Anderlecht maakt resterend oefenprogramma bekend

door
Anderlecht maakt resterend oefenprogramma bekend

Door het coronavirus en het feit dat in heel wat landen de competities nog aan de gang zijn, bleek het voor de Belgische clubs deze zomer niet evident om een voorbereiding samen te stellen. Ze oefenen daarom dan maar vooral tegen elkaar, al staat er af en toe ook duels tegen Nederlandse of Franse tegenstanders gepland.


Zo kondigde Anderlecht reeds aan enkele ploegen uit de Ligue 1 te zullen bekampen, vanwaar nu een nieuwe opponent aan de agenda wordt toegevoegd. FC Nantes kondigt immers aan dat het op 25 juli zal sparren tegen Paars-Wit. Opmerkelijk, want op diezelfde dag had Anderlecht al een oefenmatch tegen Olympique Lyon gepland. Wat daarmee nu gebeurt, is vooralsnog niet duidelijk.

Helemaal zeker durven ze het niet zeggen, maar Het Laatste Nieuws stelt dat er wellicht geen wedstrijd tegen het team van Jason Denayer zal plaatsvinden. Het dagblad weet dan ook dat die partij nog niet definitief vastlag, al waren Anderlecht en Lyon wel in gesprek over een mogelijke vriendschappelijke partij. Die confrontatie met een topper zal er dus hoogstwaarschijnlijk echter niet komen.

UPDATE 17u55
Met de nodige vertraging maakte Anderlecht zopas het resterende programma voor de voorbereiding bekend. Daarin zullen de Brusselaars het zoals bekend opnemen tegen Franse ploegen, te beginnen met een dubbele confrontatie van twee keer 75 minuten in Saint-Étienne op zaterdag 18 juli. Daarna keert Paars-Wit terug naar Neerpede, waar op 25 juli ook Nantes tweemaal op één dag zal worden bekampt – waaronder één volwaardige partij. Eindigen doet de recordkampioen op 1 augustus met een partij in en tegen Lille. Meer details daarover volgen later pas.

LEES OOK: 'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

Mooi programma?

Meest recent

Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

86
86
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

137
137
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

37
37
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

59
59
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

523
523
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

351
351
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

193
193
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

278
278
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

711
711
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

304
304
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

308
308
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

374
374
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

167
167
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

147
147
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

89
89
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

285
285
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

296
296
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

62
62
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

455
455
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

376
376
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

563
563
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

52
52
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

490
490
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

66
66

Meer sportnieuws