'Spel rond Svilar: wie wil én maakt kans op Jonge Duivel?'

557 stemmen
'Spel rond Svilar: wie wil én maakt kans op Jonge Duivel?'

Hij stond zopas voor het eerst sinds lang nog eens tussen de palen bij Benfica, maar vader Ratko liet er weinig twijfel over bestaan: Mile Svilar zal deze zomer allicht Lissabon verlaten. Tijdelijk welteverstaan, want de Portugese topclub zou nog altijd rotsvast geloven in de 20-jarige doelman. Een uitleenbeurt dringt zich dus op, waarbij tevens gewag wordt gemaakt van interesse uit België.


De vraag is echter waar de Jonge Duivel zijn plaats zou kunnen afdwingen. Omwille van zijn status is het vizier alvast uitsluitend op de topclubs in de Jupiler Pro League gericht, maar daar lijken de zitjes nagenoeg allemaal bezet. Zo heeft Club Brugge ene Simon Mignolet onder de lat staan, gaat in Genk jonkie Maarten Vandevoordt de strijd aan met de herstelde Danny Vukovic en haalde AA Gent zopas nog Davy Roef in huis als concurrent voor Thomas Kaminski. Standard zet dan weer vol in op eigen jeugdproduct Arnaud Bodart, terwijl Antwerp met Jean Butez en Alireza Beiranvand deze zomer reeds twee solide sluitstukken vast wist te leggen.

Blijven dan over: Charleroi, waar Nicolas Penneteau op zijn oude dag nog steeds titularis blijft, of ... Anderlecht. Daar vertrok Svilar drie jaar geleden wel nog met slaande deuren, maar eerder liet hij al weten dat de komst van Vincent Kompany daar mogelijk anders over had beslist. Wie weet is nu dus het ideale moment aangebroken om de brokken te lijmen, al zou dat dan allicht betekenen dat Hendrik Van Crombrugge andere oorden opzoekt. Door te cashen op de steunpilaar en hem zo te vervangen kan Paars-Wit financieel alleszins een fraaie slag slaan. Svilar zou dan de concurrentie moeten aangaan met Timon Wellenreuther voor de rol als nummer één.

LEES OOK: Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Wat is volgens u de beste optie voor Svilar?

Meest recent

Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

26
26
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

84
84
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

117
117
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

70
70
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

117
117
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

268
268
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

97
97
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

54
54
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

91
91
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

432
432
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

97
97
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

313
313
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

154
154
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

183
183
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

316
316
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

260
260
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

157
157
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

80
80
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

219
219
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

650
650
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

594
594
WK-ontdekking bij Duivels: "De leider die lang gemist hebben"

De Rode Duivels strijden woensdagavond voor een plekje in de 1/8ste finales van het WK. Het belooft ...

369
369
Basiself België-Senegal: Garcia hakt lastige knopen door

Woensdagavond is het zover, dan werken de Rode Duivels hun wedstrijd af in de 1/16de finales van het ...

351
351
Franse sterren niet te stoppen op WK, Mexico wipt Ecuador

Frankrijk heeft zijn status als topfavoriet nog wat kracht bijgezet. Dankzij twee goals van Kylian ...

86
86
Garcia spreekt over speelkansen Debast en Vanaken

Woensdag maken ook de Rode Duivels hun intrede in de knock-outfase van het WK. In de zestiende ...

270
270

Meer sportnieuws