'Club Brugge concreet voor Dirar, vraagprijs bekend'

door
'Club Brugge concreet voor Dirar, vraagprijs bekend'

Club Brugge is op zoek naar versterking op de flanken, maar met de dossiers van Bright Osayi-Samuel en Junior Edmilson wil het maar niet vlotten. In afwachting van een doorbraak maakt Blauw-Zwart nu volgens Turkse media werk van een opvallende comeback.


Skor bericht namelijk dat Nabil Dirar wel eens koers terug naar Jan Breydel zou kunnen zetten. De 34-jarige Marokkaan, die van 2008 tot januari 2012 het mooie weer maakte op de Brugse rechterflank alvorens naar AS Monaco te trekken, komt tegenwoordig voor Fenerbahce uit maar lijkt daar op een breuk af te stevenen. Naar verluidt zou hij zijn bezittingen zelfs al hebben opgestuurd naar een familielid in België, waardoor de link met Club snel gelegd is.

Het medium maakt echter zelfs meteen gewag van concrete interesse en stelt dat de landskampioen eerder reeds rond de tafel zat met haar ex-speler. Toen zou diens huidige werkgever evenwel nog dwars hebben gelegen, wat nu allicht niet langer het geval is. Dirar zou zich dan ook voorbereiden om Fenerbahce binnenkort te verlaten en een nieuwe onderhandelronde met Vincent Mannaert op te starten over een terugkeer naar de Jupiler Pro League.

UPDATE 27/07
Het gerucht rond Dirar werd intussen ook opgepikt door de media in zijn thuisland, die meteen wat meer informatie zouden hebben over de vraagprijs van Fenerbahce. Dat verlangt naar verluidt nog een tweetal miljoen voor de ervaren dribbelkont, die in één klap weer concreet wordt gelinkt aan een comeback bij Club Brugge.

Meer zelfs: de Marokkaanse pers bevestigt dat er reeds gesprekken plaatsvonden tussen Blauw-Zwart en Dirar zijn entourage en meent dat een overgang slechts een kwestie van tijd is. Of het allemaal werkelijk zo een vaart zal lopen valt nog af te wachten, maar in Turkije wordt alvast veel geloof gehecht aan de berichtgeving.

LEES OOK: 'Anderlecht stoomt door: volgende toptransfer in zicht'

🔥 Populair bij onze lezers

‘Wat doet hij daar?! Lukaku kiest voor stuntclub’
‘Wat doet hij daar?! Lukaku kiest voor stuntclub’

Denkt u dat Dirar echt terugkomt naar Club Brugge?

Meest recent

'Club Brugge krijgt cruciaal nieuws over vertrek Rigaux'

De goede prestaties van Club Brugge in binnen- en buitenland, hebben niet alleen de spelers in ...

159
159
'Monden bij City vallen open: ridicuul bod op Ederson'

Manchester City FC haalde deze zomer heel wat verse krachten in huis, maar liet daartegenover ook ...

85
85
Na onverwacht Antwerp-vertrek: nieuwe JPL-club Odoi?

De transfercarrousel draait op volle toeren, maar momenteel zijn ook heel wat transfervrije spelers ...

257
257
'Transferakkoord gevonden: bod van 9 miljoen voor Genk'

In navolging van Christopher Bonsu Baah, die voor de nodige miljoenen naar Saudi-Arabië trok, ...

282
282
'Respectloze' Jashari krijgt serieuze veeg om de oren

De vete tussen Ardon Jashari en Club Brugge KV blijft maar verder escaleren. De middenvelder wil ...

708
708
'Kompany drukt zelf op knop voor monstertransfer Bayern'

Vincent Kompany heeft een meer dan behoorlijk eerste seizoen als hoofdcoach van Bayern München ...

126
126
Anderlecht krijgt flinke opsteker voor eerste Europese clash

Het aftellen bij RSC Anderlecht is nu ook echt begonnen. Aanstaande donderdag beginnen de ...

516
516
Essevee strikt middenvelder, ook versterking Lommel en Lokeren

Zondag start het nieuwe Belgische voetbalseizoen met de supercup en ook de competities zitten ...

87
87
Nottingham Forest pakt groots uit met Matz Sels-nieuws

Binnen een kleine maand trekt de nieuwe jaargang in de Premier League zich op gang, de Engelse clubs ...

60
60
'Genk gaat vol voor tweede Jupiler Pro League-aanwinst'

Op Christopher Bonsu Baah en Mike Penders na, slaagde KRC Genk er tot dusver in zijn selectie intact ...

274
274
Jashari-ellende breidt uit: Club Brugge zwaar geraakt

Ardon Jashari zet zijn transfer naar AC Milan met alle middelen onder druk, maar Club Brugge houdt ...

1728
1728
Vlietinck tekent tot 2028, opvallende rentree Antwerp

Nog een dikke week voor de start van de competitie, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League nog druk ...

139
139
Charleroi klaar voor Europa, vijfde zomeraanwinst Cercle

Nog exact één week en het seizoen 2025-2026 gaat van start in de Jupiler Pro League. ...

97
97
‘De Bruyne zet Serie A op stelten: dit is ongezien’

Het grote avontuur van Kevin De Bruyne bij SSC Napoli is sinds deze week officieel van start gegaan. ...

231
231
'Club Brugge loopt blauwtje bij peperdure flankaanvaller'

Club Brugge heeft met Carlos Forbs al een opvolger voor Chemsdine Talbi te pakken, maar naar ...

521
521
'Anderlecht all-in: Renard stunt met oude bekende'

Besnik Hasi mocht al zes nieuwkomers verwelkomen, maar daarmee is de honger van RSC Anderlecht nog ...

1191
1191
'Overmars op dreef: goalgetter geeft jawoord aan Antwerp'

Antwerp schakelt plots een stevige versnelling hoger op de transfermarkt, waar de teller op inkomend ...

779
779
Hasi incasseert al volgende mokerslag uit ziekenboeg RSCA

Om beter te doen dan vorig seizoen rekent RSC Anderlecht dit keer ook op minder tegenslag uit de ...

295
295
'Plottwist bij Club Brugge: transfer opnieuw op tafel'

Club Brugge neemt het zondag in de Supercup op tegen Union, maar in de laatste rechte lijn richting ...

1191
1191
Courtois verkoopt villa van 4,5 miljoen: hij wil nóg zottere luxe

Thibaut Courtois zette op het voorbije WK voor clubs weer een paar prima prestaties neer. De Rode ...

450
450
'De Condé draait overuren: Genk op zucht van toptransfer'

Dimitri de Condé windt er geen doekjes om dat KRC Genk met Zakaria El Ouahdi en Tolu ...

461
461
'Alarm in Anderlecht: Renard opnieuw transfermarkt op?'

Nadat het al zes nieuwkomers in huis haalde leken louter nog een winger en vooral een of meerdere ...

523
523
Kat Kerkhofs ontredderd: "Herstel hier nooit meer van"

Kat Kerkhofs is al lang niet meer 'alleen' de vriendin/vrouw van Dries Mertens. De blondine bouwde ...

129
129
KBVB zet ontslagronde verder: twee pionnen bij grof huisvuil

De Koninklijke Belgische Voetbalbond is een nieuwe weg ingeslagen. Een weg onder Vincent Mannaert en ...

165
165
Juventus slaat grote slag met Belgisch supertalent

Juventus en Belgische talenten, het blijft een vreemde combinatie. De afgelopen jaren haalde de Oude ...

116
116

Meer sportnieuws