'Ambitieus transferplan Anderlecht lijkt kansloos'

1023 stemmen
'Ambitieus transferplan Anderlecht lijkt kansloos'

De selectie van RSC Anderlecht begint aardig vorm te krijgen. Door de verlenging van de huurbeurt van Derrick Luckassen en de nakende komst van Bogdan Mykhaylichenko staat de defensie grotendeels op punt. En ook op het middenveld en in de aanvalslinie beschikt coach Frank Vercauteren nagenoeg over voldoende opties.


RSCA zou wel nog een flankaanvaller willen aantrekken, maar dan lijkt het huiswerk aan inkomende zijde grotendeels af. Aan uitgaande zijde ligt er wel nog een pak werk voor de boeg. Paars-Wit wil zijn loonmassa drastisch doen afnemen en dus moet er een oplossing gevonden worden voor verschillende spelers die niet meer in de plannen voorkomen. Daarnaast zijn er ook een aantal namen die bij een goed bod zouden mogen beschikken.

Zo meldt La Dernière Heure dat ook Elias Cobbaut tot die laatste categorie hoort. Al vraagt RSCA wel een flinke som voor de 22-jarige verdediger. De Waalse krant stelt namelijk dat er een prijskaartje van liefst tien miljoen euro rond zijn nek hangt. Een hoog bedrag, maar gezien zijn polyvalentie en het feit dat hij al werd opgeroepen voor de nationale ploeg, zou het bestuur hopen dat er deze mercato toch een bod van deze grootorde zal binnenkomen op Cobbaut.

UPDATE 22u53
RSCA heeft dus een ambitieus transferplan met Cobbaut, maar de kans dat de Brusselaars effectief tien miljoen euro zullen vangen is klein. In zijn transferbulletin laat LDH weten dat het een grote verrassing zou zijn moest Paars-Wit toch zo'n bedrag vangen. Volgens het medium zouden enkel de Engelse clubs in staat zijn om zo'n som op tafel te leggen, maar door de corona-crisis zal men ook in de Premier League nauwgezet moeten omgaan met de uitgaven en lijkt men grote risico's te schuwen. Tien miljoen euro lijkt dan ook te veel.

LEES OOK: Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Denkt u dat RSCA momenteel tien miljoen euro kan vangen voor Cobbaut?

Meest recent

'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

8
8
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

18
18
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

33
33
Defour ziet oplossing voor énorm pijnpunt bij België

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend de achtste finales tegen de Verenigde Staten. In Het Belang ...

39
39
West Ham United stelt Belg aan als 'Hoofd Rekrutering'

West Ham United heeft op een van de cruciale posities binnen de club een Belg aangsteld, dat maakten ...

6
6
AA Gent en Standard verzorgen spektakel in oefenduels

AA Gent en Standard speelden namiddag een oefenduel. De Buffalo's hadden meteen een stevige partij ...

51
51
'Trossard verlaat Arsenal: deal bijna rond'

Leandro Trossard is de laatste matchen zeer goed op dreef op het WK. De ervaren aanvaller zal na het ...

152
152
Nederland verrast: "Garcia had hem moeten oproepen"

De Rode Duivels staan in de achtste finales. Dat gebeurde met horten en stoten, maar ze staan er ...

71
71
'Anderlecht hoopt op De Cat: volgende club haakt af'

Nathan De Cat zijn toekomst is nog steeds onduidelijk. Waar speelt de jonge middenvelder de komende ...

254
254
Bekende WK-ganger zet deur open voor JPL-transfer

Gaan we weldra opnieuw een 'Paul Okon' in de Jupiler Pro League zien? Paul Okon-Engstler speelde een ...

76
76
Bosz zorgt meteen voor flinke opschudding bij PSV

Nederland en Ronald Koeman gingen uit elkaar. Peter Bosz wordt genoemd als een grote kandidaat om ...

28
28
Club Brugge en KRC Genk openen met overwinningen

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. KRC Genk ging op bezoek bij ...

112
112
Debuut Biancone en Pétrot, geen zege voor Anderlecht

RSC Anderlecht speelde om 14u zijn eerste oefenmatch tegen US Boulogne. Wat wisten de Brusselaars te ...

466
466
'Standard ruikt miljoenen: Como klopt aan'

Gaat Standard een van zijn grote talenten verliezen? Het zou zomaar kunnen, want de interesse neemt ...

151
151
"Via Feyenoord bij de Rode Duivels? Waarom niet?"

De Rode Duivels maken zich klaar voor de match tegen de Verenigde Staten. In België en ...

55
55
'Anderlecht haakt af: peperdure vraagprijs'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

293
293
Club Brugge haalt negen jongeren bij de A-kern

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn oefenmatch tegen KV Kortrijk. Blauw-Zwart haalde negen jonge ...

222
222
Lof voor Garcia: Nainggolan met hevig relaas

Rudi Garcia krijgt zelfs na geslaagde wissels toch nog kritiek uit bepaalde hoek. De ingrepen oogden ...

121
121
Monsterzeges OHL en Charleroi, Club start met opvallende elf

Terwijl het WK 2026 nog op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League al ...

173
173
Metamorfose bij Duivels: 'onuitgegeven basiself tegen VS'

Om de kwartfinale van het WK 2026 te halen, zullen de Rode Duivels maandagnacht moeten afrekenen met ...

445
445
Thibaut Courtois laat achter de schermen andere kant zien

Hij hield België al meer dan eens recht op dit WK en groeide opnieuw uit tot een van de ...

77
77
'Vertrek Onyedika krijgt vorm: Club Brugge legt prijs vast'

Club Brugge is inmiddels weer aan het trainen, maar verschillende internationals moeten nog ...

535
535
'Openda zet stapje terug: transfergevecht met vier clubs'

Loïs Openda zal ongetwijfeld met een wrang gevoel kijken naar de prestaties van de Rode Duivels ...

122
122
Duivels-vedetten krijgen waarschuwing: "Wie je ook bent ..."

Voetbalminnend België hapte woensdagnacht collectief naar adem. Op het WK 2026 kwalificeerden ...

316
316
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat los, toptransfer Moreira'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

339
339

Meer sportnieuws