WED TIP: Zo win jij bijna 1.500 euro met 10 euro inzet op La Liga!

door
WED TIP: Zo win jij bijna 1.500 euro met 10 euro inzet op La Liga!

Espanyol zakt terwijl Real Madrid, Barcelona, Atlético Madrid en Sevilla de Champions League in mogen, maar voor de rest is nog niks beslist in La Liga. Daar staat donderdag de voorlaatste speeldag op het programma, waarin zowel de titel –als degradatiestrijd in een beslissende plooi kan vallen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken in Spanje.


Beginnen doen we bij de enige match die niet om 21 uur wordt afgetrapt, met name Eibar tegen Real Valladolid. Een duel zonder inzet, want allebei verzekerden ze zich vorig weekend nog van het behoud. Bevrijd van alle zorgen hopen we dus op een aangenaam schouwspel, al staan er nu wel niet bepaald twee scoringsmachines tegenover elkaar. Toch rekenen we erop dat de netten aan weerszijden trillen, zij het dan wel precies even vaak. Een gelijkspel waarin beide teams scoren, levert 4,60x ons inleggeld op.



Later op de avond zijn de ogen uiteraard vooral op Real Madrid gericht, dat haar titel kan veiligstellen met een zege tegen Villareal. Als nummer vijf in de stand zijn de bezoekers wel nog op jacht naar een ticket richting Europa League en dus een geduchte tegenstander, maar mislopen zien we het niet meer doen voor de Koninklijke. Om het feest te vervolledigen, gokken wij dat Sergio Ramos raak treft én Thibaut Courtois de nul houdt. Een combinatie die met de Bet Builder 7,50x onze inzet waard is.

Mochten de troepen van Zinédine Zidane toch nog een steek laten vallen, is het aan Barcelona om de spanning erin te houden. Lionel Messi en co moeten dan wel zelf winnen van bescheiden middenmoter Osasuna, anders mogen ze in Camp Nou sowieso een streep trekken door hun ambities. De Argentijn schreef zopas nog een zoveelste record op zijn naam door als eerste voor 20 goals én assists te zorgen in één La Liga-campagne. Als hij beide statistieken nog wat aanscherpt, rekenen wij ons 2,90x onze bet rijker.



Het meest beklijvend om volgen in Spanje blijft echter de strijd om plaatsen vijf en zes, die recht geven op de Europa League en waarvoor nog zes clubs in aanmerking komen. Villareal beschikt over de beste papieren, maar gaat net als eerste achtervolgers Getafe (Sevilla) en Real Sociedad (Atlético) een zware klus tegemoet. Volgens ons doen Athletic Bilbao en Granada dus een gouden zaak door Leganés en Mallorca te verslaan, wiens lot onderin dan direct beslecht is. Samen brengt het 6,59x onze inleg op.

Eindigen doen we tot slot opnieuw met een vrij betekenisloze partij, dit keer tussen Real Betis en Alavés. Alhoewel: als een van de bovenstaande degradatiekandidaten toch een driepunter pakt, kunnen de bezoekers alsnog in de problemen komen. Zelf zien we het nummer 17 in de stand, die over het op één na slechtste rapport op verplaatsing beschikt, alvast niets rapen bij de op zes na beste ploeg in eigen huis. Die haalt het allicht zelfs zonder tegentreffer, waarmee wij 3,85x onze bet zouden terugverdienen.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op glorie voor Ramos en Courtois, een bijgevolg vergeefse glansprestatie van Messi en fatale nederlagen voor Leganés en Mallorca, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 143x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Wie is volgens u belangrijker voor Real Madrid?

Meest recent

Duivel volledig afgeschreven: WK-selectie in acuut gevaar

Bondscoach Rudi Garcia maakt aanstaande vrijdag zijn selectie bekend voor de oefenstage eind deze ...

4
4
Antwerp pookt supporters op met hoog bezoek op Bosuil

Antwerp FC is definitief uitgeteld voor de Champions' Play-Offs. Desondanks wil men zondagnamiddag ...

35
35
D-Day in JPL: deze drie ploegen vandaag zeker van Play-Off I?

Zondag worden de overige wedstrijden van de voorlaatste speeldag in de reguliere competitie van de ...

114
114
Genk-STVV: Hayen houdt vast aan verrassing, Vrancken wisselt niet

Zondagmiddag staat de Limburgse derby op het programma in de Jupiler Pro League. En de belangen bij ...

23
23
TU: 'Barça lonkt naar Club, spectaculaire transfersom Doku'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

164
164
Clement zet Engeland op zijn kop, Still krijgt kletsen

Philippe Clement koos verrassend voor een avontuur in de Championship bij het Engelse Norwich City. ...

263
263
De Bruyne is back: Italië gaat volledig los op Rode Duivel

Kevin De Bruyne kende een moeilijke periode met een hardnekkige blessure in Napels. Maar de ...

145
145
Overmars zweet peentjes: gevolgen Antwerp desastreus

Royal Antwerp FC zit dit seizoen in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old kan Play-Off 1 al ...

302
302
Oorlog in Lokeren ontploft: fans dreigen met boycot

Het rommelt ferm bij KSC Lokeren. De club is ambitieus, maar de resultaten in de Challenger Pro ...

78
78
Verrassende Duivel bonkt op deur van Rudi Garcia

Het WK sluipt stilaan dichterbij en er staat ook een interlandbreak op het programma. Het is ...

63
63
‘De Cat botst met Anderlecht: pijnlijke exit dreigt’

Nathan De Cat is bezig aan een snelle opmars bij Anderlecht, maar achter de schermen botst het ...

512
512
Spileers doet boekje open over afwezigheid Mechele

Brandon Mechele haakte op het nippertje af bij Club Brugge. De ervaren verdediger zat wel in de ...

647
647
Hayen doet heftige onthulling: "Doe ik voor elke thuismatch"

Van de kandidaten voor de Champions' Play-Offs is vandaag ook Racing Genk aan zet. Nicky Hayen en co ...

85
85
Opvallende woorden over Mika Godts in Nederland

Mika Godts kent een wonderseizoen met Ajax. De Amsterdammers doen het sportief niet uitstekend, maar ...

82
82
Courtois wil met geld smijten: Boskamp waarschuwt

De voetbalwereld gonst wel vaker van geruchten, maar af en toe zit er een verhaal tussen dat meteen ...

134
134
‘Club Brugge overvalt Mignolet met straffe wending’

Alles leek erop dat Simon Mignolet stilaan naar de uitgang werd begeleid bij Club Brugge. Maar nu ...

1580
1580
Westerlo-coach Charaï ergert zich dood na Club Brugge

Westerlo kan Play-Off 1 vergeten na de nederlaag tegen Club Brugge. De Kemphanen deden lang mee voor ...

164
164
Opvallend beeld van Gert Verheyen maakt veel los

Een opvallende foto van Gert Verheyen zorgt momenteel voor de nodige reacties bij fans. De ...

226
226
Courtois door het lint: Güler scoort “onmogelijk” doelpunt

Thibaut Courtois en consorten hebben een zes op zes gepakt in La Liga. Ook in de Champions League ...

54
54
Code rood Vanaken: ook Verhaeghe in alle staten

Club Brugge won van Westerlo, maar Hans Vanaken ging geblesseerd van het veld. Eerder sprak coach ...

1411
1411
Leko komt met zorgwekkende update over Vanaken

Club Brugge heeft in Westerlo gedaan wat het moest doen, want dankzij de 1-2-zege blijft het in het ...

515
515
Charaï trots: "Hebben beste ploeg in België gedomineerd"

Westerlo zag zaterdagavond zijn droom sneuvelen. De Kemphanen hoopten nog de Champions' Play-Off te ...

77
77
Man City ziet titel wegglippen, vlotte zeges Real en Ajax

Arsenal lijkt weer een stapje dichter te staan bij de titel in de Premier League. Eerste ...

44
44
‘Nieuwe wending na terugkeer De Bruyne’

Napoli heeft zijn Rode Duivels stilaan helemaal terug. Nadat Romelu Lukaku twee weken geleden tegen ...

148
148
Efficiënt Club Brugge slaat PO1-droom Westerlo aan diggelen

Na de overwinning van Union, volgde ook Club Brugge vanavond. Blauw-Zwart overtuigde niet geheel, ...

100
100

Meer sportnieuws