'Miljoenentransfer Gent toch niet helemaal rond'

door
'Miljoenentransfer Gent toch niet helemaal rond'

AA Gent toonde zich al bijzonder gretig op de transfermarkt en haalde verschillende interessante aanwinsten naar de Ghelamco Arena, de honger is echter nog niet gestild. Zo willen de Buffalo's nog een nieuwe spits aantrekken. Maar eerst lijkt er nog een extra middenvelder op komst.


Gent wil volgend seizoen op meerdere fronten meedoen, het is dus belangrijk om voldoende mankracht in de breedte te hebben. Een doublure voor Sven Kums en Vadis Odjidja lijkt alvast uit Duitsland te komen. Volgens de Duitse tak van Sky Sports is Niklas Dorsch goed op weg naar Oost-Vlaanderen. De 22-jarige was het voorbije seizoen actief bij tweedeklasser Heidenheim, met wie hij maandag nog nipt naast een ticket richting Bundesliga greep.

BILD laat woensdag zelfs weten dat een akkoord met Heidenheim al rond is. Zoals verwacht betalen de Buffalo's 3,5 miljoen euro voor de middenvelder. Het kan wel nog enkele dagen duren voor Gent zijn zevende aanwinst voor volgend seizoen effectief kan voorstellen, want Dorsch vertoeft momenteel nog op vakantie in Griekenland. Eens hij terug is, kunnen de handtekeningen echter gezet worden.

UPDATE 22u40
De berichtgeving vanuit Duitsland zou dan toch nog wat voorbarig zijn geweest. Bij Het Laatste Nieuws laat men immers weten dat de transfer nog niet helemaal rond is. De onderhandelingen zouden weliswaar vergevorderd zijn, maar een sluitend akkoord is er dus nog niet over de volgende Gentse miljoenentransfer.

LEES OOK: Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

Gent moet met deze selectie in staat zijn een gooi naar de titel te doen ...

Meest recent

Anderlecht casht op Angulo: reden voor transfer bekend

Voor Anderlecht werd de laatste dag van de mercato nog verrassend druk. Paars-Wit haalde nog een ...

51
51
'Leegloop La Louvière: Frutos én coach naar Belgische club?'

Met nog zeven speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie staat er nog heel wat op het spel ...

51
51
'Antwerp baalt en loopt stunttransfer nog mis'

Antwerp sloot zijn wintermercato uiteindelijk af met amper één aanwinst. Er werd toch ...

31
31
'Renard moet écht vrezen na nieuwe onthulling'

Olivier Renard krijgt steeds meer kritiek nadat de afgelopen drie transferperiodes niet goed waren. ...

373
373
'Anderlecht weigerde dit monsterbod op De Cat'

RSC Anderlecht verkocht op de slotdag van de mercato Nilson Angulo aan Sunderland. De Brusselaars ...

511
511
Patro Eisden verrast met pikante transfer

Patro Eisden heeft op de valreep nog een transfer weten af te ronden. De club uit de Challenger Pro ...

49
49
'JPL of niet? Hasi zorgt voor héél vreemde wending'

Besnik Hasi is weg bij Anderlecht na het debacle in Standard. Zijn passage was opnieuw kort, zoals ...

255
255
Westerlo en Cercle Brugge laten alsnog spelers vertrekken

Westerlo kreeg vanuit Turkije het sein om deze mercato winst te maken en de loonmassa moest ook naar ...

27
27
Renard met vreemde zet: RSCA lijkt 'oude fout' weer te maken

RSC Anderlecht is hardleers. De club zat jaren geleden financieel zwaar in de problemen toen Peter ...

443
443
Verhuurde JPL-spelers: Buffalo steekt in absolute bloedvorm

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

82
82
'Kassa rinkelt in Genk: toptransfer in kannen en kruiken'

In de meeste landen is de wintermercato sinds maandag gesloten, maar in Turkije kunnen clubs nog tot ...

378
378
Gheysens in vieze papieren: Antwerp in de etalage?

Van het voorspelde winteroffensief kwam weinig in huis bij Antwerp, waar Paul Gheysens nochtans ...

468
468
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

577
577
Club NXT verovert Europa: nieuwe stunt in Youth League

Terwijl het eerste efltal van Club Brugge wist door te stoten naar de play-offs van de Champions ...

313
313
'Hasi out, Fink in: schaduwlijst Anderlecht lekt uit'

RSC Anderlecht nam zondag afscheid van Besnik Hasi, en dus moet de recordkampioen nog maar eens op ...

567
567
KRC Genk verrast vriend en vijand met nieuwe spits

Op de slotdag van de wintermercato haalde KRC Genk met Emile Doucouré nog een beloftevolle ...

430
430
Schokkend: Sporza-journaliste gooit vuile VRT-was buiten

Sporza. Voor velen klinkt het als een keurmerk. Degelijk. Betrouwbaar. Onaantastbaar bijna. In ...

217
217
Vermant in de lappenmand: kopzorgen bij Club Brugge

Club Brugge verloor zondag de topper tegen Union. Ivan Leko maakte geen al te beste beurt in het ...

515
515
'Anderlecht zoekt trainer: plottwist van formaat?'

Na een drukke Deadline Day kan de rust nog niet meteen weerkeren bij RSC Anderlecht, dat na het ...

630
630
Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

541
541
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

129
129
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

231
231
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

306
306
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

350
350
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

501
501

Meer sportnieuws