'AA Gent en Lille verklaren elkaar de oorlog over David'

door
'AA Gent en Lille verklaren elkaar de oorlog over David'

AA Gent werkt op dit moment een vriendschappelijke wedstrijd af tegen RC Lens, toevallig de aartsrivaal van Lille OSC. Daar hebben ze hun zinnen op Jonathan David gezet, die zelf ook wel wat voelt voor een verhuis naar Rijsel. Hoewel we straks wie weet wel een doorbraak in het dossier mogen verwachten, lijkt het water tussen de beide besturen voorlopig echter nog te diep.


Lille zou namelijk slechts bereid zijn om 25 miljoen op tafel te leggen voor de 20-jarige Canadees, terwijl de Buffalo's vasthouden aan een som van 30 tot zelfs 35 miljoen voor hun goudhaantje. Een vraagprijs die niet alleen de entourage van David, maar blijkbaar ook diens potentieel toekomstige fans in Noord-Frankrijk te hoog vinden.

Op de sociale mediakanalen van AA Gent regent het dan ook reacties die oproepen om de polyvalente aanvaller te 'verlossen' uit de Ghelamco Arena, waarbij vooral de hashtag #FreeJonathanDavid trending lijkt. Een opdringerige invasie die de supporters van de vicekampioen op hun beurt dan weer niet bepaald kunnen smaken:

LEES OOK: Straf gerucht Baouf meteen ontkracht: "Fake news"

Wat is volgens u een juiste prijs voor David?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club verliest sterkhouder, Genk kiest trainer'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

14
14
‘Anderlecht wil stunten met terugkeer supertalent’

RSC Anderlecht heeft een bekende jeugdopleiding, maar het gebeurt meer en meer dat een toptalent op ...

28
28
Ex zet PSV-fan Van Gerwen voor schut : "Hersenloos wicht!"

De breuk tussen Michael van Gerwen en zijn jeugdliefde Daphne Govers sloeg eerder dit jaar in als ...

12
12
‘Club Brugge en Anderlecht strijden om bekende naam’

De wintermercato staat voor de deur en de Belgische clubs zijn naarstig op zoek naar versterkingen. ...

45
45
Penders verbaast zelfs tegenstander: “In godsnaam…”

Mike Penders staat onder contract bij Chelsea, maar de doelman speelt dit seizoen op huurbasis bij ...

18
18
Beerschot in diepe rouw: clubicoon Ludo Driesen overleden

Beerschot is in diepe rouw gedompeld. De club kwam op de officiële kanalen met het nieuws dat ...

0
0
Vandenbempt haalt hard uit naar hervorming

De competitiehervorming is een gespreksonderwerp dat nog even de voorpagina’s zal halen. De ...

166
166
Rode Duivel afgemaakt: ‘Genadeloos vertrek dreigt'

Koni De Winter werd de afgelopen interlandperiodes telkens geselecteerd door bondscoach Rudi Garcia ...

100
100
Ronald Koeman deelt nieuws dat door merg en been gaat

Ronald Koeman heeft donderdagavond in het televisieprogramma Eva openhartig verteld over een ...

89
89
Breekt voormalige 'Kompany-revelatie' eindelijk door in JPL?

Vanavond nemen Sporting Charleroi en KRC Genk het tegen elkaar op. De kans is bestaande dat de ...

51
51
AA Gent verrast met terugkeer van oude bekende

AA Gent stelde Rik De Mil aan als nieuwe trainer. De Buffalo's hebben vandaag nog meer nieuws ...

112
112
Garcia ziet één 'voordeel' aan blessures Lukaku en De Bruyne

België maakt zich stilaan al klaar voor het WK van komende zomer. Met Egypte, Iran en ...

35
35
Vanderhaeghe verrast bij comeback: 'Club of Anderlecht?'

Veel langer dan hem lief is, zat Yves Vanderhaeghe de laatste maanden aan de bank gekluisterd. De ...

328
328
Van Dijk onthult hoe hij echt over Salah denkt

Heeft Mohammed Salah zijn laatste match gespeeld voor Liverpool? De kans is zeker bestaande, want de ...

49
49
Heymans baalt, maar ziet ook nieuwe kans na vertrek Fink

Bij KRC Genk nemen ze het vanavond op tegen Sporting Charleroi. Het is de eerste match na het ...

147
147
'Dé aankoop van 100 miljoen die Real Madrid nodig heeft'

Real Madrid is nu al uiteraard bezig met transfers voor komende zomer. De Koninklijke zou volgens ...

58
58
Kindermans 'helpt' Anderlecht handje in transferdossier

Bij RSC Anderlecht gaan ze in 2026 voor een aantal spelers zeer grof geld kunnen verdienen. Twee ...

328
328
‘KRC Genk beeft: deal met Simons staat op ontploffen’

In Genk hangt er weer spanning in de lucht: iedereen wil vooruit, maar het bestuur wil zich niet ...

640
640
Garcia looft twee bekritiseerde Duivels: WK lijkt zekerheid

Bij de Rode Duivels blijven de fans een beetje op hun honger zitten over twee spelers. Onder meer ...

124
124
Kindermans speelt open kaart over terugkeer naar Anderlecht

RSC Anderlecht lijkt alles weer stilaan in orde te hebben. Er is rust in de club, de juiste mensen ...

659
659
Garcia zaait twijfel rond WK-toekomst Witsel

Bij de Rode Duivels gaat Rudi Garcia de komende maanden knopen moeten doorhakken. Hij kan wellicht ...

42
42
Losada heeft na lang zoeken eindelijk club beet

Iets meer dan een jaar geleden speelde zich in Deinze een tragedie af. De tweedeklasser ging ...

21
21
KRC Genk speurt rond: De Condé zoekt witte merel

KRC Genk heeft middelen, maar het kan zeker geen gekke dingen doen in januari. De Limburgers zullen ...

210
210
'Liverpool pakt malaise aan: transferdeal met Club Brugge'

Club Brugge heeft de intentie om zijn sterkhouders tijdens de komende wintermercato aan boord te ...

358
358
'Transferfiasco Anderlecht, januari-exit in de maak'

RSC Anderlecht is van plan om zich tijdens de zomermercato te versterken met enkele gerichte ...

237
237

Meer sportnieuws