'Spel rond Svilar: wie wil én maakt kans op Jonge Duivel?'

557 stemmen
'Spel rond Svilar: wie wil én maakt kans op Jonge Duivel?'

Hij stond zopas voor het eerst sinds lang nog eens tussen de palen bij Benfica, maar vader Ratko liet er weinig twijfel over bestaan: Mile Svilar zal deze zomer allicht Lissabon verlaten. Tijdelijk welteverstaan, want de Portugese topclub zou nog altijd rotsvast geloven in de 20-jarige doelman. Een uitleenbeurt dringt zich dus op, waarbij tevens gewag wordt gemaakt van interesse uit België.


De vraag is echter waar de Jonge Duivel zijn plaats zou kunnen afdwingen. Omwille van zijn status is het vizier alvast uitsluitend op de topclubs in de Jupiler Pro League gericht, maar daar lijken de zitjes nagenoeg allemaal bezet. Zo heeft Club Brugge ene Simon Mignolet onder de lat staan, gaat in Genk jonkie Maarten Vandevoordt de strijd aan met de herstelde Danny Vukovic en haalde AA Gent zopas nog Davy Roef in huis als concurrent voor Thomas Kaminski. Standard zet dan weer vol in op eigen jeugdproduct Arnaud Bodart, terwijl Antwerp met Jean Butez en Alireza Beiranvand deze zomer reeds twee solide sluitstukken vast wist te leggen.

Blijven dan over: Charleroi, waar Nicolas Penneteau op zijn oude dag nog steeds titularis blijft, of ... Anderlecht. Daar vertrok Svilar drie jaar geleden wel nog met slaande deuren, maar eerder liet hij al weten dat de komst van Vincent Kompany daar mogelijk anders over had beslist. Wie weet is nu dus het ideale moment aangebroken om de brokken te lijmen, al zou dat dan allicht betekenen dat Hendrik Van Crombrugge andere oorden opzoekt. Door te cashen op de steunpilaar en hem zo te vervangen kan Paars-Wit financieel alleszins een fraaie slag slaan. Svilar zou dan de concurrentie moeten aangaan met Timon Wellenreuther voor de rol als nummer één.

LEES OOK: ‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

Wat is volgens u de beste optie voor Svilar?

Meest recent

Rode Duivels krijgen omstreden ref voor WK-opener

Donderdagavond werd officieel het startschot gegeven voor het WK, maar de Rode Duivels moeten ...

34
34
'Leegloop bij KV Mechelen: viertal laat kassa rinkelen'

Meedingen naar een Europees ticket bleek net iets te hoog gegrepen, maar KV Mechelen mag toch ...

86
86
‘Dit wordt de zomerstunt': Anderlecht jaagt op droomtransfer

Anderlecht wil deze zomer uitpakken met een aanvaller die voor actie en goals moet zorgen. Paars-wit ...

531
531
Witte rook in Leuven: OHL shopt bij Club Brugge

Officieel moet de zomermercato zijn deuren nog openen, maar heel wat ploegen zijn uiteraard al druk ...

67
67
'AA Gent heeft Burgess beet: plannen De Mil bekend'

Nog voor het transfergeweld goed en wel is losgebarsten, lijkt de eerste spraakmakende overstap van ...

184
184
Belgisch WK-experiment draait uit op Nederlandse vernedering

Zowel Nederland als België zijn erbij op het ondertussen gestarte WK in Mexico, de Verenigde ...

132
132
'Alle remmen los: 3 (!) recordtransfers bij Club Brugge'

Charles De Ketelaere, Igor Thiago en Ardon Jashari legden de lat de afgelopen jaren stelselmatig ...

438
438
'De Cat hakt knoop door: jackpot voor Anderlecht'

In het ideale scenario blijft hij nog een jaartje langer aan boord, maar de kans oogt alsmaar groter ...

413
413
Van K3 naar WK: Kathleen Aerts met eerlijke bekentenis

Van een uitzinnige AFAS Dome naar een kolkend voetbalstadion met 87.000 supporters. Kathleen Aerts ...

17
17
‘Rigaux krijgt meteen mokerslag van jewelste bij Feyenoord’

Dévy Rigaux koos ervoor om Club Brugge te verlaten en een nieuwe uitdaging aan te gaan bij ...

140
140
‘Club Brugge krijgt genadeloos antwoord voor toptarget’

Club Brugge is de zomermercato naarstig aan het afspeuren om de kern van volgend seizoen te ...

291
291
Will Still verbaast iedereen met nieuwe uitdaging

Will Still was in België onder meer trainer van Beerschot en T2 bij Standard Luik, maar de ...

41
41
‘KV Mechelen hakt knoop door over Fred Vanderbiest’

KV Mechelen kende een sterk seizoen in de Jupiler Pro League. Onder Fred Vanderbiest haalde Malinwa ...

192
192
‘Van den Heuvel verlaat Club Brugge: akkoord met JPL-club'

Dani van den Heuvel maakte afgelopen seizoen indruk bij Club Brugge. Telkens de jonge Nederlander in ...

468
468
Megaverrassing: 'Belgische topclub gaat vol voor Burgess'

Christian Burgess is een boegbeeld van Union SG, maar de centrale verdediger neemt afscheid van de ...

620
620
La Louvière kondigt in één ruk vijf vertrekkers aan

La Louvière was afgelopen seizoen de meest verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. ...

57
57
Niemand praat over hem: “Hij is stille joker van Rode Duivels”

De Rode Duivels stomen zich volop klaar voor maandag, wanneer ze tegen Egypte aan hun WK beginnen. ...

131
131
'Jackpottransfer Trossard? Netto maandloon onthuld'

Leandro Trossard begint straks wellicht als titularis aan het WK bij de Rode Duivels, nadat hij een ...

353
353
Zwaait Courtois te vroeg af? Opmerking doet twijfelen

De kans lijkt groot dat dit WK het laatste kunstje van Thibaut Courtois als Rode Duivel zal worden. ...

56
56
Liverpool stuurt nu ook Belg de laan uit

Van Liverpool werd dit seizoen enorm veel verwacht, nadat het een jaar geleden kampioen werd en maar ...

52
52
'Club drukt door: verrassende miljoenenaanwinst op komst'

Club Brugge is er doorgaans vroeg bij om zijn transferhuiswerk af te ronden, maar voorlopig bleef ...

418
418
TRANSFERUURTJE: 'Toptransfer Duranville, Club druk in de weer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

206
206
Courtois doet onthulling: “Kinderen kiezen Spanje”

Thibaut Courtois is mogelijk aan zijn laatste tornooi met de Rode Duivels bezig. De doelman is nog ...

136
136
‘Zoektocht nieuwe T1: twee namen, deadline Anderlecht’

RSC Anderlecht is op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. De eerste opdracht van Antoine Sibierski ...

641
641
Valse start WK? FIFA krijgt volle laag na pijnlijke beelden

De eerste twee wedstrijden van het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada zitten erop. ...

499
499

Meer sportnieuws