WED TIP: Zo win jij bijna 1.500 euro met 10 euro inzet op La Liga!

34 stemmen
WED TIP: Zo win jij bijna 1.500 euro met 10 euro inzet op La Liga!

Espanyol zakt terwijl Real Madrid, Barcelona, Atlético Madrid en Sevilla de Champions League in mogen, maar voor de rest is nog niks beslist in La Liga. Daar staat donderdag de voorlaatste speeldag op het programma, waarin zowel de titel –als degradatiestrijd in een beslissende plooi kan vallen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken in Spanje.


Beginnen doen we bij de enige match die niet om 21 uur wordt afgetrapt, met name Eibar tegen Real Valladolid. Een duel zonder inzet, want allebei verzekerden ze zich vorig weekend nog van het behoud. Bevrijd van alle zorgen hopen we dus op een aangenaam schouwspel, al staan er nu wel niet bepaald twee scoringsmachines tegenover elkaar. Toch rekenen we erop dat de netten aan weerszijden trillen, zij het dan wel precies even vaak. Een gelijkspel waarin beide teams scoren, levert 4,60x ons inleggeld op.



Later op de avond zijn de ogen uiteraard vooral op Real Madrid gericht, dat haar titel kan veiligstellen met een zege tegen Villareal. Als nummer vijf in de stand zijn de bezoekers wel nog op jacht naar een ticket richting Europa League en dus een geduchte tegenstander, maar mislopen zien we het niet meer doen voor de Koninklijke. Om het feest te vervolledigen, gokken wij dat Sergio Ramos raak treft én Thibaut Courtois de nul houdt. Een combinatie die met de Bet Builder 7,50x onze inzet waard is.

Mochten de troepen van Zinédine Zidane toch nog een steek laten vallen, is het aan Barcelona om de spanning erin te houden. Lionel Messi en co moeten dan wel zelf winnen van bescheiden middenmoter Osasuna, anders mogen ze in Camp Nou sowieso een streep trekken door hun ambities. De Argentijn schreef zopas nog een zoveelste record op zijn naam door als eerste voor 20 goals én assists te zorgen in één La Liga-campagne. Als hij beide statistieken nog wat aanscherpt, rekenen wij ons 2,90x onze bet rijker.



Het meest beklijvend om volgen in Spanje blijft echter de strijd om plaatsen vijf en zes, die recht geven op de Europa League en waarvoor nog zes clubs in aanmerking komen. Villareal beschikt over de beste papieren, maar gaat net als eerste achtervolgers Getafe (Sevilla) en Real Sociedad (Atlético) een zware klus tegemoet. Volgens ons doen Athletic Bilbao en Granada dus een gouden zaak door Leganés en Mallorca te verslaan, wiens lot onderin dan direct beslecht is. Samen brengt het 6,59x onze inleg op.

Eindigen doen we tot slot opnieuw met een vrij betekenisloze partij, dit keer tussen Real Betis en Alavés. Alhoewel: als een van de bovenstaande degradatiekandidaten toch een driepunter pakt, kunnen de bezoekers alsnog in de problemen komen. Zelf zien we het nummer 17 in de stand, die over het op één na slechtste rapport op verplaatsing beschikt, alvast niets rapen bij de op zes na beste ploeg in eigen huis. Die haalt het allicht zelfs zonder tegentreffer, waarmee wij 3,85x onze bet zouden terugverdienen.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op glorie voor Ramos en Courtois, een bijgevolg vergeefse glansprestatie van Messi en fatale nederlagen voor Leganés en Mallorca, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 143x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: 'Transferbom Vinicius: Real Madrid onderneemt actie'

Wie is volgens u belangrijker voor Real Madrid?

Meest recent

Eerlijke Bruno speelt open kaart bij Anderlecht

D-day voor RSC Anderlecht. Winnen, op welke manier dan ook, is een must tegen Hammarby. De druk ...

11
11
'Anderlecht nu helemaal los: komst spelmaker in stroomversnelling'

RSC Anderlecht heeft zijn vierde zomeraanwinst binnen. Woensdagavond werd de Finse flankaanvaller ...

294
294
Club ziet transfer crashen: toptarget krijgt harde boodschap

Met Lee Han-beom lijkt Club Brugge zijn vierde zomeraanwinst beet te hebben. Maar er wordt nog meer ...

316
316
Kompany kijkt op: drastische transferbeslissing Bayern

Vincent Kompany en zijn troepen staan voor de lastige taak om de uitmuntende prestaties van vorig ...

89
89
Witte rook: Anderlecht presenteert nieuwe topaanvaller

Nadat het eerder al versterking haalde voor de defensie en het middenveld, heeft RSC Anderlecht ook ...

543
543
Club haalt international binnen: transfersom valt lager uit

Club Brugge heeft zijn vierde aanwinst van de zomermercato zo goed als beet. Behoudens last-minute ...

363
363
Contract tot 2028: Janssen heeft opvallende nieuwe club

Met Vincent Janssen heeft de Jupiler Pro League één van zijn smaakmakers van de ...

88
88
Cercle strikt Belgische aanwinst, ook Charleroi versterkt middenveld

Nog anderhalve week te gaan en het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League gaat van start. De ...

35
35
Onverwachte climax DAZN-soap: groot nieuws voor voetbalkijker

De Pro League kwam woensdag met groot nieuws naar buiten. Niet alleen onthulde het zijn nieuwe ...

544
544
'Club pakt fors uit: enorm bedrag voor vierde zomeraanwinst'

Club Brugge staat op punt om zijn achterhoede van een kwaliteitsinjectie te voorzien. Volgens ...

683
683
'Arsenal wil titel verlengen: monstersom voor PL-smaakmaker'

Arsenal FC won afgelopen seizoen de Engelse titel en haalde de finale van de Champions League. Om ...

182
182
‘Anderlecht slaat toe: geniale 10 met gouden linker’

Anderlecht zoekt deze zomer extra creativiteit en is daarbij op een opvallend spoor beland. Het ...

723
723
'Plots nieuwe opening voor transfer De Ketelaere naar PSG'

Hij genoot de voorbije dagen van een welverdiende vakantie in het gezelschap van onder meer Kevin De ...

72
72
Godts spreekt klare taal over mogelijke transfer

Het bleek uiteindelijk net niet genoeg voor een plaats in de WK-selectie van de Rode Duivels, maar ...

88
88
'Standard troeft Essevee af voor nieuwste aanwinst'

Iets meer dan een week voor de start van het seizoen in de Jupiler Pro League zijn de meeste ...

174
174
De Bruyne en De Ketelaere laten internet ontploffen

Kevin De Bruyne geniet momenteel van een vakantie op Ibiza, maar de Rode Duivel zorgt ook naast het ...

91
91
'Hasi blijft Belgisch gaan en klopt nu ook aan bij Union'

Besnik Hasi werd in februari op straat gezet bij Anderlecht omdat de resultaten tegenvielen, maar ...

113
113
Grote verrassing: Pro League en DAZN samen verder tot 2030

Het vorige seizoen was bijzonder tumultueus voor de Belgische voetbalclubs én ...

279
279
Anderlecht heeft aanwinst beet: coach bevestigt transfer

Anderlecht zit met de volle focus bij zijn terugwedstrijd van donderdagavond tegen Hammarby in de ...

494
494
Standard is toptalent definitief kwijt

Standard droomt volgend seizoen van een Europees ticket en heeft daarvoor deze zomer al de nodige ...

101
101
Leko haalt keihard uit naar concurrenten: "Dat is raar"

Binnen twee dagen gaat het Belgische voetbalseizoen officieel van start met de Supercup. Die wordt ...

423
423
Alarmbellen gaan af: Genk slikt wéér pandoering

Een dikke week voor de start van de competitie lijken ze bij KRC Genk met zorgen te zitten. De ...

423
423
Bruno doet oproep aan de fans van Anderlecht

Het is morgen al een cruciaal duel voor RSC Anderlecht. Er moét gewonnen worden van Hammarby, ...

346
346
Lokeren rondt zeer lucratieve transfer officieel af

Net zoals elke Belgische club leeft ook Sporting Lokeren van de transfergelden van uitgaande ...

112
112
Realistische Kana: "Zijn geen favoriet tegen Hammbarby"

RSC Anderlecht speelde degelijk, maar zeker niet overweldigend goed tegen Hammarby. Dat kan ook niet ...

256
256

Meer sportnieuws