'AA Gent nog lang niet overtuigd door bod van Lille'

393 stemmen
'AA Gent nog lang niet overtuigd door bod van Lille'

Gaat het transferrecord van de Jupiler Pro League deze zomer verbroken worden? Het zou één van de komende dagen weleens kunnen blijken, want Jonathan David lijkt zeer dicht bij een transfer te staan. Het Canadese goudhaantje van AA Gent is volgens L'Equipe op weg om snel zijn handtekening te zetten bij Lille.

Het was al enkele weken duidelijk dat de Noord-Fransen hun zinnen gezet hadden op David als nieuwe aanvaller bij een vertrek van Victor Osimhen. Donderdag bevestigde Marc Ingla, de algemeen directeur van Lille, dat de onderhandelingen over de transfer van de ex-spits van Charleroi naar Napoli in een afrondende fase zitten en dat betekent Lille ook snel kan doordrukken voor David.

Volgens L'Equipe zat Ingla zelfs woensdag al samen met het bestuur van AA Gent om de transfer van David te bespreken, waarbij ook Mogi Bayat aanwezig was. Lille zou zich al  bereid getoond hebben om 25 miljoen euro neer te tellen voor de 20-jarige. Een akkoord tussen de clubs is er nog niet, maar zou er volgens het bericht wel snel kunnen komen. Met David zelf zou Lille zelfs al een persoonlijk akkoord hebben voor een vijfjarig contract.

UPDATE 17/07
In Frankrijk zijn ze dus optimistisch dat er snel een volledig akkoord uit de bus zal rollen voor de transfer, maar bij Het NIeuwsblad klinkt toch een ander geluid. Daar schrijven ze dat er nog een grote kloof gaapt tussen de clubs. Het eerste bod van Lille bedroeg inclusief bonussen immers minder dan de eerder geschreven 25 miljoen euro, terwijl de Buffalo's een bedrag tussen de 30 en 35 miljoen willen. De Fransen zullen wellicht wel hun tijd nemen, want in Frankrijk opent de transfermarkt pas op 10 augustus. Gent wil David dan weer liefst van al gewoon nog een seizoen houden.

LEES OOK: AA Gent verrast met komst gewezen JPL-coach

🚀

Denk je dat er nog een akkoord gevonden zal worden?

Meest recent

Courtois over nieuwe coach Mourinho: "We hadden aanvaringen"

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

0
0
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

20
20
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

106
106
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

45
45
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

27
27
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

305
305
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

146
146
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

92
92
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

94
94
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

141
141
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

425
425
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

126
126
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

134
134
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

180
180
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

225
225
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

226
226
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

71
71
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

185
185
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

297
297
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

424
424
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

86
86
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

549
549
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

86
86
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

477
477
Club Brugge droomt van stunttransfer van 20 miljoen

Club Brugge volgt het WK met grote ogen. De jonge speler op het WK kan zich daar op het grootste ...

674
674

Meer sportnieuws