'Club Brugge betaalt miljoenen voor nieuwe aanvaller'

door
'Club Brugge betaalt miljoenen voor nieuwe aanvaller'

De transferdossiers van Club Brugge slepen tegenwoordig behoorlijk lang aan, maar nu lijkt de landskampioen zijn eerste zomeraanwinst toch bijna beet te hebben. Toptarget Bright Osayi-Samuel zou eerder op de dag op een privévlucht naar ons land zijn opgestapt. Hij zou zijn overgang naar Jan Breydel dan toch willen afronden.

  
De landskampioen maakt al langer werk van zijn komst en heeft naar verluidt een akkoord met zijn huidige werkgever Queens Park Rangers, alleen sloeg Osayi-Samuel zelf aan het twijfelen. Hij wou de deur openhouden voor eventuele geïnteresseerden uit de Premier League. Maar Blauw-Zwart zou hem nu toch overtuigd hebben. The Sun-journalist Alan Nixon – die het dossier nauwgezet opvolgt – bevestigt dat hij op weg is naar Jan Breydel voor een finale onderhandelronde. De eerste zomeraanwinst lijkt dus bijna een feit.

UPDATE 19u40
Het heeft er alle schijn van dat Osayi-Samuel eerstdaags wordt voorgesteld als nieuwe speler van Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws zal er dinsdagavond nog verder onderhandeld worden met de speler en zijn entourage. Als alles goed verloopt, zou hij woensdag zijn medische proeven afleggen en kan de overgang dan helemaal afgerond worden. Ten laatste donderdag zou alles in kannen kruiken moeten zijn.

Met QPR zou er al een tijdje een akkoord zijn. De Engelsen mikten op een transfersom van minstens 5.5 miljoen euro en probeerden het onderste uit de kan te halen. Daarom werd Osayi-Samuel ook bij andere ploegen aangeboden. Uiteindelijk zou Club echter een akkoord hebben gevonden over een transfersom van zo'n 4.5 miljoen euro.

LEES OOK: Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Club moet naast Osayi-Samuel nog een flankaanvaller aantrekken ...

Meest recent

Oosting glundert: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

0
0
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

272
272
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

119
119
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

60
60
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

70
70
Mathijssen weet het zeker: “Zij winnen Europe Play-Offs”

De Play-Offs worden vanavond afgetrapt door Royal Antwerp FC en KRC Genk. Die laatstgenoemde zat ...

104
104
Rik De Mil voelt meteen zware PO-druk bij KAA Gent

KAA Gent start Play-Off 1 tegen KV Mechelen. De Buffalo’s spelen thuis en willen meteen met ...

42
42
Opvolger Mignolet: 'Club Brugge verrast met bekende naam'

Simon Mignolet stopt aan het einde van het seizoen met keepen. De doelman was jarenlang een ...

456
456
'Italiaans fiasco eist nu ook de kop van Gattuso'

Vorige week werden de laatste tickets voor het WK uitgedeeld, waardoor alle 48 deelnemende landen nu ...

41
41
Radja voor rechtbank: Nainggolan weet waar hij aan toe is

Rond Radja Nainggolan is het maar zelden stil, ook omdat de ex-Rode Duivel zelden verlegen zit om ...

55
55
Nieuwe coach Cercle eerlijk: "Daarvoor extra tijd nodig"

De Jupiler Pro League wordt dit weekend na een korte break weer op gang getrapt en dat gebeurt ook ...

68
68
Club of Union? Vrancken duidt zijn kampioen aan

Nu het interlandvoetbal weer voorbij is, staat de start van de play-offs in de Jupiler Pro League ...

336
336
Bommetje barst bij Chelsea: sterkhouder uit selectie gezet

Ook in Engeland wordt er dit weekend weer gevoetbald nu de interlandbreak erop zit. Daar zit er bij ...

51
51
Straf: onbekende Belg legt Modric vuur aan de schenen

De Serie A krijgt in ons land doorgaans toch wat minder aandacht dan pakweg de Premier League en dat ...

26
26
TRANSFERUURTJE: 'Club grijpt naast Duivels, Barça gaat los'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

135
135
Rode Duivels wereldkampioen? OPTA is onheilspellend

Alle deelnemers van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zijn bekend. De Rode ...

91
91
Vermant is de pineut: Vanhaezebrouck snoeihard voor Tresoldi

Nicolo Tresoldi zit in bloedvorm. De aanvaller scoort bij Club Brugge het ene doelpunt na het ...

154
154
Nicky Hayen slaat op tafel bij KRC Genk en grijpt in

KRC Genk kende een teleurstellend seizoenseinde. De Limburgers hadden uiteindelijk alles in eigen ...

311
311
Boussoufa mengt zich in racismedebat: “Club Brugge-fans...”

Afgelopen interlandperiode was er weer een moment dat heel wat stof deed opwaaien. Tijdens Spanje ...

325
325
'Antwerp zet Gyrano Kerk buiten kern door bizarre reden'

Royal Antwerp FC neemt het vanavond op tegen KRC Genk in Play-Off 2. Joseph Oosting en The Great Old ...

250
250
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

116
116
Karetsas krijgt advies: "Hij moet vertrekken"

KRC Genk moet dit seizoen vrede nemen met de Europe Play-Off. Dat betekent dat we een parel als ...

183
183
Degradatiestrijd al beslist? "Duimen voor mirakel"

Dit weekend beginnen de play-offs in de Jupiler Pro League. Daarin moet nog veel beslist worden, al ...

107
107
Lichtpunt bij Genk: "Mijn beste jaar ooit"

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. Het zette in december Thorsten Fink op straat, ...

151
151
JPL-revelatie brengt Anderlecht en co transferboodschap

De play-offs moeten in de komende weken het Belgische voetbalseizoen nog helemaal gaan beslissen, ...

131
131

Meer sportnieuws