Wed Tip: zo win jij dit weekend meer dan 800 euro met 10 euro inzet!

20
Wed Tip: zo win jij dit weekend meer dan 800 euro met 10 euro inzet!

Na de Duitse en de Engelse is nu ook de Spaanse kampioen gekend, maar net zoals in Italië zijn die laatste twee competities daarom nog niet afgelopen. Ook dit weekend staan er doorheen Europa dus weer tal van interessante wedstrijden op het programma. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken.


Openen doen we in de Premier League met de degradatiekraker tussen West Ham en Watford, een restant van speeldag 35. Wie wint doet dus een gouden zaak onderin de stand, maar vermits beide ploegen elkaar op zowat alle vlakken perfect in evenwicht houden schreeuwt dit duel om een gelijkspel. De bezoekers houden er wel een potigere speelstijl op na, zo leert een blik op de fair play ranking, en dus linken we die draw met behulp van de Bet Builder aan meer kaarten voor Watford. Samen is het 6,50x onze inzet waard.



Op zaterdag trekken we naar de Serie A, te beginnen met het treffen tussen Hellas Verona en Atalanta. Het team van Timothy Castagne en Ruslan Malinovskyi is de laatste tijd in grootse doen en hield dinsdag nog een schietoefening tegen Brescia, dus ook Sofyan Amrabat en co mogen geen probleem vormen. Hoewel de thuisploeg zich de voorbije weken kranig verweerde tegen enkele lastige tegenstanders, zien wij de club uit Bergamo dan ook beide helften winnen. Als dat lukt, rekenen wij ons 3,30x onze inleg rijker.

Nog in Italië neemt AC Milan, waar Alexis Saelemaekers terugkeert uit schorsing, het later op de avond op tegen Bologna. De Rossoneri kamperen nog steeds op de zevende plek, maar schoten na de coronabreak wel prima uit de startblokken. Milan scoorde sindsdien zelfs telkens minstens twee keer, al hield Gianluigi Donnarumma wel slechts twee keer zelf zijn netten schoon. Indien die trend gerespecteerd blijft, en Milan dus zeker tweemaal raak treft zonder de nul te houden, levert dat met de Bet Builder 2,25x onze inzet op.



Op zondag steken we terug Het Kanaal over voor de topper tussen Tottenham Hotspur en Leicester City. Toby Alderweireld en Jan Vertonghen proberen in de race te blijven voor een Europa League-ticket, terwijl Youri Tielemans en Dennis Praet hun Champions League-plaatsje trachten vast te houden. Uitkijken wordt het echter toch vooral naar de prestaties van de Engelse sluipschutters aan weerskanten. Als zowel Harry Kane als Jamie Vardy zijn goaltje meepikt, vermenigvuldigen wij dankzij de Bet Builder onze bet maal 6,40x.

Eindigen doen we terug in de Serie A, waar met AS Roma tegen Inter zondag eveneens een knalaffiche op het programma staat. Of Romelu Lukaku dan weer van de partij zal zijn valt nog af te wachten, maar ook zonder onze nationale topschutter willen de Nerazzurri naderen tot op drie punten van leider Juventus. Als beste ploeg op verplaatsing in Italië mag Antonio Conte alvast hopen op een goede afloop tegen de in eigen huis toch vrij kwetsbare Romeinen. Een zege voor Inter mét tegendoelpunt brengt 3,85x ons inleggeld op.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op de scoringsmachine van Atalanta, goals voor Kane én Vardy en een driepunter zonder clean sheet voor Inter in Rome, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal 81,31x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Marktwaarde explodeert: Club ruikt Engelse monstersom'

Wie is volgens u een betere spits?

Meest recent

Plooien gladgestreken? Allegri looft De Bruyne

De voorbije week stonden de Italiaanse kranten vol van de 'vete' tussen Kevin De Bruyne en ...

20
20
Flick goudeerlijk: "PSG is beter dan ons"

De voetballiefhebber werd dinsdagavond verwend in de Champions Leauge, met maar liefst 40 doelpunten ...

28
28
PSG wint spektakelstuk tegen Barça, knappe assist KDB

Het is dinsdag een spectaculaire avond geworden in de Champions League. Dé kraker was ...

38
38
Turken kijken met nieuwe bondscoach Rode Duivels in de ogen

De Rode Duivels staan er na vier wedstrijden vrij goed voor in de Nations League. Ze staan na vier ...

34
34
'Club siddert: grootmacht gaat in januari voor Tresoldi'

Club Brugge bijft ook na het vertrek van verschillende sterkhouders vorige zomer gewoon indruk ...

156
156
Volgend seizoen Genkse nummer 1? Leysen geeft hint

Vorig weekend liet KRC Genk geen steek vallen in de Croky Cup, want het ging gewoon met 0-2 winnen ...

91
91
Club kijkt oude bekende in ogen: "Lens is favoriet"

Club Brugge hoopt woensdag opnieuw een resultaat neer te kunnen zetten in de Champions League na de ...

315
315
Fenerbahçe met grote domper, Dortmund komt goed weg

In de Champions League stonden er twee matchen op het programma in de vooravond. Om 18u45 gaf ...

39
39
Union SG wint jackpot "20 à 25 miljoen euro"

De naam van Relebohile Mofokeng begint steeds nadrukkelijker rond te zingen op de Europese ...

58
58
'Arne Slot lokt interesse van Premier League-club'

Arne Slot lijkt niet van plan om lang aan de zijlijn te blijven staan. Volgens De Telegraaf staat ...

44
44
Nieuwe attractie in JPL: "Talent voor Premier League"

De Belgische ploegen hebben een geslaagde week achter de rug op het Europese toneel. Union SG ...

343
343
Coach RC Lens looft Club-smaakmaker: "Een topper"

Club Brugge is favoriet voor het treffen met RC Lens. AS Monaco en Olympique Marseille werden al ...

135
135
Van Hazard tot Ivanovic: ex-JPL'ers hun rapport bij Lens

RC Lens is morgen de tegenstander van Club Brugge in de Champions League. De Belgische landskampioen ...

121
121
'Club Brugge stelt Tresoldi teleur: droomtransfer van tafel'

Een exit in januari is onbespreekbaar, maar nadien wordt Nicolo Tresoldi stilaan onhoudbaar voor ...

330
330
Belgische toptrainers in vieze papieren: terug naar JPL?

Tot dusver maakt de Jupiler Pro League zijn reputatie als trainerskerkhof niet echt waar, want na ...

193
193
'Club-grootverdiener forceert breuk: JPL-club staat klaar'

Hij kreeg bij Club Brugge een topcontract tot 2029, maar komt dit seizoen niet aan spelen toe. Deze ...

501
501
'Club Brugge kan cashen: kwartet laat kassa rinkelen'

De afgelopen jaren vonden Europese topclubs alsmaar vlotter hun weg naar Club Brugge, waar het ene ...

152
152
Leko kiest CL-selectie: 2 afvallers bij Club Brugge

Jan Breydel maakt zich al op voor een nieuwe gala-avond in de Champions League. Een week na de stunt ...

329
329
"Lieg niet"-Van Crombrugge haalt vlijmscherp uit na agressie

Hendrik Van Crombrugge beleeft een opvallende periode naast het voetbalveld. Terwijl de voormalige ...

183
183
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 9 bekend

De komende dagen eist het Europese voetbal nog even alle aandacht op, maar nadien wordt in de ...

92
92
Leko speelt open kaart: Vetlesen versus Lemaréchal

Op speeldag drie van de Champions League krijgt Club Brugge woensdag RC Lens over de vloer. Wellicht ...

192
192
Europese nachtmerrie dreigt plots voor STVV-supporters

De Europese droom van STVV zorgt voor een opvallend probleem bij de Truiense supporters. De tickets ...

185
185
Kan KAA Gent profiteren? Drama bij Europese tegenstander

Kan KAA Gent profiteren? Drama bij Europese tegenstander KAA Gent staat in de Jupiler Pro League aan ...

90
90
Leko waarschuwt Club Brugge: grote vrees voor Lens

Club Brugge won vorige speeldag in de Champions League op het veld van Internazionale. De 3-4 zege ...

172
172
Lukaku boezemt weer angst in: oorlogstaal in Europa

Romelu Lukaku heeft zijn eerste doelpunt bij Fenerbahçe gescoord. Big Rom startte twijfelend ...

75
75

Meer sportnieuws