TRANSFERUURTJE: 'City wil Vertonghen, Anderlecht werkt aan volgende aanwinst'

380 stemmen
TRANSFERUURTJE: 'City wil Vertonghen, Anderlecht werkt aan volgende aanwinst'

De meeste competities zijn weer van start gegaan, maar voorts werd in verschillende landen beslist om niet meer te voetballen door de gevolgen van het coronavirus. Daardoor zijn tal van clubs uit binnen- en buitenland nu al druk in weer met de voorbereiding op het zomerse transfergeweld. VoetbalNieuws vat het belangrijkste transfernieuws dan ook dagelijks om 12u voor u samen in dit TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE

Bij Anderlecht zijn ze goed op weg om hun transferhuiswerk af te ronden. Met de Oekraïense linksachter Bogdan Mykhaylichenko strijkt wellicht snel een vierde aanwinst neer en Paars-Wit zou ook al werk maken van een volgende transfer. Het zou nog snel een extra flankaanvaller willen vastleggen, die idealiter op beide flanken uit de voeten kan. 



Met de komst van Mykhaylichenko heeft Anderlecht er wel een optie bij op de linksachter en dat betekent dat Elias Cobbaut bij een goed bod mag vertrekken. De 22-jarige verdediger zou dan wel een stevige som moeten opleveren. Anderlecht zou maar liefst 10 miljoen euro eisen voor de eenmalige Rode Duivel.

De voorbije dagen werd ook gespeculeerd over een mogelijke terugkeer van Lucas Biglia, maar dat is momenteel niet aan de orde. De 34-jarige is financieel niet haalbaar - zijn jaarsalaris bij AC Milan bedraagt 6 miljoen euro - en bovendien beschikt Anderlecht al over voldoende opties op zijn positie, zeker nu Marco Kana op het middenveld uitgespeeld wordt.



Club Brugge wacht dan weer af wat er met onder meer Krépin Diatta staat te gebeuren. De Senegalees blijft zeer gegeerd en Hertha BSC zou nog altijd één van de voornaamste kandidaten zijn om hem over te nemen. De Duitsers zouden wel nog niet echt concreet zijn voor de flankaanvaller, die Club de jackpot moet opleveren. 

In Argentinië weet men dat Club wel nog steeds in de running is om Adolfo Gaich binnen te halen. De spits wil deze zomer naar Europa vertrekken en San Lorenzo lijkt deze keer ook mee te gaan werken aan een transfer. Club is echter lang niet de enige gegadigde, want ook CSKA Moskou blijft in de running en twee Spaanse teams zouden ook in de dans gesprongen zijn.



Club is mogelijk ook nog geïnteresseerd in een Argentijnse verdediger. In lokale media verschijnen immers berichten dat Nicolas Demartini, een 20-jarige verdediger van CA Temperly, zou Brugse interesse genieten. Het zou ook kunnen gaan om Cercle, wellicht met de hulp van AS Monaco. Ook Bologna ziet zijn komst zitten.

KV Oostende kende dinsdag een zeer drukke transferdag. De kustploeg deed zaken met Club Brugge door Guillaume Hubert binnen te halen en legde nog twee spelers vast. De 19-jarige verdediger Frederik Jäkel wordt voor twee jaar gehuurd van RB Leipzig, terwijl ook de Schot Jack Hendry tekende. Hij wordt voor één jaar gehuurd van Celtic met aankoopoptie.



Lommel pakte dinsdag uit met een straffe transfer. Het stelde immers Manfred Ugalde voor als nieuwe speler. De 18-jarige spits geldt als één van de grootste talenten van Costa Rica en werd ook lange tijd aan Club gelinkt. Ugalde tekende voor vijf jaar in Lommel. 

Ook een Nieuw-Zeelands talent strijkt mogelijk in België neer. De 19-jarige Liberato Cacace, een linksachter van Wellington Phoenix, zou interesse genieten uit ons land en uit Nederland. Zijn club zou bereid zijn mee te werken aan een transfer.

BUITENLAND



Jan Vertonghen heeft nog geen nieuwe club voor volgend seizoen, maar de Rode Duivel zou wel op zeer fraaie interesse van Manchester City kunnen rekenen. Pep Guardiola is wel gecharmeerd van Vertonghen en hij zou bovendien een goedkope, meteen inzetbare aanwinst voor de korte termijn in de getergde defensie kunnen vormen.

PSG legde deze zomer al Mauro Icardi definitief vast, maar zou op nog een stevige offensieve transfer azen. De Franse kampioen zou zijn zinnen gezet hebben op Marcus Rashford. De 22-jarige Engelsman is weer in goede doen bij Manchester United, dat hem liefst niet wil laten vertrekken. PSG zal daarom minstens 100 miljoen euro op tafel moeten leggen om de onderhandelingen op te kunnen starten.

LEES OOK: 'City en United jagen op goudhaantje van Gent'

Zou Vertonghen een aanwinst zijn voor City?

Meest recent

België charmeert, één Duivel grote man: "Sensatie op WK!"

De Rode Duivels begonnen om 15u aan hun laatste oefenmatch voor het WK. Ruim 43.000 fans waren ...

53
53
'Fredberg wil uitpakken met JPL-kampioenenmaker'

Jesper Fredberg is sinds bijna een jaar aan de slag bij Sampdoria in de Serie B. Het eerste seizoen ...

41
41
Degryse scherp voor twee keuzes Garcia: "Vind ik raar"

De Rode Duivels spelen tegen Tunesië hun laatste oefenmatch voor het WK. Bondscoach Rudi Garcia ...

113
113
'Club Brugge zet zinnen op peperdure doelman'

Club Brugge heeft afscheid genomen van Simon Mignolet (gestopt) en Dani van den Heuvel (geen nieuw ...

219
219
“Wat een grap”: Belgische fans halen uit naar Garcia

Rudi Garcia maakte zijn basisploeg bekend voor de laatste oefenmatch tegen Tunesië. Hij koos ...

199
199
Garcia verrast met basisploeg bij Rode Duivels

België speelt om 15u zijn laatste oefenmatch voor het WK. Na de knappe zege tegen Kroatië ...

144
144
Kan Messi starten aan het WK? Scaloni geeft hét antwoord

Lionel Messi gaat zijn laatste WK beginnen. De Argentijnse sterspeler liep onlangs een blessure op ...

18
18
Red Flames streng na 6-0: "Dit is niet goed genoeg"

De Red Flames wonnen met 6-0 van Luxemburg. Dat is uiteraard een goed resultaat, maar niet goed ...

25
25
Boskamp klaar voor WK: "België of Nederland?"

De Rode Duivels spelen namiddag nog een oefenmatch tegen Tunesië en nadien vertrekken ze naar ...

101
101
Westerlo neemt afscheid van verdediger

Bij KVC Westerlo gaan ze een drukke transferzomer tegemoet. De Kemphanen zullen heel wat jongens ...

23
23
Albert ziet gigantisch probleem voor Vanaken

Bepaalde media zijn van mening dat Hans Vanaken in de basisploeg hoort bij België op het WK. ...

130
130
TRANSFERUURTJE: JPL-smaakmakers grof wild, Bayern 'hot'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

155
155
Madou gaat hard in tegen Baro: “Elke dag gefrustreerd…”

Het Laatste Nieuws heeft de clubleiders van de Belgische clubs aan één tafel gezet om ...

651
651
Garcia doet onthulling over Nainggolan: "Ik wist dat"

Radja Nainggolan speelt momenteel bij Patro Eisden in de Challenger Pro League, maar de middenvelder ...

194
194
Belgische terugkeer: Kabasele spreekt duidelijke taal

Christian Kabasele is inmiddels al 35 jaar, maar de centrale verdediger heeft mogelijk net zijn ...

118
118
Rudi Garcia hakt WK-knopen door: “Weiger ik te geloven”

Het WK 2026 staat voor de deur en de analisten zijn volop aan het speculeren over de typeploeg en ...

63
63
DAZN-debat laait weer op: Bornauw roept straffe taal

DAZN hield het Belgische voetbal afgelopen seizoen in een machtsgreep. De rechtenhouder kwam niet ...

389
389
Valse start: Rigaux compleet afgemaakt bij Feyenoord

Devy Riguax maakte de overstap van Club Brugge naar Feyenoord, maar dat valt niet bij iedereen in ...

347
347
Club Brugge dropt grote bom in Jupiler Pro League

Club Brugge werd dit jaar terug kampioen en speelt volgend jaar de Champions League. Dat is alweer ...

847
847
Domper Duitsland: smaakmaker verlaat nu al het WK

Duitsland trekt zeker niet als favoriet naar het WK. Bondscoach Julian Nagelsmann kreeg ook nog eens ...

151
151
Fit of niet? Ancelotti geeft update over Neymar

De tijd dat Brazilië nog tot verbeelding sprak met talloze geniale voetballers in de selectie, ...

25
25
Vanaken vertelt waarheid achter shirtwissel met Modric

Een doelpunt zat er net niet in, maar Hans Vanaken heeft met zijn invalbeurt tegen Kroatië toch ...

553
553
Eén Duivel maakt tongen los bij Iran: "Iedereen ongerust"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

144
144
'Heftig gevecht barst los: transferklapper Leandro Trossard'

Tijdens het komende wereldkampioenschap rekenen de Rode Duivels onder meer op Leandro Trossard om ...

172
172
Duivels-rel rond Vanaken: “Dit zal hij niet vergeten”

Hans Vanaken kreeg tegen Kroatië opnieuw een harde boodschap van Rudi Garcia. De middenvelder ...

769
769

Meer sportnieuws