De Witte reageert op uitlatingen van David

door
De Witte reageert op uitlatingen van David

Jonathan David is de aanslepende onderhandelingen en vooral de starre houding van AA Gent stilaan beu. De Canadese aanvaller voert de druk op en duwt door voor een vertrek.

"Ik wil naar Lille vertrekken. Ik heb een zeer goed seizoen achter de rug en voor mij is de Ligue 1 de volgende stap. Het sportieve project van Lille is geweldig", zegt hij aan L'Equipe.

David geeft aan dat AA Gent te veel geld vraagt. "De club wil me houden, maar ik heb duidelijk gemaakt dat ik naar Lille wil vertrekken. Ze vragen een prijs die gezien de huidige omstandigheden in het voetbal niet realistisch is. Dat bemoeilijkt de onderhandelingen. De club liet nochtans weten dat ze mij niet zouden blokkeren, maar ze vertragen alles. Ze wachten misschien op een beter bod, maar ik weet niet waar dit zou vandaan komen."

Lille heeft al 25 miljoen euro geboden, maar AA Gent wil ruim 30 miljoen euro. David kwam gratis naar AA Gent en weigerde vorig jaar nog een bod van onder meer FC Porto.

UPDATE 18/07

AA Gent heeft gereageerd op de uitlatingen via voorzitter Ivan De Witte. "Wij willen Jonathan David absoluut houden", vertelde hij kort aan Sporza. 

De voorzitter repte met geen woord over de rol van Mogi Bayat, die een mandaat kreeg van de club. Een vreemde zet, aangezien David al een makelaar heeft en Gent rechtstreeks kan onderhandelen met Lille OSC. Bayat kan echter een graantje meepikken van misschien wel de duurste uitgaande transfer ooit in België. Bayat is al jaren zeer goed thuis bij de Buffalo's.

LEES OOK: Aanduidingen refs Croky Cup en speeldag 25 bekend

Gaat David blijven?

Meest recent

‘Invasie op Beerschot: opvallende transferplannen bekend’

Beerschot wil zo snel mogelijk weer naar de Jupiler Pro League promoveren, maar na afgelopen ...

41
41
‘Enorm drama treft Salah: volgende speeldag in gevaar’

Mohamed Salah zit dit seizoen in een ferme dip bij Liverpool. De Egyptenaar krijgt nu ook naast het ...

3
3
Pikant: KAA Gent plukt toptalent bij Anderlecht weg

De Belgische clubs durven wel eens toptalenten in eigen land wegplukken. Ook KAA Gent heeft nu op ...

80
80
Anderlecht pakt opnieuw uit: supertalent (15) tekent

RSC Anderlecht staat bekend om de sterke jeugdopleiding. Paars-Wit legt dan ook nog steeds de focus ...

72
72
Mag Anderlecht dubbel klagen? Joos opent nieuw debat

Tijdens de podcast 90 Minutes werd afgelopen speeldag uitvoerig besproken. Ook de topper tussen KRC ...

182
182
‘Mourinho deelt Roberto Martinez enorme uppercut uit’

Roberto Martinez was jarenlang de bondscoach van de Rode Duivels tijdens de befaamde ‘Gouden ...

44
44
KRC Genk slaat weer toe: “Grootste keeperstalent in België”

KRC Genk staat bekend om hun befaamde keepersopleiding. Met ronkende namen zoals Thibaut Courtois, ...

225
225
TRANSFERUURTJE: ‘Verrassing Anderlecht, jackpot Genk en Antwerp’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

291
291
‘De Cuyper woest bij Brighton: fans vellen hard oordeel’

Maxim De Cuyper ging van Club Brugge naar Brighton. Bij de Engelse club is het vaak vechten om ...

286
286
‘Pocognoli wordt dure grap: bizarre kosten Monaco onthuld'

Sebastien Pocognoli koos ervoor om Union SG te verlaten voor een uitdaging bij AS Monaco, maar in ...

130
130
‘Mogi Bayat draait Anderlecht weer een ferme loer’

RSC Anderlecht zit in zak en as. De club zit in een desastreuze vorm en ook achter de schermen loopt ...

374
374
‘Rampscenario Lukaku lonkt: wat denkt Rudi Garcia?’

Romelu Lukaku staat bijna een halfjaar aan de kant bij Napoli. De aanvaller maakte inmiddels zijn ...

146
146
‘Anderlecht blijft pushen: sleutel ligt bij Kindermans’

Het rommelt ferm bij RSC Anderlecht. Paars-Wit nam de afgelopen weken afscheid van Besnik Hasi, ...

353
353
Schokkend: 'VRT bezorgt Ruben Van Gucht enorme mokerslag'

Ruben Van Gucht is intussen uitgegroeid tot een BV die de showbizzwereld doet daveren. De man met ...

312
312
Hoop voor Lavia: Chelsea-coach dropt groot nieuws

Het seizoen van Roméo Lavia wordt andermaal getekend door aanhoudend blessureleed. Maar de ...

69
69
Natte droom Anderlecht: Overmars naar Lotto Park?

RSC Anderlecht nam maandag weinig verrassend afscheid van Olivier Renard. De recordkampioen moet dus ...

523
523
Alles op promotie: Beerschot kondigt extra aanwinst aan

De reguliere competitie van de Challenger Pro League nadert stilaan zijn ontknoping. Bij Beerschot ...

108
108
'Allianz Arena davert: vertrek Vincent Kompany plots reëel'

Vincent Kompany is bezig aan een geweldig tweede seizoen als hoofdtrainer van Bayern München. ...

875
875
Nieuwe trainer Anderlecht: twee frappante namen genoemd

Afgaande op de woorden van CEO Kenneth Bornauw, wil RSC Anderlecht eind deze week zijn nieuwe ...

561
561
'Miljoenen voor Genk: Milan klopt aan voor toptransfer'

Konstaninos Karetsas werd maandagavond nog eens in de bloemetjes gezet. Het goudhaantje van KRC Genk ...

624
624
Opvolger Renard: Vincent Mannaert écht naar Anderlecht?

De top van RSC Anderlecht heeft opnieuw plaats moeten nemen aan de tekentafel. Paars-Wit was al op ...

745
745
Bliksemvertrek bij Club: Stankovic senior doet boekje open

Club Brugge werd vorige zomer gedwongen om al na één seizoen afscheid te nemen ...

523
523
'Anderlecht in extase: topcoach met Guardiola-stempel'

Een bekerwinnaar met een Guardiola-stempel: Anderlecht voelt dat dit een kans kan zijn. In Nederland ...

380
380
Vandevoordt zorgt plots voor grote transferverrassing

Nadat hij al op jonge leeftijd doorbrak bij KRC Genk, leek een grootste carrière in de maak ...

223
223
Club kruist vingers: uitsluitsel over Vermant en Tzolis

Club Brugge won zondagavond met overmacht van een weerloos Standard en haalde het met ...

577
577

Meer sportnieuws