'Club Brugge betaalt miljoenen voor nieuwe aanvaller'

1216 stemmen
'Club Brugge betaalt miljoenen voor nieuwe aanvaller'

De transferdossiers van Club Brugge slepen tegenwoordig behoorlijk lang aan, maar nu lijkt de landskampioen zijn eerste zomeraanwinst toch bijna beet te hebben. Toptarget Bright Osayi-Samuel zou eerder op de dag op een privévlucht naar ons land zijn opgestapt. Hij zou zijn overgang naar Jan Breydel dan toch willen afronden.

  
De landskampioen maakt al langer werk van zijn komst en heeft naar verluidt een akkoord met zijn huidige werkgever Queens Park Rangers, alleen sloeg Osayi-Samuel zelf aan het twijfelen. Hij wou de deur openhouden voor eventuele geïnteresseerden uit de Premier League. Maar Blauw-Zwart zou hem nu toch overtuigd hebben. The Sun-journalist Alan Nixon – die het dossier nauwgezet opvolgt – bevestigt dat hij op weg is naar Jan Breydel voor een finale onderhandelronde. De eerste zomeraanwinst lijkt dus bijna een feit.

UPDATE 19u40
Het heeft er alle schijn van dat Osayi-Samuel eerstdaags wordt voorgesteld als nieuwe speler van Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws zal er dinsdagavond nog verder onderhandeld worden met de speler en zijn entourage. Als alles goed verloopt, zou hij woensdag zijn medische proeven afleggen en kan de overgang dan helemaal afgerond worden. Ten laatste donderdag zou alles in kannen kruiken moeten zijn.

Met QPR zou er al een tijdje een akkoord zijn. De Engelsen mikten op een transfersom van minstens 5.5 miljoen euro en probeerden het onderste uit de kan te halen. Daarom werd Osayi-Samuel ook bij andere ploegen aangeboden. Uiteindelijk zou Club echter een akkoord hebben gevonden over een transfersom van zo'n 4.5 miljoen euro.

LEES OOK: Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Club moet naast Osayi-Samuel nog een flankaanvaller aantrekken ...

Meest recent

Schotse fans veroveren nu al het WK: bier en kilts

Schotland wist zich te kwalificeren voor het WK en dat zal iedereen geweten hebben. De Schotse ...

6
6
Snoeiharde meningen over WK-shirts Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het maandag op tegen Egypte in de eerste groepswedstrijd van het WK. ...

22
22
Zlatan roemt nieuwe opvallende ‘outsider’ voor WK

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada is losgebarsten. De eerst resultaten zijn binnen en ...

80
80
Infantino maakt Italië compleet belachelijk: fans in alle staten

Infantino krijgt een storm over zich heen na gevoelige uitspraken. De FIFA-baas liet zich ...

180
180
Japan wil schitteren met ex-STVV'er die grof wild is

Japan is al jaren een voetballand dat in de lift zit. Ze hebben heel wat goede spelers in de rangen ...

51
51
Verhaeghe sleurt Club Brugge zwaar de miserie in

Een gedurfde ingreep van Bart Verhaeghe zet de verhoudingen in de kleedkamer op scherp. De vraag is ...

649
649
'Stunt in de maak? PL-club wil Arsenal van Trossard beroven'

Leandro Trossard start maandag met België aan het WK. De Rode Duivel kan zich daar in de kijker ...

162
162
KRC Genk zet ambities kracht bij: nieuwe tendens merkbaar

KRC Genk haalde Jeppe Erenbjerg voor 5,5 miljoen euro weg bij Zulte Waregem. Het geeft de ambities ...

214
214
'Club Brugge verrast: miskoop krijgt nieuwe kans'

Club Brugge gaat best een drukke zomermercato tegemoet. De Bruggelingen hebben ook de knopen ...

371
371
Grote vrees bij Nederland: Oranje dé WK-flop?

Nederland start zijn WK met een partij tegen Japan, zeker geen land dat ze mogen onderschatten. ...

78
78
‘Dit kan niet’: Anderlecht-fans kijken op van spitsenbom

Anderlecht heeft een nieuw spitsendossier op tafel liggen. De spits op zich lijkt heel interessant, ...

461
461
Australië bezorgt Turkije meteen fikse WK-kater

Om 6u begonnen Australië en Turkije aan hun eerste match op het WK. Konden de Turken de ...

103
103
Garcia slaagt waar Tedesco grandioos in faalde

Rudi Garcia maakt zich op voor de start van het WK. De ervaren Franse trainer hoopt België ...

241
241
De Bruyne looft Duivel: "Hem nodig voor geweldig WK"

België neemt het maandagavond op tegen Egypte. De Rode Duivels hopen uiteraard meteen te openen ...

135
135
Vinicius redt Brazilië, Schotland aan de leiding

Afgelopen nacht stonden er twee duels op het programma op het WK. Brazilië en Marokko gaven ...

83
83
De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

264
264
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

29
29
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

84
84
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

67
67
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

224
224
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

191
191
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

40
40
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

69
69
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

71
71
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

483
483

Meer sportnieuws