WED TIP: Zo win jij bijna 1.500 euro met 10 euro inzet op La Liga!

door
WED TIP: Zo win jij bijna 1.500 euro met 10 euro inzet op La Liga!

Espanyol zakt terwijl Real Madrid, Barcelona, Atlético Madrid en Sevilla de Champions League in mogen, maar voor de rest is nog niks beslist in La Liga. Daar staat donderdag de voorlaatste speeldag op het programma, waarin zowel de titel –als degradatiestrijd in een beslissende plooi kan vallen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken in Spanje.


Beginnen doen we bij de enige match die niet om 21 uur wordt afgetrapt, met name Eibar tegen Real Valladolid. Een duel zonder inzet, want allebei verzekerden ze zich vorig weekend nog van het behoud. Bevrijd van alle zorgen hopen we dus op een aangenaam schouwspel, al staan er nu wel niet bepaald twee scoringsmachines tegenover elkaar. Toch rekenen we erop dat de netten aan weerszijden trillen, zij het dan wel precies even vaak. Een gelijkspel waarin beide teams scoren, levert 4,60x ons inleggeld op.



Later op de avond zijn de ogen uiteraard vooral op Real Madrid gericht, dat haar titel kan veiligstellen met een zege tegen Villareal. Als nummer vijf in de stand zijn de bezoekers wel nog op jacht naar een ticket richting Europa League en dus een geduchte tegenstander, maar mislopen zien we het niet meer doen voor de Koninklijke. Om het feest te vervolledigen, gokken wij dat Sergio Ramos raak treft én Thibaut Courtois de nul houdt. Een combinatie die met de Bet Builder 7,50x onze inzet waard is.

Mochten de troepen van Zinédine Zidane toch nog een steek laten vallen, is het aan Barcelona om de spanning erin te houden. Lionel Messi en co moeten dan wel zelf winnen van bescheiden middenmoter Osasuna, anders mogen ze in Camp Nou sowieso een streep trekken door hun ambities. De Argentijn schreef zopas nog een zoveelste record op zijn naam door als eerste voor 20 goals én assists te zorgen in één La Liga-campagne. Als hij beide statistieken nog wat aanscherpt, rekenen wij ons 2,90x onze bet rijker.



Het meest beklijvend om volgen in Spanje blijft echter de strijd om plaatsen vijf en zes, die recht geven op de Europa League en waarvoor nog zes clubs in aanmerking komen. Villareal beschikt over de beste papieren, maar gaat net als eerste achtervolgers Getafe (Sevilla) en Real Sociedad (Atlético) een zware klus tegemoet. Volgens ons doen Athletic Bilbao en Granada dus een gouden zaak door Leganés en Mallorca te verslaan, wiens lot onderin dan direct beslecht is. Samen brengt het 6,59x onze inleg op.

Eindigen doen we tot slot opnieuw met een vrij betekenisloze partij, dit keer tussen Real Betis en Alavés. Alhoewel: als een van de bovenstaande degradatiekandidaten toch een driepunter pakt, kunnen de bezoekers alsnog in de problemen komen. Zelf zien we het nummer 17 in de stand, die over het op één na slechtste rapport op verplaatsing beschikt, alvast niets rapen bij de op zes na beste ploeg in eigen huis. Die haalt het allicht zelfs zonder tegentreffer, waarmee wij 3,85x onze bet zouden terugverdienen.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op glorie voor Ramos en Courtois, een bijgevolg vergeefse glansprestatie van Messi en fatale nederlagen voor Leganés en Mallorca, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 143x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Horror in Camp Nou: 'Vrees voor uitbraak ernstige ziekte'

Wie is volgens u belangrijker voor Real Madrid?

Meest recent

Mazzu snapt niets van kritiek: "Hij heeft niets gedaan..."

Zaterdag moet OH Leuven op bezoek en daarbij hoopt Felice Mazzu een derde overwinning op rij te ...

17
17
Broos pakt Club opnieuw aan: "Ik ben ontgoocheld"

Hugo Broos staat voor de laatste maanden van zijn trainerscarrière, maar daarin wachten hem ...

62
62
Geen top 6: Essevee geeft zege nog weg tegen rode lantaarn

Zulte Waregem had zich vrijdagavond opnieuw in de top zes kunnen nestelen, maar die kans heeft het ...

27
27
Verrassende niet-selectie: Mbangula matchwinnaar bij Werder

Er waren vrijdag enkele verrassingen te noteren in de selecties van de Rode Duivels én Jonge ...

34
34
Kana geeft aan waarom hij eindelijk doorbreekt bij Anderlecht

Er valt nog heel wat aan te merken op de prestaties van Anderlecht dit seizoen, maar er zijn ook de ...

105
105
DAZN-bom blijft tikken: minister spreekt dreigende taal

De laatste weken wachtten de Belgische profclubs bang af wat er zou gaan gebeuren met het ...

190
190
Beveren laat punten liggen, Jong Gent zorgt voor stunt

SK Beveren heeft voor de tweede keer dit seizoen punten laten liggen. De Waaslanders leken in Lommel ...

103
103
Droom komt uit voor smaakmaker Club: "Nooit gedacht..."

Club Brugge heeft zich deze week aan Europa laten zien door na een sensationele wedstrijd FC ...

206
206
0 op 9 in CL: Bormans slaat hard terug na kritiek op Union

Union gooide de voorbije jaren zeer hoge ogen in België én Europa, maar in de Champions ...

74
74
Mysterie over talent: Spanje of toch nog Rode Duivels?

De selectie van de Rode Duivels voor de komende interlands tegen Kazachstan en Liechtenstein werd ...

117
117
Nieuwe troef voor KV Mechelen: "Hij is een extra impuls"

KV Mechelen kon vorige week niet stunten op Anderlecht, maar staat wel nog altijd knap in de top ...

127
127
Nieuwe Voetbalwet: straffen worden pak strenger voor fans

Er was vrijdag in Tubeke heel wat te doen. Niet alleen maakte Rudi Garcia de volgende selectie voor ...

58
58
Overmars terug naar Ajax? De Telegraaf schept duidelijhkeid

Het is weer grote crisis bij Ajax. De Amsterdammers ontsloegen John Heitinga en technisch directeur ...

247
247
Hasi komt met ultieme update over De Cat en WK U17

Nathan De Cat zal zondag in de basis starten tegen Club Brugge. Een topmatch voor de 17-jarige ...

152
152
Kompany zet nieuwe stap: Bayern wordt nóg sterker

Bayern München speelt dit weekend tegen Union Berlin. De Duitse recordkampioen gaat voor een ...

204
204
Hasi strooit bloemen naar Club Brugge: "Als goede wijn"

Zondag krijgt RSC Anderlecht in het Lotto Park aartsrivaal Club Brugge over de vloer. Nicky Hayen ...

212
212
Antwerp & AA Gent ontdekken finaal verdict Foulon & Dean

Speeldag 13 van de Jupiler Pro League stond vorige week in het kader van een aantal zware ...

206
206
Vermeeren geschokt: het OM-signaal is keihard

Vier matchen, vier rollen—en zelfs in Europa lijken z’n minuten ineens te krimpen. De ...

139
139
KRC Genk verneemt sanctie na wangedrag van supporters

KRC Genk beleefde donderdag een hoogdag in Braga, waar de bijna 1.500 meegereisde fans na de 3-4 ...

336
336
'Ajax zoekt trainer: Belgische coach op shortlist'

Ajax nam donderdag afscheid van John Heitinga, die bedankt werd voor bewezen diensten omwille van de ...

153
153
DAZN versus Pro League: ultieme deadline bekend

Ook komend weekend is het Belgisch voetbal exclusief te zien via DAZN, dat dan toch besloot om de ...

691
691
Europese grootmacht roept smaakmaker Club Brugge op

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, dat dan ook heel wat ...

203
203
BV's fileren VAR-storm in Brugge: "Het is verkocht!"

Wat een avond voor Club Brugge! Op woensdagavond speelde Blauw-Zwart een onvergetelijke wedstrijd ...

501
501
De Condé kraakt code: Fink pakt uit met KRC Genk 2.0

De uitschuiver tegen Ferencvaros is uitgewist. Dankzij een corner en enkele scherpe counters boekte ...

290
290
Leko briest bij KAA Gent: "Ze waren bang van ons"

Ivan Leko zit in een rollercoaster bij KAA Gent. De Buffalo’s wisselen goede met slechte ...

122
122

Meer sportnieuws