'AA Gent nog lang niet overtuigd door bod van Lille'

393 stemmen
'AA Gent nog lang niet overtuigd door bod van Lille'

Gaat het transferrecord van de Jupiler Pro League deze zomer verbroken worden? Het zou één van de komende dagen weleens kunnen blijken, want Jonathan David lijkt zeer dicht bij een transfer te staan. Het Canadese goudhaantje van AA Gent is volgens L'Equipe op weg om snel zijn handtekening te zetten bij Lille.

Het was al enkele weken duidelijk dat de Noord-Fransen hun zinnen gezet hadden op David als nieuwe aanvaller bij een vertrek van Victor Osimhen. Donderdag bevestigde Marc Ingla, de algemeen directeur van Lille, dat de onderhandelingen over de transfer van de ex-spits van Charleroi naar Napoli in een afrondende fase zitten en dat betekent Lille ook snel kan doordrukken voor David.

Volgens L'Equipe zat Ingla zelfs woensdag al samen met het bestuur van AA Gent om de transfer van David te bespreken, waarbij ook Mogi Bayat aanwezig was. Lille zou zich al  bereid getoond hebben om 25 miljoen euro neer te tellen voor de 20-jarige. Een akkoord tussen de clubs is er nog niet, maar zou er volgens het bericht wel snel kunnen komen. Met David zelf zou Lille zelfs al een persoonlijk akkoord hebben voor een vijfjarig contract.

UPDATE 17/07
In Frankrijk zijn ze dus optimistisch dat er snel een volledig akkoord uit de bus zal rollen voor de transfer, maar bij Het NIeuwsblad klinkt toch een ander geluid. Daar schrijven ze dat er nog een grote kloof gaapt tussen de clubs. Het eerste bod van Lille bedroeg inclusief bonussen immers minder dan de eerder geschreven 25 miljoen euro, terwijl de Buffalo's een bedrag tussen de 30 en 35 miljoen willen. De Fransen zullen wellicht wel hun tijd nemen, want in Frankrijk opent de transfermarkt pas op 10 augustus. Gent wil David dan weer liefst van al gewoon nog een seizoen houden.

LEES OOK: Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

🚀

Denk je dat er nog een akkoord gevonden zal worden?

Meest recent

Vanden Borre veegt de vloer aan met Garcia

De Rode Duivels moeten door het stof nadat ook hun tweede wedstrijd op het WK een ontgoocheling ...

4
4
Exodus gaat verder: STVV kondigt volgende vertrekker aan

STVV blikt terug op een geweldig seizoen, dat het uiteindelijk afsloot op de derde plaats in de ...

12
12
Alderweireld ziet énorm probleem: "Al 3 à 4 toernooien"

Voor de Rode Duivels is het WK bijzonder ontgoochelend begonnen met een schamele twee op zes tegen ...

140
140
'Monsterlijke aanbieding voor Leandro Trossard'

De Rode Duivels konden zondagavond niet winnen van Iran en bleven steken op een 0-0. Ook Leandro ...

89
89
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht haakt af, domper voor Tzolis'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

266
266
Vandenbempt verwoest Garcia: één Duivel de grote pineut

De Rode Duivels zitten in de hoek waar de klappen vallen. Na een sterke voorbereiding werd er veel ...

242
242
Vanaken-oorlog barst: “De Bruyne moet naar Garcia stappen”

Het is hommeles bij de Rode Duivels. Met een twee op zes in de poulefase lijkt groepswinst ...

420
420
Rode Duivels afgemaakt: Pijnlijke foto zet internet in brand

De Rode Duivels kennen voorlopig een desastreus WK. In één van de zwakste WK-poules ...

185
185
Drastische ingreep bij Duivels: "Geen weg meer terug"

Twee wedstrijden gespeeld. Amper twee puntjes gepakt. Enkel gescoord via een owngoal. De balans op ...

308
308
Rode Duivel slaat mea culpa: "Doe het niet met opzet"

De Rode Duivels hebben ook in hun tweede WK-wedstrijd niet kunnen winnen. Tegen Iran bleven ze ...

143
143
Geduld raakt op: reden voor uitblijven Anderlecht-trainer

Bij RSC Anderlecht zit de zomerbreak er alweer op. Maandag begint de Belgische recordkampioen met ...

496
496
L'Equipe buist vijf (!) Rode Duivels: risée krijgt 2 op 10

Wat een referentiematch had moeten worden, is uitgedraaid op een nieuwe deceptie voor de Rode ...

565
565
Grote zorgen om povere De Bruyne: "Harde conclusie is ..."

Ondanks een moeizaam seizoen bij SSC Napoli, waren de verwachting voor het WK hooggespannen rond ...

376
376
Vanaken-debat barst al tijdens rust los: "Hij moet erin man!"

Hans Vanaken heeft op het wereldkampioenschap andermaal vrede moeten nemen met een invalbeurt. Ook ...

615
615
Nederland plots in zevende hemel: "Kunnen WK winnen"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

132
132
Carragher trekt messcherpe conclusie na blamage Duivels

De Rode Duivels hebben voorlopig geen zieltjes gewonnen op het wereldkampioenschap. Na het ...

256
256
Sleutelduel met Nieuw-Zeeland: Courtois doet voorspelling

Thibaut Courtois is duidelijk op de afspraak tijdens het WK 2026. Jammer genoeg zijn een groot deel ...

433
433
'WK-smaakmaker zorgt voor duurste zomertransfer van 2026'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

121
121
Unanieme 4 op 10: kranten pakken zwakke schakel Duivels aan

Na twee speeldagen op het WK 2026, is groepswinst bijzonder ver weg voor de Rode Duivels. ...

479
479
Zlatan maakt Duivels belachelijk, Keane haalt zwaar uit

De Rode Duivels staan na twee wedstrijden al met de rug tegen de muur op het WK 2026. Na de ...

431
431
Dit gelooft niemand: zo worden Rode Duivels toch nog eerste

De Rode Duivels staan plots met de rug tegen de muur in groep G. Na twee gelijke spelen zijn ze nog ...

510
510
Garcia aangeschoten wild: analisten kei-hard voor bondscoach

Met 2 op 6 in op papier één van de makkelijkste poules, zijn de Rode Duivels niet ...

886
886
Egypte vergroot Duivelse kater, Kaapverdië blijft stunten

Op het WK 2026 is groepswinst verder weg dan ooit voor de Rode Duivels. Na hun eigen slipper tegen ...

204
204
Nog geen paniek bij Garcia: "Dat is nu het belangrijkste"

De verwachtingen waren hoog bij de Rode Duivels voor het WK, want de voorbereiding was overtuigend ...

205
205
Buitenlandse media verschroeiend voor 'tandeloos' België

Ook tegen Iran wou het weer niet lukken voor de Rode Duivels. Net als tegen Egypte bleven ze weer ...

395
395

Meer sportnieuws