'Spel rond Svilar: wie wil én maakt kans op Jonge Duivel?'

door
'Spel rond Svilar: wie wil én maakt kans op Jonge Duivel?'

Hij stond zopas voor het eerst sinds lang nog eens tussen de palen bij Benfica, maar vader Ratko liet er weinig twijfel over bestaan: Mile Svilar zal deze zomer allicht Lissabon verlaten. Tijdelijk welteverstaan, want de Portugese topclub zou nog altijd rotsvast geloven in de 20-jarige doelman. Een uitleenbeurt dringt zich dus op, waarbij tevens gewag wordt gemaakt van interesse uit België.


De vraag is echter waar de Jonge Duivel zijn plaats zou kunnen afdwingen. Omwille van zijn status is het vizier alvast uitsluitend op de topclubs in de Jupiler Pro League gericht, maar daar lijken de zitjes nagenoeg allemaal bezet. Zo heeft Club Brugge ene Simon Mignolet onder de lat staan, gaat in Genk jonkie Maarten Vandevoordt de strijd aan met de herstelde Danny Vukovic en haalde AA Gent zopas nog Davy Roef in huis als concurrent voor Thomas Kaminski. Standard zet dan weer vol in op eigen jeugdproduct Arnaud Bodart, terwijl Antwerp met Jean Butez en Alireza Beiranvand deze zomer reeds twee solide sluitstukken vast wist te leggen.

Blijven dan over: Charleroi, waar Nicolas Penneteau op zijn oude dag nog steeds titularis blijft, of ... Anderlecht. Daar vertrok Svilar drie jaar geleden wel nog met slaande deuren, maar eerder liet hij al weten dat de komst van Vincent Kompany daar mogelijk anders over had beslist. Wie weet is nu dus het ideale moment aangebroken om de brokken te lijmen, al zou dat dan allicht betekenen dat Hendrik Van Crombrugge andere oorden opzoekt. Door te cashen op de steunpilaar en hem zo te vervangen kan Paars-Wit financieel alleszins een fraaie slag slaan. Svilar zou dan de concurrentie moeten aangaan met Timon Wellenreuther voor de rol als nummer één.

LEES OOK: Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

Wat is volgens u de beste optie voor Svilar?

Meest recent

Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

28
28
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

56
56
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

104
104
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

206
206
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

113
113
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

60
60
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

33
33
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

486
486
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

346
346
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

568
568
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

311
311
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

99
99
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

109
109
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

410
410
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

160
160
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

251
251
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

109
109
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

269
269
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

467
467
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

196
196
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

68
68
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

574
574
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

113
113
'Vete rond Mokio: nieuw contract slaat diepe wonden'

Een weekje geleden kon Ajax een grote opsteker melden. Het slaagde er immers in om Jorthy Mokio een ...

118
118

Meer sportnieuws