'Koppige houding werpt vruchten af: Gent mag hopen op jackpot'

door
'Koppige houding werpt vruchten af: Gent mag hopen op jackpot'

De transfersaga rond Jonathan David is nog lang niet ten einde. De voorbije dagen leek het erop dat de Premier League eerder de bestemming van de Canadees zou worden, nadat Ivan De Witte bevestigde dat onder meer Leeds United een beter bod uitgebracht heeft dan Lille. De Fransen leken bovendien hun aandacht te verleggen, met hardnekkige geruchten over de komst van Alfredo Morelos.


Maar de mogelijke komst van de spits van Rangers betekent niet dat ze bij Lille de komst van David opgegeven hebben, integendeel. In een interview met L'Equipe geeft voorzitter Gerard Lopez immers aan dat Gent zich één dezer dagen mogelijk aan een nieuw en hoger bod mag verwachten. "De speler wil absoluut naar Lille komen. Hij wil niet voor één van de andere clubs spelen. Alles zal afhangen van het Gentse bestuur. Eén van de komende dagen zullen we mogelijk ons bod verhogen", aldus Lopez.

UPDATE 28/07
Het lijkt erop dat de koppige houding van Gent dan toch zijn vruchten begint af te werpen. Zoals vermeld wil Lille zijn bod dus verhogen, maar onze redactie wist eerder al te melden dat ook vanuit de Premier League interesse heerst. En volgens Het Laatste Nieuws wordt die belangstelling steeds concreter. Leeds werd dus al genoemd, maar er zouden ook hoger aangeschreven ploegen uit Engeland aan de jonge Canadees denken. De Buffalo's, die David liefst van al nog een seizoen houden, mogen dus blijven hopen op de jackpot van 30 à 35 miljoen euro.

LEES OOK: Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

Vindt u 30 à 35 miljoen euro een correcte prijs voor David?

Meest recent

Frustraties lopen hoog op: opvallend beeld De Bruyne-Witsel

Mexico heeft de Rode Duivels in Chicago een lastige avond bezorgd. Zeker in de eerste helft van de ...

60
60
3 op 10: kranten snoeihard voor 'probleemgeval' Duivels

Het is de Rode Duivels niet gelukt om ook hun tweede oefenmatch in aanloop naar het WK al winnend af ...

121
121
Sven Kums verrast fans met bizarre carrièreswitch

Er zijn van die namen die blijven nazinderen, ook lang nadat het stadionlicht is gedoofd. Sven Kums ...

15
15
De Bruyne en Tielemans botsen: Rode Duivels in problemen

Kevin De Bruyne is terug, maar bij de Rode Duivels duikt daardoor meteen een nieuw probleem op. Zijn ...

76
76
De Punten van VN: zes buizen bij Duivels, één extra WK-zekerheid

De Amerikaanse tourneé van de Rode Duivels zit erop, dinsdagnacht bleven ze op 1-1 steken ...

296
296
"Goede signalen" - Garcia opvallend positief na pover optreden

De Rode Duivels hebben geen al te beste beurt gemaakt in hun oefenwedstrijd tegen Mexico. Na een ...

26
26
België botst op Mexico: Lukebakio wist drama voor rust uit

De Rode Duivels zijn er niet in geslaagd hun Amerikaanse trip af te sluiten met een perfect rapport. ...

92
92
Nieuw Italiaans fiasco zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

122
122
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

177
177
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

105
105
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

82
82
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

137
137
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

195
195
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

126
126
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

89
89
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

98
98
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

734
734
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

33
33
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

78
78
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

188
188
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

213
213
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

69
69
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

84
84
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

276
276
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

220
220

Meer sportnieuws