Anderlecht maakt resterend oefenprogramma bekend

328 stemmen
Anderlecht maakt resterend oefenprogramma bekend

Door het coronavirus en het feit dat in heel wat landen de competities nog aan de gang zijn, bleek het voor de Belgische clubs deze zomer niet evident om een voorbereiding samen te stellen. Ze oefenen daarom dan maar vooral tegen elkaar, al staat er af en toe ook duels tegen Nederlandse of Franse tegenstanders gepland.


Zo kondigde Anderlecht reeds aan enkele ploegen uit de Ligue 1 te zullen bekampen, vanwaar nu een nieuwe opponent aan de agenda wordt toegevoegd. FC Nantes kondigt immers aan dat het op 25 juli zal sparren tegen Paars-Wit. Opmerkelijk, want op diezelfde dag had Anderlecht al een oefenmatch tegen Olympique Lyon gepland. Wat daarmee nu gebeurt, is vooralsnog niet duidelijk.

Helemaal zeker durven ze het niet zeggen, maar Het Laatste Nieuws stelt dat er wellicht geen wedstrijd tegen het team van Jason Denayer zal plaatsvinden. Het dagblad weet dan ook dat die partij nog niet definitief vastlag, al waren Anderlecht en Lyon wel in gesprek over een mogelijke vriendschappelijke partij. Die confrontatie met een topper zal er dus hoogstwaarschijnlijk echter niet komen.

UPDATE 17u55
Met de nodige vertraging maakte Anderlecht zopas het resterende programma voor de voorbereiding bekend. Daarin zullen de Brusselaars het zoals bekend opnemen tegen Franse ploegen, te beginnen met een dubbele confrontatie van twee keer 75 minuten in Saint-Étienne op zaterdag 18 juli. Daarna keert Paars-Wit terug naar Neerpede, waar op 25 juli ook Nantes tweemaal op één dag zal worden bekampt – waaronder één volwaardige partij. Eindigen doet de recordkampioen op 1 augustus met een partij in en tegen Lille. Meer details daarover volgen later pas.

LEES OOK: Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Mooi programma?

Meest recent

Anderlecht glundert: twee talenten in top 10 wereldwijd

Terwijl het seizoen er in een aantal landen al opzit, nadert ook de Jupiler Pro League zijn finale ...

14
14
Ultieme ontknoping Play-Offs: refs slotspeeldag bekend

Mogelijk weten we straks al wie zich dit seizoen tot landskampioen kroont, en ook de Europese ...

33
33
Anderlecht neemt afscheid: Verschaeren zegt vaarwel

RSC Anderlecht maakte zopas officieel bekend dat Thorgan Hazard straks zijn laatste thuismatch ...

176
176
RSCA-STVV: Taravel twijfelt, geen Goto in Anderlecht?

Terwijl de meeste ogen op de ontknoping van de titelrace gericht zijn, staan de zenuwen ook in het ...

126
126
Malinwa bevestigt exit meubelstuk: "Het doet pijn"

KV Mechelen hoopt om het titelfeest van Club Brugge nog even uit te stellen. Hoe dan ook ...

51
51
Alderweireld doorbreekt taboe: verborgen strijd raakt diep

Toby Alderweireld kende een carrière waar miljoenen voetballers alleen maar van kunnen ...

87
87
Anderlecht kondigt vertrek van Thorgan Hazard aan

Bij Anderlecht zal er komende zomer heel wat veranderen. De nieuwe sportief directeur Antoine ...

222
222
Nagelsmann komt met verrassende Tresoldi-onthulling

Donderdag werd ook in Duitsland de WK-selectie bekend gemaakt. Daarin maakte Julian Nagelsmann ...

100
100
'Bologna komt aankloppen bij Club én Union'

Vorig weekend werd de titelstrijd wellicht definitief beslecht met de overtuigende 5-0-overwinning ...

294
294
Promotie is binnen: Sporting Hasselt heeft proflicentie beet

Er was de voorbije weken heel wat onduidelijkheid over wie volgend seizoen in de Challenger Pro ...

103
103
WK-selecties: Duitsland met Neuer, Anderlecht-speler beloond

De start van het WK nadert met rasse schreden en alsmaar meer landen maken hun selecties bekend. ...

76
76
'Union neemt duidelijk standpunt in over Hubert'

In principe hebben ze nog een waterkansje, maar bij Union rekenen ze er niet meer op dat ze nog ...

178
178
'Taquin neemt verrassende beslissing over nieuwe job'

Er lijkt in de Jupiler Pro League een stevige stoelendans op til te staan onder de trainers. Bij La ...

32
32
Romero reageert op terugkeer naar Club Brugge

Er liggen komende zomer heel wat transferdossiers op tafel bij Club Brugge. Er zullen onder meer ...

469
469
'Lyon hakt knoop door over transfers Fofana en Mangala'

Rudi Garcia moest zware knopen doorhakken om tot 26 Rode Duivels voor het WK te komen. Malick Fofana ...

70
70
TRANSFERUURTJE: 'Club druk in de weer, Hoefkens terug in JPL'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

221
221
‘Lionel Messi lonkt nieuwe superster naar Inter Miami’

Het Inter Miami van Lionel Messi won vorig seizoen de MLS. De Argentijnse superster lokte al ...

32
32
Mignolet bakt het bruin: "We moeten ons niet inhouden hé"

Terwijl Club Brugge zich opmaakt voor mogelijk titelnieuws, liet Simon Mignolet zich van een totaal ...

159
159
Duivels trio al zeker van verrassende basisplaats op WK?

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada sluipt dichterbij. Op clubniveau worden de prijzen ...

197
197
'Union wil verbazen met transfer van 25 miljoen'

Voor Union eindigt het seizoen een beetje met een valse noot nadat het de titel verloor met een ...

150
150
OHL neemt afscheid van icoon en nog 2 spelers

Komend weekend wordt er een punt gezet achter het Belgische voetbalseizoen en dat betekent dat de ...

81
81
'Brazilië houdt de adem in: Neymar valt uit'

Maandenlang was het in Brazilië een thema of Neymar al dan niet mee zou mogen naar het WK. ...

61
61
'Club Brugge komt te laat: transfertarget gekaapt'

Club Brugge hoopt straks in Mechelen de landstitel helemaal over de streep te trekken. Daarna kan ...

341
341
Tielemans in de zevende hemel na eerste Europese trofee

De Europa League was donderdagavond een prooi voor Aston Villa. De Engelsen klopten in de finale ...

31
31
'Eerste knaltransfer STVV: 8 miljoen euro'

STVV is op twee speeldagen van het einde als enige in de Champions' Play-Off al zeker van zijn lot. ...

132
132

Meer sportnieuws