'Koppige houding werpt vruchten af: Gent mag hopen op jackpot'

door
'Koppige houding werpt vruchten af: Gent mag hopen op jackpot'

De transfersaga rond Jonathan David is nog lang niet ten einde. De voorbije dagen leek het erop dat de Premier League eerder de bestemming van de Canadees zou worden, nadat Ivan De Witte bevestigde dat onder meer Leeds United een beter bod uitgebracht heeft dan Lille. De Fransen leken bovendien hun aandacht te verleggen, met hardnekkige geruchten over de komst van Alfredo Morelos.


Maar de mogelijke komst van de spits van Rangers betekent niet dat ze bij Lille de komst van David opgegeven hebben, integendeel. In een interview met L'Equipe geeft voorzitter Gerard Lopez immers aan dat Gent zich één dezer dagen mogelijk aan een nieuw en hoger bod mag verwachten. "De speler wil absoluut naar Lille komen. Hij wil niet voor één van de andere clubs spelen. Alles zal afhangen van het Gentse bestuur. Eén van de komende dagen zullen we mogelijk ons bod verhogen", aldus Lopez.

UPDATE 28/07
Het lijkt erop dat de koppige houding van Gent dan toch zijn vruchten begint af te werpen. Zoals vermeld wil Lille zijn bod dus verhogen, maar onze redactie wist eerder al te melden dat ook vanuit de Premier League interesse heerst. En volgens Het Laatste Nieuws wordt die belangstelling steeds concreter. Leeds werd dus al genoemd, maar er zouden ook hoger aangeschreven ploegen uit Engeland aan de jonge Canadees denken. De Buffalo's, die David liefst van al nog een seizoen houden, mogen dus blijven hopen op de jackpot van 30 à 35 miljoen euro.

LEES OOK: AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

Vindt u 30 à 35 miljoen euro een correcte prijs voor David?

Meest recent

Van der Elst voorspelt straffe volgende club Kompany

Na dit weekend zullen alle ogen weer gericht zijn op de Champions League, want daarin worden de ...

2
2
'Schok voor Rode Duivels: Mokio keert België rug toe'

De Rode Duivels zagen de voorbije jaren al heel wat grote talenten door de vingers glippen. Spelers ...

21
21
Vannieuwkerke geeft inkijk in financiën: absurd unicum

Karl Vannieuwkerke is al jaren een bekend gezicht op televisie, maar ook achter de schermen van het ...

5
5
Anderlecht realiseert pikante transfer bij Union

De derby tussen Anderlecht en Union leverde vorig weekend heel wat vuurwerk op, met een zege voor de ...

51
51
'Verrassende uitweg Openda: eerste club meldt zich'

Het heeft er alle schijn van dat het avontuur van Loïs Openda bij Juventus slechts beperkt zal ...

21
21
Hubert rekent af met Anderlecht na Sardella-ophef

De Brusselse derby van vorig weekend tussen Anderlecht en Union heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

72
72
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenendeal Club, Anderlecht casht op aankoop'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

140
140
Van Gucht zorgt voor absolute toptransfer in medialand

Ruben Van Gucht blijft verrassingen aan mekaar knopen. De blonde 'sportgod' kwam al in het nieuws ...

24
24
'Mourinho in middelpunt van grote rel bij Real Madrid'

Het rommelt bij Real Madrid. De Koninklijke zal dit seizoen géén prijs pakken en coach ...

50
50
Taravel roept straffe taal: Club en Union onder de loep

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen Club Brugge in het Lotto Park. Jeremy Taravel gaf ...

78
78
‘Succescoach SK Beveren plots genoemd bij topclub’

SK Beveren heeft geschiedenis geschreven in de Challenger Pro League. De club speelde kampioen in 1B ...

61
61
Protest tegen WK-deelname Iran barst los: toch wending?

FIFA-baas Gianni Infantino liet weten dat Iran sowieso zal deelnemen aan het WK 2026 in de Verenigde ...

60
60
‘Club Brugge duwt Anderlecht dieper in de put: suprematie’

Club Brugge heeft al een aantal jaren het stokje overgenomen van RSC Anderlecht. Blauw-Zwart zet de ...

486
486
'Kompany in de wolken: droomtransfer Bayern nadert'

Bayern München hoopt volgende week tegen PSG nog een scheve situatie recht te zetten na de ...

48
48
Infantino bezorgt zichzelf gênant moment op FIFA-congres

Binnen iets meer dan een maand gaat het WK van start en dus zoekt FIFA-voorzitter Gianni Infantino ...

63
63
'Klein' nieuw stadion: Union legt uit waarom

De voorbije jaren bleek het voor Belgische teams schier onmogelijk om een nieuw stadion neer te ...

242
242
'Paspoortbom in Nederland: 133 matchen in gevaar'

De voorbije weken was Nederland in de ban van 'paspoortgate'. Het was NAC Breda dat de kat de bel ...

141
141
Mazzu legt spelers OHL forse straf op na wanprestatie

In de Europe Play-Off blijft het spannend omdat geen enkel team er echt bovenuit steekt. Eén ...

50
50
'Keihard verdict voor Amadou Onana'

Twee weken voor hij zijn WK-selectie bekend maakt, zit Rudi Garcia met nog wat extra kopzorgen. De ...

178
178
Jackpot lonkt voor Genk: "Hij is te goed voor de JPL"

Voor KRC Genk is het een teleurstellend seizoen geworden. Het greep naast de top zes en kon ook in ...

191
191
Mourinho kiest favoriete ex-club: “Nooit zo’n sfeer meegemaakt”

Of hij straks terugkeert naar Real Madrid, zal in de komende weken moeten blijken. Maar José ...

208
208
RSCA overdonderd: Goto kiest voor verrassende transferclash

Anderlecht zit verveeld met de hele Goto‑zaak, en dat is logisch. De spits die ze zelf lieten ...

1339
1339
Club pakt weer uit: sterkhouder NXT verlengt

Bij Club Brugge zijn ze al druk in de weer met volgend seizoen. Dat doen ze in eerste instantie door ...

95
95
Taravel sneert naar Union: "Dat zijn we gewoon"

Bij Anderlecht zijn alle ogen gericht op 14 mei om het seizoen nog glans te geven. Dan speelt ...

282
282
'Club zet zich schrap: Dortmund lonkt naar miljoenendeal'

Club Brugge zal tijdens de komende mercato verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Daarbij ook ...

347
347

Meer sportnieuws