'Miljoenentransfer Gent toch niet helemaal rond'

457 stemmen
'Miljoenentransfer Gent toch niet helemaal rond'

AA Gent toonde zich al bijzonder gretig op de transfermarkt en haalde verschillende interessante aanwinsten naar de Ghelamco Arena, de honger is echter nog niet gestild. Zo willen de Buffalo's nog een nieuwe spits aantrekken. Maar eerst lijkt er nog een extra middenvelder op komst.


Gent wil volgend seizoen op meerdere fronten meedoen, het is dus belangrijk om voldoende mankracht in de breedte te hebben. Een doublure voor Sven Kums en Vadis Odjidja lijkt alvast uit Duitsland te komen. Volgens de Duitse tak van Sky Sports is Niklas Dorsch goed op weg naar Oost-Vlaanderen. De 22-jarige was het voorbije seizoen actief bij tweedeklasser Heidenheim, met wie hij maandag nog nipt naast een ticket richting Bundesliga greep.

BILD laat woensdag zelfs weten dat een akkoord met Heidenheim al rond is. Zoals verwacht betalen de Buffalo's 3,5 miljoen euro voor de middenvelder. Het kan wel nog enkele dagen duren voor Gent zijn zevende aanwinst voor volgend seizoen effectief kan voorstellen, want Dorsch vertoeft momenteel nog op vakantie in Griekenland. Eens hij terug is, kunnen de handtekeningen echter gezet worden.

UPDATE 22u40
De berichtgeving vanuit Duitsland zou dan toch nog wat voorbarig zijn geweest. Bij Het Laatste Nieuws laat men immers weten dat de transfer nog niet helemaal rond is. De onderhandelingen zouden weliswaar vergevorderd zijn, maar een sluitend akkoord is er dus nog niet over de volgende Gentse miljoenentransfer.

LEES OOK: De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Gent moet met deze selectie in staat zijn een gooi naar de titel te doen ...

Meest recent

Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

3
3
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

20
20
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

36
36
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

105
105
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

282
282
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

147
147
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

311
311
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

244
244
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

153
153
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

76
76
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

77
77
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

137
137
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

160
160
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

317
317
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

320
320
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

242
242
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

435
435
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

139
139
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

654
654
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

98
98
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

65
65
Vitor Bruno spreekt eerste keer na intrede bij Anderlecht

Anderlecht heeft lang geduld moeten oefenen, maar heeft eindelijk zijn nieuwe trainer gevonden. Het ...

363
363
Beerschot kondigt uitgaande 'toptransfer' aan

Beerschot greep afgelopen seizoen maar net naast een directe terugkeer in de Jupiler Pro League en ...

61
61
'Bakayoko maakt zeer verrassende transfer'

In de WK-selectie van de Rode Duivels koos Rudi Garcia voor Jérémy Doku, Leandro ...

158
158
'Westerlo op een zucht van nieuwe miljoenendeal'

Westerlo boerde de voorbije jaren al zeer goed op de transfermarkt. Ze wisten vooral hun spitsen ...

39
39

Meer sportnieuws