Van Eetvelt: "Mykhaylichenko deze week, Tau is een optie"

door
Van Eetvelt:

RSC Anderlecht kent een goede voorbereiding. De Brusselse fans mogen nog versterking verwachten en CEO Karel Van Eetvelt sprak over enkele ingaande transfers en over de start van het seizoen.


"Of er nog grote transfers komen? Romelu Lukaku! Het is te zeggen, ooit, want hij heeft dat eens aangegeven maar nu nog niet (lacht). Ik hoop dat we Bogdan (Mykhaylichenko, nvdr.) deze week kunnen verwelkomen. Over Kemar Lawrence hebben we samen besloten om niet te communiceren, uit respect voor de speler. Het is wel duidelijk dat hij niet meteen zal spelen. Percy Tau? Hij is een optie, ja", aldus Van Eetvelt. "Onze beste transfer is misschien wel het feit dat we de kern bijna helemaal bij elkaar hebben kunnen houden."

RSCA moet in de aanval nog wat stappen zetten, maar voor de rest lijkt de ploeg klaar voor het nieuwe seizoen. "Ik vind dat we stilaan klaar zijn voor het seizoen, al zijn er uiteraard nog wat werkpunten die jullie ook kunnen zien. Al moeten we eerst zien dat we wedstrijden kunnen spelen. Voor het belang van het voetbal is het belangrijk dat we opnieuw kunnen starten met de competitie. Het voetbal heeft een beetje zijn eigen bubbel gecreëerd, maar we moeten afwachten wat er gaat beslist worden. De claim van Waasland-Beveren? Dat is nu niet het moment om het daarover te hebben."

Claudio Reulens in Anderlecht

LEES OOK: Renard 'on fire': vijfde winterdeal officieel afgerond

Is Mykhaylichenko een goede transfer voor RSCA?

Meest recent

'Club-bestuur neemt drastische beslissing op transfermarkt'

Club Brugge KV wist de voorbije jaren een pak miljoenen op te halen op de transfermarkt. En ook ...

105
105
Stand UCL: Union zoekt mirakel, Club Brugge mag hopen

Volgende week woensdag is het zover. Dan wordt de laatste speeldag van de League Phase van de ...

55
55
UCL: Grootmachten doen wat moet, opsteker voor Club

De voorlaatste speeldag van de League Phase in de Champions League. Woensdagavond deden de meeste ...

68
68
Union droomt één helft, Kane zorgt nadien voor mokerslag

Union keert vanuit München ongetwijfeld terug met een dubbel gevoel. In de Allianz Arena ...

30
30
'Anderlecht draaft verder: volgende verlenging in zicht'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht heeft zijn handen momenteel meer dan vol. De Brusselaars ...

146
146
'Transferalarm in Brugge: Club weigert miljoenenbod'

Club Brugge-coach Ivan Leko krijgt er eerstdaags een aanzienlijke aanwinst bij. Zo is Rpahael ...

251
251
Sterk Union houdt stand: Bayern-fans vervloeken één man

In de Champions League stond Union SG voor zijn op papier moeilijkste wedstrijd tot dusver. De ...

77
77
'Transferbommetje bij KVM: steunpilaar hamert op vertrek'

KV Mechelen staat na 21 speeldagen nog steeds op de vijfde plaats en behoudt dus een goede kans op ...

149
149
'Bondscoach pusht Club Brugge naar absolute topaanwinst'

Met de ruime zege op Kairat Almaty heeft Club Brugge de rust voorlopig doen terugkeren, maar extra ...

476
476
UCL: Atlético geplaatst, Club vloekt na goal in 94ste minuut

In de Champions League worden woensdag de resterende wedstrijden van de voorlaatste speeldag van de ...

114
114
Bayern - Union: Kompany toont geen greintje genade

In de Champions League staat landskampioen Union SG woensdag voor een loodzware opdracht. Zo wacht ...

77
77
Mechele toont grote liefde, warm gebaar raakt iedereen

Brandon Mechele blijft zijn status bij Club Brugge maar versterken. In de verre en ijskoude ...

205
205
Anderlecht beeft: clash met topspeler dreigt elk moment

Anderlecht dacht dat één dossier stilaan gesloten was, maar plots hangt er weer ...

399
399
Hayen stuurt Genk-spelers boodschap na nieuwe zeperd

Club Brugge deed dinsdagavond al een uitstekende zaak voor de Belgische coëfficiënt met ...

195
195
'De Busser versiert transfer naar Nederlandse grootmacht'

Tot enkele maanden geleden was Jari De Busser nog onbekend en onbemind, maar tegenwoordig is de ...

62
62
Romano bevestigt: Anderlecht ziet toptalent vertrekken

Anderlecht deed de voorbije dagen uitstekende zaken. Het liet met Mads Kikkenborg en Luis Vazquez ...

263
263
Westerlo heeft opvolger voor Rommens beet

Westerlo kent een bewogen wintermercato, want het zag de voorbije weken al de nodige smaakmakers ...

30
30
Stijn Stijnen doet het weer: zitting van 3 uur(!)

De voorbije jaren stond Stijn Stijnen meer dan eens in het oog van de storm. De knappe resultaten ...

261
261
Anderlecht pakt wéér uit: sterkhouder tekent bij

Het is de voorbije twee weken relatief stil gebleven bij Anderlecht, maar nu is het helemaal onder ...

219
219
'Deal beklonken: Duranville heeft nieuwe club beet'

De voorbije weken was duidelijk geworden dat Julien Duranville zou vertrekken bij Borussia Dortmund. ...

80
80
'Nieuwe Japanse sensatie en oude bekende terug naar JPL'

De winterse transferperiode loopt nog een tiental dagen en daarin zullen ongetwijfeld nog heel wat ...

175
175
'RSCA en AA Gent vallen van hun stoel na horen prijskaartje'

Anderlecht en AA Gent hebben zich deze winter al geroerd op de transfermarkt, zij het bij de ...

522
522
Zulte Waregem en La Louvière kondigen vertrekkers aan

Zulte Waregem en La Louvière zijn achter de schermen bezig met een aantal transfersdeals. ...

88
88
'Anderlecht en Antwerp lonken naar nieuwe parel'

RSC Anderlecht en Royal Antwerp FC worden aan heel veel spelers gelinkt. Dat is logisch in een ...

156
156
'Engels op weg naar absolute stunttransfer'

Arne Engels kreeg geen kansen bij Club Brugge, maar nadien ging het zeer snel voor de middenvelder. ...

110
110

Meer sportnieuws