'Roofe zadelt Anderlecht met groot dilemma op'

door
'Roofe zadelt Anderlecht met groot dilemma op'

Op papier beschikt Anderlecht voorin over drie waardige opties, alleen is het nog maar de vraag in welke mate er gerekend kan worden op Kemar Roofe, Landry Dimata en Antoine Colassin. Het trio spitsen is namelijk stuk voor stuk uiterst blessuregevoelig, wat maakt dat het niet hoeft te verbazen dat Peter Verbeke uitkijkt naar potentiële opportuniteiten in de punt.


Toch zou Paars-Wit ook nog een van Frank Vercauteren zijn speerpunten kunnen laten gaan, want Het Nieuwsblad bevestigt dat Glasgow Rangers wel degelijk concrete interesse heeft in Roofe. De 27-jarige Engelsman werd een jaar geleden voor zes miljoen in huis gehaald, maar kon ondanks zeven doelpunten in 16 wedstrijden nooit ten volste overtuigen. Bovendien lag hij veel te lang in de lappenmand en kampt hij ook nu weer met kwaaltjes. Voorlopig lijkt het niet al te serieus, maar dat was vorige winter ook het geval. Uiteindelijk stond Roofe toen de hele terugronde aan de kant.

Mochten de Brusselaars nog een groot stuk van hun investering kunnen recupereren, zullen ze dus vast wel oren hebben naar een eventueel bod uit Schotland. Alhoewel: nog volgens Het Nieuwsblad kan Anderlecht de spits niet zomaar laten gaan, vermits zijn alternatieven Landry Dimata en Antoine Colassin wegens fysieke perikelen eveneens twee vraagtekens zijn. Indien toch zou worden meegewerkt aan een vertrek van Roofe, komt er zo wel érg veel druk te staan op Michel Vlap om de doelpunten voor zijn rekening te nemen. Of hoe Anderlecht met een groot dilemma worstelt.

LEES OOK: Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Voor welk bedrag zou u Roofe laten gaan?

Meest recent

Titelvoorspelling uit Brugge: "Zij zijn geen echte kandidaat"

Het wachten is voorbij: de titelstrijd in de Champions' Play-Offs barst komend weekend in alle ...

2
2
'City spitst de oren: nieuwe toekomstwending Guardiola'

Pep Guardiola kon vlak voor de interland-break een League Cup toevoegen aan zijn indrukwekkende ...

14
14
JPL op keerpunt: Play-Offs snel terug in nieuw kleedje?

Vrijdagavond gaan de Play-Offs in de Jupiler Pro League weer van start. Door de grote ...

50
50
Romano dropt cruciaal transfernieuws Club Brugge

In navolging van Simon Mignolet, die donderdag zijn nakend pensioen aankondigde, dreigt Club Brugge ...

142
142
WK 2026: Nieuwe topkandidaat bovenaan favorietenlijstjes

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, binnen exact 70 dagen wordt de openingswedstrijd ...

76
76
Soap rond Hazard: Taravel heeft boodschap voor bestuur

Thorgan Hazard is dit seizoen opnieuw van groot belang bij RSC Anderlecht. Desondanks is het ...

128
128
Open mond bij Bayern-sterren: Kompany steelt de show

Vincent Kompany levert uitstekend werk als hoofdcoach bij Bayern München. Maar de voormalige ...

157
157
Frappant! 'Deze club profiteerde meest van Play-Off-systeem'

De jaarlijkse hoogmis van het Belgische voetbal staat voor de deur: komend weekend barsten de ...

344
344
'Real Madrid pakt zwaar uit: drie kleppers op lijstje'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

247
247
'De Zerbi drukt stempel: eerste Spurs-transfer bepaald'

Tottenham Hotspur heeft een nieuwe hoofdcoach. Roberto De Zerbi tekende een meerjarig contract bij ...

76
76
Garcia dumpt 241 caps: vijftal ziet WK-droom verdampen

De laatste interland-periode voor het WK zit erop, bondscoach Rudi Garcia kan de laatste hand gaan ...

613
613
De Cat doet kassa rinkelen: 30 miljoen is nog maar het begin

Nathan De Cat heeft in Amerika niet alleen zijn debuut bij de Rode Duivels gemaakt. Bij Anderlecht ...

206
206
Mignolet als voorbode: halve basisploeg richting exit bij Club

Simon Mignolet heeft zijn afscheid bij Club Brugge aangekondigd. De doelman maakte donderdag bekend ...

237
237
Duivel imponeert: afwezige op stage moet vrezen voor plek

De oefenwedstrijd tegen Mexico (1-1) was niet bepaald hoogstaand, de eerste helft was zelfs van een ...

218
218
Italiaanse bom barst: eerste koppen rollen na WK-blamage

Italië zal voor de derde keer op rij niet deelnemen aan de eindronde van het WK. Die zware ...

100
100
'Flick helemaal verloren: Barça in actie voor superaanwinst'

FC Barcelona hervat komend weekend de Spaanse titelstrijd met een topper tegen Atlético ...

57
57
Play-Offs van start: dé topaffiches van speeldag één

Het interland-voetbal is achter de rug, de beslissende fase van het seizoen in het clubvoetbal kan ...

171
171
'Club Brugge ongenadig: hard verdict voor Jackers'

Aan alle mooie liedjes komt een eind. Zo ook aan dat van Simon Mignolet en Club Brugge, dat komende ...

521
521
Hayen moet puzzelen: tweede titularis haakt af bij Genk

De interlandbreak kwam niet ongelegen voor KRC Genk, dat zo tijd krijg om de kater na het mislopen ...

220
220
Brugse terreuravond: schokkende waarheid komt boven

Opmerkelijk nieuws vanuit Brugge. Daar stond immers een man terecht vanwege brandstichting op een ...

100
100
'Anderlecht dumpt dertigers: kwartet richting exit'

Zoals wel meer topclubs heeft RSC Anderlecht een jonge kleedkamer, met meer tieners en prillle ...

438
438
'Verhaeghe vangt bot: Rode Duivel wijst Club Brugge af'

De play-offs worden straks de afscheidstournee van Simon Mignolet. Een donderslag bij heldere hemel ...

545
545
Thibaut Courtois kiest voor spectaculair nieuw team

Sommige stappen zie je aankomen, andere totaal niet. Thibaut Courtois lijkt de laatste tijd vooral ...

61
61
Keeperskwestie in Genk: Hayen kiest nieuwe nummer één

Op het veld van Antwerp krijgt KRC Genk vrijdag de eer om de play-offs af te trappen. Niet de ...

218
218
'Club Brugge hakt knoop door: ideale opvolger Mignolet'

Wat al langer in de lucht hing, is nu ook officieel: Simon Mignolet houdt het na dit seizoen voor ...

747
747

Meer sportnieuws