 miljoen euro zou hebben neergelegd.

Te beginnen al best verrassend gezien de penibele financiële toestand waarin de Brusselaars zich in begeven. Dan zou een huurbeurt van Percy Tau bijvoorbeeld veel realistischer lijken. Bovendien zou het bod dan ook nog eens van tafel zijn geveegd. 

LEES OOK: Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

Realistische optie?

Meest recent

Irritatie bij Red Flames: "Verrast dat je die vraag stelt"

De Red Flames hopen in eigen huis tegen Schotland een zeer goede zaak te doen. Een zege zou heel ...

13
13
Hayen reageert op kritiek: "Daarom deed ik die uitspraak"

KRC Genk staat stevig onder druk dit weekend. Verliezen tegen KVC Westerlo is absoluut uit den boze. ...

22
22
Arteta vol lof: "Beste manager ooit in Premier League"

In de Premier League maken ze zich klaar voor dé match van het seizoen. In een al bij al ...

25
25
Hubert krijgt pikante vraag: "Wie ik van Club Brugge wil?"

Union SG gaat zondag voluit voor de zege tegen Club Brugge. In het eigen Dudenpark kunnen ze een ...

74
74
'Coach Lierse SK bood zich aan bij drie JPL-clubs'

Lierse SK is een club die relatief weinig aandacht krijgt in de Belgische media. Toch leveren ze ...

91
91
De Mil voert druk op: "Verwacht beter van hem"

AA Gent boekte een 1 op 6 tegen rechtstreekse concurrenten KV Mechelen en RSC Anderlecht. ...

48
48
CPL ontploft: Stijnen triomfeert, dubbel drama onderin

De slotspeeldag in de Challenger Pro League beloofde heel wat drama en dat is er ook gekomen. ...

262
262
Hoeneß komt met héél straf verhaal over Kompany

Bij Bayern München is Uli Hoeneß nog steeds een zeer invloedrijk figuur. Vincent Kompany ...

123
123
Operatie Schoonmaak bij Anderlecht: deze spelers op de wip

RSC Anderlecht gaat in de zomer heel wat nieuwe spelers halen. Paars-Wit moet de kern vooral ...

243
243
Duwt Antwerp in de zomer wél door voor JPL-smaakmaker?

Royal Antwerp FC gaat in de zomer toch het nodige geld moeten vinden om de ploeg heel stevig te ...

193
193
Van Holsbeeck spreekt! Dit zegt hij over Anderlecht

Herman Van Holsbeeck werd vele jaren geleden ontslagen door Marc Coucke. Nadien werd hij een van de ...

250
250
Olise-transferbom: Kompany vangt eerste grote klap

Vincent Kompany lijkt onaantastbaar bij Bayern München, maar net nu dreigt een transferbom zijn ...

161
161
Raman verklaart gemiste buitenlandse toptransfer

Benito Raman was te gast in de podcast Café Constant. De huidige aanvaller van KV Mechelen ...

52
52
'Guardiola dolenthousiast: Man City wil zaken doen met Genk'

Bij Racing Genk lopen heel wat spelers in de kijker. Het ene transfergerucht is al correcter dan het ...

186
186
Kompany is 'hot': "Tuurlijk staat hij het op verlanglijstje"

Vincent Kompany is plots heel ‘hot’. In heel Europa wordt er geschreven over de coach ...

127
127
'Vrancken stilaan onhoudbaar: twee clubs in de running'

Bij STVV lijken ze steeds meer rekening gaan moeten houden met een vertrek van Wouter Vrancken. De ...

169
169
Zulte Waregem kondigt vertrek Vossen en vier anderen aan

Bijltjesdag bij Zulte Waregem. Essevee maakte vandaag bekend dat het maar liefst vijf spelers na het ...

148
148
'Jackpot voor Union SG: Engelse clubs leggen zak geld klaar'

Union SG gaat ook deze zomer de nodige spelers verliezen. Dat is de logica zelve. De Brusselaars ...

59
59
Taravel speelt open kaart: 2 wissels bij Anderlecht

Na de al even geflatteerde als deugddoende zege tegen AA Gent hoopt RSC Anderlecht de lijn door te ...

243
243
'Zulte Waregem vindt nieuwe T1 bij ... Anderlecht'

Nu het ook mathematisch al zeker is van het behoud staat er voor Zulte Waregem de komende weken nog ...

274
274
Sensatie in Amateur: BV-sprookje en racismerel in slot

De Jupiler Pro League kent dit weekend de derde speeldag in de Play-Offs, in de amateurreeksen is ...

54
54
Liefdesverklaring Leko: dubbele wissel in basiself Club?

Zondagavond is het zover. Dan kruisen titelpretendenten Union SG en Club Brugge voor het eerst in ...

378
378
Hommeles bij Real: dít sneerde Vinicius richting Bellingham

Real Madrid sneuvelde woensdag uit de Champions League en dreigt het seizoen dus met lege handen af ...

225
225
Geschiedenis! Club NXT naar prestigieuze finale Youth League

De U19 van Club Brugge heeft een knap stukje geschiedenis geschreven. Blauw-Zwart plaatste zich als ...

312
312
Anderlecht komt met groot nieuws: sterkhouder blijft

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen, maar voor de clash in de ...

181
181

Meer sportnieuws