AA Gent overweegt in voetsporen van Anderlecht te treden

door
AA Gent overweegt in voetsporen van Anderlecht te treden

Door het nieuwe seizoen pas van start te laten gaan in augustus hoopte de Pro League snel zo veel mogelijk fans in het stadion te mogen verwelkomen, maar gezien de nieuwe opflakkering van het coronavirus lijkt dat nu slechts ijdele hoop. Voorlopig blijft de limiet vastliggen op 400 personen, wat volgens Anderlecht niet de moeite is.


Bij monde van CEO Karel Van Eetvelt lieten de Brusselaars immers weten hun eerste twee thuismatchen van de komende campagne dan maar volledig achter gesloten deuren af te werken, een standpunt dat intussen gevolgd werd door STVV. Mogelijk mogen we ons straks dus aan nog meer ploegen verwachten die in de Paars-Witte voetsporen treden, waaronder misschien ook AA Gent.

Op de clubwebsite van de Buffalo's valt namelijk te lezen dat de club rekening zal houden met de beslissingen van de Nationale Veiligheidsraad, die wel nog bekrachtigd moeten worden. "Intussen beraadt de club zich over de juiste aanpak. Van zodra deze denkoefening is afgerond zullen we hierover communiceren via de geijkte kanalen. Wij verwachten dit volgende week te doen", klinkt het.

LEES OOK: Kopzorgen bij AA Gent: "Het was twéé keer mijn fout"

Zou iedereen volgens u beter volledig achter gesloten deuren spelen in augustus?

Meest recent

Frappante uitspraak Albert: Anderlecht naast Union en Club?

RSC Anderlecht heeft de huidige interland-periode op een positieve manier kunnen inzetten. Het ...

82
82
'Megatransfer Fofana: titanenstrijd met drie grootmachten'

De Rode Duivels zullen tijdens de huidige interland-periode geen beroep kunnen doen op de ...

59
59
Vermant in complete stress: Duivels-droom nu al op barsten?

Door de blessuregolf krijgt Romeo Vermant zijn kans bij de Rode Duivels, maar de lat ligt anders: ...

128
128
'Code rood bij Club: zorgwekkend nieuws uit ziekenboeg'

Bij Club Brugge kan men momenteel even op adem komen na het zware schema van de voorbije weken. Maar ...

149
149
'Garcia meedogenloos: einde verhaal voor Rode Duivel'

Maandag komen de Rode Duivels opnieuw samen in Tubeke om de WK-kwalificatieduels tegen Kazachstan en ...

426
426
Scharniermoment in DAZN-soap aangebroken: drie opties op tafel

Woensdag staat de Algemene Vergadering van de Pro League op het programma. Veruit het belangrijkste ...

248
248
'Renard wacht lot niet af: dubbele winteraanwinst Anderlecht'

Het vernieuwde bestuur is inmiddels officieel van start gegaan bij RSC Anderlecht. In de komende ...

256
256
'Courtois haakt weer af: markante statistiek bij Duivels'

De Rode Duivels kunnen beginnen aan hun voorbereiding op de wedstrijden tegen Kazachstan en ...

78
78
Stassin velt zijn oordeel over selectie Vermant bij Duivels

De Rode Duivels verzamelden dinsdag in Tubeke om te beginnen aan de voorbereiding op de laatste ...

117
117
Schokkend verhaal: Lokeren-speler in afkickkliniek

Het gaat dit seizoen maar moeizaam voor Lokeren in de Challenger Pro League. Vorig seizoen haalde ...

91
91
Hey velt oordeel over zijn eerste jaar bij Anderlecht

Anderlecht is met een goed gevoel de interlandbreak ingegaan na een knappe zege in de kraker tegen ...

173
173
'Antwerp ziet in januari volgende sterkhouder vertrekken'

Antwerp kon vorig weekend opgelucht ademhalen na de zege tegen La Louvière, waardoor het een ...

360
360
Sterkhouder Club valt door de mand: "Was een verrassing"

Bij Club Brugge zullen ze tijdens de interlandbreak hun wonden likken na de tegenvallende prestatie ...

176
176
'Trossard in bloedvorm: transferstrijd barst weer los'

Arsenal blijft heersen in de Premier League, al liet het vorig weekend wel verrassend punten liggen ...

73
73
Jonge Duivels kennen volgende tegenstander op WK U17

De Jonge Duivels hebben vrij vlot de groepsfase van het WK U17 overleefd. Ze verloren nog hun ...

220
220
De Bilde heeft één gouden tip voor Anderlecht

De laatste kans voor Marc Coucke. Dat is toch de conclusie met de volgende nieuwe start die RSC ...

304
304
Swerts met twee kleppers extra: "Heeft iets speciaal"

De Belgische beloften spelen vrijdag in Oostenrijk een belangrijk duel richting het EK 2027. Coach ...

50
50
Keert vergeten Neerpede-parel terug naar Anderlecht?

RSC Anderlecht liet de afgelopen jaren héél wat talenten vertrekken. Sommigen kozen ...

438
438
'FC Barcelona schokt met transfer Rode Duivel'

FC Barcelona wil zich in januari versterken. Buitenlandse media melden dat ze aanvallend wel wat ...

219
219
Verhuurde JPL-spelers: huurling toont zich in Nederland

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

62
62
Na Stroeykens volgende RSCA-smaakmaker weldra bij Congo?

RSC Anderlecht kende geen gewelde zomermerato. Iets te veel kwantiteit en te weinig direct inzetbare ...

250
250
Preud'homme doet boekje open over werking Club NXT

In Youth We Trust. Even was het de slogan van aartsrivaal RSC Anderlecht, maar tegenwoordig trekt ...

280
280
Rode Duivels hakken Courtois-knoop definitief door

Eén zege volstaat om definitief een WK-ticket te bemachtigen, maar in het tweeluik tegen ...

111
111
De Ketelaere ontploft: pijnlijke breuk bij Duivels loert

De blessuregolf bij de Rode Duivels heeft één grote winnaar opgeleverd: Charles De ...

695
695
'Exit in januari: Genk neemt afscheid van steunpilaar'

KRC Genk heeft tot dusver een wisselvallig seizoen achter de rug, met heel wat ups en downs. Vooral ...

620
620

Meer sportnieuws