Gaich komt zelf met slecht nieuws voor Club Brugge

door
Gaich komt zelf met slecht nieuws voor Club Brugge

Club Brugge hengelde in januari lange tijd achter de diensten van de Argentijnse spits Adolfo Gaich en een akkoord leek toen in de maak, maar uiteindelijk bleef een transfer toch uit. De 21-jarige bleef dus nog een half jaartje bij zijn huidige club San Lorenzo. Maar nu is hij opnieuw verwikkeld in een heuse transfersoap.

De afgelopen dagen leek Gaich goed op weg naar het Russische CSKA Moskou, maar na een interventie van zijn makelaars zou dat bod weerd zijn ingetrokken. En dus is het gissen hoe het nu verder moet in deze soap. Onder meer het medium Olé beweert dat San Lorenzo nu het contract van Gaich gewoon wil verlengen. Andere bronnen melden dan weer dat men nu wacht op formele aanbiedingen van andere Europese ploegen. Club Brugge wordt daarbij naar voren geschoven, al zou Fiorentina ook een optie zijn. Zijn management zou wel de voorkeur geven aan een Spaanse of Italiaanse ploeg, daar liggen de commissies nu eenmaal hoger.

UPDATE 15/07
Club lijkt niet echt meer te moeten hopen op de komst van Gaich. De spits sprak zelf over zijn transferdossier in het Argentijnse programma Presion Alta en uit zijn woorden blijkt dat Gaich zijn zinnen gezet heeft op een transfer naar CSKA Moskou. "We proberen om toch nog een akkoord te vinden met CSKA", verklaarde hij. "Rusland is een mooie springplank om bij andere Europese clubs te raken. Ik heb er een goed oog in om daar te spelen. Ik denk ook niet dat ik met een transfer naar Rusland mijn kansen bij de nationale ploeg zou vergooien." Mocht de transfer naar CSKA alsnog helemaal afspringen, geeft Gaich bovendien aan dat hij zijn contract bij San Lorenzo zal verlengen.


LEES OOK: Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Jammer voor Club?

Meest recent

Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

7
7
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

16
16
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

7
7
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

130
130
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

132
132
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

50
50
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

170
170
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

181
181
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

223
223
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

310
310
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

321
321
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

138
138
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

34
34
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

86
86
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

195
195
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

79
79
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

86
86
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

86
86
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

148
148
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

155
155
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

195
195
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

387
387
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

238
238
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

117
117
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

281
281

Meer sportnieuws