'AA Gent heeft negende aanwinst nu ook helemaal beet'

526 stemmen
'AA Gent heeft negende aanwinst nu  ook helemaal beet'

AA Gent haalde deze zomer al stevig uit de op de transfermarkt, maar de Buffalo's waren nog op zoek naar één topaanwinst. Ze wilden er graag nog een targetspits bij ter ondersteuning van Roman Yaremchuk en Laurent Depoitre, die regelmatig met blessures kampen. Gent lijkt nu zijn laatste doelwit ook gevonden te hebben.

En daarvoor is Gent opnieuw in Heidenheim beland, want Het Laatste Nieuws meldt dat na Niklas Dorsch ook Tim Kleindienst de overstap zal maken. Woensdag legt de 24-jarige Duitser al zijn medische testen af, waarna hij wellicht woensdagavond of donderdagvoormiddag zijn handtekening zal zetten in de Ghelamco Arena.

Hoeveel Gent zou betalen voor Kleindienst is niet duidelijk, maar de lange spits zal geen goedkope speler zijn. Vorige zomer betaalde Heidenheim nog 3 miljoen euro om hem definitief over te nemen van Freiburg en afgelopen seizoen scoorde Kleindienst zestien keer in 30 matchen, waaronder twee goals in de play-offs tegen Werder Bremen voor een ticket in de Bundesliga.

UPDATE 19u45
AA Gent heeft Kleindienst nu ook helemaal beet, weet Het Laatste Nieuws. De Duitser legde de hele medische testen af en die zouden zonder problemen verlopen zijn. Hij zou daarop in de vooravond in de Ghelamco Arena zijn handtekening onder een contract voor vier jaar gezet hebben. Het is zo enkel nog afwachten tot de Buffalo's hun negende aanwinst van de zomer ook officieel voorstellen.

LEES OOK: Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Straffe transfer van AA Gent?

Meest recent

Geen genade Garcia: 'onbegrijpelijke' afwezige in selectie

De Rode Duivels blazen weldra verzamelen om de laatste rechte lijn richting het WK in te zetten. Een ...

27
27
Pijnlijk: Kanga-soap bereikt volgend dieptepunt

Bij AA Gent heeft Wilfried Kanga het helemaal verpest bij de eigen achterban. En de soap rond de ...

30
30
"Niet eerlijk met hem" - Kampioenenmaker staat op bij Club

Club Brugge kreeg donderdag een eerste kans om de titelstrijd te beklinken. Een zege op KV Mechelen ...

62
62
'Tuchel schokt Engeland: grote namen gedumpt voor WK'

De start van het WK nadert met rasse schreden en dus maken de deelnemende landen volop hun selecties ...

159
159
Van Bommel onthult: "Dán was ik bij Antwerp gebleven"

Antwerp FC nam afgelopen weekend al na enkele maanden afscheid van Joseph Oosting. Sinds het vertrek ...

171
171
'Kompany-reünie in München: Bayern ziet koopje bij City'

Vincent Kompany en zijn troepen bij Bayern München bereiden zich momenteel voor op de ...

75
75
Club kampioen? Ontdek de basisteams van voorlaatste speeldag

Donderdagavond kan het doek vallen over de titelstrijd in de Champions' Play-Offs. Indien Club ...

37
37
'Maresca zet PL in lichterlaaie met eerste City-transfer'

Een officiële bevestiging ontbreekt nog, maar het heeft er alle schijn van Pep Guardiola zondag ...

67
67
'Genk-bestuur schiet in actie: vizier op JPL-smaakmaker'

KRC Genk heeft zijn lot niet meer in eigen handen, maar blijft wel in de running voor eindwinst in ...

449
449
Uitgang wagenwijd open: Anderlecht bevestigt exit na 82 duels

Behoudens het een barragematch om het Europese ticket, werkt RSC Anderlecht donderdagavond zijn ...

168
168
Laatste thuismatch gespeeld? Transferstatement El Ouahdi

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

426
426
Club-fans geloven het niet: bizarre wending rond Vormer

Ruud Vormer blijft in Brugge een naam die iets losmaakt. De ex-kapitein van Club Brugge begint zelf ...

458
458
Milicevic breekt stilte en trapt na richting AA Gent

Voorlopig bezet het nog steeds de vijfde plek, maar AA Gent wacht wel nog altijd op een eerste zege ...

155
155
'STVV vreest leegloop: halve basisploeg richting exit'

Mogelijk krijgt het ticket nog een upgrade, maar STVV is nu al zeker van Europees voetbal tot na ...

83
83
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

233
233
Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

131
131
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

84
84
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

329
329
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

253
253
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

105
105
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

107
107
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

272
272
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

171
171
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

413
413
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

148
148

Meer sportnieuws