'Spel rond Svilar: wie wil én maakt kans op Jonge Duivel?'

557 stemmen
'Spel rond Svilar: wie wil én maakt kans op Jonge Duivel?'

Hij stond zopas voor het eerst sinds lang nog eens tussen de palen bij Benfica, maar vader Ratko liet er weinig twijfel over bestaan: Mile Svilar zal deze zomer allicht Lissabon verlaten. Tijdelijk welteverstaan, want de Portugese topclub zou nog altijd rotsvast geloven in de 20-jarige doelman. Een uitleenbeurt dringt zich dus op, waarbij tevens gewag wordt gemaakt van interesse uit België.


De vraag is echter waar de Jonge Duivel zijn plaats zou kunnen afdwingen. Omwille van zijn status is het vizier alvast uitsluitend op de topclubs in de Jupiler Pro League gericht, maar daar lijken de zitjes nagenoeg allemaal bezet. Zo heeft Club Brugge ene Simon Mignolet onder de lat staan, gaat in Genk jonkie Maarten Vandevoordt de strijd aan met de herstelde Danny Vukovic en haalde AA Gent zopas nog Davy Roef in huis als concurrent voor Thomas Kaminski. Standard zet dan weer vol in op eigen jeugdproduct Arnaud Bodart, terwijl Antwerp met Jean Butez en Alireza Beiranvand deze zomer reeds twee solide sluitstukken vast wist te leggen.

Blijven dan over: Charleroi, waar Nicolas Penneteau op zijn oude dag nog steeds titularis blijft, of ... Anderlecht. Daar vertrok Svilar drie jaar geleden wel nog met slaande deuren, maar eerder liet hij al weten dat de komst van Vincent Kompany daar mogelijk anders over had beslist. Wie weet is nu dus het ideale moment aangebroken om de brokken te lijmen, al zou dat dan allicht betekenen dat Hendrik Van Crombrugge andere oorden opzoekt. Door te cashen op de steunpilaar en hem zo te vervangen kan Paars-Wit financieel alleszins een fraaie slag slaan. Svilar zou dan de concurrentie moeten aangaan met Timon Wellenreuther voor de rol als nummer één.

LEES OOK: Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Wat is volgens u de beste optie voor Svilar?

Meest recent

KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

2
2
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

62
62
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

33
33
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

27
27
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

77
77
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

568
568
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

56
56
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

359
359
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

35
35
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

21
21
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

32
32
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

295
295
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

274
274
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

195
195
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

740
740
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

535
535
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

397
397
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

264
264
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

257
257
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

102
102
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

65
65
'Sibierski moet zich haasten: bod op Anderlecht-target'

Er ligt deze zomer nog véél werk op de plank voor Antoine Sibierski. De nieuwe ...

252
252
Onder niveau op WK? De Bruyne velt duidelijk oordeel

De Rode Duivels zijn woensdagavond aan zet in de zestiende finales van het WK. Na de verrassende ...

107
107
'Knaltransfer Keita nadert: 2 clubs zijn concreet'

Doordat het WK nog volop aan de gang is, blijven vele toptransfers nog even in de koelkast zitten. ...

81
81
'Zeer verrassende transfer voor Vincent Janssen'

Bij Antwerp zijn ze aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen met alweer een stevig ...

458
458

Meer sportnieuws