'Ambitieus transferplan Anderlecht lijkt kansloos'

1023
'Ambitieus transferplan Anderlecht lijkt kansloos'

De selectie van RSC Anderlecht begint aardig vorm te krijgen. Door de verlenging van de huurbeurt van Derrick Luckassen en de nakende komst van Bogdan Mykhaylichenko staat de defensie grotendeels op punt. En ook op het middenveld en in de aanvalslinie beschikt coach Frank Vercauteren nagenoeg over voldoende opties.


RSCA zou wel nog een flankaanvaller willen aantrekken, maar dan lijkt het huiswerk aan inkomende zijde grotendeels af. Aan uitgaande zijde ligt er wel nog een pak werk voor de boeg. Paars-Wit wil zijn loonmassa drastisch doen afnemen en dus moet er een oplossing gevonden worden voor verschillende spelers die niet meer in de plannen voorkomen. Daarnaast zijn er ook een aantal namen die bij een goed bod zouden mogen beschikken.

Zo meldt La Dernière Heure dat ook Elias Cobbaut tot die laatste categorie hoort. Al vraagt RSCA wel een flinke som voor de 22-jarige verdediger. De Waalse krant stelt namelijk dat er een prijskaartje van liefst tien miljoen euro rond zijn nek hangt. Een hoog bedrag, maar gezien zijn polyvalentie en het feit dat hij al werd opgeroepen voor de nationale ploeg, zou het bestuur hopen dat er deze mercato toch een bod van deze grootorde zal binnenkomen op Cobbaut.

UPDATE 22u53
RSCA heeft dus een ambitieus transferplan met Cobbaut, maar de kans dat de Brusselaars effectief tien miljoen euro zullen vangen is klein. In zijn transferbulletin laat LDH weten dat het een grote verrassing zou zijn moest Paars-Wit toch zo'n bedrag vangen. Volgens het medium zouden enkel de Engelse clubs in staat zijn om zo'n som op tafel te leggen, maar door de corona-crisis zal men ook in de Premier League nauwgezet moeten omgaan met de uitgaven en lijkt men grote risico's te schuwen. Tien miljoen euro lijkt dan ook te veel.

LEES OOK: HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Denkt u dat RSCA momenteel tien miljoen euro kan vangen voor Cobbaut?

Meest recent

Vervanger Lukaku velt Liverpool, Real komt met schrik vrij

In de eerste wedstrijden van woensdagavond in de Champions League hebben we bijna meteen twee stunts ...

12
12
Van de Perre spreekt klare taal over Rode Duivels

In de komende dagen zal Mark van Bommel bekend maken welke Rode Duivels hij selecteert voor het ...

4
4
Geen rotatie bij Club: Leko komt met verklaring

Club Brugge hoopt straks tegen PSV weer een knap resultaat neer te zetten, nadat het in zijn laatste ...

17
17
Leko kiest verwachte elf, ook geen verrassingen bij PSV

Om 21u is Club Brugge weer aan zet in de Champions League. Na de knappe zes op zes tegen Inter en ...

45
45
'Wéér duel België-Marokko: doorslaggevende factor bekend'

De voorbije jaren zaten België en Marokko elkaar al regelmatig in de haren in de strijd om jong ...

55
55
Union verbaast Spanje: "Eén van beste teams die we al tegenkwamen"

Donderdag is ook Union weer aan zet in de Europa League. De Brusselaars zijn daarin tot dusver ...

53
53
Mokerslag Standard: aanvoerder maandenlang out?

Na de Europese week gaat de focus vrijdag meteen weer op de Jupiler Pro League, voor de laatste keer ...

39
39
Boodschap voor Van Bommel: "Rode Duivels blijven doel"

Anderlecht neemt het donderdag om 18u45 in zijn vierde wedstrijd in de league phase van de Europa ...

16
16
Milkon verrast iedereen met nieuwe club

De laatste jaren krijgen alsmaar meer jonge trainers hun kans in het Belgische voetbal, zij het met ...

19
19
Bormans speelt open kaart over Europese ambitie Union

Donderdag wordt alweer een drukke dag voor de Belgische teams in Europa. Ook Union moet dan opnieuw ...

26
26
Bornauw, Club en WK U17: Bruno reageert op hete hangijzers

Donderdag moet Anderlecht alweer aan de bak, want dan komt op de vierde speeldag in de Europa League ...

106
106
Ronaldo deelt hartverscheurend bericht na tragedie in Spanje

Cristiano Ronaldo speelde een groot stuk van zijn carrière in Spanje, uiteraard bij Real ...

36
36
Leko gelooft het zelf niet: Verhaeghe ruikt ongeziene stunt

Ivan Leko trapt bij Club Brugge bewust op de rem. Na de 3-4 tegen Inter gooit iedereen met ...

219
219
Geen goed voorteken voor Club: NXT verliest in slot van PSV

Club Brugge gaat om 21u op zoek naar zijn derde opeenvolgende overwinning in de Champions League. ...

103
103
Degryse voorspelt enorm spektakel bij Club Brugge

Club Brugge staat om 21u voor zijn vierde opdracht in de league phase van de Champions League. Het ...

203
203
Trainerscarousel: nieuwe coach Debast, Schreuder profiteert

November blijkt nu al de maand van de trainerswissels te worden. In de Jupiler Pro League sneuvelden ...

71
71
Relatie Van Gucht en Charlotte Van Looy onder druk?

Charlotte Van Looy doet een opvallende bekentenis over haar relatie met Ruben Van Gucht. Achter de ...

66
66
'Mislukte' transfers bij Club: Preud'homme weerlegt kritiek

Bij Club Brugge zijn ze alweer uitstekend aan het seizoen begonnen, met een 27 op 30 in de Jupiler ...

233
233
'Union haalt opgelucht adem: Bondsparket heeft genade'

Het blijven zeer drukke weken voor Union. Donderdag moet het in de Europa League op bezoek bij Celta ...

58
58
Ommekeer bij Kortrijk? "Het gaat de goede kant uit"

Vorig weekend vonden er de nodige verschuivingen plaats in de kelder van het klassement van de ...

107
107
Real pakt uit: tennisicoon in bestuur én toptalent op komst

Real Madrid kende alweer een woelig seizoensbegin, want na nederlagen tegen Real Betis en Atletico ...

51
51
'Vitor Bruno slikt dubbele domper voor Salzburg'

Anderlecht bezorgde zichzelf vorig weekend weer wat meer ademruimte met een ruime zege tegen ...

270
270
'Na 6 maanden alweer weg? Goudhaantje Union grof wild'

Union haalde afgelopen zomer alweer 35 miljoen euro op de transfermarkt op met de verkoop van Anan ...

58
58
Zulte Waregem plukt verrassend pion weg bij Club Brugge

Zulte Waregem was uitstekend aan het seizoen begonnen en snuffelde zelfs even aan de subtop, maar is ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Milan shopt wéér bij Club, Bakayoko moet weg'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

217
217

Meer sportnieuws