'Miljoenentransfer Gent toch niet helemaal rond'

457 stemmen
'Miljoenentransfer Gent toch niet helemaal rond'

AA Gent toonde zich al bijzonder gretig op de transfermarkt en haalde verschillende interessante aanwinsten naar de Ghelamco Arena, de honger is echter nog niet gestild. Zo willen de Buffalo's nog een nieuwe spits aantrekken. Maar eerst lijkt er nog een extra middenvelder op komst.


Gent wil volgend seizoen op meerdere fronten meedoen, het is dus belangrijk om voldoende mankracht in de breedte te hebben. Een doublure voor Sven Kums en Vadis Odjidja lijkt alvast uit Duitsland te komen. Volgens de Duitse tak van Sky Sports is Niklas Dorsch goed op weg naar Oost-Vlaanderen. De 22-jarige was het voorbije seizoen actief bij tweedeklasser Heidenheim, met wie hij maandag nog nipt naast een ticket richting Bundesliga greep.

BILD laat woensdag zelfs weten dat een akkoord met Heidenheim al rond is. Zoals verwacht betalen de Buffalo's 3,5 miljoen euro voor de middenvelder. Het kan wel nog enkele dagen duren voor Gent zijn zevende aanwinst voor volgend seizoen effectief kan voorstellen, want Dorsch vertoeft momenteel nog op vakantie in Griekenland. Eens hij terug is, kunnen de handtekeningen echter gezet worden.

UPDATE 22u40
De berichtgeving vanuit Duitsland zou dan toch nog wat voorbarig zijn geweest. Bij Het Laatste Nieuws laat men immers weten dat de transfer nog niet helemaal rond is. De onderhandelingen zouden weliswaar vergevorderd zijn, maar een sluitend akkoord is er dus nog niet over de volgende Gentse miljoenentransfer.

LEES OOK: AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

Gent moet met deze selectie in staat zijn een gooi naar de titel te doen ...

Meest recent

"Zoals in 1986": Degryse voorspelt opvallend WK-scenario

De Rode Duivels hebben na een aarzelende WK-start alsnog de groepswinst gepakt in Groep G. Na de 5-1 ...

13
13
Garcia bijt van zich af: “Dat was het enige verschil”

Bondscoach Rudi Garcia kreeg de afgelopen twee wedstrijden de volle laag. Na een 1-1 tegen Egypte en ...

22
22
Iran haalt verwoestend uit naar FIFA en Infantino

Iran ligt al een tijdje in de clinch met de Verenigde Staten en daar komt nu ook de FIFA bij. Na de ...

90
90
CEPANI velt oordeel: rekening DAZN aan Pro League bekend

De soap rond DAZN en de rechten van het Belgische voetbal duurt nog steeds verder. De ...

94
94
Doku toch streng ondanks overtuigende WK-zege

Er was de afgelopen tijd heel wat te doen om Jérémy Doku. De buitenspeler viel uit met ...

60
60
Blijft Vanaken in de basis? Duidelijk oordeel na Nieuw-Zeeland

Hans Vanaken kreeg tegen Nieuw-Zeeland zijn kans in de basis naast Youri Tielemans en Kevin De ...

303
303
De Bruyne glundert voor camera: pakkende reden voor viering

Kevin De Bruyne was bezig aan een moeizaam wereldkampioenschap. Maar na een sterke prestatie tegen ...

43
43
Saelemaekers zorgt voor valse noot: "Waarom doet hij dat?!"

De Rode Duivels hebben dan toch hun poule kunnen winnen op het WK 2026. Dat deden ze bovendien na ...

424
424
'Transferoorlog Club vs. Genk: Racing slaat fors terug'

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de ploegen uit de Jupiler Pro League druk in de weer met ...

628
628
"Het is lelijk" - Garcia bijt keihard terug na droomzege

Rudi Garcia heeft zijn gram gehaald op het WK 2026. Zijn Rode Duivels pakten alsnog de groepswinst ...

143
143
WK-route Duivels: weg open naar loodzware kwartfinale?

De Rode Duivels hebben dan toch beslag gelegd op groepswinst op het WK 2026. Nu hun poulefase achter ...

296
296
Europese pers draait volledig om: één Duivel hemel in geprezen

Na twee mindere wedstrijden hebben de Rode Duivels de rug gerecht op het WK 2026. Met een klinkende ...

847
847
Rode Duivels slaan waanzinnige slag: déze droomloting wenkt

De Rode Duivels hebben hun WK in één wedstrijd helemaal omgedraaid. Na de zege tegen ...

519
519
Megastunt op WK 2026, dramatische aftocht Uruguay

Het wereldkampioenschap 2026 leverde al heel wat mooie verhalen op. Het grootste sprookje tot dusver ...

141
141
Punten van VN: drie grote uitblinkers, één vette 9 op 10

De Rode Duivels hebben zich als groepswinnaar geplaatst voor de volgende ronde van het WK. ...

887
887
Groepswinnaar! Sterke Duivels hakken Nieuw-Zeeland in de pan

De Rode Duivels hebben het dan toch gedaan. In hun laatste groepswedstrijd op het WK 2026 maakten de ...

235
235
Garcia verrast compleet met basisploeg Rode Duivels

Om 5u nemen de Rode Duivels het op tegen Nieuw-Zeeland. Een cruciale partij voor beide ploegen, maar ...

151
151
Leekens lyrisch over twee Duivels: "Besten ooit van België"

Georges Leekens werkte met een aantal Rode Duivels samen die tegen Nieuw-Zeeland een blamage moeten ...

316
316
Beveren maakt nieuwe versterking bekend

SK Beveren maakt zich klaar voor zijn terugkeer in de Jupiler Pro League. De Waaslanders hebben de ...

186
186
Van Geneugden kondigt verrassend vertrek aan

Verrassend nieuws uit Maastricht. Plaatselijke tweedeklasser MVV kondigde aan dat Ronny van ...

68
68
Frankrijk en Senegal halen stevig uit op het WK

Op het WK stond in Groep I de laatste speeldag op het programma. Noorwegen en Frankrijk namen het op ...

53
53
Belgische topclubs, opgelet: ontdek deze ster bij Nieuw-Zeeland

België neemt het op tegen Nieuw-Zeeland. De Kiwi’s zijn zeker niet het zwakste land op ...

88
88
Boskamp begrijpt kritiek op Rode Duivel niet: "Zonnesteek?"

D-day voor de Rode Duivels. Dat is het voor België tegen Nieuw-Zeeland. Tijd voor de grote ...

166
166
Rode Duivels zoeken identiteit: ‘afscheid’ is nodig

De Rode Duivels spelen om 5u tegen Nieuw-Zeeland. Het is van moeten. Goed voetbal telt niet. Winnen. ...

134
134
Sibierski geeft inzicht in mercato van Anderlecht

Antoine Sibierski sprak voor het eerst echt met de Belgische pers bij de voorstelling van Vitor ...

609
609

Meer sportnieuws