Van Eetvelt: "Mykhaylichenko deze week, Tau is een optie"

door
Van Eetvelt:

RSC Anderlecht kent een goede voorbereiding. De Brusselse fans mogen nog versterking verwachten en CEO Karel Van Eetvelt sprak over enkele ingaande transfers en over de start van het seizoen.


"Of er nog grote transfers komen? Romelu Lukaku! Het is te zeggen, ooit, want hij heeft dat eens aangegeven maar nu nog niet (lacht). Ik hoop dat we Bogdan (Mykhaylichenko, nvdr.) deze week kunnen verwelkomen. Over Kemar Lawrence hebben we samen besloten om niet te communiceren, uit respect voor de speler. Het is wel duidelijk dat hij niet meteen zal spelen. Percy Tau? Hij is een optie, ja", aldus Van Eetvelt. "Onze beste transfer is misschien wel het feit dat we de kern bijna helemaal bij elkaar hebben kunnen houden."

RSCA moet in de aanval nog wat stappen zetten, maar voor de rest lijkt de ploeg klaar voor het nieuwe seizoen. "Ik vind dat we stilaan klaar zijn voor het seizoen, al zijn er uiteraard nog wat werkpunten die jullie ook kunnen zien. Al moeten we eerst zien dat we wedstrijden kunnen spelen. Voor het belang van het voetbal is het belangrijk dat we opnieuw kunnen starten met de competitie. Het voetbal heeft een beetje zijn eigen bubbel gecreëerd, maar we moeten afwachten wat er gaat beslist worden. De claim van Waasland-Beveren? Dat is nu niet het moment om het daarover te hebben."

Claudio Reulens in Anderlecht

LEES OOK: ‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Is Mykhaylichenko een goede transfer voor RSCA?

Meest recent

Mysterie rond rode kaart: exate woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

8
8
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

17
17
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

20
20
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

11
11
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

31
31
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

242
242
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

112
112
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

33
33
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

74
74
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

379
379
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

165
165
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

30
30
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

65
65
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

332
332
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

346
346
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

100
100
Kassa kassa in JPL: 120 miljoen voor vier smaakmakers

De Jupiler Pro League geldt al jaren als een ideale springplank richting de Europese topcompetities. ...

284
284
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

355
355
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

466
466
Thorgan weg bij Anderlecht? "Als je zijn fysieke data ziet ..."

RSC Anderlecht opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een bezoek aan ...

361
361
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona wil zich in de komende weken verzekeren van de Spaanse titel én de Champions ...

121
121
Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

49
49
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

694
694
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

801
801
Mechele speelt open kaart: "Zij zijn geen titelkandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

253
253

Meer sportnieuws