'Nog zeker vier uitgaande transfers in de maak bij Club'

door
'Nog zeker vier uitgaande transfers in de maak bij Club'

De voorbereiding op het nieuwe seizoen is voor de clubs uit de Jupiler Pro League nog volop aan de gang en bij de meeste ploegen ligt er nog veel huiswerk op de plank. Maar bij Club Brugge lijken ze al bijna klaar, getuige de weinige transfers en onder meer een klinkende 6-0 tegen KV Mechelen enkele dagen geleden. De ploeg lijkt bij Club nog weinig wijzigingen te ondergaan.

Blauw-Zwart komt zelfs nu al met zijn ploegfoto voor volgend seizoen. Nieuwe gezichten zijn daarop amper te bekennen in vergelijking met vorig seizoen, of het zouden de doorgeschoven jeugdproducten Thomas Van den Keybus, Siemen Voet en Senne Lammens of de jonge Senegalees Youssouph Badji, die in januari arriveerde, moeten zijn. 

Er valt wel één opvallende afwezige op de foto: Kaveh Rezaei. De Iraanse spits traint wel nog mee, maar het is nu helemaal duidelijk dat hij dit seizoen geen nieuwe kans zal krijgen. Volgens Het Laatste Nieuws is een vertrek wellicht nabij. De bestemming van Rezaei is wel nog steeds niet duidelijk, Charleroi blijft een mogelijkheid.

UPDATE 17u16
Het zal wellicht niet bij het vertrek van Rezaei blijven, aldus Het Nieuwsblad. De krant weet dat Philippe Clement verder wil met een kern van 25 spelers, terwijl Club momenteel zonder Rezaei en de naar de beloften teruggekeerde Aelterman nog steeds aan 29 spelers zit. Dat wil zeggen dat we de komende weken nog minstens vier uitgaande transfers kunnen verwachten bij Blauw-Zwart. Daar zouden bijvoorbeeld Krépin Diatta en/of Emmanuel Dennis bij kunnen zitten, maar ook spelers die minder uitzicht hebben op speelminuten.

LEES OOK: STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Moet Club zijn kern nog afslanken?

Meest recent

Onthuld! Dít zei Wayne Rooney 'off camera' tegen Doku

Jérémy Doku toonde zich afgelopen weekend andermaal van goudwaarde voor Manchester ...

1
1
Drama Anderlecht: toptransfer krijgt vreselijke wending

Anderlecht wordt verrast door een plotse wending in een transferdossier dat al maanden aansleept. ...

119
119
Luis Enrique roept oorlogstaal richting Kompany

Het Bayern München van Vincent Kompany kijkt Europese grootmacht PSG in de ogen in de halve ...

16
16
STVV bestolen van titelkans? “Refs beter hun werk deden…”

Sint-Truiden VV swingde de afgelopen weken door de Champions Play-Offs. Ook afgelopen speeldag was ...

51
51
Rik Verheye spreekt duidelijke taal over licentie Hasselt

Sporting Hasselt is kampioen in Eerste Amateur. Een hoogtepunt voor eigenaars Sam Kerkhof en Rik ...

61
61
Vanderbiest vloekt erop los na KV Mechelen-pandoering

KV Mechelen kreeg afgelopen speeldag in eigen huis een ferme pandoering. Achter de Kazerne verloor ...

41
41
Er viel Vandenbempt iets op tijdens Anderlecht-Union

RSC Anderlecht verloor in eigen huis met 1-3 van Union SG. De Brusselse rivaal is titelkandidaat ...

168
168
‘Club Brugge duidt transferprioriteit zomermercato aan’

Club Brugge strijdt nog volop om de titel, maar achter de schermen is Blauw-Zwart al bezig met de ...

169
169
Bom in het voetbal: DPG Media & co zijn tv-rechten kwijt

Hert is duidelijk dat er héél veel beweegt in het voetbal. En dan vooral inzake de ...

333
333
'Westerlo wil uitpakken met ingaande toptransfer'

KVC Westerlo gaat een héél drukke zomermercato tegemoet. Er gaan heel wat spelers ...

46
46
'Vermeeren in de problemen: twee clubs willen helpen'

De carrière van Arthur Vermeeren zit in een stevige dip. De Belgische middenvelder zal in de ...

150
150
Luis Enrique onder de indruk: woorden over Kompany

Dinsdagavond staat in Parijs dé topmatch tussen PSG en Bayern München op het programma. ...

80
80
Taravel tevreden na Union SG: waarom RSCA wél hoop koestert

Union SG won met 1-3 van RSC Anderlecht. Maar net als in de heenmatch in het Lotto Park, had Union ...

75
75
'Union SG neemt afscheid: Mac Allister vult de kassa'

Union SG gaat in de zomer weer een resem sterkhouders verliezen. Dat staat nu al vast. Eén ...

236
236
Beerschot haalt slag thuis, leegloop bij Lokeren

Beerschot strijdt nog volop voor promotie en neemt het vanavond op tegen Patro Eisden. De Kielse ...

123
123
Club Brugge heeft plots enorme Ruud Vormer-vibes

Club Brugge is met een 12 op 15 zeer goed bezig in de Play-Offs, al doet Union SG nog altijd beter. ...

456
456
Nood breekt wet: Taravel pakt uit met zeer goede zet

Thorgan Hazard en Anderlecht. Het is een aflopend verhaal. De voormalige Rode Duivel hoopt alsnog in ...

182
182
Blessure Karetsas: KRC Genk komt met officieel verdict

KRC Genk had altijd moeten winnen van Standard. Het werd 1-1, maar de Limburgers misten tal van ...

86
86
'Sardella krijgt stevige schorsing na rode kaart'

De Brusselse derby tussen Anderlecht en Union leverde zondagavond heel wat voer voor discussie op. ...

425
425
'Charleroi mag dromen van Engelse miljoenen'

Charleroi pakte vorig weekend in Leuven nog eens een overwinning. Daarmee gaven ze toch een beetje ...

18
18
De Busser reageert op interesse van Club Brugge

Het belooft een zeer drukke transferzomer te worden bij Club Brugge, waarin heel wat sterkhouders ...

179
179
'Persoonlijk akkoord: Club vangt 40 miljoen euro'

De komende weken gaat bij Club Brugge alle aandacht nog naar de titelstrijd, maar daarna zal er ...

705
705
'Imposant lijstje topclubs ziet Godts wondergoal maken'

De naam van Mika Godts ging de voorbije dagen weer gretig over de tongen. Dat had alles te maken met ...

68
68
'Genk krijgt uitsluitsel over blessure Karetsas'

KRC Genk liep vorig weekend alweer tegen een domper aan. Het kon ook zijn derde thuiswedstrijd in de ...

92
92
'Club plant pikante verrassing met Anderlecht-product'

Het is nog wachten op witte rook bij Club Brugge, maar achter de schermen zijn ze bij Blauw-Zwart al ...

321
321

Meer sportnieuws