'Sky geeft stand van zaken in transferdossier Diatta'

door
'Sky geeft stand van zaken in transferdossier Diatta'

Club Brugge won zaterdagavond met duidelijk 6-0-cijfers van KV Mechelen in een wedstrijd die over 120 minuten werd gespeeld. Voor de tweede oefenpot op rij wist Krépin Diatta zijn doelpuntje mee te pikken. De Senegalese winger lijkt dus op schema voor de bekerfinale van begin augustus.


Dat Diatta er nog bij zal zijn in de clash met Antwerp, lijkt quasi zeker. Maar de kans bestaat dat hij in de weken na de bekerfinale toch andere oorden zal opzoeken. Club Brugge wil hem in ieder geval nog een jaartje houden. Coach Philippe Clement liet ook al verstaan dat het voor zijn ontwikkeling goed zou zijn om nog een seizoen voor de prijzen te spelen in Brugge. Maar ondertussen neemt de interesse vanuit het buitenland wel toe.

Volgens het Franse Football 365 zijn er minstens zeven clubs die hem van dichtbij volgen. Vooral in de Bundesliga zou Diatta grof wild zijn. Naast Hertha Berlijn zouden ook Borussia Mönchengladbach, VfL Wolfsburg en TSG Hoffenheim hem in het vizier hebben. Daarnaast worden Watford, AC Milan en SSC Napoli genoemd, al zou dit drietal iets minder concreet zijn.

UPDATE 14/07
Diatta staat dus op de lijstjes van verschillende Europese clubs, maar vooral Hertha Berlijn wordt nadrukkelijk naar voren geschoven. De Duitse tak van Sky Sports bevestigde dinsdagavond in ieder geval dat de club uit de hoofdstad zijn aanvalslinie sowieso zal versterken en schuift Diatta naar voren als één van de belangrijkste kandidaten. Het medium benadrukt wel dat de onderhandelingen omtrent de Senegalees nog niet echt concreet zijn.

Sowieso lijkt een transfer pas aan de orde na de bekerfinale tegen Antwerp van begin augustus. Bovendien wil Club hem liefst nog een seizoen behouden. Hertha zal dus met een smak geld over de brug moeten komen, maar Sky benadrukt dat er voldoende middelen aanwezig zijn in het Olympiastadion.

LEES OOK: Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Denkt u dat Diatta nog een seizoen bij Club zal blijven?

Meest recent

Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

8
8
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

18
18
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

79
79
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

19
19
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

7
7
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

243
243
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

319
319
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

39
39
Hubert legt uit wat er allemaal misliep bij Union SG

Union SG speelde een zeer zwakke partij op het veld van KVC Westerlo. De landskampioen speelde ruim ...

62
62
Pover Club Brugge pakt in 100ste minuut alsnog de zege

Club Brugge kon een uitstekende zaak doen door het puntenverlies van STVV en Union SG. Om 18u30 ...

272
272
'Anderlecht verrast: bizarre zet om topaanwinst te strikken'

Anderlecht speurt naar defensieve versterking en heeft een opvallend, duur dossier bovenaan liggen. ...

228
228
De Mil trekt héél pijnlijke conclusie over AA Gent

De komst van Rik De Mil naar AA Gent is vooralsnog geen succes. De trainer zal de komende drie ...

156
156
Arsenal blijft op titelkoers, Chelsea in de problemen

In de Premier League stond er om 17u30 een interessant duel op het programma. Arsenal moest in eigen ...

35
35
Club Brugge in de problemen: fans luiden alarmbel

Club Brugge is momenteel bezig aan zijn partij op het veld van Sporting Charleroi. De eerste 45 ...

270
270
KRC Genk kent topweek: Hayen ziet 'cruciaal' momentum

KRC Genk staat weer onder de mensen. Een achtste finale in de Europa League én momenteel ...

127
127
Kums geeft RSCA tip: "Dat ze niet aan hem denken als TD..."

Bij RSC Anderlecht zijn ze op zoek naar een hoofdtrainer en een sportief directeur. De Brusselaars ...

340
340
'Fenerbahçe klopt aan bij KRC Genk: zéér verrassende deal'

KRC Genk heeft heel veel talent rondlopen. De Limburgers krijgen elke match heel wat scouts over de ...

224
224
Crisis bij AA Gent: "Zo kan het niet verder!"

AA Gent verloor kansloos met 3-0 van KRC Genk. Met nog drie speeldagen te gaan staan ze zo plots ...

270
270
Zwak Union SG verliest dure punten tegen tienkoppig Westerlo

Union SG kon door de nederlaag van STVV een zeer goede zaak doen in het klassement. Ze moesten ...

65
65
Charleroi - Club Brugge: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na uitschakeling in de Champions League richten op de Jupiler Pro League. Een ...

260
260
Anderlecht heeft vervanger Verschaeren nu al beet

RSC Anderlecht en Yari Verschaeren lijken na het seizoen uit elkaar te gaan. Een afscheid na een ...

390
390
Man United derde na comeback, code rood bij Tottenham

Manchester United blijft zijn opmars in de Premier League voortzetten. Ondanks een achterstand aan ...

67
67
Eén valse noot in 'perfecte week' Genk: "Dit is heel zuur"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

183
183
Kerk bejubelt Antwerp-ploegmaat: "Je ziet hem groeien"

Antwerp FC heeft zaterdagavond de knop omgedraaid na een reeks van vier opeenvolgende nederlagen. De ...

143
143
'Club nóg rijker: duizelingwekkende transfersom Tzolis'

Club Brugge dreigt komende zomer verschillende sterkhouders te verliezen. Ook een vertrek van ...

274
274

Meer sportnieuws