WED TIP: Zo win jij bijna 1.500 euro met 10 euro inzet op La Liga!

door
WED TIP: Zo win jij bijna 1.500 euro met 10 euro inzet op La Liga!

Espanyol zakt terwijl Real Madrid, Barcelona, Atlético Madrid en Sevilla de Champions League in mogen, maar voor de rest is nog niks beslist in La Liga. Daar staat donderdag de voorlaatste speeldag op het programma, waarin zowel de titel –als degradatiestrijd in een beslissende plooi kan vallen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken in Spanje.


Beginnen doen we bij de enige match die niet om 21 uur wordt afgetrapt, met name Eibar tegen Real Valladolid. Een duel zonder inzet, want allebei verzekerden ze zich vorig weekend nog van het behoud. Bevrijd van alle zorgen hopen we dus op een aangenaam schouwspel, al staan er nu wel niet bepaald twee scoringsmachines tegenover elkaar. Toch rekenen we erop dat de netten aan weerszijden trillen, zij het dan wel precies even vaak. Een gelijkspel waarin beide teams scoren, levert 4,60x ons inleggeld op.



Later op de avond zijn de ogen uiteraard vooral op Real Madrid gericht, dat haar titel kan veiligstellen met een zege tegen Villareal. Als nummer vijf in de stand zijn de bezoekers wel nog op jacht naar een ticket richting Europa League en dus een geduchte tegenstander, maar mislopen zien we het niet meer doen voor de Koninklijke. Om het feest te vervolledigen, gokken wij dat Sergio Ramos raak treft én Thibaut Courtois de nul houdt. Een combinatie die met de Bet Builder 7,50x onze inzet waard is.

Mochten de troepen van Zinédine Zidane toch nog een steek laten vallen, is het aan Barcelona om de spanning erin te houden. Lionel Messi en co moeten dan wel zelf winnen van bescheiden middenmoter Osasuna, anders mogen ze in Camp Nou sowieso een streep trekken door hun ambities. De Argentijn schreef zopas nog een zoveelste record op zijn naam door als eerste voor 20 goals én assists te zorgen in één La Liga-campagne. Als hij beide statistieken nog wat aanscherpt, rekenen wij ons 2,90x onze bet rijker.



Het meest beklijvend om volgen in Spanje blijft echter de strijd om plaatsen vijf en zes, die recht geven op de Europa League en waarvoor nog zes clubs in aanmerking komen. Villareal beschikt over de beste papieren, maar gaat net als eerste achtervolgers Getafe (Sevilla) en Real Sociedad (Atlético) een zware klus tegemoet. Volgens ons doen Athletic Bilbao en Granada dus een gouden zaak door Leganés en Mallorca te verslaan, wiens lot onderin dan direct beslecht is. Samen brengt het 6,59x onze inleg op.

Eindigen doen we tot slot opnieuw met een vrij betekenisloze partij, dit keer tussen Real Betis en Alavés. Alhoewel: als een van de bovenstaande degradatiekandidaten toch een driepunter pakt, kunnen de bezoekers alsnog in de problemen komen. Zelf zien we het nummer 17 in de stand, die over het op één na slechtste rapport op verplaatsing beschikt, alvast niets rapen bij de op zes na beste ploeg in eigen huis. Die haalt het allicht zelfs zonder tegentreffer, waarmee wij 3,85x onze bet zouden terugverdienen.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op glorie voor Ramos en Courtois, een bijgevolg vergeefse glansprestatie van Messi en fatale nederlagen voor Leganés en Mallorca, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 143x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Real Madrid stelt weer teleur, Tottenham op degradatieplaats

Wie is volgens u belangrijker voor Real Madrid?

Meest recent

‘Chelsea maakt opvallend transferplan Penders bekend’

De opmars van Mike Penders is indrukwekkend te noemen. De doelman maakte op jonge leeftijd al de ...

3
3
‘Prijskaartje Godts: waanzinnige recordsom genoemd'

Mika Godts zit dit seizoen in bloedvorm bij Ajax. De kersverse Rode Duivel was ook afgelopen ...

21
21
'Chouchou' Daan Heymans verrast met pittige onthulling

Daan Heymans heeft zich dit seizoen helemaal in de Genkse harten gewerkt. De middenvelder kwam over ...

17
17
Vanderbiest draait kar: T1 in vizier voor Anderlecht?

Fred Vanderbiest kent een geweldig seizoen met KV Mechelen. Malinwa plaatste zich onverhoopt voor de ...

152
152
‘Catastrofe voor WK: Napoli straft Lukaku ongezien hard'

Het gaat van kwaad naar erger voor Romelu Lukaku bij Napoli. De Rode Duivel heeft het volledig ...

226
226
Arjen Robben zorgt voor voetbaldrama: Agressie gaat viraal

Nederland is momenteel in de ban van een pittig 'schandaal'. In de hoofdrol: twee bekende ...

40
40
Anderlecht nog steeds in grote problemen: code rood

RSC Anderlecht won afgelopen speeldag van KAA Gent, maar toch is de kritiek hard. Paars-Wit lag ...

149
149
TRANSFERUURTJE: ‘Miljoenenbod Club Brugge, Anderlecht wil uitpakken’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

190
190
Vossen sneert naar Zulte Waregem-coach Colpaert

Jelle Vossen is een goaltjesdief pur sang en dat bewees hij vorig seizoen in de Challenger Pro ...

191
191
KV Mechelen met rug tegen de muur: fans afgemaakt

KV Mechelen was euforisch nadat het zich verzekerde in de top 6. In de Champions Play-Offs werden ...

54
54
Vanhaezebrouck maakt brandhout van Anderlecht

RSC Anderlecht verloor op de eerste speeldag met 4-2 van Club Brugge, maar herpakte zich met een ...

138
138
Man Utd woedend na bizarre rode kaart: Carrick vloekt

Manchester United verloor in eigen huis van Leeds United. Een ferme mokerslag na een goede periode ...

50
50
Marc Brys incasseert nieuwe deceptie: géén WK

Marc Brys staat in theorie nog onder contract bij Kameroen, maar de Belgische oefenmeester was op de ...

26
26
Vossen onthult oorlog met Zulte: “Er speelt meer…”

Jelle Vossen was vorig seizoen nog de grote man bij Zulte Waregem. De aanvaller was de topscorer en ...

341
341
Anderlecht in dubio: miljoenenklapper Keisuke Goto?

Dat RSC Anderlecht dringend nood heeft aan een nieuwe sportief directeur is ondertussen duidelijk. ...

442
442
Klasse! Vanaken met knap gebaar bij gebroken Diakhon

Mamadou Diakhon beleefde afgelopen weekend een ware nachtmerrie. De aanvaller van Club Brugge viel ...

383
383
Ruben Van Gucht zet puntjes op de i met één bericht

In elk nieuw TV-seizoen zijn er van die namen die plots overal opduiken. De voorbije weken lijkt dat ...

52
52
Voetbalgenot op TV: hier vind je de Champions League-clashes

Deze week worden de tickets voor de halve finales van de Champions League afgewerkt. De terugmatchen ...

39
39
"Zelden gehoord van trainer topclub" - Hayen op vingers getikt

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

307
307
'Club Brugge krijgt uitsluitsel over zomertransfer Tzolis'

Na zijn grote Gouden Schoen-deceptie raakte Christos Tzolis even in een vormdip. Maar inmiddels ...

338
338
Opvallende move Vrancken: vertrek bij STVV in de maak?

Wouter Vrancken levert momenteel uitstekend werk als hoofdcoach van STVV. De oud-middenvelder is ...

317
317
'Nood aan nieuwe TD stijgt: vijf zomeraankopen Anderlecht'

RSC Anderlecht blijft voorlopig speuren naar een nieuwe sportief/technisch directeur. Die zoektocht ...

318
318
'Real Madrid verrast: Kompany is de echte miljoenenstunt'

Real Madrid keek in Bernabéu niet alleen met grote ogen naar Michael Olise. Achter die indruk ...

265
265
Onrustwekkend gezondheidsnieuws: Philippe Albert geeft update

Voormalig Rode Duivel Philippe Albert blijft één van de populairste analisten aan de ...

108
108
De Cat tóch in bekerfinale? 'Anderlecht onderneemt stappen'

RSC Anderlecht kreeg maandag slecht nieuws te verwerken. Onderzoeken hebben namelijk aangetoond dat ...

365
365

Meer sportnieuws