'Ambitieus transferplan Anderlecht lijkt kansloos'

1023 stemmen
'Ambitieus transferplan Anderlecht lijkt kansloos'

De selectie van RSC Anderlecht begint aardig vorm te krijgen. Door de verlenging van de huurbeurt van Derrick Luckassen en de nakende komst van Bogdan Mykhaylichenko staat de defensie grotendeels op punt. En ook op het middenveld en in de aanvalslinie beschikt coach Frank Vercauteren nagenoeg over voldoende opties.


RSCA zou wel nog een flankaanvaller willen aantrekken, maar dan lijkt het huiswerk aan inkomende zijde grotendeels af. Aan uitgaande zijde ligt er wel nog een pak werk voor de boeg. Paars-Wit wil zijn loonmassa drastisch doen afnemen en dus moet er een oplossing gevonden worden voor verschillende spelers die niet meer in de plannen voorkomen. Daarnaast zijn er ook een aantal namen die bij een goed bod zouden mogen beschikken.

Zo meldt La Dernière Heure dat ook Elias Cobbaut tot die laatste categorie hoort. Al vraagt RSCA wel een flinke som voor de 22-jarige verdediger. De Waalse krant stelt namelijk dat er een prijskaartje van liefst tien miljoen euro rond zijn nek hangt. Een hoog bedrag, maar gezien zijn polyvalentie en het feit dat hij al werd opgeroepen voor de nationale ploeg, zou het bestuur hopen dat er deze mercato toch een bod van deze grootorde zal binnenkomen op Cobbaut.

UPDATE 22u53
RSCA heeft dus een ambitieus transferplan met Cobbaut, maar de kans dat de Brusselaars effectief tien miljoen euro zullen vangen is klein. In zijn transferbulletin laat LDH weten dat het een grote verrassing zou zijn moest Paars-Wit toch zo'n bedrag vangen. Volgens het medium zouden enkel de Engelse clubs in staat zijn om zo'n som op tafel te leggen, maar door de corona-crisis zal men ook in de Premier League nauwgezet moeten omgaan met de uitgaven en lijkt men grote risico's te schuwen. Tien miljoen euro lijkt dan ook te veel.

LEES OOK: De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

Denkt u dat RSCA momenteel tien miljoen euro kan vangen voor Cobbaut?

Meest recent

Van Gucht doet spectaculaire onthulling aan Kat Kerkhofs

Ruben Van Gucht heeft opnieuw voor gespreksstof gezorgd. In de podcast ‘Achter De ...

0
0
'Miljoenendeal Charleroi, spits verlaat Westerlo'

Het WK loert om de hoek, maar het is duidelijk dat de transfermolen ook stilaan op gang begint te ...

7
7
'KRC Genk helemaal los: officieel bod op nieuwe spits'

KRC Genk is volop bezig met het vormen van zijn selectie voor volgend seizoen. Met Jeppe Erenbjerg ...

17
17
Soap loopt spuigaten uit: Atlético maakt Real compleet belachelijk

In het Spaanse voetbal gaat momenteel niet enkel het wereldkampioenschap over de tongen. Zo bedaart ...

70
70
De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

391
391
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

613
613
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

241
241
'City verwent opvolger Guardiola met nieuwe sterspeler'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

165
165
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

233
233
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

174
174
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

48
48
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

137
137
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

73
73
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

156
156
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

94
94
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

38
38
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

65
65
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

105
105
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

79
79
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

163
163
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

328
328
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1070
1070
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

236
236
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

122
122
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

256
256

Meer sportnieuws