Anderlecht maakt resterend oefenprogramma bekend

328 stemmen
Anderlecht maakt resterend oefenprogramma bekend

Door het coronavirus en het feit dat in heel wat landen de competities nog aan de gang zijn, bleek het voor de Belgische clubs deze zomer niet evident om een voorbereiding samen te stellen. Ze oefenen daarom dan maar vooral tegen elkaar, al staat er af en toe ook duels tegen Nederlandse of Franse tegenstanders gepland.


Zo kondigde Anderlecht reeds aan enkele ploegen uit de Ligue 1 te zullen bekampen, vanwaar nu een nieuwe opponent aan de agenda wordt toegevoegd. FC Nantes kondigt immers aan dat het op 25 juli zal sparren tegen Paars-Wit. Opmerkelijk, want op diezelfde dag had Anderlecht al een oefenmatch tegen Olympique Lyon gepland. Wat daarmee nu gebeurt, is vooralsnog niet duidelijk.

Helemaal zeker durven ze het niet zeggen, maar Het Laatste Nieuws stelt dat er wellicht geen wedstrijd tegen het team van Jason Denayer zal plaatsvinden. Het dagblad weet dan ook dat die partij nog niet definitief vastlag, al waren Anderlecht en Lyon wel in gesprek over een mogelijke vriendschappelijke partij. Die confrontatie met een topper zal er dus hoogstwaarschijnlijk echter niet komen.

UPDATE 17u55
Met de nodige vertraging maakte Anderlecht zopas het resterende programma voor de voorbereiding bekend. Daarin zullen de Brusselaars het zoals bekend opnemen tegen Franse ploegen, te beginnen met een dubbele confrontatie van twee keer 75 minuten in Saint-Étienne op zaterdag 18 juli. Daarna keert Paars-Wit terug naar Neerpede, waar op 25 juli ook Nantes tweemaal op één dag zal worden bekampt – waaronder één volwaardige partij. Eindigen doet de recordkampioen op 1 augustus met een partij in en tegen Lille. Meer details daarover volgen later pas.

LEES OOK: Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Mooi programma?

Meest recent

'Sibierski aan zet: twee toptalenten RSCA grof wild'

Met de doorbraak van Nathan De Cat vormde Neerpede het voorbije seizoen weer een lichtpunt in barre ...

12
12
'Jacht geopend: Club Brugge ontvangt bod van 35 miljoen'

De voorspelde uittocht lijkt ingezet bij Club Brugge, dat zopas afscheid nam van Aleksandar ...

104
104
'Turkse topclub wil shoppen in Genk en Anderlecht'

Ook deze zomer krijgt de Jupiler Pro League weer te maken met een uittocht aan talent. Zo dreigt ...

144
144
Stankovic komt met laatste boodschap aan Club-fans

Het huwelijk tussen Aleksander Stankovic en Club Brugge was van korte duur, maar wel succesvol. De ...

234
234
Thierry Henry geeft Kompany flinke por in de rug

Thierry Henry was een tijdje de assistent bij de Rode Duivels. De Franse legende volgt België ...

81
81
Anderlecht grijpt meteen in na statement aan Coucke

De supporters waren dan wel enthousiast met de aankondiging van Adidas als nieuwe shirtsponsor, het ...

1179
1179
Opvallende nieuwe rol voor Trossard bij Rode Duivels

Bondscoach Rudi Garcia probeerde wat nieuws uit tegen Kroatië en ook tegen Tunesië ljkt de ...

118
118
Onverwachte comeback ervaren Rode Duivel op komst?

Christian Kabasele (35) speelde al acht jaar geen interland voor de Rode Duivels meer, maar de ...

174
174
Brandon Mechele tovert plots magisch moment uit WK-hoed

Brandon Mechele heeft een seizoen achter de rug om in te kaderen. Terwijl de meeste spelers nog ...

166
166
Courtois ziet troef bij Genk: "Daar wordt héél goed gewerkt"

Genk zorgde toch wel voor een grote verrassing toen het enkele dagen geleden aankondigde opnieuw met ...

53
53
Coucke-protest escaleert: fans dreigen met boycot

Bij Anderlecht is het deze zomer nog maar eens herbeginnen. In vergelijking met een jaar geleden ...

304
304
Club Brugge bevestigt: Stankovic keert terug naar Inter

Er zullen deze zomer wellicht de nodige smaakmakers vertrekken bij Club Brugge na een sterk seizoen. ...

301
301
'Tedesco drukt stempel: 3 JPL-talenten op wenslijst'

Na zijn ontslag bij Fenerbahçe heeft Domenico Tedesco niet lang moeten wachten op een nieuwe ...

130
130
Garcia gooit tactisch plannetje al op tafel: met vier achterin

De Rode Duivels werken zaterdag hun generale repetitie voor het WK af. Om 15u nemen ze het in het ...

148
148
'Rode Duivels grepen naast nog extra troef voor WK'

Voor het WK wisten Vincent Mannaert en Rudi Garcia nog een wit konijn uit de hoed te toveren. Ze ...

189
189
TRANSFERUURTJE: 'Atletico wil topdeal bij Club, wending KDB en Lukaku'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

165
165
Haaland gaat viraal met opvallende ploegfoto Noorwegen

Het WK staat voor de deur en elk land heeft zo hun eigen identiteit. Zo is Noorwegen onlosmakelijk ...

48
48
Garcia zet Vanaken plots op poleposition voor WK

De discussie rond Hans Vanaken bij de Rode Duivels laait weer ferm op na de oefeninterland tegen ...

400
400
Sergio is terug: hilarisch WK-lied voor Rode Duivels

Allez, allez, allez, we gaan er tegenaan! Sergio was in het verleden al goed met een iconisch lied ...

45
45
Garcia komt plots met onheilspellende boodschap Lukaku

Romelu Lukaku speelde dit seizoen amper bij Napoli en de hamvraag is dan ook of de topscorer aller ...

372
372
Toptransfer? Trossard praat vlak voor WK over toekomst

Leandro Trossard heeft er met Arsenal een geweldig seizoen opzitten. De Londenaren wonnen de Premier ...

127
127
'Gemiste kans Anderlecht: knaltransfer van 11,5 miljoen'

Er was de voorbije jaren heel wat te doen over talenten die op zeer jonge leeftijd België ...

365
365
'Drukke zomer Union: meer dan 10 vertrekkers in de maak'

Voor Union wordt het weer een drukke transferzomer. Dat bevestigde CEO Philippe Bormans al meteen na ...

150
150
Sporting Hasselt slaat weer toe, fraaie dubbelslag Lierse

In de Challenger Pro League zit het seizoen er al een tijdje op. De tweedeklassers kunnen zich dan ...

282
282
“Minder dan dit is onvoldoende”: Vandenbempt over WK Duivels

Na de knappe zege in Kroatië hopen de Rode Duivels zaterdag tegen Tunesië nog een extra ...

211
211

Meer sportnieuws