'Roofe zadelt Anderlecht met groot dilemma op'

1281 stemmen
'Roofe zadelt Anderlecht met groot dilemma op'

Op papier beschikt Anderlecht voorin over drie waardige opties, alleen is het nog maar de vraag in welke mate er gerekend kan worden op Kemar Roofe, Landry Dimata en Antoine Colassin. Het trio spitsen is namelijk stuk voor stuk uiterst blessuregevoelig, wat maakt dat het niet hoeft te verbazen dat Peter Verbeke uitkijkt naar potentiële opportuniteiten in de punt.


Toch zou Paars-Wit ook nog een van Frank Vercauteren zijn speerpunten kunnen laten gaan, want Het Nieuwsblad bevestigt dat Glasgow Rangers wel degelijk concrete interesse heeft in Roofe. De 27-jarige Engelsman werd een jaar geleden voor zes miljoen in huis gehaald, maar kon ondanks zeven doelpunten in 16 wedstrijden nooit ten volste overtuigen. Bovendien lag hij veel te lang in de lappenmand en kampt hij ook nu weer met kwaaltjes. Voorlopig lijkt het niet al te serieus, maar dat was vorige winter ook het geval. Uiteindelijk stond Roofe toen de hele terugronde aan de kant.

Mochten de Brusselaars nog een groot stuk van hun investering kunnen recupereren, zullen ze dus vast wel oren hebben naar een eventueel bod uit Schotland. Alhoewel: nog volgens Het Nieuwsblad kan Anderlecht de spits niet zomaar laten gaan, vermits zijn alternatieven Landry Dimata en Antoine Colassin wegens fysieke perikelen eveneens twee vraagtekens zijn. Indien toch zou worden meegewerkt aan een vertrek van Roofe, komt er zo wel érg veel druk te staan op Michel Vlap om de doelpunten voor zijn rekening te nemen. Of hoe Anderlecht met een groot dilemma worstelt.

LEES OOK: 'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Voor welk bedrag zou u Roofe laten gaan?

Meest recent

'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

11
11
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

53
53
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

110
110
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

47
47
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

76
76
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

70
70
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

48
48
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

205
205
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

87
87
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

301
301
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

327
327
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

88
88
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

343
343
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

43
43
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

488
488
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

341
341
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

434
434
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

157
157
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

78
78
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

136
136
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

120
120
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

57
57
Kljestan roept ferme waarschuwing richting Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen de Verenigde Staten. Het gastland kent een ...

234
234
‘Diego Moreira versiert op WK direct toptransfer’

Diego Moreira leek als extra joker mee te gaan naar het WK, maar bondscoach Rudi Garcia gebruikte ...

303
303
Rode Duivels met voetjes op de grond: “Slechter kon niet”

Ondanks de kwalificatie voor de 1/8e finales blijft het bang afwachten hoe de wedstrijd tegen de ...

140
140

Meer sportnieuws