WED TIP: Zo win jij bijna 1.500 euro met 10 euro inzet op La Liga!

34
WED TIP: Zo win jij bijna 1.500 euro met 10 euro inzet op La Liga!

Espanyol zakt terwijl Real Madrid, Barcelona, Atlético Madrid en Sevilla de Champions League in mogen, maar voor de rest is nog niks beslist in La Liga. Daar staat donderdag de voorlaatste speeldag op het programma, waarin zowel de titel –als degradatiestrijd in een beslissende plooi kan vallen. In samenwerking met UNIBET.be helpt VoetbalNieuws u graag navigeren door de handigste tips & pronostieken in Spanje.


Beginnen doen we bij de enige match die niet om 21 uur wordt afgetrapt, met name Eibar tegen Real Valladolid. Een duel zonder inzet, want allebei verzekerden ze zich vorig weekend nog van het behoud. Bevrijd van alle zorgen hopen we dus op een aangenaam schouwspel, al staan er nu wel niet bepaald twee scoringsmachines tegenover elkaar. Toch rekenen we erop dat de netten aan weerszijden trillen, zij het dan wel precies even vaak. Een gelijkspel waarin beide teams scoren, levert 4,60x ons inleggeld op.



Later op de avond zijn de ogen uiteraard vooral op Real Madrid gericht, dat haar titel kan veiligstellen met een zege tegen Villareal. Als nummer vijf in de stand zijn de bezoekers wel nog op jacht naar een ticket richting Europa League en dus een geduchte tegenstander, maar mislopen zien we het niet meer doen voor de Koninklijke. Om het feest te vervolledigen, gokken wij dat Sergio Ramos raak treft én Thibaut Courtois de nul houdt. Een combinatie die met de Bet Builder 7,50x onze inzet waard is.

Mochten de troepen van Zinédine Zidane toch nog een steek laten vallen, is het aan Barcelona om de spanning erin te houden. Lionel Messi en co moeten dan wel zelf winnen van bescheiden middenmoter Osasuna, anders mogen ze in Camp Nou sowieso een streep trekken door hun ambities. De Argentijn schreef zopas nog een zoveelste record op zijn naam door als eerste voor 20 goals én assists te zorgen in één La Liga-campagne. Als hij beide statistieken nog wat aanscherpt, rekenen wij ons 2,90x onze bet rijker.



Het meest beklijvend om volgen in Spanje blijft echter de strijd om plaatsen vijf en zes, die recht geven op de Europa League en waarvoor nog zes clubs in aanmerking komen. Villareal beschikt over de beste papieren, maar gaat net als eerste achtervolgers Getafe (Sevilla) en Real Sociedad (Atlético) een zware klus tegemoet. Volgens ons doen Athletic Bilbao en Granada dus een gouden zaak door Leganés en Mallorca te verslaan, wiens lot onderin dan direct beslecht is. Samen brengt het 6,59x onze inleg op.

Eindigen doen we tot slot opnieuw met een vrij betekenisloze partij, dit keer tussen Real Betis en Alavés. Alhoewel: als een van de bovenstaande degradatiekandidaten toch een driepunter pakt, kunnen de bezoekers alsnog in de problemen komen. Zelf zien we het nummer 17 in de stand, die over het op één na slechtste rapport op verplaatsing beschikt, alvast niets rapen bij de op zes na beste ploeg in eigen huis. Die haalt het allicht zelfs zonder tegentreffer, waarmee wij 3,85x onze bet zouden terugverdienen.

COMBITIP
Wie een hogere return-on-investment nastreeft kan natuurlijk altijd een aantal van onze pronostieken met elkaar combineren. Wij zetten dan in op glorie voor Ramos en Courtois, een bijgevolg vergeefse glansprestatie van Messi en fatale nederlagen voor Leganés en Mallorca, een combinatie die bij UNIBET.be in totaal meer dan 143x onze inzet waard is!

VoetbalNieuws is er zich van bewust dat de quotes nog vlak voor de wedstrijd verlaagd of verhoogd kunnen worden door Unibet. Hierdoor kunnen de quotes eventueel niet correct zijn. VoetbalNieuws is niet verantwoordelijk voor uw gemaakte verliezen, mochten deze voorspellingen niet correct zijn.

LEES OOK: Courtois zet Duivels in wachtkamer: directe oorzaak op WK?

Wie is volgens u belangrijker voor Real Madrid?

Meest recent

Nieuwe naam in elftal Duivels? "Hij heeft alle kwaliteiten"

Verschillende Rode Duivels maakten vrijdag indruk tijdens het Nations League-duel tegen Italië. ...

37
37
'Kompany wordt bediend: Bayern slaat toe in januari'

Coach Vincent Kompany beschikt bij Bayern München over een ijzersterke selectie. Maar op ...

30
30
Club Brugge gewaarschuwd: Vanhaezebrouck doet titelvoorspelling

Het eerste luik van de Jupiler Pro League zit erop, ondertussen zijn al 7 speeldagen achter de rug. ...

230
230
Gevecht om Ballon d'Or: opvallende uitspraak Lamine Yamal

Binnen een maand wordt bekend gemaakt wie Ousmane Dembélé opvolgt als winnaar van de ...

37
37
Van Bommel verrast: basisploeg tegen Frankrijk al bekend

Maandagavond is het zover, dan werkt Mark van Bommel zijn eerste wedstrijd als Belgisch bondscoach ...

375
375
'Wintertransfer Seys: Club Brugge krijgt cruciaal nieuws'

Ondanks de interesse vanuit de Europese topcompetities slaagde Club Brugge er afgelopen zomer in om ...

147
147
Italianen stomverbaasd door Rode Duivel: "Fenomenale speler"

De Rode Duivels zijn uitstekend aan hun campagne in de Nations League begonnen. Vrijdagavond werd op ...

314
314
Van Bommel meldt domper: tweetal afwezig tegen Fransen

De Rode Duivels moeten daags na hun zege in Italië weer vol aan de bak. Maandag komt Frankrijk ...

274
274
De Cuyper lyrisch voor Duivels-ploegmaat: "Héél extreem"

De Rode Duivels zijn deze week begonnen aan een gloednieuw hoofdstuk onder het bewind van Mark van ...

450
450
'Strijd om Haaland wijd open: Barça schakelt uniek wapen in'

Nu Manchester City schuldig is bevonden aan financiële wanpraktijken en de club zelfs ...

84
84
Drietal scoort punten bij Duivels: bondscoach zwaait met lof

Het is Mark van Bommel gelukt om meteen indruk te maken tijdens zijn debuut als Belgisch bondscoach. ...

249
249
Transferfabriek JPL: deze zomeraanwinsten brengen straks jackpot op

De Jupiler Pro League maakte zijn reputatie als doorverkoopcompetitie in de voorbije zomermercato ...

343
343
Lammens doet monden openvallen: analisten trekken grote ogen

Verschillende spelers behoorden vrijdag tot de uitblinkers bij de Rode Duivels in hun verdiende zege ...

296
296
'Aardbeving in Manchester: Real klaar om City kaal te plukken'

Manchester City is schuldig bevonden aan liefst 114 inbreuken tegen de financiële regelgeving. ...

574
574
Duivels herboren: "Dan kunnen we van iedereen winnen"

Uiteraard blijft het opletten voor buitensporig enthousiasme, één zwaluw maakt de ...

390
390
Besnik Hasi doet boekje open over Biglia en Still

Besnik Hasi is na zijn ontslag bij RSC Anderlecht aan de slag bij Amedspor. In Turkije verrast de ...

204
204
Beerschot krijgt eindelijk nieuwe aanwinst

Beerschot neemt het in de Croky Cup op tegen vierdeklasser Schaerbeek. De Antwerpse club is ...

79
79
Degryse tempert van Bommel-euforie bij Rode Duivels

Mark van Bommel is uitstekend begonnen bij de Rode Duivels met een knappe 0-2-zege tegen ...

111
111
Israël komt met bikkelharde laatste woorden voor Ierland

De commotie rond Israël in de Nations League blijft voortduren. Ierland wilde aanvankelijk niet ...

80
80
Emotioneel eerbetoon na stunt Heist tegen KV Kortrijk

De eerste grote stunt van de Croky Cup is een feit. KSK Heist won van KV Kortrijk na ...

173
173
'Bom onder Man City: rampscenario tart alle verbeelding'

Manchester City zit in de penarie. De afgelopen jaren gaf de club heel wat miljoenen uit op de ...

335
335
Drama bij KV Kortrijk: Dejaegere snoeihard

KV Kortrijk kent een rotseizoen en werd ook nog eens vernederd in de Croky Cup. Heist was daar te ...

144
144
Xavi verklaart 'vreemde selectie' van Zirkzee

Joshua Zirkzee is de opvallendste naam in de selectie van het Nederlands elftal. Bondscoach Xavi ...

55
55
Hasi sneert naar Anderlecht: "Niet eerlijk geweest"

Besnik Hasi doet het momenteel bijzonder goed bij Amedspor in Turkije. Die club staat verrassend ...

185
185
Van Bommel met gigantische luxe: zelfs Brazilië is jaloers

De jeugdopleidingen van bepaalde clubs in België zijn van wereldklasse. De Rode Duivels hebben ...

397
397

Meer sportnieuws