'Ambitieus transferplan Anderlecht lijkt kansloos'

door
'Ambitieus transferplan Anderlecht lijkt kansloos'

De selectie van RSC Anderlecht begint aardig vorm te krijgen. Door de verlenging van de huurbeurt van Derrick Luckassen en de nakende komst van Bogdan Mykhaylichenko staat de defensie grotendeels op punt. En ook op het middenveld en in de aanvalslinie beschikt coach Frank Vercauteren nagenoeg over voldoende opties.


RSCA zou wel nog een flankaanvaller willen aantrekken, maar dan lijkt het huiswerk aan inkomende zijde grotendeels af. Aan uitgaande zijde ligt er wel nog een pak werk voor de boeg. Paars-Wit wil zijn loonmassa drastisch doen afnemen en dus moet er een oplossing gevonden worden voor verschillende spelers die niet meer in de plannen voorkomen. Daarnaast zijn er ook een aantal namen die bij een goed bod zouden mogen beschikken.

Zo meldt La Dernière Heure dat ook Elias Cobbaut tot die laatste categorie hoort. Al vraagt RSCA wel een flinke som voor de 22-jarige verdediger. De Waalse krant stelt namelijk dat er een prijskaartje van liefst tien miljoen euro rond zijn nek hangt. Een hoog bedrag, maar gezien zijn polyvalentie en het feit dat hij al werd opgeroepen voor de nationale ploeg, zou het bestuur hopen dat er deze mercato toch een bod van deze grootorde zal binnenkomen op Cobbaut.

UPDATE 22u53
RSCA heeft dus een ambitieus transferplan met Cobbaut, maar de kans dat de Brusselaars effectief tien miljoen euro zullen vangen is klein. In zijn transferbulletin laat LDH weten dat het een grote verrassing zou zijn moest Paars-Wit toch zo'n bedrag vangen. Volgens het medium zouden enkel de Engelse clubs in staat zijn om zo'n som op tafel te leggen, maar door de corona-crisis zal men ook in de Premier League nauwgezet moeten omgaan met de uitgaven en lijkt men grote risico's te schuwen. Tien miljoen euro lijkt dan ook te veel.

LEES OOK: Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Denkt u dat RSCA momenteel tien miljoen euro kan vangen voor Cobbaut?

Meest recent

Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

39
39
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

12
12
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

36
36
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

27
27
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

23
23
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

55
55
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

34
34
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

48
48
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

67
67
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

66
66
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

145
145
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

486
486
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

144
144
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

24
24
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

18
18
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

205
205
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

259
259
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

191
191
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

462
462
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

262
262
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

154
154
'Vuurwerk bij Club Brugge: toptargets zomer bekend'

Club Brugge gaat alweer een bijzonder lucratieve zomer tegemoet, want tal van goudhaantjes zijn ...

707
707
Wesley Sonck slaat de bal volledig mis: "Ik weet niks!"

Wesley Sonck kent het klappen van de zweep. Als ex-voetballer, Rode Duivel en vaste analist op ...

125
125
‘Kompany slaat op tafel bij Bayern: bom van 100 miljoen'

Vincent Kompany is aan een geweldig seizoen bezig bij Bayern München. De Belgische oefenmeester ...

153
153
Iraanse voetbalvrouwen met statement tijdens volkslied

Terwijl de situatie in Iran penibel is geworden na de escalatie van het militair conflict in het ...

51
51

Meer sportnieuws