'Nog zeker vier uitgaande transfers in de maak bij Club'

743 stemmen
'Nog zeker vier uitgaande transfers in de maak bij Club'

De voorbereiding op het nieuwe seizoen is voor de clubs uit de Jupiler Pro League nog volop aan de gang en bij de meeste ploegen ligt er nog veel huiswerk op de plank. Maar bij Club Brugge lijken ze al bijna klaar, getuige de weinige transfers en onder meer een klinkende 6-0 tegen KV Mechelen enkele dagen geleden. De ploeg lijkt bij Club nog weinig wijzigingen te ondergaan.

Blauw-Zwart komt zelfs nu al met zijn ploegfoto voor volgend seizoen. Nieuwe gezichten zijn daarop amper te bekennen in vergelijking met vorig seizoen, of het zouden de doorgeschoven jeugdproducten Thomas Van den Keybus, Siemen Voet en Senne Lammens of de jonge Senegalees Youssouph Badji, die in januari arriveerde, moeten zijn. 

Er valt wel één opvallende afwezige op de foto: Kaveh Rezaei. De Iraanse spits traint wel nog mee, maar het is nu helemaal duidelijk dat hij dit seizoen geen nieuwe kans zal krijgen. Volgens Het Laatste Nieuws is een vertrek wellicht nabij. De bestemming van Rezaei is wel nog steeds niet duidelijk, Charleroi blijft een mogelijkheid.

UPDATE 17u16
Het zal wellicht niet bij het vertrek van Rezaei blijven, aldus Het Nieuwsblad. De krant weet dat Philippe Clement verder wil met een kern van 25 spelers, terwijl Club momenteel zonder Rezaei en de naar de beloften teruggekeerde Aelterman nog steeds aan 29 spelers zit. Dat wil zeggen dat we de komende weken nog minstens vier uitgaande transfers kunnen verwachten bij Blauw-Zwart. Daar zouden bijvoorbeeld Krépin Diatta en/of Emmanuel Dennis bij kunnen zitten, maar ook spelers die minder uitzicht hebben op speelminuten.

LEES OOK: Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Moet Club zijn kern nog afslanken?

Meest recent

Heldenrol bijna in het water: Oh doet straffe onthulling

De eerste wedstrijden van het WK zijn achter de rug en daarbij was meteen een hoofdrol weggelegd ...

1
1
"We hadden aanvaringen" - Courtois over nieuwe coach Mourinho

Thibaut Courtois dropte donderdag op zijn persconferentie een bommetje door te verklaren dat de kans ...

15
15
Sporting Hasselt en Patro blijven maar toeslaan

In de Challenger Pro League gaat het seizoen doorgaans wat later van start, maar enkele clubs zijn ...

30
30
‘De Cat lokt verrassende belangstelling uit Parijs’

Anderlecht zag deze week zijn kassa al een eerste keer rinkelen met de verkoop van Keisuke Goto aan ...

140
140
Garcia zit met Lukaku-bom vlak voor WK-start

Romelu Lukaku wil een rol van betekenis spelen op het WK. Zijn hoofd wil vooruit, zijn lichaam hinkt ...

74
74
Union en Club balen: geen extra WK-ganger

Het WK werd donderdagavond afgetrapt, maar dat betekent niet dat alle selecties al helemaal ...

40
40
‘Kompany met grote zak geld naar Brugge’

Club Brugge is deze zomer met Aleksandar Stankovic al één goudhaantje verloren, maar ...

388
388
'Taravel hakt knoop over Anderlecht-toekomst door'

De start van de voorbereiding komt er snel alweer aan, maar bij Anderlecht is het nog niet duidelijk ...

170
170
Oud-Genkie Oh bezorgt Zuid-Korea droomstart op WK

In groep A lijkt gastland Mexico vooral met Zuid-Korea te moeten gaan strijden voor de groepswinst. ...

97
97
"Scheidsrechter zag het anders" - Broos scherp na dubbel rood

Wat één van de hoogtepunten uit zijn carrière moest worden, draaide uit op een ...

104
104
Analisten vellen verdict: Vanaken titularis tegen Egypte?

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

153
153
'Anderlecht vliegt direct mercato op met Goto-miljoenen'

RSC Anderlecht wacht nog steeds op een nieuwe trainer, maar is ondertussen wel actief op de ...

453
453
Openingsmatch met drie rode kaarten: Mexico klopt zwak Zuid-Afrika

Co-gastland Mexico is met een perfect rapport aan het wereldkampioenschap begonnen. In de ...

132
132
'Mourinho-effect: Real plukt topspeler weg onder neus Barça'

José Mourinho is de nieuwe trainer van Real Madrid. De Portugese trainer werd donderdag ...

138
138
Beste spelers WK '26: twee Rode Duivels in top 50

Het wereldkampioenschap 2026 is donderdagavond officieel op gang getrapt. In de komende weken wordt ...

184
184
Grote ergernis bij WK-openingsmatch: "Doodsteek voetbalfan"

De kop is eraf op het wereldkampioenschap 2026. Co-gastland Mexico en het Zuid-Afrika van bondscoach ...

231
231
Imke Courtois kiest basiself Duivels: Vanaken én grote verrassing

De Rode Duivels staan tijdens hun eerste WK-groepsmatch meteen voor een serieuze uitdaging. Egypte ...

238
238
Spraakmakende comeback rond: Mourinho nieuwe coach Real

Vlak voor de openingswedstrijd van het WK bracht Real Madrid groot nieuws naar buiten. De ...

71
71
Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Zulte Waregem heeft donderdag afscheid genomen van smaakmaker Jeppe Erenbjerg, die naar KRC Genk ...

194
194
Talisman bij Duivels: "Hij heeft enorm veel goesting"

De Rode Duivels zijn bereide zich momenteel voor op hun eerste WK-wedstrijd. Aan motivatie om er een ...

297
297
'Anderlecht grijpt mis: groen licht toptransfer Duranville'

Terwijl het wereldkampioenschap in de startblokken staat, begint in Europa stilaan de ...

436
436
Laatste kunststuk als Duivel? Courtois open over afscheid

De Rode Duivels bereiden zich momenteel in Seattle voor op hun eerste WK-wedstrijd van aanstaande ...

87
87
Zwaar dilemma Garcia: "Dat duo mag blijven staan"

Met zijn sterke voorbereidingscampagne lijkt Nathan Ngoy een basisplaats te hebben afgedwongen bij ...

551
551
"Brute waarheid" - Ronaldo keihard aangepakt vlak voor WK

De verwachtingen rond Portugal zijn bijzonder groot voor het WK in de VS, Canada en Mexico. ...

91
91
Vanaken-schok in basiself Duivels? "Tielemans op de bank"

Donderdagavond trappen Mexico en Zuid-Afrika het wereldkampioenschap 2026 op gang. Aanstaande ...

483
483

Meer sportnieuws