'Club Brugge concreet voor Dirar, vraagprijs bekend'

door
'Club Brugge concreet voor Dirar, vraagprijs bekend'

Club Brugge is op zoek naar versterking op de flanken, maar met de dossiers van Bright Osayi-Samuel en Junior Edmilson wil het maar niet vlotten. In afwachting van een doorbraak maakt Blauw-Zwart nu volgens Turkse media werk van een opvallende comeback.


Skor bericht namelijk dat Nabil Dirar wel eens koers terug naar Jan Breydel zou kunnen zetten. De 34-jarige Marokkaan, die van 2008 tot januari 2012 het mooie weer maakte op de Brugse rechterflank alvorens naar AS Monaco te trekken, komt tegenwoordig voor Fenerbahce uit maar lijkt daar op een breuk af te stevenen. Naar verluidt zou hij zijn bezittingen zelfs al hebben opgestuurd naar een familielid in België, waardoor de link met Club snel gelegd is.

Het medium maakt echter zelfs meteen gewag van concrete interesse en stelt dat de landskampioen eerder reeds rond de tafel zat met haar ex-speler. Toen zou diens huidige werkgever evenwel nog dwars hebben gelegen, wat nu allicht niet langer het geval is. Dirar zou zich dan ook voorbereiden om Fenerbahce binnenkort te verlaten en een nieuwe onderhandelronde met Vincent Mannaert op te starten over een terugkeer naar de Jupiler Pro League.

UPDATE 27/07
Het gerucht rond Dirar werd intussen ook opgepikt door de media in zijn thuisland, die meteen wat meer informatie zouden hebben over de vraagprijs van Fenerbahce. Dat verlangt naar verluidt nog een tweetal miljoen voor de ervaren dribbelkont, die in één klap weer concreet wordt gelinkt aan een comeback bij Club Brugge.

Meer zelfs: de Marokkaanse pers bevestigt dat er reeds gesprekken plaatsvonden tussen Blauw-Zwart en Dirar zijn entourage en meent dat een overgang slechts een kwestie van tijd is. Of het allemaal werkelijk zo een vaart zal lopen valt nog af te wachten, maar in Turkije wordt alvast veel geloof gehecht aan de berichtgeving.

LEES OOK: 'Schoktransfer Noa Lang: gesprekken al geopend'

Denkt u dat Dirar echt terugkomt naar Club Brugge?

Meest recent

'Anderlecht bibbert: Spaanse clubs springen op Angulo'

Anderlecht hoopt zich tijdens deze wintermercato nog stevig te kunnen versterken. Daarvoor wil het ...

41
41
Frustratie na uitschakeling Club: "Het is een schande"

Club Brugge zal zichzelf niet opvolgen als bekerwinnaar. Blauw-Zwart beleefde dinsdag immers een ...

93
93
Antwerp zwoegt zich in slot verlengingen naar halve finale

Antwerp heeft zich niet laten verrassen in de Croky Cup. De Great Old moest wel zwoegen om de halve ...

69
69
Doku en aanwinst zetten City met anderhalf been op Wembley

Manchester City is nog altijd in de running voor zijn eerste prijs van het seizoen. Het zette ...

19
19
Meesterlijke Guiagon bezorgt Club pijnlijke bekerexit

Club Brugge zal dit seizoen niet opnieuw de Croky Cup winnen. De kwartfinale werden dinsdagavond het ...

176
176
'OHL mengt zich in strijd om sensatie uit 1B'

De wintermercato moet in België nog echt losbarsten, maar er lijken alvast enkele spraakmakende ...

77
77
'Beerschot wil transferslag slaan bij Club Brugge'

Beerschot hoopt zich nog te kunnen mengen in de strijd om promotie naar de Jupiler Pro League, maar ...

71
71
'Anderlecht grijpt naast terugkeer oude JPL-bekende'

Anderlecht blijft wachten op zijn eerste echte aanwinst van deze wintermercato. Nochtans zijn er ...

148
148
Man Utd heeft nieuwe coach: icoon keert terug

Manchester United beleeft pijnlijke weken, want het slaagde er niet in om zijn vier laatste ...

57
57
'Plotse dubbeltransfer bij STVV'

Bij STVV is er stilaan de nodige interesse in de spelers. Zo lokken jongens als Rein Van Helden en ...

243
243
'Standard steekt JPL-club de loef af: deal nabij'

KVC Westerlo moet deze mercato winst maken om de rode cijfers te beperken. Tuur Rommens wordt voor ...

238
238
‘Zulte Waregem gaat voor absolute smaakmaker’

Zulte Waregem wil zich deze mercato nog gaan versterken. Essevee zou onder meer nog aanvallende ...

255
255
'Anderlecht op z’n kop: verrassende exit sterspeler?'

Anderlecht sprak maandenlang over vertrouwen en toekomst, maar die woorden klinken vandaag plots ...

596
596
Droomtransfer Faes rond, deals bij PSV en FCV Dender

Er vielen vandaag een aantal officieel afgeronde transfers te noteren. Wout Faes heeft een deal ...

90
90
Bosuil in tranen: Antwerp komt met emotioneel eerbetoon

De Bosuil maakt zich dinsdagavond niet alleen op voor een kwartfinale in de Croky Cup tegen La ...

310
310
'AA Gent vindt oplossing voor Mitrovic'

AA Gent is bezig met een grote schoonmaak in de A-kern. De Buffalo’s gaan nog een speler van ...

447
447
Verhuurde JPL-spelers: Hatenboer laat Nederland verstommen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

98
98
'Anderlecht dumpt miscast: masterplan Renard onthuld'

RSC Anderlecht hoopt in januari een oplossing te vinden voor tal van overbodige pionnen. ...

347
347
Grote comeback bij Antwerp: Oosting hakt knopen door

De winterstop kwam enigszins ongelegen voor Antwerp, dat net de goede flow te pakken had. Joseph ...

242
242
'De Mil incasseert mokerslag: plottwist bij AA Gent'

Met een cruciaal tweeluik tegen Anderlecht is het straks meteen van moeten voor AA Gent wil het nog ...

587
587
'Alarm in Anderlecht: steunpilaar op ramkoers met Renard'

Behalve de vele overbodige pionnen voor wie een oplossing moet worden gezocht eisen in januari ook ...

314
314
Na dubbel bedrog: Valentine onthullend over Ruben Van Gucht

Alle ogen waren op hen gericht tijdens het gala van de Gouden Schoen. Aan de zijde van VRT-gezicht ...

439
439
Renard heeft beet: Anderlecht stelt nieuwkomer voor

RSC Anderlecht heeft heel wat werk aan de winkel op de wintermercato. Op inkomend gebied staan een ...

401
401
'Here we go: Club Brugge richt pijlen op opvolger Vanaken'

Met de verkoop van Kaye Furo aan Brentford liet opnieuw een product van eigen kweek de kassa ...

325
325
Union op toerental: derde winteraanwinst officieel

Op het Gala van de Gouden Schoen werd ex-coach Sébastien Pocognoli als enige in de bloemetjes ...

65
65

Meer sportnieuws