'Sky geeft stand van zaken in transferdossier Diatta'

door
'Sky geeft stand van zaken in transferdossier Diatta'

Club Brugge won zaterdagavond met duidelijk 6-0-cijfers van KV Mechelen in een wedstrijd die over 120 minuten werd gespeeld. Voor de tweede oefenpot op rij wist Krépin Diatta zijn doelpuntje mee te pikken. De Senegalese winger lijkt dus op schema voor de bekerfinale van begin augustus.


Dat Diatta er nog bij zal zijn in de clash met Antwerp, lijkt quasi zeker. Maar de kans bestaat dat hij in de weken na de bekerfinale toch andere oorden zal opzoeken. Club Brugge wil hem in ieder geval nog een jaartje houden. Coach Philippe Clement liet ook al verstaan dat het voor zijn ontwikkeling goed zou zijn om nog een seizoen voor de prijzen te spelen in Brugge. Maar ondertussen neemt de interesse vanuit het buitenland wel toe.

Volgens het Franse Football 365 zijn er minstens zeven clubs die hem van dichtbij volgen. Vooral in de Bundesliga zou Diatta grof wild zijn. Naast Hertha Berlijn zouden ook Borussia Mönchengladbach, VfL Wolfsburg en TSG Hoffenheim hem in het vizier hebben. Daarnaast worden Watford, AC Milan en SSC Napoli genoemd, al zou dit drietal iets minder concreet zijn.

UPDATE 14/07
Diatta staat dus op de lijstjes van verschillende Europese clubs, maar vooral Hertha Berlijn wordt nadrukkelijk naar voren geschoven. De Duitse tak van Sky Sports bevestigde dinsdagavond in ieder geval dat de club uit de hoofdstad zijn aanvalslinie sowieso zal versterken en schuift Diatta naar voren als één van de belangrijkste kandidaten. Het medium benadrukt wel dat de onderhandelingen omtrent de Senegalees nog niet echt concreet zijn.

Sowieso lijkt een transfer pas aan de orde na de bekerfinale tegen Antwerp van begin augustus. Bovendien wil Club hem liefst nog een seizoen behouden. Hertha zal dus met een smak geld over de brug moeten komen, maar Sky benadrukt dat er voldoende middelen aanwezig zijn in het Olympiastadion.

LEES OOK: Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

Denkt u dat Diatta nog een seizoen bij Club zal blijven?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

154
154
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

67
67
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

8
8
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

64
64
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

47
47
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

66
66
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

250
250
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

30
30
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

397
397
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

262
262
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

349
349
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

24
24
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

33
33
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

68
68
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

92
92
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

117
117
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

70
70
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

442
442
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

167
167
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

338
338
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

130
130
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

482
482
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

295
295
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

244
244
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

182
182

Meer sportnieuws