'Club Brugge betaalt miljoenen voor nieuwe aanvaller'

door
'Club Brugge betaalt miljoenen voor nieuwe aanvaller'

De transferdossiers van Club Brugge slepen tegenwoordig behoorlijk lang aan, maar nu lijkt de landskampioen zijn eerste zomeraanwinst toch bijna beet te hebben. Toptarget Bright Osayi-Samuel zou eerder op de dag op een privévlucht naar ons land zijn opgestapt. Hij zou zijn overgang naar Jan Breydel dan toch willen afronden.

  
De landskampioen maakt al langer werk van zijn komst en heeft naar verluidt een akkoord met zijn huidige werkgever Queens Park Rangers, alleen sloeg Osayi-Samuel zelf aan het twijfelen. Hij wou de deur openhouden voor eventuele geïnteresseerden uit de Premier League. Maar Blauw-Zwart zou hem nu toch overtuigd hebben. The Sun-journalist Alan Nixon – die het dossier nauwgezet opvolgt – bevestigt dat hij op weg is naar Jan Breydel voor een finale onderhandelronde. De eerste zomeraanwinst lijkt dus bijna een feit.

UPDATE 19u40
Het heeft er alle schijn van dat Osayi-Samuel eerstdaags wordt voorgesteld als nieuwe speler van Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws zal er dinsdagavond nog verder onderhandeld worden met de speler en zijn entourage. Als alles goed verloopt, zou hij woensdag zijn medische proeven afleggen en kan de overgang dan helemaal afgerond worden. Ten laatste donderdag zou alles in kannen kruiken moeten zijn.

Met QPR zou er al een tijdje een akkoord zijn. De Engelsen mikten op een transfersom van minstens 5.5 miljoen euro en probeerden het onderste uit de kan te halen. Daarom werd Osayi-Samuel ook bij andere ploegen aangeboden. Uiteindelijk zou Club echter een akkoord hebben gevonden over een transfersom van zo'n 4.5 miljoen euro.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

Club moet naast Osayi-Samuel nog een flankaanvaller aantrekken ...

Meest recent

Overname Antwerp op komst? Club bevestigt gesprekken

Er wordt intussen al een hele tijd druk gespeculeerd over de toekomst van Antwerp. Sinds de titel in ...

1
1
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht vol voor Schreuder, exodus bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

99
99
Rode Duivels schrikken: bomvolle speelkalender bekend

De loting van de Nations League heeft België in een loodzware groep in de Nations League ...

53
53
Dejaegere naar JPL? ‘KVK-pion verrast met wending’

Brecht Dejaegere heeft een verleden in de Jupiler Pro League bij KAA Gent, maar dit seizoen speelt ...

104
104
Still breekt stilte over Anderlecht na pijnlijk vertrek

Edward Still was interim-trainer bij RSC Anderlecht na het ontslag van Besnik Hasi. De oefenmeester ...

169
169
‘Horrorscenario’ stadiondossier Club en Cercle Brugge

Club Brugge hoopt al lange tijd een nieuw stadion te bouwen. De start van de bouw lijkt dichterbij ...

791
791
Oosting briest: dit riep de Antwerp-coach tijdens de rust

Royal Antwerp FC won in de heenwedstrijd van de beker met 0-1 op het veld van RSC Anderlecht, maar ...

377
377
Allesbehalve gezond: grote zorgen bij Belgische clubs

Deze week werden de financiële cijfers van de Belgische profclubs in het vorige seizoen ...

112
112
Anderlecht krijgt gouden tip over Taravel

Wekenlang leek Anderlecht een dode mus, maar donderdagavond kwam Paars-Wit plots weer helemaal tot ...

486
486
Huwelijksbom rond Ruben Van Gucht? "Viel uit de lucht"

Ruben Van Gucht en Blanka Vlasic zouden zopas een heel ingrijpende beslissing genomen hebben in hun ...

312
312
Beveren straks in 1A: Peeters oordeelt over twijfels

We zijn nog maar halfweg februari, maar de eerste nieuwkomer in de Jupiler Pro League voor volgend ...

234
234
Revelatie Club Brugge verrast: "4 op 10 voor mijn seizoen"

Er waren heel wat twijfels rond Club Brugge in de zomer, want heel wat sterkhouders vertrokken toen. ...

204
204
Smaakmaker KV Mechelen spreekt duidelijk over transfer

Zes speeldagen voor het einde van de reguliere competitie mag KV Mechelen nog altijd dromen van een ...

215
215
Waanzinnige prestatie Anderlecht: "Had 0-9 kunnen zijn"

De bekerfinale wordt een Brusselse derby, want na Union plaatste donderdagavond ook Anderlecht zich. ...

296
296
'Club Brugge pakt uit met nieuw megaproject'

Club Brugge is in het voorbije decennium uitgegroeid tot de nummer één in België, ...

395
395
Deschacht uit zijn dak: "Geef hem contract voor 5 jaar!"

Anderlecht heeft zich donderdagavond op sensationele wijze geplaatst voor de bekerfinale. Het veegde ...

472
472
'Club Brugge gaat all-in voor 10M-Italiaan'

Club Brugge heeft een Italiaanse middenvelder hoog op het lijstje staan voor de zomer. Volgens ...

231
231
WK in gevaar? Rode Duivels krijgen klap

Donderdagavond werd er in Brussel geloot voor de volgende campagne van de Nations League. Met ...

89
89
Taravel onthult hét geheim achter straffe verrijzenis

Wie had dit zien aankomen? Anderlecht leek een vogel voor de kat nadat het vorige week al in eigen ...

472
472
Stevige kater voor Antwerp: "Het was gewoon shit"

Antwerp is vrijdagochtend ontwaakt met een stevige kater. Het leek de bekerfinale voor het grijpen ...

177
177
'Anderlecht pakt door en gaat vol voor deze trainer'

Anderlecht gaat door een moeilijke periode, maar kreeg donderdag wel een flinke opsteker. Dankzij ...

846
846
Opvallend beeld na bekerglorie: trainerswending Anderlecht?

Ondanks het in extremis afhaken van een aantal topkandidaten, blijft het bestuur van RSC Anderlecht ...

586
586
Totale afgang Antwerp: "Dit is gewoon beschamend"

Antwerp FC had het ticket voor de bekerfinale binnen handbereik. Een 0-1-voorsprong van in de ...

235
235
"Buitenaards" - kranten gaan wild op Anderlecht-uitblinker

Tot ieders verbazing heeft RSC Anderlecht zich donderdagavond geplaatst voor de bekerfinale. RSCA ...

1322
1322
Club trekt bleek weg: Atlético veegt Barcelona van de mat

Atlético Madrid lijkt helemaal klaar voor het Champions League-treffen met Club Brugge. Los ...

155
155

Meer sportnieuws