'Club Brugge concreet voor Dirar, vraagprijs bekend'

door
'Club Brugge concreet voor Dirar, vraagprijs bekend'

Club Brugge is op zoek naar versterking op de flanken, maar met de dossiers van Bright Osayi-Samuel en Junior Edmilson wil het maar niet vlotten. In afwachting van een doorbraak maakt Blauw-Zwart nu volgens Turkse media werk van een opvallende comeback.


Skor bericht namelijk dat Nabil Dirar wel eens koers terug naar Jan Breydel zou kunnen zetten. De 34-jarige Marokkaan, die van 2008 tot januari 2012 het mooie weer maakte op de Brugse rechterflank alvorens naar AS Monaco te trekken, komt tegenwoordig voor Fenerbahce uit maar lijkt daar op een breuk af te stevenen. Naar verluidt zou hij zijn bezittingen zelfs al hebben opgestuurd naar een familielid in België, waardoor de link met Club snel gelegd is.

Het medium maakt echter zelfs meteen gewag van concrete interesse en stelt dat de landskampioen eerder reeds rond de tafel zat met haar ex-speler. Toen zou diens huidige werkgever evenwel nog dwars hebben gelegen, wat nu allicht niet langer het geval is. Dirar zou zich dan ook voorbereiden om Fenerbahce binnenkort te verlaten en een nieuwe onderhandelronde met Vincent Mannaert op te starten over een terugkeer naar de Jupiler Pro League.

UPDATE 27/07
Het gerucht rond Dirar werd intussen ook opgepikt door de media in zijn thuisland, die meteen wat meer informatie zouden hebben over de vraagprijs van Fenerbahce. Dat verlangt naar verluidt nog een tweetal miljoen voor de ervaren dribbelkont, die in één klap weer concreet wordt gelinkt aan een comeback bij Club Brugge.

Meer zelfs: de Marokkaanse pers bevestigt dat er reeds gesprekken plaatsvonden tussen Blauw-Zwart en Dirar zijn entourage en meent dat een overgang slechts een kwestie van tijd is. Of het allemaal werkelijk zo een vaart zal lopen valt nog af te wachten, maar in Turkije wordt alvast veel geloof gehecht aan de berichtgeving.

LEES OOK: Club Brugge verrast en zet vol in op supertalent (16)

Denkt u dat Dirar echt terugkomt naar Club Brugge?

Meest recent

'Bekende goalgetter keert terug naar België'

De wintermercato is volop aan de gang en heel wat Belgische clubs zoeken versterking. Een profiel ...

123
123
Spits biedt zich aan bij Anderlecht: "Ik ben klaar"

Anderlecht hoopt zich deze winter op verschillende posities te versterken. Besnik Hasi zou onder ...

141
141
Genk trekt nieuw blik talent open: 5 jonkies mogen zich tonen

Ze vertrokken wat later dan de meeste andere eersteklassers, maar dinsdag reisde ook KRC Genk af ...

81
81
'Buitenkansje voor Belgische clubs (met hulp Mogi Bayat?)'

De wintermercato is nooit de makkelijkste periode om echte aanwinsten te vinden, maar vrijwel elke ...

55
55
'Anderlecht hakt knoop definitief door over Duranville'

Het is voorlopig nog wachten op de eerste winteraanwinst van Anderlecht. Het staat in ieder geval ...

217
217
Zulte Waregem stuurt pion na halfjaar al door

Zulte Waregem beleefde een eerste seizoenshelft met pieken en dalen. Dat blijkt ook uit hun plaats ...

56
56
'Anderlecht pakt groots uit met contract van vijf jaar'

Bij Anderlecht belooft het nog een zeer drukke wintermercato te worden. Die staat niet alleen in het ...

467
467
'Man Utd verbaast vriend en vijand met nieuwe coach'

Manchester United ging deze week over tot drastische actie. Na een 1-1-gelijkspel tegen Leeds en ...

155
155
'Cercle verbaast met megatransfer van 9 miljoen'

Cercle Brugge stelde dinsdag met Dante Vanzeir een bekende naam voor als nieuwste offensieve ...

182
182
'Charleroi gaat voor sterspeler, Beveren voor smaakmaker'

De transfermarkt is officieel geopend in België. De Belgische ploegen zijn zoals vanouds weer ...

55
55
Zulte Waregem zorgt voor positieve volgende stap

We opperden de afgelopen dagen voor minder buitenlandse spelers en meer kansen voor de Belgische ...

106
106
Done deal: Charleroi maakt opvolger De Mil bekend

Sporting Charleroi zag Rik De Mil naar AA Gent vertrekken. De Zebra's namen rustig hun tijd om na te ...

120
120
Vermeeren in oog van de storm bij OM

Arthur Vermeeren dacht net vertrokken te zijn bij OM — tot één actie alles deed ...

123
123
'Bassette en Ngonge klaar voor opvallende transfers'

Norman Bassette en Cyril Ngonge zouden wel eens een transfer kunnen versieren deze mercato. De twee ...

98
98
Ten Hag zorgt voor gigantische verrassing met nieuwe job

Erik ten Hag heeft voor een enoirme verrassing gezorgd. De voormalige coach van Bayer Leverkusen, ...

38
38
Duranville naar Anderlecht? Dit zegt Hasi daarover

Bij RSC Anderlecht is het voorlopig nog windstil omtrent ingaande versterking. Nochtans heeft ...

211
211
'Solden in Anderlecht: update contracten De Cat & co'

Het zijn nog maar eens solden bij RSC Anderlecht, waar tal van miscasts in januari liefst bij het ...

363
363
'Plottwist bij Club Brugge: exit in stroomversnelling?'

Club Brugge vertoeft momenteel op winterstage in Marbella, waar Ivan Leko de basis moet leggen voor ...

575
575
'AA Gent doet gouden zaken: miscast laat kassa rinkelen'

AA Gent bereikte dinsdag een akkoord met Cercle Brugge omtrent Dante Vanzeir, die mét ...

483
483
'5 voor 12 in Anderlecht: catastrofe wenkt voor Renard'

Zijn nieuwe bazen winden er geen doekjes om dat Olivier Renard zich moet bewijzen. De sportief ...

392
392
Hrosovsky speelt open kaart over toekomst bij KRC Genk

Een vertrek van een of meerdere sterkhouders leek niet aan de orde, maar als een donderslag bij ...

442
442
Hasi houdt adem in: Anderlecht vreest rampscenario

Met een magere 4 op 12 sloot RSC Anderlecht het jaar op teleurstellende wijze af. Als oorzaak ...

435
435
Tzolis klapt uit de biecht: jackpot voor Club Brugge?

Club Brugge wil de kern bij elkaar houden in januari, al zou dat wel eens gemakkelijker gezegd dan ...

690
690
'Anderlecht dumpt duo: verrassende comeback op til?'

RSC Anderlecht moet in januari vooral de veel te brede kern zien af te slanken, maar Besnik Hasi ...

649
649
Maarten Breckx en Lies Vandenberghe doen VTM-kijker huiveren

Ze staan vaak langs de zijlijn, scherp van tong en perfect voorbereid. Maar achter de camera, ver ...

152
152

Meer sportnieuws