'Club Brugge betaalt miljoenen voor nieuwe aanvaller'

door
'Club Brugge betaalt miljoenen voor nieuwe aanvaller'

De transferdossiers van Club Brugge slepen tegenwoordig behoorlijk lang aan, maar nu lijkt de landskampioen zijn eerste zomeraanwinst toch bijna beet te hebben. Toptarget Bright Osayi-Samuel zou eerder op de dag op een privévlucht naar ons land zijn opgestapt. Hij zou zijn overgang naar Jan Breydel dan toch willen afronden.

  
De landskampioen maakt al langer werk van zijn komst en heeft naar verluidt een akkoord met zijn huidige werkgever Queens Park Rangers, alleen sloeg Osayi-Samuel zelf aan het twijfelen. Hij wou de deur openhouden voor eventuele geïnteresseerden uit de Premier League. Maar Blauw-Zwart zou hem nu toch overtuigd hebben. The Sun-journalist Alan Nixon – die het dossier nauwgezet opvolgt – bevestigt dat hij op weg is naar Jan Breydel voor een finale onderhandelronde. De eerste zomeraanwinst lijkt dus bijna een feit.

UPDATE 19u40
Het heeft er alle schijn van dat Osayi-Samuel eerstdaags wordt voorgesteld als nieuwe speler van Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws zal er dinsdagavond nog verder onderhandeld worden met de speler en zijn entourage. Als alles goed verloopt, zou hij woensdag zijn medische proeven afleggen en kan de overgang dan helemaal afgerond worden. Ten laatste donderdag zou alles in kannen kruiken moeten zijn.

Met QPR zou er al een tijdje een akkoord zijn. De Engelsen mikten op een transfersom van minstens 5.5 miljoen euro en probeerden het onderste uit de kan te halen. Daarom werd Osayi-Samuel ook bij andere ploegen aangeboden. Uiteindelijk zou Club echter een akkoord hebben gevonden over een transfersom van zo'n 4.5 miljoen euro.

LEES OOK: Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club moet naast Osayi-Samuel nog een flankaanvaller aantrekken ...

Meest recent

'Renard-aankoop in lastig parket bij Anderlecht'

Olivier Renard is intussen zowat een jaar aan de slag als sportief directeur bij Anderlecht. Zijn ...

0
0
Union prijkt dankzij transfers in zeer straf lijstje

Union blijft maar indruk maken. Dinsdagavond zorgde het voor een nieuwe stunt in de Champions League ...

8
8
Mourinho vol lof: Belg verrast hem compleet

Benfica won dinsdagavond met 0-2 op het veld van Ajax. Bij de Amsterdammers kwamen drie Belgen in ...

68
68
Wijnants verrast: ‘Deze JPL-outsider haalt gewoon de top zes

Topclubs als KRC Genk, Standard, Royal Antwerp FC en AA Gent stellen tot op heden toch teleur in de ...

66
66
KRC Genk slijpt de messen: derde stunt op komst?

KRC Genk neemt het donderdag op tegen FC Basel in de Europa League. De Limburgers kunnen mits een ...

68
68
Club Brugge in Youth League onderuit tegen Sporting CP

Club Brugge werkte zopas in de Youth League de match af tegen Sporting CP.  Blauw-Zwart heeft ...

53
53
Top kijkt mee: hoe Debast grote dromen mag koesteren

Club Brugge neemt het vanavond in Lissabon op tegen Sporting CP. Dat is jammer genoeg zonder Rode ...

93
93
Kwakkelend Standard krijgt nieuwe dubbele tegenvaller

Standard droomt ervan om de top zes weer te bestormen, maar deed de voorbije weken geen goede zaken. ...

109
109
Gouden transfer voor Union: "Gündogan zijn ster doofde uit"

Union SG speelde een sterke wedstrijd tegen Galatasaray en won zeker niet onverdiend met 0-1. De ...

60
60
Marseille krijgt belangrijke raad over transfer Vermeeren

Dinsdagavond maakte Olympique Marseille in de Champions League een einde aan een waanzinnige reeks. ...

91
91
'Anderlecht moet nog extra dokken voor Vazquez'

Bij Anderlecht komt er in januari mogelijk nog een nieuwe spits bij. Het vertrek van Kasper Dolberg ...

214
214
'Antwerp dicht bij nieuwe coach: nog één vraagteken'

Bij Antwerp viel vorig weekend het doek voor Stef Wils. Na een pijnlijke thuisnederlaag tegen rode ...

193
193
'Union heeft volgende knaltransfer al in vizier'

Union heeft zich dinsdagavond nog maar eens aan Europa laten zien. De landskampioen stuntte door met ...

122
122
Enorm contrast bij Club NXT: Preud'homme geeft verklaring

Woensdagavond gaat Club Brugge op zoek naar puntenwinst in de Champions League tegen Sporting CP. ...

226
226
'Genk krijgt enorme opsteker uit ziekenboeg voor Basel'

Het blijft voor KRC Genk een wisselvallig seizoen. Het ging vorig weekend nog maar eens onderuit, ...

156
156
'Pro League wijst voorstel DAZN af: plan-B ligt klaar'

DAZN deed dinsdag een bom ontploffen in het Belgische voetbal door het televisiecontract op te ...

744
744
'West Ham plant transferraid: Club en Union moeten vrezen'

In de Premier League beleeft West Ham een dramatisch seizoen. De traditieclub pakte in zijn eerste ...

145
145
TRANSFERUURTJE: 'Icoon terug bij PSV, Simeone kiest volgende club'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

139
139
Clement meteen onder vuur na mokerslag

Philippe Clement heeft voor een nieuwe uitdaging bij Norwich City gekozen. De oefenmeester werkte ...

140
140
Medewerker DAZN komt met zéér opvallende onthulling

DAZN blijft de gemoederen bezighouden. De rechtenhouder dropte een bom op het Belgische voetbal door ...

1052
1052
Galatasaray woest na Union SG: één speler afgemaakt

Union SG verraste vriend en vijand door in de heksenketel van Galatasaray te gaan winnen. De ...

290
290
Simeone speelt open kaart: volgende club al bekend

Diego Simeone is nog steeds de trainer van Atlético Madrid. Een clubicoon en een trainer die ...

83
83
'Nieuwe' smaakmaker voor Anderlecht: Hasi heeft er optie bij

Bij RSC Anderlecht haalden ze sinds januari heel wat jonge buitenlanders naar de club. Olivier ...

423
423
Stankovic doorbreekt de stilte over terugkeer naar Inter

Bij Club Brugge worden heel veel spelers gelinkt aan een toptransfer. Onder meer Aleksander ...

475
475
PSV stunt en haalt clublegende terug in huis

PSV is al jaren de nummer één in Nederland. De club lijkt ook dit seizoen weer af te ...

63
63

Meer sportnieuws