Juve blijft op titelkoers ondanks puntenverlies in spektakelstuk

99 stemmen
Juve blijft op titelkoers ondanks puntenverlies in spektakelstuk

In de Italiaanse Serie A blijft Juventus in pole-positie om met de Scudetto aan de haal te gaan. Na een spektakelstuk op het veld van Sassuolo mocht de Oude Dame woensdagavond wel blij zijn met een puntje: 3-3. Door nieuw puntenverlies van SS Lazio lijkt het indrukwekkende Atalanta de enige ploeg die Ronaldo en co nog van de titel kunnen houden, al moet een kloof van zeven punten normaal gezien volstaan.


Juve had in de laatste duels telkens steken laten vallen, waardoor stuntploeg Atalanta weer genaderd was tot op zes punten. Er moest dus gewonnen worden en dat was ook te merken in de beginfase. Matthijs de Ligt kwam na een kopbal uit een corner al bijna tot scoren, twee minuten later was het alsnog raak. Wederom werd het gevaar gesticht na een hoekschop van Miralem Pjanic: Danilo schoot van afstand de bal tegen de touwen.

Na twaalf minuten was de droomstart van de grootmacht compleet. Weer tekende de naar FC Barcelona vertrekkende Pjanic voor de assist, dit keer haalde Gonzalo Higuain de trekker over. Toch kon men niet rustig achterover leunen: voormalig Anderlecht-speler Filip Djuricic bracht de spanning terug met de fraaie aansluitingstreffer na een half uur.

GROTE KANSEN, GEEN WINNAAR
In het begin van de tweede helft ging het brutale Sassuolo erop en erover. Domenico Berardi (zie video onderaan) en Francesco Caputo zorgden voor een stunt door de nummer acht van de Serie A op voorsprong te brengen. Maar na een corner zorgde Alex Sandro voor de gelijkmaker. Na de 3-3 kon het duel nog beide kanten op, beide ploegen kregen grote kansen maar scoren lukte niet meer. Juventus heeft nog een gat naar Atalanta van zeven punten. Lazio lijkt dan weer uitgeteld, de Romeinen bleven op 0-0 steken op het veld Udinese en tellen acht punten minder dan Juve. In de Serie A staan nog vijf speeldagen op het programma.

Berardi zorgde voor één van de hoogtepunten met een heerlijke vrije trap:

LEES OOK: 'Schalke 04 weigert aangeboden Belgische middenvelder'

Juventus geeft dit niet meer uit handen ...

Meest recent

Duivels lichtpunt: "Wie dat jaar geleden voorspeld had..."

Na het gelijkspel in de openingsmatch tegen Egypte moeten de Rode Duivels eigenlijk winnen tegen ...

1
1
Opvallende gast tijdens België-Iran: voor KDB en Lukaku?

De Rode Duivels proberen momenteel om af te rekenen met Iran. Makkelijk blijkt dat niet, want ...

12
12
Lukaku zorgt meteen voor discussie: rood of penalty?

De Rode Duivels hebben een bewogen eerste kwart van de wedstrijd beleefd tegen Iran. Twee keer ...

97
97
'Stevige hint over toekomst Benitez bij Antwerp'

Antwerp staat voor een zeer belangrijke zomer, waarin heel wat knopen doorgehakt moeten worden. Er ...

54
54
Nederland plots in de ban van ‘hun Romelu Lukaku’

In Nederland spreken ze weer van de wereldtitel, al zien we dat niet gebeuren. Oranje gaf ...

18
18
Degryse en Alderweireld zien twee vreemde keuzes bij Garcia

Rudi Garcia voert vier wissels door bij de Rode Duivels. Marc Degryse en Toby Alderweireld stellen ...

103
103
Spanje recht de rug met zeer riante overwinning

Spanje speelde om 18u een zeer belangrijk duel op het WK. Na de blamage tegen Kaapverdië (0-0) ...

21
21
Opstelling Duivels: fans hebben het allemaal over één man

De Rode Duivels spelen vanavond tegen Iran. Bondscoach Rudi Garcia voerde vier wissels door. Hans ...

259
259
Garcia verrast compleet met basisplaats Lukaku

De Rode Duivels spelen om 21u tegen Iran. De Belgen hebben geen enkele andere optie dan te winnen, ...

246
246
'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

343
343
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

153
153
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

101
101
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

159
159
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

770
770
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

454
454
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

362
362
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

39
39
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

264
264
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

47
47
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

36
36
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

797
797
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

594
594
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

128
128
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

360
360
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

89
89

Meer sportnieuws