David doorbreekt de stilte: "Ik wil naar Lille OSC vertrekken"

593
David doorbreekt de stilte:

Jonathan David is de aanslepende onderhandelingen en vooral de starre houding van AA Gent stilaan beu. De Canadese aanvaller voert de druk op en duwt door voor een vertrek.

"Ik wil naar Lille vertrekken. Ik heb een zeer goed seizoen achter de rug en voor mij is de Ligue 1 de volgende stap. Het sportieve project van Lille is geweldig", zegt hij aan L'Equipe.

David geeft aan dat AA Gent te veel geld vraagt. "De club wil me houden, maar ik heb duidelijk gemaakt dat ik naar Lille wil vertrekken. Ze vragen een prijs die gezien de huidige omstandigheden in het voetbal niet realistisch is. Dat bemoeilijkt de onderhandelingen. De club liet nochtans weten dat ze mij niet zouden blokkeren, maar ze vertragen alles. Ze wachten misschien op een beter bod, maar ik weet niet waar dit zou vandaan komen."

Lille heeft al 25 miljoen euro geboden, maar AA Gent wil ruim 30 miljoen euro. David kwam gratis naar AA Gent en weigerde vorig jaar nog een bod van onder meer FC Porto.

LEES OOK: Coucke pakt uit met opvallend nieuws: Brugge krijgt primeur

Is David onhoudbaar?

Meest recent

‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

37
37
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

81
81
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

50
50
Pijnlijke tendens Westerlo: spelers grijpen in

Westerlo zit in de hoek waar de klappen vallen. De Kemphanen incasseerden afgelopen drie wedstrijden ...

28
28
‘Club Brugge – Anderlecht: Leko voert twee wissels door’

De meest interessante affiche van speeldag 11 van de Jupiler Pro League is ongetwijfeld Club Brugge ...

193
193
‘Koni De Winter is stikjaloers op één Rode Duivel’

Koni De Winter wil niet meer voor de Rode Duivels spelen. Zijn omgeving spreekt van “iets ...

265
265
Boskamp begrijpt één man bij RSCA niet: "Waarom doe je dat?"

RSC Anderlecht is versterkt uit de zomermercato gekomen. Bij Paars-Wit hebben ze echter een ...

84
84
KBVB stelt nieuwe bondscoach Red Flames voor

Elisabet Gunnarsdóttir werd enkele weken geleden ontslagen als bondscoach van de Red Flames. ...

84
84
Zorgt Ivan Leko voor verrassing tegen Anderlecht?

Club Brugge neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart moet Freddie Potts missen wegens ...

172
172
Zoektocht voor Tielemans: maakte Carrick een grote fout?

Youri Tielemans liet tegen AS Roma opnieuw zien wat hij Manchester United kan bijbrengen. De Rode ...

70
70
Club Brugge versus Anderlecht: de rollen zijn omgedraaid

Club Brugge-Anderlecht is nog altijd de grootste Belgische voetbalmatch die er is. Alleen is Brugge ...

243
243
‘Alle schaamte voorbij: Anderlecht vernedert Bruno’

In juni was Vítor Bruno voor Anderlecht nog “duidelijk onze topkandidaat”. Vier ...

332
332
'Real Madrid aast op ex-JPL'er als concurrent Courtois'

Een nieuwe naam duikt op in de Europese keeperscarrousel. Terwijl Thibaut Courtois nog altijd een ...

48
48
Joaquin Seys verlaat Club Brugge: één cruciale keuze

Joaquin Seys is veruit de beste linksachter in de Jupiler Pro League. De speler van Club Brugge is ...

450
450
Sibierski haalt zijn gram: aanwinst smaakmaker van Anderlecht

RSC Anderlecht heeft duidelijk een betere kern dan vorig jaar, dat ziet (hopelijk) iedereen. ...

356
356
Derde ontslag op een week: La Louvière zet Still op straat

De eerste week van november is dodelijk gebleken voor de trainers van de Jupiler Pro League. Nadat ...

115
115
Compper spreekt duidelijke taal over mogelijk ontslag

Antwerp is er zaterdagavond alweer niet in geslaagd om zijn wedstrijd te winnen, want deze keer ...

197
197
Vlotte zege voor Real, Godts kan stempel niet drukken

Real Madrid heeft zaterdagavond geen kind gehad aan Valencia. Het legde al in de eerste helft de ...

30
30
Cercle wint kelderkraker, Antwerp raakt niet voorbij Lommel

De druk op Marvin Compper zal bij Antwerp nog niet meteen afnemen, want de Great Old kon zaterdag ...

75
75
Charleroi blijft doorstomen én ontdekt nieuw goudhaantje

Charleroi blijft dit seizoen maar verbazen. Het gaat zaterdagnacht zelfs in als co-leider in de ...

51
51
Beerschot doet op de valreep gouden zaak in Virton

Leider Beerschot heeft zaterdagavond op de valreep zijn concurrenten in de Challenger Pro League nog ...

115
115
Straffe reeks OHL: Simons doet forse uitspraak

OH Leuven ging vorige week al op een diefje winnen op Stayen en heeft zaterdagavond alweer een ...

117
117
Vanderbiest wanhoopt niet: "Positief gevoel weg?"

KV Mechelen was de voorbije weken aardig onder stoom gekomen en boekte drie zeges op een rij. Aan ...

41
41
Charaï slaat mea culpa na nieuwe afstraffing Westerlo

Een wedstrijd van Westerlo is nooit vervelend, maar dat is helaas niet altijd in het voordeel van de ...

17
17
Zeperd voor Man City, Theate scoort tegen Keita

In de Premier League lijkt het stilaan crisis bij Manchester City. Na een perfecte start in de ...

19
19

Meer sportnieuws