'Ambitieus transferplan Anderlecht lijkt kansloos'

door
'Ambitieus transferplan Anderlecht lijkt kansloos'

De selectie van RSC Anderlecht begint aardig vorm te krijgen. Door de verlenging van de huurbeurt van Derrick Luckassen en de nakende komst van Bogdan Mykhaylichenko staat de defensie grotendeels op punt. En ook op het middenveld en in de aanvalslinie beschikt coach Frank Vercauteren nagenoeg over voldoende opties.


RSCA zou wel nog een flankaanvaller willen aantrekken, maar dan lijkt het huiswerk aan inkomende zijde grotendeels af. Aan uitgaande zijde ligt er wel nog een pak werk voor de boeg. Paars-Wit wil zijn loonmassa drastisch doen afnemen en dus moet er een oplossing gevonden worden voor verschillende spelers die niet meer in de plannen voorkomen. Daarnaast zijn er ook een aantal namen die bij een goed bod zouden mogen beschikken.

Zo meldt La Dernière Heure dat ook Elias Cobbaut tot die laatste categorie hoort. Al vraagt RSCA wel een flinke som voor de 22-jarige verdediger. De Waalse krant stelt namelijk dat er een prijskaartje van liefst tien miljoen euro rond zijn nek hangt. Een hoog bedrag, maar gezien zijn polyvalentie en het feit dat hij al werd opgeroepen voor de nationale ploeg, zou het bestuur hopen dat er deze mercato toch een bod van deze grootorde zal binnenkomen op Cobbaut.

UPDATE 22u53
RSCA heeft dus een ambitieus transferplan met Cobbaut, maar de kans dat de Brusselaars effectief tien miljoen euro zullen vangen is klein. In zijn transferbulletin laat LDH weten dat het een grote verrassing zou zijn moest Paars-Wit toch zo'n bedrag vangen. Volgens het medium zouden enkel de Engelse clubs in staat zijn om zo'n som op tafel te leggen, maar door de corona-crisis zal men ook in de Premier League nauwgezet moeten omgaan met de uitgaven en lijkt men grote risico's te schuwen. Tien miljoen euro lijkt dan ook te veel.

LEES OOK: Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Denkt u dat RSCA momenteel tien miljoen euro kan vangen voor Cobbaut?

Meest recent

Koude douche Lukaku en co, Liverpool ontsnapt in 97ste minuut

In de Italiaanse Serie A heeft SSC Napoli opnieuw duur puntenverlies geleden. Ondanks een late ...

2
2
Eén buis bij geroteerd Club: "Zat er paar keer naast"

Club Brugge heeft tussen zijn duels tegen Atlético Madrid door, geen steken laten vallen in ...

71
71
"Rot op!" - Genk-sterkhouder valt keihard door de mand

KRC Genk heeft zijn sterke reeks van de laatste weken zondagmiddag op abrupte wijze tot een einde ...

141
141
'Kompany in zijn nopjes: herkansing Bayern voor toptransfer'

Bayern München speelde zaterdag tegen Eintracht Frankfurt met vuur, maar wist uiteindelijk toch ...

45
45
Sleutelmatch Anderlecht: 'Taravel grijpt in met basiself'

Na de zwakke resultaten van de voorbije weken, is de deelname van RSC Anderlecht aan de Champions' ...

395
395
PO I-koorts daalt in Genk: Standard opent gehaktmolen

De strijd om PO1 wordt week na week een rollercoaster die verschillende zijsporen heeft. Deze keer ...

111
111
Transferflop dreigt bij Club: miljoenenaankoop 'spoorloos'

Club Brugge investeerde afgelopen zomer de nodige miljoenen in het aanwerven van versterking. Het ...

399
399
AA Gent likt zijn wonden: "Enorme ontgoocheling"

In de strijd om de Champions' Play-Offs heeft AA Gent vrijdagavond een bijzonder slechte zaak ...

219
219
Vandenbroeck bekent kleur: de sterkste tegenstanders in JPL

Zulte Waregem wil zondagavond de drie punten thuis houden tegen RSC Anderlecht. Opnieuw een mooie ...

152
152
Absolute rotavond Courtois: Spaanse media vellen verdict

In de Spaanse Primera Division krijgt FC Barcelona zondagnamiddag een uitgelezen kans om de ...

70
70
Union komt met nieuws na noodlottige fase David

Union SG wist zaterdagavond zijn leidersplaats met succes te verdedigen en won op eigen veld met 2-1 ...

139
139
Anderlecht met rug tegen muur: "Als ze Schreuder echt willen ..."

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

385
385
Genk vs. Standard: opstellingen Hayen en Euvrard bekend

KRC Genk zit momenteel in een goede vorm en wist zijn vijf laatste matchen te winnen. Die lijn wil ...

44
44
Brusselmans breekt helemaal: "Denk na over de dood"

Herman Brusselmans maakte onlangs bekend dat hij niet meer zal opdraven in de jury van De Slimste ...

78
78
TRANSFERUURTJE: Schok rond De Bruyne, nieuwe club Mignolet?

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

393
393
De Spor herleeft: Is Erik Van Looy de geheime redder?

Sporting Hasselt werd onder leiding van Rik Verheye en Sam Kerkhofs een echte 'cultclub'. De Spor ...

178
178
‘Strijd om Moreira barst los: monstersom op tafel’

De opmars van Diego Moreira is indrukwekkend. De buitenspeler groeide bij Strasbourg uit tot een ...

52
52
Schoofs zet titelstrijd op scherp: oorlog met Club en STVV

Union SG won op de valreep van Royal Antwerp FC en blijft op titelkoers. De landskampioen staat op ...

208
208
Club-vloek van Tresoldi: onheil voor Atlético Madrid?

Club Brugge speelde in het Jan Breydelstadion 3-3 gelijk tegen Atlético Madrid in de ...

233
233
Francky Dury blikt terug op Anderlecht: "Gewoon geflikt"

In 2013 stond Zulte dicht bij een gigantische stunt. Francky Dury kon kampioen spelen met Zulte ...

343
343
Smets open over ontslag Fink: onthulling over Hayen

Matte Smets komt volledig boven water bij KRC Genk. De centrale verdediger was door de mindere ...

300
300
Messi krijgt pak slaag, Cuypers maakt direct statement

De MLS is opnieuw begonnen en in de Verenigde Staten vond er meteen een enorme verrassing plaats. ...

49
49
Van Gucht en partner verrassen iedereen met groot babynieuws

Nog maar eens onverwacht nieuw uit Ruben Van Gucht-land. Een week na de storm die over zijn huwelijk ...

119
119
'Union SG droomt van megadeal met Liverpool'

Bij Union SG zijn ze dit seizoen weer uitstekend bezig. Het voetbal is niet geweldig, de resultaten ...

133
133
Knaltransfer Neerpede-product: "Hoop stap te zetten"

Bij RSC Anderlecht hebben ze héél veel talent in de jeugdopleiding en niet iedereen ...

103
103

Meer sportnieuws