Anderlecht maakt resterend oefenprogramma bekend

328 stemmen
Anderlecht maakt resterend oefenprogramma bekend

Door het coronavirus en het feit dat in heel wat landen de competities nog aan de gang zijn, bleek het voor de Belgische clubs deze zomer niet evident om een voorbereiding samen te stellen. Ze oefenen daarom dan maar vooral tegen elkaar, al staat er af en toe ook duels tegen Nederlandse of Franse tegenstanders gepland.


Zo kondigde Anderlecht reeds aan enkele ploegen uit de Ligue 1 te zullen bekampen, vanwaar nu een nieuwe opponent aan de agenda wordt toegevoegd. FC Nantes kondigt immers aan dat het op 25 juli zal sparren tegen Paars-Wit. Opmerkelijk, want op diezelfde dag had Anderlecht al een oefenmatch tegen Olympique Lyon gepland. Wat daarmee nu gebeurt, is vooralsnog niet duidelijk.

Helemaal zeker durven ze het niet zeggen, maar Het Laatste Nieuws stelt dat er wellicht geen wedstrijd tegen het team van Jason Denayer zal plaatsvinden. Het dagblad weet dan ook dat die partij nog niet definitief vastlag, al waren Anderlecht en Lyon wel in gesprek over een mogelijke vriendschappelijke partij. Die confrontatie met een topper zal er dus hoogstwaarschijnlijk echter niet komen.

UPDATE 17u55
Met de nodige vertraging maakte Anderlecht zopas het resterende programma voor de voorbereiding bekend. Daarin zullen de Brusselaars het zoals bekend opnemen tegen Franse ploegen, te beginnen met een dubbele confrontatie van twee keer 75 minuten in Saint-Étienne op zaterdag 18 juli. Daarna keert Paars-Wit terug naar Neerpede, waar op 25 juli ook Nantes tweemaal op één dag zal worden bekampt – waaronder één volwaardige partij. Eindigen doet de recordkampioen op 1 augustus met een partij in en tegen Lille. Meer details daarover volgen later pas.

LEES OOK: Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Mooi programma?

Meest recent

Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

24
24
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

20
20
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

45
45
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

70
70
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

146
146
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

28
28
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

188
188
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

159
159
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

28
28
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

32
32
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

133
133
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

234
234
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

60
60
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

201
201
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

197
197
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

274
274
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

107
107
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

425
425
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

607
607
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

153
153
Rode Duivels wankelen nu al: akelig WK-scenario dreigt

België is nog maar één match ver op het WK, maar het masterplan komt al een ...

241
241
Anderlecht staat pal: Cvetkovic slikt bittere pil

RSC Anderlecht kan maar beter snel werk maken van een nieuwe hoofdcoach, want op 23 juli moet de ...

321
321
Lukaku klaargestoomd: Rode Duivels lassen oefenmatch in

Daags na het gelijkspel in de WK-opener tegen Egypte mag de riem er even af voor de Rode Duivels. ...

165
165
Garcia grijpt in: karrenvracht wissels tegen Iran?

Na de puntendeling tegen Egypte is Rudi Garcia al meteen aan bezinning toe. Om een nieuwe ...

304
304

Meer sportnieuws