Juve blijft op titelkoers ondanks puntenverlies in spektakelstuk

99 stemmen
Juve blijft op titelkoers ondanks puntenverlies in spektakelstuk

In de Italiaanse Serie A blijft Juventus in pole-positie om met de Scudetto aan de haal te gaan. Na een spektakelstuk op het veld van Sassuolo mocht de Oude Dame woensdagavond wel blij zijn met een puntje: 3-3. Door nieuw puntenverlies van SS Lazio lijkt het indrukwekkende Atalanta de enige ploeg die Ronaldo en co nog van de titel kunnen houden, al moet een kloof van zeven punten normaal gezien volstaan.


Juve had in de laatste duels telkens steken laten vallen, waardoor stuntploeg Atalanta weer genaderd was tot op zes punten. Er moest dus gewonnen worden en dat was ook te merken in de beginfase. Matthijs de Ligt kwam na een kopbal uit een corner al bijna tot scoren, twee minuten later was het alsnog raak. Wederom werd het gevaar gesticht na een hoekschop van Miralem Pjanic: Danilo schoot van afstand de bal tegen de touwen.

Na twaalf minuten was de droomstart van de grootmacht compleet. Weer tekende de naar FC Barcelona vertrekkende Pjanic voor de assist, dit keer haalde Gonzalo Higuain de trekker over. Toch kon men niet rustig achterover leunen: voormalig Anderlecht-speler Filip Djuricic bracht de spanning terug met de fraaie aansluitingstreffer na een half uur.

GROTE KANSEN, GEEN WINNAAR
In het begin van de tweede helft ging het brutale Sassuolo erop en erover. Domenico Berardi (zie video onderaan) en Francesco Caputo zorgden voor een stunt door de nummer acht van de Serie A op voorsprong te brengen. Maar na een corner zorgde Alex Sandro voor de gelijkmaker. Na de 3-3 kon het duel nog beide kanten op, beide ploegen kregen grote kansen maar scoren lukte niet meer. Juventus heeft nog een gat naar Atalanta van zeven punten. Lazio lijkt dan weer uitgeteld, de Romeinen bleven op 0-0 steken op het veld Udinese en tellen acht punten minder dan Juve. In de Serie A staan nog vijf speeldagen op het programma.

Berardi zorgde voor één van de hoogtepunten met een heerlijke vrije trap:

LEES OOK: Openen JPL-topclubs weldra gesprekken met Jorge Mendes?

Juventus geeft dit niet meer uit handen ...

Meest recent

De Bruyne leeft weer op en dankt daarbij één man

België neemt het maandag op tegen Egypte. De Rode Duivels rekenen uiteraard onder meer op Kevin ...

72
72
Yaya Touré heeft verrassende eerste job als T1 beet

Yaya Touré was een zeer goede middenvelder, maar ondertussen is hij al enkele jaren trainer. ...

13
13
Qatar zorgt voor eerste stunt op het WK

Om 21u stond het duel tussen Qatar en Zwitserland op het programma. De Zwitsers waren de grote ...

40
40
Buitenkans JPL-clubs: via jeugd Club naar het WK

Australië opent zijn WK met een partij tegen Turkije. De Socceroos willen de volgende ronde ...

25
25
'KV Mechelen ruikt miljoenentransfer dankzij grote interesse'

KV Mechelen gaat komende zomer de nodige spelers verkopen. De club wil de kassa vullen met enkele ...

92
92
Bijna in Anderlecht, nu ‘dark horse’ bij Brazilië

Jesper Fredberg was de laatste sportieve baas die RSC Anderlecht voor de titel liet meespelen. De ...

112
112
'Westerlo is 'hot' : Galatasaray informeert'

KVC Westerlo krijgt heel veel telefoontjes. De Kemphanen merken dat er heel veel interesse is voor ...

26
26
Pittige strijd bij Rode Duivels: De Cuyper geeft update

Bondscoach Rudi Garcia gaat nog een aantal knopen moet doorhakken voor de partij tegen Egypte. Onder ...

44
44
Qatar rekent op man die de Jupiler Pro League liet daveren

Qatar wil dit WK zich tonen aan de voetbalwereld. Het land opent met een duel tegen Zwitserland. ...

55
55
'Mokerslag voor Rode Duivels uit ziekenboeg'

De Rode Duivels leggen de laatste hand aan hun voorbereiding op het WK. Maandag beginnen ook zij aan ...

259
259
Club Brugge-fans ontdekken iets wat normaal verboden is

Supporters dromen er al jaren van om eens te zien wat zich afspeelt achter de schermen van hun ...

153
153
Vertrek na WK? Garcia spreekt zich uit

De Rode Duivels hebben in de aanloop naar het WK alvast vertrouwen getankt met overtuigende zeges ...

40
40
'Club verbaast 'overbodige' spelers: slechts 2 vertrekkers?'

Het wordt bij Club Brugge een zeer drukke transferzomer. Aleksandar Stankovic, Simon Mignolet en ...

206
206
Club Brugge maakt twee vertrekkers officieel bekend

Club Brugge heeft vandaag het vertrek van twee assistent-trainers meegedeeld. Beiden waren nog maar ...

140
140
'Jackpot Standard: Serie A en Ligue 1 lonken'

Bij Standard gaat er deze zomer zeker volk vertrekken. De club moet geld innen, net zoals elke ...

135
135
Ooit beloftevol bij Anderlecht, nu verrassend op het WK

Bij RSC Anderlecht braken er heel veel spelers van Neerpede door. Niet allemaal maakten ze ...

89
89
De Cat openhartig over vertrek bij Anderlecht

Waar speelt Nathan De Cat volgend seizoen? Dat is nog steeds een heel groot vraagteken. RSC ...

422
422
Fink verrast en haalt boegbeeld Genk naar Turkije

KRC Genk haalde Thibaut Courtois terug als investeerder. Een boegbeeld dat terugkeert naar de ...

331
331
Van Club Brugge-flop tot droomverhaal op het WK

Club Brugge haalde de afgelopen jaren heel veel spelers naar het Jan Breydelstadion. De ene werd een ...

131
131
Lierse krijgt rechtszaak van oude eigenaar aan been

Lierse is tegenwoordig een stabiele club in de Challenger Pro League, die geen gekke dingen doet en ...

130
130
Ruben Van Gucht doet schokkende bekentenis over privé-leven

Hij lijkt tegenwoordig werkelijk overal op te duiken. Van televisieprogramma's tot radio en ...

92
92
Ex-Rode Duivel wil voor WK-stunt zorgen met enorm voordeel

Op het komende WK staan er niet 26 spelers die al het shirt van de Rode Duivels droegen, maar wel ...

32
32
'Union heeft wéér beet: medische keuring gepland'

Geen Belgische club leverde de voorbije jaren zo'n indrukwekkend werk op de transfermarkt als Union, ...

164
164
'Club blijft inzetten op jeugd: twee talenten naar A-kern'

Bij Club Brugge zetten ze de voorbije jaren zwaar in op de eigen jeugdopleiding. Dat bleek dit ...

198
198
Na openingsceremonie WK gaat opvallende theorie over Shakira rond

Het WK 2026 werd donderdagavond officieel op gang getrapt. Voor de openingswedstrijd tussen Mexico ...

42
42

Meer sportnieuws