'Spel rond Svilar: wie wil én maakt kans op Jonge Duivel?'

557
'Spel rond Svilar: wie wil én maakt kans op Jonge Duivel?'

Hij stond zopas voor het eerst sinds lang nog eens tussen de palen bij Benfica, maar vader Ratko liet er weinig twijfel over bestaan: Mile Svilar zal deze zomer allicht Lissabon verlaten. Tijdelijk welteverstaan, want de Portugese topclub zou nog altijd rotsvast geloven in de 20-jarige doelman. Een uitleenbeurt dringt zich dus op, waarbij tevens gewag wordt gemaakt van interesse uit België.


De vraag is echter waar de Jonge Duivel zijn plaats zou kunnen afdwingen. Omwille van zijn status is het vizier alvast uitsluitend op de topclubs in de Jupiler Pro League gericht, maar daar lijken de zitjes nagenoeg allemaal bezet. Zo heeft Club Brugge ene Simon Mignolet onder de lat staan, gaat in Genk jonkie Maarten Vandevoordt de strijd aan met de herstelde Danny Vukovic en haalde AA Gent zopas nog Davy Roef in huis als concurrent voor Thomas Kaminski. Standard zet dan weer vol in op eigen jeugdproduct Arnaud Bodart, terwijl Antwerp met Jean Butez en Alireza Beiranvand deze zomer reeds twee solide sluitstukken vast wist te leggen.

Blijven dan over: Charleroi, waar Nicolas Penneteau op zijn oude dag nog steeds titularis blijft, of ... Anderlecht. Daar vertrok Svilar drie jaar geleden wel nog met slaande deuren, maar eerder liet hij al weten dat de komst van Vincent Kompany daar mogelijk anders over had beslist. Wie weet is nu dus het ideale moment aangebroken om de brokken te lijmen, al zou dat dan allicht betekenen dat Hendrik Van Crombrugge andere oorden opzoekt. Door te cashen op de steunpilaar en hem zo te vervangen kan Paars-Wit financieel alleszins een fraaie slag slaan. Svilar zou dan de concurrentie moeten aangaan met Timon Wellenreuther voor de rol als nummer één.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Wat is volgens u de beste optie voor Svilar?

Meest recent

Club-smaakmaker Seys is 'Man van de Match': "Hij kan alles"

Club Brugge klimt naar de negende plek van de League Phase van de Champions League na een straffe ...

95
95
Toch hommeles bij Club Brugge? Hevige discussie valt op

Club Brugge pakt een negen op negen in de Champions League. Na zeges tegen Internazionale en RC Lens ...

238
238
Onverwachte Club Brugge-uitblinker staat op: "Bijzonder"

Club Brugge heeft een nieuwe stunt verwezenlijkt in de League Phase van de Champions League. Op het ...

153
153
Club Brugge zorgt voor nieuwe CL-stunt op PSV

Club Brugge zet de straffe vorm in de Champions League verder. Na eerdere zeges tegen Internazionale ...

178
178
KV Kortrijk schiet zichzelf ferm in de voet tegen KV Mechelen

KV Mechelen en KV Kortrijk werkten een inhaalmatch af tijdens een Europese midweek. Storm Austen ...

45
45
"Haal hem!" - X ontploft nadat Tresoldi wéér scoort

Er staat dit seizoen geen maat meer op Nicolo Tresoldi. De Duitse spits kroonde zich vorig seizoen ...

240
240
Spitsendilemma Gent: De Mil reikt oplossing aan

AA Gent won zijn openingswedstrijd in de Conference League wel nog van Aarhus, maar ging twee weken ...

92
92
De Roover geeft aan wat er fout liep bij STVV

STVV begon zeer fraai aan zijn avontuur in de Conference League, want na zeges tegen Iberia en FC ...

35
35
Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

28
28
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

32
32
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

34
34
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

46
46
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

104
104
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

94
94
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

54
54
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

37
37
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

26
26
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

37
37
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

126
126
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

53
53
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

269
269
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

110
110
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

214
214
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

86
86
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

82
82

Meer sportnieuws